Ultimativna antivirus tema - P&O izdvojena tema

poruka: 48.433
|
čitano: 6.643.741
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Napisano jesi, ali zašto ga ne bi koristio niti besplatnog nisi. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 12:05 (Marko :D).
3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
zd1400rt kaže...
Pozdrav ekipa.

Na komp se uhvatio neki trojanac.

Malwarebytes kaže da je: Trojan.BitCoinMiner
Hitmanpro je pronašao: Trojan.MISL.Startun.gen

Sve je pobrisano ili u karanteni, ali MBytes non stop izbacuje upozorenja da se nešto želi spojiti na neku IP adresu i da je blokirano.

Neki savjet?
Može li se takav trojanac sam širiti mrežom do drugih računala?

 Uploadiraj te datoteke na virus total ili još bolje na Jotti. Puno ljudi se žali da taj malwarebytes ima dosta false pozitiva, kao i hitman.

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
5 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Bi li bolje pomoglo da izvadim SSD i skeniram ga na drugom računalu?
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
X-Fi kaže...
zd1400rt kaže...
Pozdrav ekipa.

Na komp se uhvatio neki trojanac.

Malwarebytes kaže da je: Trojan.BitCoinMiner
Hitmanpro je pronašao: Trojan.MISL.Startun.gen

Sve je pobrisano ili u karanteni, ali MBytes non stop izbacuje upozorenja da se nešto želi spojiti na neku IP adresu i da je blokirano.

Neki savjet?
Može li se takav trojanac sam širiti mrežom do drugih računala?

 Uploadiraj te datoteke na virus total ili još bolje na Jotti. Puno ljudi se žali da taj malwarebytes ima dosta false pozitiva, kao i hitman.

VirusTotal je bolji jer analizira i ponašanje malwarea, te ti točno govori gdje se spaja. 😛

zd1400rt kaže...
Bi li bolje pomoglo da izvadim SSD i skeniram ga na drugom računalu?

Nema potrebe za tim. Skini EEK i skeniraj cijelo računalo s istim. Portable je, pa ne treba instalaciju, samo otpakiraj i pokreni...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 12:04 (Marko :D).
5 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
OK, oko 14:00 ću doći do računala pa pokrenem i javim. tnx
3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Napisano jesi, ali zašto ga ne bi koristio niti besplatnog nisi. 

 Pa jel ga ti koristiš?

...eto vidiš.

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
X-Fi kaže...
Marko :D kaže...

Napisano jesi, ali zašto ga ne bi koristio niti besplatnog nisi. 

 Pa jel ga ti koristiš?

...eto vidiš.

Ja sam rekao zašto ga ne koristim. Ne zato što nije dobar ili ga ne želim, nego isključivo zato što se plaća, a nije mi toliko potreban da bih ga platio. Ako ga kojim slučajem dobijem na giveawayu (dijeli se 20 licenci), instalirati ću ga i koristiti.

3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
zd1400rt kaže...
OK, oko 14:00 ću doći do računala pa pokrenem i javim. tnx

 Nemoj odustajat od datoteka koje su "možda" ispravne. Od 4-5 poznatijih enđina skeniranja, svi imaju tzv. On-demand skenove( Avira, Bitdefender,Kaspersky,Symantec,ESET,Trend Micro,F-Secure). Ako su datoteke bitne, proskenirat ih sa dostupnim skenerima, koji su neki tolerantniji od drugih. Ako treba i uploadat datoteku kompaniji sa dobrom podrškom za korisnike. Ako nisu bitne, šljas u koš :)

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...
X-Fi kaže...
Marko :D kaže...

Napisano jesi, ali zašto ga ne bi koristio niti besplatnog nisi. 

 Pa jel ga ti koristiš?

...eto vidiš.

Ja sam rekao zašto ga ne koristim. Ne zato što nije dobar ili ga ne želim, nego isključivo zato što se plaća, a nije mi toliko potreban da bih ga platio. Ako ga kojim slučajem dobijem na giveawayu (dijeli se 20 licenci), instalirati ću ga i koristiti.

 Da ti budem iskren, još nisam sreo nekoga da na računalu koristi taj EMSI i da mu pri tome još vjeruje na detekciju. Osobno niti meni ne trebaju ti "dodatni" potrošači na trayu ali eto sam ostavio malo Kaspyja tek toliko da zraknem kako se ponaša,a i spada među Prave antiviruse.

Uostalom, kome će svatko više vjerovat, jer nije isto kad ti datoteku okrivi EMSI, malwarebytes i hitman, nego kad ju prijavi Bitdefender,Avira,Kaspersky! Kod "malih" igrača,sve ne vjeruješ,pa ideš provjeravat online i ostalim dostupnim skenerima; a kod Velikih je već voda u ušima :))

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 12:37 (X-Fi).
6 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

 Zašto mi je na mobitelu? Nema druge pristojne alternative. Gmail aplikacija ne radi dobro (kasne obavijesti), MyMail i ostali cloud klijenti, koristio jednom i nikada više. Outlook je jedina koja radi donekle dobro. Kažem, K-9 Mail je jedina aplikacija koju nisam probao, ali ona stvarno ima glomazno sučelje i na Google Playu nije ažurirana još od 2018. Vidim da se još razvija i da moderniziraju sučelje, te da uskoro izlazi verzija 5.800 tako da ću izdržati na Outlooku dok je ne dovrše. Više o tome ovdje.

 ja koristim s goole Play storea besplatni, izvrstan i brz Email-Lighting Fast & Secure Mail.. nema reklama.

obavijest stigne instantno za dva Gmail računa i jedan Yahoo ...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Mene živo zanima da li je ovaj x-fi mudrijaš šta nam je počeo odnedavno soliti moždane vijuge stari Epos ili su se razmnožili? Jer bitno je uvijek biti kontra, a to mi je dobro poznat scenarij. Da smo rekli da EEK ne valja, on bi vjerojatno tupio da je savršen. Ne javljam se više dok se ne ukloni ovaj malware!
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Anđeo bez falinge kaže...
Marko :D kaže...

 Zašto mi je na mobitelu? Nema druge pristojne alternative. Gmail aplikacija ne radi dobro (kasne obavijesti), MyMail i ostali cloud klijenti, koristio jednom i nikada više. Outlook je jedina koja radi donekle dobro. Kažem, K-9 Mail je jedina aplikacija koju nisam probao, ali ona stvarno ima glomazno sučelje i na Google Playu nije ažurirana još od 2018. Vidim da se još razvija i da moderniziraju sučelje, te da uskoro izlazi verzija 5.800 tako da ću izdržati na Outlooku dok je ne dovrše. Više o tome ovdje.

 ja koristim s goole Play storea besplatni, izvrstan i brz Email-Lighting Fast & Secure Mail.. nema reklama.

obavijest stigne instantno za dva Gmail računa i jedan Yahoo ...

Ako sam dobro skužio, radi se o cloud mail klijentu. Dakle, ne preuzima direktno poštu s Outlooka na uređaj nego prvo na njihove poslužitelje i onda na tvoj uređaj. Piše da se financiraju komercijalnim mailovima koje dobivaš (konkretno subscriptions, sign-ups/cancellations, any account requests and confirmations, purchases, travel, reservations, event tickets, boarding passes, promotions, bills and package shipments, and similar transactions). 

 

Taj Edison Mail radi na shemi na kojoj radi MyMail kojeg sam otkantao upravo zbog njihove politike. Da sam znao, ne bi ni koristio tu aplikaciju.

BlackMoon kaže...
Mene živo zanima da li je ovaj x-fi mudrijaš šta nam je počeo odnedavno soliti moždane vijuge stari Epos ili su se razmnožili? Jer bitno je uvijek biti kontra, a to mi je dobro poznat scenarij. Da smo rekli da EEK ne valja, on bi vjerojatno tupio da je savršen. Ne javljam se više dok se ne ukloni ovaj malware!

Ne, ne, EEK je od Emsisofta, a on je protiv te firme. 

3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
BlackMoon kaže...
Mene živo zanima da li je ovaj x-fi mudrijaš šta nam je počeo odnedavno soliti moždane vijuge stari Epos ili su se razmnožili? Jer bitno je uvijek biti kontra, a to mi je dobro poznat scenarij. Da smo rekli da EEK ne valja, on bi vjerojatno tupio da je savršen. Ne javljam se više dok se ne ukloni ovaj malware!

 A tko je uopće tražio da se javljaš? Ako nemaš konstruktivnu poruku, nemoj niti pisati bedastoće! Tko si ti uopće...nemoj si umišljat previše :p

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...
Anđeo bez falinge kaže...
Marko :D kaže...

 Zašto mi je na mobitelu? Nema druge pristojne alternative. Gmail aplikacija ne radi dobro (kasne obavijesti), MyMail i ostali cloud klijenti, koristio jednom i nikada više. Outlook je jedina koja radi donekle dobro. Kažem, K-9 Mail je jedina aplikacija koju nisam probao, ali ona stvarno ima glomazno sučelje i na Google Playu nije ažurirana još od 2018. Vidim da se još razvija i da moderniziraju sučelje, te da uskoro izlazi verzija 5.800 tako da ću izdržati na Outlooku dok je ne dovrše. Više o tome ovdje.

 ja koristim s goole Play storea besplatni, izvrstan i brz Email-Lighting Fast & Secure Mail.. nema reklama.

obavijest stigne instantno za dva Gmail računa i jedan Yahoo ...

Ako sam dobro skužio, radi se o cloud mail klijentu. Dakle, ne preuzima direktno poštu s Outlooka na uređaj nego prvo na njihove poslužitelje i onda na tvoj uređaj. Piše da se financiraju komercijalnim mailovima koje dobivaš (konkretno subscriptions, sign-ups/cancellations, any account requests and confirmations, purchases, travel, reservations, event tickets, boarding passes, promotions, bills and package shipments, and similar transactions). 

 

Taj Edison Mail radi na shemi na kojoj radi MyMail kojeg sam otkantao upravo zbog njihove politike. Da sam znao, ne bi ni koristio tu aplikaciju.

BlackMoon kaže...
Mene živo zanima da li je ovaj x-fi mudrijaš šta nam je počeo odnedavno soliti moždane vijuge stari Epos ili su se razmnožili? Jer bitno je uvijek biti kontra, a to mi je dobro poznat scenarij. Da smo rekli da EEK ne valja, on bi vjerojatno tupio da je savršen. Ne javljam se više dok se ne ukloni ovaj malware!

Ne, ne, EEK je od Emsisofta, a on je protiv te firme. 

 Nisam ja protiv ijedne firme, nego jednostavno ne koristim programe koji ničemu ne služe. To nebi nitko normalan radio. Osim izgleda ovdje poneki

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O

Emsi je lakši od Windows Defendera na resursima. Ako zbog ničega drugog, koristit ću ga radi toga.

15 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Emsi je lakši od Windows Defendera na resursima. Ako zbog ničega drugog, koristit ću ga radi toga.

 Da, tu si u pravu. I nije jedni AV koji manje znoji računalo od WD. WD je zaista gladam memorije i resursa. Kad bi ga slučajno upecao na kojem giveway-u, došao bi i u iskušenje da ga instaliram umjesto ovog utega.

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
6 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

Ako sam dobro skužio, radi se o cloud mail klijentu. Dakle, ne preuzima direktno poštu s Outlooka na uređaj nego prvo na njihove poslužitelje i onda na tvoj uređaj. Piše da se financiraju komercijalnim mailovima koje dobivaš (konkretno subscriptions, sign-ups/cancellations, any account requests and confirmations, purchases, travel, reservations, event tickets, boarding passes, promotions, bills and package shipments, and similar transactions). 

 

Taj Edison Mail radi na shemi na kojoj radi MyMail kojeg sam otkantao upravo zbog njihove politike. Da sam znao, ne bi ni koristio tu aplikaciju.

 nisam čitao što piše već sam vidio što radi.

pošaljem s računala s jednog mail klijenta na drugi na mobu i stigne mail za ndvije sec.. nikakve reklame ne stižu..

ti misliš na to što sam pretplaćen na Links, Protis, AMD, Pevex npr....pa koriste njihove resurse, žvaču njih, no još nisam vidio reklamu koja nije od matičnih firmi.

krajnji korisnik je zaštićen.

 

No, kada pošaljem post Marko, kako si! on stigne instantno bez ikakvih reklama, niti stigne otići na njihov Cloud.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
BlackMoon kaže...
 Da, tu si u pravu. I nije jedni AV koji manje znoji računalo od WD. WD je zaista gladam memorije i resursa. Kad bi ga slučajno upecao na kojem giveway-u, došao bi i u iskušenje da ga instaliram umjesto ovog utega.

 u današnje vrijeme windows defender "znoji" računalo ?!

bio sam na njemu s ddr 3 na 1600 i nikakvih znojenja uz produkciju glazbe... 

sada imam ryzen 3600 s 16 Gb 3200 memorije i ništa bolje ni lošije od prošle konfe s i5 2500k... (osim što je CPU efikasniji kod obrade glazbe)..

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
BlackMoon kaže...

Da, tu si u pravu. I nije jedni AV koji manje znoji računalo od WD. WD je zaista gladam memorije i resursa. Kad bi ga slučajno upecao na kojem giveway-u, došao bi i u iskušenje da ga instaliram umjesto ovog utega.

Da, nije jedini. Avast je također lagan na sustavu, ali njega ne želim staviti zbog njihove poslovne politike. Ima ih još, ali ne da mi se nabrajati...

Anđeo bez falinge kaže...
Marko :D kaže...

Ako sam dobro skužio, radi se o cloud mail klijentu. Dakle, ne preuzima direktno poštu s Outlooka na uređaj nego prvo na njihove poslužitelje i onda na tvoj uređaj. Piše da se financiraju komercijalnim mailovima koje dobivaš (konkretno subscriptions, sign-ups/cancellations, any account requests and confirmations, purchases, travel, reservations, event tickets, boarding passes, promotions, bills and package shipments, and similar transactions). 

 

Taj Edison Mail radi na shemi na kojoj radi MyMail kojeg sam otkantao upravo zbog njihove politike. Da sam znao, ne bi ni koristio tu aplikaciju.

 nisam čitao što piše već sam vidio što radi.

pošaljem s računala s jednog mail klijenta na drugi na mobu i stigne mail za ndvije sec.. nikakve reklame ne stižu..

ti misliš na to što sam pretplaćen na Links, Protis, AMD, Pevex npr....pa koriste njihove resurse, žvaču njih, no još nisam vidio reklamu koja nije od matičnih firmi.

krajnji korisnik je zaštićen.

 

No, kada pošaljem post Marko, kako si! on stigne instantno bez ikakvih reklama, niti stigne otići na njihov Cloud.

 

Edison nema oglase jer se financiraju od komercijalnih mailova koje dobivaš. Oni skeniraju sve tvoje mailove prije nego što dođu do tebe, "uklone osobne informacije" i rade statistiku od tih komercijalnih mailova. Drugim riječima, ako kupiš nešto na eBayu, eBay ti pošalje mail da si to nešto kupio. Dok mail stiže do tebe, Edison skenira mail i traži korisne informacije, te na temelju toga rade statistiku koliko je porasla/pala prodaja na eBayu i to prodaju.

Koliko vidim, aplikacija je zatvorenog koda. To znači da ti ne znaš što se događa u pozadini i da li oni stvarno uklanjaju osobne informacije iz tih mailova.

 

I to što ti mail dođe instantno, ne znači da oni nisu spremili kopiju na svojim poslužiteljima. I kod MyMail-a, pošalješ mail s jednog računa na drugi, obavijest dolazi instantno bez obzira što se ona u pozadini kopirala na njihov poslužitelj.

Anđeo bez falinge kaže...
BlackMoon kaže...
 Da, tu si u pravu. I nije jedni AV koji manje znoji računalo od WD. WD je zaista gladam memorije i resursa. Kad bi ga slučajno upecao na kojem giveway-u, došao bi i u iskušenje da ga instaliram umjesto ovog utega.

 u današnje vrijeme windows defender "znoji" računalo ?!

bio sam na njemu s ddr 3 na 1600 i nikakvih znojenja uz produkciju glazbe... 

sada imam ryzen 3600 s 16 Gb 3200 memorije i ništa bolje ni lošije od prošle konfe s i5 2500k... (osim što je CPU efikasniji kod obrade glazbe)..

Ne znam, možda su nas antivirusni programi trećih strana (kao npr. Emsisoft, Avast) stvarno razmazili, ali Windows Defender je dosta težak na sustavu. Defender je jedan od najsporijih antivirusnih programa; pogledaj razne testove brzine po internetu. Kod mene trenutno, Defender koristi 100 MB RAM-a; dok Emsisoft i Avast obično koriste 20-ak MB u pozadini. No pustimo sada korištenje RAM-a na stranu.

 

Ono što me najviše živcira kod Defendera nije korištenje memorije, nego brzina preuzimanja s interneta. Dok Emsisoft, Avast (a vjerujem i ostali antivirusni programi), datoteku skeniraju kako se preuzima (bez utjecaja na brzinu preuzimanja), Defender datoteku skenira kada se ona preuzela kompletno. To je onaj famozni dio kada preuzimanje stigne do 100% i onda stoji neko vrijeme tako. To na malim datotekama prođe instantno, ali na većima može potrajati minutu, ako ne i više.

 

Antivirusni programi bi trebali biti instaliraj i zaboravi. Kod Defendera je to obrnuto. Osim što je zaboravan (još uvijek me povremeno maltretira da imam isključen cloud i automatsko slanje uzoraka, što sam isključio milijun puta), kada pronađe nešto, zahtjeva ljudsku interakciju. Znači kada Defender pronađe malware, obavijesti te. Na tebi je onda da otvoriš sam program, odabereš što hoćeš i nakon toga, treba mu dobra minuta, dvije da učini odabrano (brisanje ili stavljanje u karantenu).

Jednom mi je krivo detektirao neku datoteku, pa se nikako nisam mogao riješiti obavijesti da je pronađen "malware". Na kraju sam ga morao resetirati brisanjem nekih Defenderovih mapa u %appdata%.

 

O privatnosti Defendera, da ni ne govorim. Tko još u 2020. godini šalje cijele URL-ove svega što posjetiš? Samo Defender i SmartScreen. Čak Google koristi privatniju metodu od SmartScreena!

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2020 11:18 (Marko :D).
3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Anđeo bez falinge kaže...
BlackMoon kaže...
 Da, tu si u pravu. I nije jedni AV koji manje znoji računalo od WD. WD je zaista gladam memorije i resursa. Kad bi ga slučajno upecao na kojem giveway-u, došao bi i u iskušenje da ga instaliram umjesto ovog utega.

 u današnje vrijeme windows defender "znoji" računalo ?!

bio sam na njemu s ddr 3 na 1600 i nikakvih znojenja uz produkciju glazbe... 

sada imam ryzen 3600 s 16 Gb 3200 memorije i ništa bolje ni lošije od prošle konfe s i5 2500k... (osim što je CPU efikasniji kod obrade glazbe)..

 Ćek, hoćeš reči da se ryzen bolje "snalazi" kod DAW i obradu glazbe, nego intel? Pitam jer slažem konfu upravo u te svrhe.

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...

 

O privatnosti Defendera, da ni ne govorim. Tko još u 2020. godini šalje cijele URL-ove svega što posjetiš? Samo Defender i SmartScreen. Čak Google koristi privatniju metodu od SmartScreena!

 Ma svi ti oni šalju sve! Evo dok sam testirao šugavu aviru, kompletan sadržaj diskova i particija sam mogao vidjeti na njihovim stranicama! Fuj! Nema privatnosti jednom kad se spoje na net, bilo koji od njih.

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
X-Fi kaže...

Ma svi ti oni šalju sve! Evo dok sam testirao šugavu aviru, kompletan sadržaj diskova i particija sam mogao vidjeti na njihovim stranicama! Fuj! Nema privatnosti jednom kad se spoje na net, bilo koji od njih.

Zaboravio si /s. Ispalo ti je negdje.

 

https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/windows-10-smartscreen-sends-urls-and-app-names-to-microsoft/

 

Btw ako tebi nije stalo do privatnosti. Zašto imaš isključen cloud u Defenderu? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2020 13:59 (Marko :D).
3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...
X-Fi kaže...

Ma svi ti oni šalju sve! Evo dok sam testirao šugavu aviru, kompletan sadržaj diskova i particija sam mogao vidjeti na njihovim stranicama! Fuj! Nema privatnosti jednom kad se spoje na net, bilo koji od njih.

Zaboravio si /s. Ispalo ti je negdje.

 

https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/windows-10-smartscreen-sends-urls-and-app-names-to-microsoft/

 

Btw ako tebi nije stalo do privatnosti. Zašto imaš isključen cloud u Defenderu? 

 Ne kontam? Kao prvo, nemam defender(isključen je), a drugo, ne fali nikakvo "s". Btw, blipingkomputor ne mogu otvoriti jer je blokirana stranica po difoltu sa impuls blokerom :p

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
13 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
X-Fi kaže...

 Ne kontam? Kao prvo, nemam defender(isključen je), a drugo, ne fali nikakvo "s". Btw, blipingkomputor ne mogu otvoriti jer je blokirana stranica po difoltu sa impuls blokerom :p

Joj da, ti si prešao u redove Kasperskog.

 

Pa odblokiraš Bleeping Computer, pa vidiš članak. Previše si visio na njemu, pa si na odvikavanju?

3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Marko :D kaže...
X-Fi kaže...

 Ne kontam? Kao prvo, nemam defender(isključen je), a drugo, ne fali nikakvo "s". Btw, blipingkomputor ne mogu otvoriti jer je blokirana stranica po difoltu sa impuls blokerom :p

Joj da, ti si prešao u redove Kasperskog.

 

Pa odblokiraš Bleeping Computer, pa vidiš članak. Previše si visio na njemu, pa si na odvikavanju?

 Ne, nego nije relevantan na temu za koju se predstavlja! Ima takvih foruma na netu koji mi stoje po difoltu blokirani...treba čuvat zdravlje i razum!

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
X-Fi kaže...
Marko :D kaže...

 

O privatnosti Defendera, da ni ne govorim. Tko još u 2020. godini šalje cijele URL-ove svega što posjetiš? Samo Defender i SmartScreen. Čak Google koristi privatniju metodu od SmartScreena!

 Ma svi ti oni šalju sve! Evo dok sam testirao šugavu aviru, kompletan sadržaj diskova i particija sam mogao vidjeti na njihovim stranicama! Fuj! Nema privatnosti jednom kad se spoje na net, bilo koji od njih.

 A gluposti...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
6 godina
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
X-Fi kaže...

 Ćek, hoćeš reči da se ryzen bolje "snalazi" kod DAW i obradu glazbe, nego intel? Pitam jer slažem konfu upravo u te svrhe.

 nisi shvatio..

imao sam 9 godina star četverojezgreni i5 2500k s ddr3 memorijom a apgrejdo sam na Ryzen 3600 s 16 GB DDR4 memorije...

što tu nije jasno...

 

istraživanja o tome je li neki i7 8700 K 5% brži a 2tkn skuplji od ryzena 3600 nisam apsolvirao ...

 

za razliku kupiš npr.. TC-Helicon Perform-V vokalni efekt procesor i još ti ostane novaca za još jedan 500 GB SSD.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
djigibao kaže...
X-Fi kaže...
Marko :D kaže...

 

O privatnosti Defendera, da ni ne govorim. Tko još u 2020. godini šalje cijele URL-ove svega što posjetiš? Samo Defender i SmartScreen. Čak Google koristi privatniju metodu od SmartScreena!

 Ma svi ti oni šalju sve! Evo dok sam testirao šugavu aviru, kompletan sadržaj diskova i particija sam mogao vidjeti na njihovim stranicama! Fuj! Nema privatnosti jednom kad se spoje na net, bilo koji od njih.

 A gluposti...

 Ti ionako po obićaju ne razumiješ o ćemu se ovdje priča, tak da...

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
16 godina
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Glavno da si ti tu najpametniji pa ces nas naucit...
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
3 godine
protjeran
offline
Re: Ultimativna antivirus tema - P&O
Anđeo bez falinge kaže...
X-Fi kaže...

 Ćek, hoćeš reči da se ryzen bolje "snalazi" kod DAW i obradu glazbe, nego intel? Pitam jer slažem konfu upravo u te svrhe.

 nisi shvatio..

imao sam 9 godina star četverojezgreni i5 2500k s ddr3 memorijom a apgrejdo sam na Ryzen 3600 s 16 GB DDR4 memorije...

što tu nije jasno...

 

istraživanja o tome je li neki i7 8700 K 5% brži a 2tkn skuplji od ryzena 3600 nisam apsolvirao ...

 

za razliku kupiš npr.. TC-Helicon Perform-V vokalni efekt procesor i još ti ostane novaca za još jedan 500 GB SSD.

 Ne, nego ti nisi shvatio pitanje. Ja te zaista pitah koji od procova preferiraš za višekanalnu obradu glazbe. U današnje vrijeme. Znam da nije tema, al reko kad si već spominjo..Kužiš? Btw, yebe mi se za tc-hellicon, nije sad o njemu riječ.

Lako ženskama razmišljati srcem kad nemaju qurac.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice