eset smart security legalno koristenje

poruka: 18
|
čitano: 8.814
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
eset smart security legalno koristenje

Mene samo zanima da li je legalno ako ja svaki mjesec nakon isteka trial licence, uzmem novu trial licencu s drugim e-mailom ofc, i tako da stalno radim?

13 godina
offline
eset smart security legalno koristenje

Mislim da je legalno,ali više će ti se isplatiti instaliranje nekog besplatnog antivirusa poput AVG-a ili Avasta

13 godina
neaktivan
offline
Re: eset smart security legalno koristenje
Ivan_hacker kaže...

Mislim da je legalno,ali više će ti se isplatiti instaliranje nekog besplatnog antivirusa poput AVG-a ili Avasta

ne bi bas reko jer ipak mnogi ga stavljaju među best rješenja, a usporedba sa free antivirusimama mi je besmislena, btw isplati se {#}

13 godina
offline
Re: eset smart security legalno koristenje
neznam_ime kaže...
Ivan_hacker kaže...

Mislim da je legalno,ali više će ti se isplatiti instaliranje nekog besplatnog antivirusa poput AVG-a ili Avasta

ne bi bas reko jer ipak mnogi ga stavljaju među best rješenja, a usporedba sa free antivirusimama mi je besmislena, btw isplati se {#}

Hoćeš reći da je komercijalni ESS (koji sadrži samo antimalware modul, firewall i bespotrebni Antispam) bolji od nekog besplatnog proizvoda koji sadrži sve to, plus HIPS i sandbox?!

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
neaktivan
offline
Re: eset smart security legalno koristenje
neznam_ime kaže...

ne bi bas reko jer ipak mnogi ga stavljaju među best rješenja, a usporedba sa free antivirusimama mi je besmislena, btw isplati se {#}

Eset samo drži neki svoj nivo sa tim što nije besplatan pa je u klasi iznad free rešenja a po kvalitetu nije ni blizu jednog Avasta.

13 godina
neaktivan
offline
eset smart security legalno koristenje

neznam bas kolike su cjene ali ne mislin bas da bi ga bez razloga, ne svi ali vecina stavljala na vrh, i pre glupo ga je uspoređivat sad s nekim free jadom

13 godina
neaktivan
offline
Re: eset smart security legalno koristenje

Prijatelju koristio sam free Avast jaaako dugo vremena i nikad nikakvih problema s virusima, a vjeruj mi da su moje aktivnosti na netu vrlo rizične. Sad mi se nest zeznilo na kompu i stavio sam Pandu Free. Ista stvar za sada nikakvih problema, odma cisti sve na sta naleti. Nod32 je nekad bio moćan alat, ali što bi davo pare ako imaš free još bolje. a ako mislis na one druge opcije bolje nemoj, ne isplati ti se pobrat nekog moćnog crva ili trojanca i riskirat.

16 godina
offline
Re: eset smart security legalno koristenje

Pozdrav. Ostani na ESET-u i trail ključevima, evo ja tako radim već 5 godina i kroz tih 5 godina nisam imao nikakvih problema s gamadi.

Ipak to je samo par min posla na mjesećnoj bazi. Jedino bi bilo ok da svakih 3-4 mjeseca promjeniš servis na kojem radiš mailove.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
13 godina
neaktivan
offline
Re: eset smart security legalno koristenje
KickAss00 kaže...

Prijatelju koristio sam free Avast jaaako dugo vremena i nikad nikakvih problema s virusima, a vjeruj mi da su moje aktivnosti na netu vrlo rizične. Sad mi se nest zeznilo na kompu i stavio sam Pandu Free. Ista stvar za sada nikakvih problema, odma cisti sve na sta naleti. Nod32 je nekad bio moćan alat, ali što bi davo pare ako imaš free još bolje. a ako mislis na one druge opcije bolje nemoj, ne isplati ti se pobrat nekog moćnog crva ili trojanca i riskirat.

http://internet-security-suite-review.toptenreviews.com/ ovo je samo jedan od njih miliun, i da se razumijemo neman namjere placat vec potpuno legalno izbjegavan placanje koristim ga vec duze vrjeme i nikad problema nisam imo u ostalom nije naporan s glupim porukama i slicno 

13 godina
protjeran
offline
eset smart security legalno koristenje

a je li legalno napisati virus, poslati ga te prodavati novu verziju antivirusa koja če ga nalaziti ??

... sve je legalno po tome, čak i skinuti ga sa torrenta

13 godina
neaktivan
offline
Re: eset smart security legalno koristenje

Kako god ti hoćeš. Nisam siguran da ćeš stalno moći iznova uzimat trial, ali pokušaj, evo lik iznad kaže da može. Ja ti samo pokušavam objasnit kako stvari danas stoje. Eset više nije top klasa.

13 godina
neaktivan
offline
Re: eset smart security legalno koristenje
nick_01 kaže...

a je li legalno napisati virus, poslati ga te prodavati novu verziju antivirusa koja če ga nalaziti ??

... sve je legalno po tome, čak i skinuti ga sa torrenta

pa jednostavno me zaboli {#} sta ce ko od tih tvrtki radit kao ono druge su tvrtke svetci {#}? i daj molim nemoj te vise pljuvat po esetu ss i nod32... sta bi ja sad trebo za svaki drugi antivirus rec da je sra{#}......ma daj molin te..............

<edit> nasao sam odgovor na pitanje i ne zelim se sad tu svadat jer svak ima svoje misljenje o necem i ne bi se tio zamjerit bzveze nekom na forumu sto se mene tice tema se slobodno moze i {#}...

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 17:28 (neznam_ime).
13 godina
neaktivan
offline
eset smart security legalno koristenje

Staviš temu na forum, očekuješ javnu diskusiju i savjete, dobiješ ih i ne paše ti. Boli nas briga šta ćeš ti koristit. Ako si htio saznat samo jel legalno ili nije fino posaljes mail esetovcima i oni ti sve objasne.

13 godina
offline
Re: eset smart security legalno koristenje
neznam_ime kaže...

Ova stranica promovira proizvode kako bi zaradila pare. Pogledaj samo koji softver je na prvom mjestu i odgovori da li si ikada čuo za njega?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 17:46 (deadman).
14 godina
protjeran
offline
Re: eset smart security legalno koristenje
neznam_ime kaže...

Nisam mislio ništa komentirati ali ovo moram. E baš si našao pravu stranicu kojoj se može vjerovati. Njihove recenzije su zaista profesionalne, objektivne i nepristrane, kako za sigurnosne programe,a tako i za sve ostale za koje se može naći na njihovim stranicama. Dođe mi da zaplačem kada vidim kako su to oni lijepo rangirali. Lavasoft, Norman i još neka druga shra..a su po njima bolja i od G-Date, F-Securea. Fake review and fake site. A o Esetu i njegovoj trenutačnoj kakvoći bolje da i ne govorim jer ću biti još žalosniji. Držim ga još na jednom računalu jer čekam verziju 5, a na drugim računalima sam se oprostio od njega i koristim daleko, daleko kvalitetnija i bolja rješenja ( jedno je licencirano - Emsisoft Anti-malware 5 , a drugo je besplatno, a to je odlični Avast 6 ).  

 

 

EDIT: deadman me dijelom pretekao u odgovoru u svezi ove stranice

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2011 17:55 (BlackFoot).
16 godina
protjeran
offline
Re: eset smart security legalno koristenje
neznam_ime kaže...

Mene samo zanima da li je legalno ako ja svaki mjesec nakon isteka trial licence, uzmem novu trial licencu s drugim e-mailom ofc, i tako da stalno radim?

legalno je, samo ne znam reinstaliraš li ti i windowse svaki mjesec ili što ??

 

što misliš da su u Esetu blesavi i da bez reinstalacije OS-a možeš samo upisati novi trial ključ i furati ga još jedan mjesec i tako stalno !?

f = 2^{12k/12} \times 440 \,\mbox {Hz} = 2^k \times 440 \,\mbox {Hz}
14 godina
odjavljen
offline
Re: eset smart security legalno koristenje
neznam_ime kaže...

neznam bas kolike su cjene ali ne mislin bas da bi ga bez razloga, ne svi ali vecina stavljala na vrh, i pre glupo ga je uspoređivat sad s nekim free jadom

Prije bih rekao da je nod jad naspram besplatnog CIS-a, Online Armora i ostalih..

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.4.2011 16:27 (kingmedo).
14 godina
neaktivan
offline
Re: eset smart security legalno koristenje
neznam_ime kaže...

neznam bas kolike su cjene ali ne mislin bas da bi ga bez razloga, ne svi ali vecina stavljala na vrh, i pre glupo ga je uspoređivat sad s nekim free jadom

E, moj dečec...još ti moraš puno žgančeka papati.....

 

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice