Samsung Galaxy S5 - rasprava

poruka: 2.636
|
čitano: 622.236
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Što znače oznake za mobitel: G900V, G900F, G900VF, Koja oznaka je za Hrvatsku?

Ico

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Znaci ovako nekako

 

G900F (Europa)

G900I (Azia, Australija)

G900M (Vodafone) USA

G900A (AT&T) USA

G900T (T-Mobile) USA

G900W8 (Canada)

G900K/G900L/G900S (Korea)

iPhone 6s Space Gray (Samsung u ❤️)
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Osobno, iskustva sa nošenjem rootanih uređaja na servis nema problema. To što ti se zapekao ekran nema nikakve veze sa rootanjem, kao i poklopac utora za punjenje...

a prema EU: http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/rootom-se-ne-gubi-garancija-eu/199330.aspx

 

 

10 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Gledam flahsat omegu v19 baziranu na 6.0.1, koristi li neko možda neki drugi custom rom da bi preporucio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Trebam pomoć za prijatelja! 

Trenutno nisam u mogućnosti išta kazati o kojem se konkretno godištu modela radi, ali mogu kazati da je uzet u VIP-u preko jedne obiteljske tarife/opcije, a prijatelj je kao nosioc računa i ukupnih troškova, tako nekako! 

Problem je da ima u zadnje vrijeme izrazite šumove u slušalici tijekom običnih razgovora, dočim je sa komunikacijama preko Viber-a, Skype-a ili WhatsApp-a kao sve u redu! 

Na što trebam, moram pogledati da bi se moglo lakše ukloniti razlog smetnji?! 

Nisam ga pitao, jer on baš tu i nije doma previše, koju verziju android OS-a ima trenutno na gadgetu, ali ako je to važno, znači da uradi kakav update na noviji, bio bih zahvalan u njegovo ime da nas se svejetuje?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Ako je samo prilikom telefonskih poziva, neka ode u settings i otvori app manager i nađe PHONE, selektira ga i očisti cache i data.

To bi trebalo rijesiti stvar.

 

LP

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Omega v19 dobar ROM

Phoenix v13. vrlo dobar ROM

No limits 5.1. odličan ROM

 

Na No limitsu osim xXx ovog barebone cleanera provjereno radi i Extrestrolite AROMA (meni velika prednost)

 

Na phoenixu sam u jednom trenutku ima veliki battery drain kojeg sam rjesio clean flashanjem.

 

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Na kojem linku se najbrze moze skinuti Official 6.0.1 za S5 ?

Svi linkovi koje nalazim daju vrlo spor download

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Najbrze ide preko Kiesa ;)

Sammobileu i ostalima je vrlo spor download. Jako spor. Free serveri su im na ISDNu :D

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
ludimata kaže...

Najbrze ide preko Kiesa ;)

Sammobileu i ostalima je vrlo spor download. Jako spor. Free serveri su im na ISDNu :D

 Tnx, jučer je nešto počelo štekati, mobitel se sam resetira i slično, ne mogu ući u system recovery opije, pise mi samo Recovery booting i onda se resetira i tako u krug.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Jesi rjesio?
Imao custom rom ili official, kies je najbrži način (osim ako neko nije digao rom na dropbox ili slicno)
Koliki ti je SOT na official romu?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Pozz zanima me kod frenda mi se počelo pojavljivati da odabere aplikacije za preklapanje zaslona... Stoga mu pojedine aplikacije ne žele raditi, pa me zanima u čemu je problem (slika je u nastavku)
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava
ajd mi molim vas recite koja je razlika između samsung galaxy S5 i9600 i samsung galaxy S5 G900F??
miki12345
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Ne postoji taj. Tako su mislili da će S5 nositi tu oznaku jer je to neki logičan sljed nakon S4 I9500 ali kad je izašao ipak su iz Samsunga stavili G900.

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Chome kaže...

Ne postoji taj. Tako su mislili da će S5 nositi tu oznaku jer je to neki logičan sljed nakon S4 I9500 ali kad je izašao ipak su iz Samsunga stavili G900.

 

 

 aha, a jel mozda baterija za s5 postoji koja se tak zove??

miki12345
9 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s5/sarmsung-galaxy-s5-top-stanje-oglas-17483223 ova prva slika me buni, sto pise taj br. valjda na bateriji koja je kineska

miki12345
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
miki12345 kaže...

http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s5/sarmsung-galaxy-s5-top-stanje-oglas-17483223 ova prva slika me buni, sto pise taj br. valjda na bateriji koja je kineska

 To je neki fake..100%

9 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

I de mi jos molim vas recite kakva je razlika između s5 g900f i s5 g900w8 ??

miki12345
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

900f je internacionalna verzija, 900w8 je za meksiko,kanadu, karibe. 900w8 radi na jos par frekvencija vise. Proc i gpu su isti.
Dosta romova koje sam flešao je mogla i na 900w8.

 

 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
miki12345 kaže...

http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s5/sarmsung-galaxy-s5-top-stanje-oglas-17483223 ova prva slika me buni, sto pise taj br. valjda na bateriji koja je kineska

 

galinjo24 kaže...
miki12345 kaže...

http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s5/sarmsung-galaxy-s5-top-stanje-oglas-17483223 ova prva slika me buni, sto pise taj br. valjda na bateriji koja je kineska

 To je neki fake..100%

 O cemu vi? To je maskica LOL...mob nije fake, još lik kaže da ima račun...

 

 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
7 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Poštovanje !

 

Novi sam na forumu. Imam S5 i na fotkama mi se pojavljuju 2 sive točke, ajmo reč mrlje.. Da li do hardwera kamere, ili do sw-a tj da li bi re update (iako je na 6.01) pomogao ? Ili je nešto do postavki...

 

i Još jedno pitanje za s5mini (da sad ne nalazim temu). Isti ne pamti wi fi lozinke, tj nema auto spajanja kada dodje u područje več spojenih wifiova ali ih uredno vidi u popisu spojenih...

 

Hvala na svemu

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
tohocenski kaže...

Poštovanje !

 

Novi sam na forumu. Imam S5 i na fotkama mi se pojavljuju 2 sive točke, ajmo reč mrlje.. Da li do hardwera kamere, ili do sw-a tj da li bi re update (iako je na 6.01) pomogao ? Ili je nešto do postavki...

 

i Još jedno pitanje za s5mini (da sad ne nalazim temu). Isti ne pamti wi fi lozinke, tj nema auto spajanja kada dodje u područje več spojenih wifiova ali ih uredno vidi u popisu spojenih...

 

Hvala na svemu

 1. daj fotku da vidim, jesi očistio kameru? 

 

2. Softverska greška koja zahvaća sve Samsunge od S3-S6...kako koje. Uglavnom forgetaj, ponovno se spoji i trebao bi opet za tu mrežu normalno connectat.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Imam smg900f i puno original bloatawera na njemu.Usporio se itd  . Zelim staviti custom rom.Molim moze li step by step  HVALA.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Jel rootan? Koji android je na njemu?

U pravilu ga prvo rootas, potom stavis custom recovery, i onda flashnes custom rom.

Ovo ce ti pomoci:

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Nije rootan .U originalu je i mislim 6.01 . Problem je kaj je vecina tih linkova stara pa sam poklikao na skoro sve.sad cu vidjeti hvala.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Pozdrav svima,imam problem sa Facebook aplikacijom ,ne mogu nikako pokrenuti video datoteke dok sam na mobilnoj mreži , promjena softvera ,update ,vračanje na tv. postavke i slično ne daje rezultate ,čim se priključim na wifi sve radi kako treba ?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Zasto koristiti ofišl fejs aplikaciju??
Prva stvar koja leti s moba je njihova aplikacija i njihov mesenđer..

A prije ti je radio normalno?

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava
Ma jedno vrijeme je radila ok ,a iskreno ne znam ,jedan dan sam htel vidjeti neki video od frenda i od onda sam se počeo zanimati za taj problem tj. kako da ga riješim ,na face-u baš i ne visim ali mi stašno ide na živce kad mi nešto radi na pola.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S5 - rasprava

Probaj standarda način. Odes na app info, i očistiš cache (i podatke).

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S5 - rasprava

Imam jedan tj. 2 problema s galaxy s5.

Kupio sam ga preko njuškala istekla mu je garancija.

I posto je na Kitkatu želio sam ga nadograditi na marsmallow.

I dosla mi je obavijest da je softver nemoguce aktualizirati jer je sustav neovlašteno promijenjen.

I da bude jos veca nesreca dosla mi je neka notifikacija datuma 31.10.2016. Mobitel ce se zaključati na 60% iz sigurnosnih razloga.

MOLIM POMOĆ STVARNO JE HITNO DA HITNIJE NEMOZE BITI!!!!

Problema ima puno, ali rješenja duplo više.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice