Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.151
|
čitano: 407.282
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Na njuskalu ima jedan lik koji prodaje ultru i s23 po najnizim cijenama,kaze trebaju mu za kupovinu racunala za ucenje.
Koja fora aj ne kuzim?
A ukljucena mu je opcija pay protect?
I kolko vidim svaki dan ponovo objavi oglas, a njuskalo racun mu je aktivan vec 11 godina
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
mp3david kaže...
Na njuskalu ima jedan lik koji prodaje ultru i s23 po najnizim cijenama,kaze trebaju mu za kupovinu racunala za ucenje.
Koja fora aj ne kuzim?
A ukljucena mu je opcija pay protect?
I kolko vidim svaki dan ponovo objavi oglas, a njuskalo racun mu je aktivan vec 11 godina

 

Ak ti je sumnjivo onda je vjerojatno sumnjivo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
mp3david kaže...
Na njuskalu ima jedan lik koji prodaje ultru i s23 po najnizim cijenama,kaze trebaju mu za kupovinu racunala za ucenje.
Koja fora aj ne kuzim?
A ukljucena mu je opcija pay protect?
I kolko vidim svaki dan ponovo objavi oglas, a njuskalo racun mu je aktivan vec 11 godina

 Prevara.

Baš bi davao mobitel za 500 eura, a može u roku 2h dobiti 800.

Danas je jedan dugogodišnji član stavio 750 eura za novi S23. Otišao je za par minuta i pošteno je maknuo oglas.

 

 

6 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Strpi se 3 mjeseca, kao i svake godine, bit ce ih po 30% - 40% nizoj cijeni na njuskalu hrpa

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
x360gamer kaže...

Baš bi davao mobitel za 500 eura, a može u roku 2h dobiti 800.

 

 

 

 Vjerovao ili ne, nisu svi pohlepni.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
zelenapaprika kaže...
x360gamer kaže...

Baš bi davao mobitel za 500 eura, a može u roku 2h dobiti 800.

 

 

 

 Vjerovao ili ne, nisu svi pohlepni.

 Oprosti, ali nije pohlepa staviti 800 eura za mobitel koji je isti u dućanu 1050 eura (pričam o S23 base modelu kojeg pratim).

To je više od -20% na novi uređaj, sve zapakirano, kao da je iz dućana jel.

 

To je i više nego fer cijena po meni.

Pa da je 50 eura jeftinije, opet je ušteda, a kamoli 250.

 

Tako da, budi uvjeren da nitko nije dobročinitelj i neće ti prodati trenutno isti uređaj za 500 eura, ako može u istom vremenskom roku dobiti 50% više. Mislim da to niti nema veze s pohlepom, nego zdravi razum.

 

Svi bi mi htjeli sve što jeftinije, ja prvi, ali ako je nešto poštena cijena, onda je poštena... Ne možemo govoriti da je netko pohlepan.

 

15 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ma o kakvih 1050 eur ti pricas gameru, pa mobitel je nov moguce naruciti sa samsung.de stranice za 899 eur (ukoliko se zele 2 ekskluzivne boje), a od nasih ducana na mp-elektronika idu vec od 890 eur.

Ovo sve pricam za 256gb s23 verziju.

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Backdraft kaže...

Ma o kakvih 1050 eur ti pricas gameru, pa mobitel je nov moguce naruciti sa samsung.de stranice za 899 eur (ukoliko se zele 2 ekskluzivne boje), a od nasih ducana na mp-elektronika idu vec od 890 eur.

Ovo sve pricam za 256gb s23 verziju.

 Oprosti, sad vidim da si u pravu.

Ja sam gledao mislim bio na eKupi pa mi ostala ta cijena.

Kako god, da je 890, nitko ga neće dati za 500.

I 800 je dobra ušteda tko želi isti mobitel.

 

Kako god, dosta OFFT.

 

16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

100x Zoom

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Je li se ikome trosi barerija na S-pen, pošto stalno pokazuje 100%.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2023 20:29 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Da li je netko pokušavao spojiti mob na Android auto... Meni 23 ultra nikako da se spoji a do sad je 21 ultra radio bez problema 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
4mal kaže...

Je li se ikome trosi barerija na S-pen, pošto stalno pokazuje 100%.

Baterija u S pen je mali kondenzator. I trosi toliku mizeriju od struje da je zanemarivo. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2023 23:16 (zelenapaprika).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
nex987 kaže...

Da li je netko pokušavao spojiti mob na Android auto... Meni 23 ultra nikako da se spoji a do sad je 21 ultra radio bez problema 

 Da, radi bez problema čak se i brže spojilo

jedan je život
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Instalirajte si Camera Asistan app, ima nice featurse za S23 liniju tj.5.1 UI.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Koristan featurse za gaming  ili opčeniti rad po mobitelu dok je priključen na adapter.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Pozdrav, molim vlasnike s23 ultre ako bi mogli provjeriti/testirati koliko se grije mob tokom video poziva na whatsapp ili viber ili messenger na mobilnim podatcima nije nuzno biti na 5g.

Naime imao sam s22 ultru i vec nakon 10min razgovora mob dosegne temp od 40°C da bi nakon 20-30min dosao do 45°C te bi izaslo upozorenje kako treba prestati s radom jer je prevelika temp.

Ne bih se mogao drzat u ruci koliko je bio vruc.

Ako ima netko voljan da to provjeri bio bih mu jako zahvalan.

Unaprijed zahvaljujem.

 

Lp

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2023 0:22 (destilirani).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Koristio sam whapp, mess i tiktok zadnjih par dana hard core i da ti kažem iskreno, ugrijao se je ali ne kao s22 ultra, topal je bio ali nikad se nije pregrijao ovih par dama sta sam koristio te aplikacije.

Vidjet cemo jos s vremenom.

jedan je život
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Jole-Ri kaže...

Koristio sam whapp, mess i tiktok zadnjih par dana hard core i da ti kažem iskreno, ugrijao se je ali ne kao s22 ultra, topal je bio ali nikad se nije pregrijao ovih par dama sta sam koristio te aplikacije.

Vidjet cemo jos s vremenom.

 Kakve maske koristite?Moj se apsolutno ne grije al ono niti malo, čak i kad koristim brzo punjenje(Original kožna maska).

 

Jel ste na slabom mobilnom signalu?To zna više zagrijat telefon jel takvi appovi su NULA za ovaj procesor nema šanse da ga ugriju tolko

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ma ja kupio onu original poluplastičnu maaku od samsunga za s23 ultra.

A kažem rijetko kad se zagrije, ali kad koristim recimo tiktok live 2 sata ugrije se malo, alo naspram s22 ultra ovo nije ništa  meni se s22 skoro poceo topit od vrucine haha

jedan je život
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Jole-Ri kaže...

Ma ja kupio onu original poluplastičnu maaku od samsunga za s23 ultra.

A kažem rijetko kad se zagrije, ali kad koristim recimo tiktok live 2 sata ugrije se malo, alo naspram s22 ultra ovo nije ništa  meni se s22 skoro poceo topit od vrucine haha

 Probaj staviti pojednostavljeni profil rada, meni nema nikakve rzlike u brzini rada a baterija će duže trajat i bit će hladniji.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Nakon 2h mi je vise nego odlicno, ovaj moj nakon 15min vec se ugrije toliko da mislis da ce se rastopit, nakon 30min daje upozorenja i moram sve pogasit i pustit da se ohladi. 

 

Pokusao sve s neta napravit nikakva poboljsanja, sa ili bez maskice ista stvar. 

 

Jos pogotovo ako tokom razgovora idem nac neki dokument ili otvorit mail onda za 15min dosegne temp 45 i moram stat sa svime :(

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
destilirani kaže...

Nakon 2h mi je vise nego odlicno, ovaj moj nakon 15min vec se ugrije toliko da mislis da ce se rastopit, nakon 30min daje upozorenja i moram sve pogasit i pustit da se ohladi. 

 

Pokusao sve s neta napravit nikakva poboljsanja, sa ili bez maskice ista stvar. 

 

Jos pogotovo ako tokom razgovora idem nac neki dokument ili otvorit mail onda za 15min dosegne temp 45 i moram stat sa svime :(

 

 

 Jel imaš kakav bad app?Kako ti izgleda statistika potrošnje baterije? Možda da probaš još jedan reset napraviti ?

 

Ovaj telefon bi trebao imat fantastično hlađenje , ja bi na tvojem mjestu slao to na servis jel to se nebi smjelo događat sa novim telefonom pogtovo sa s23 ultra koji ima poboljšano hlađenje uspram prethodnih generacija, evo moj je hladan što got radio sa njim.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Je li je javilo kome na mail, kakda bi trebale stiči sluške Galaxy Buds 2 ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2023 13:49 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
4mal kaže...

Je li je javilo kome na mail, kakda bi trebale stiči sluške Galaxy Buds 2 ?

 

Obično dolaze par mjeseci kasnije, negdje u uvjetima piše, prošlih godina se čekalo do kraja 04 mj.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Mislim da ne govori o S23 ultra

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ja sam imao s22u i prodao sam radi tog pregrijavana, oa su me zanimala iskustva korisnika s23u kod video poziva dali dolazi do istog al evo ocito je to rjeseno, planiram uzet s23u pa da se opet ne zaj... 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Odobrili, sad čekanje 🧐

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Pozdrav, 

 

Vidjela sam da se ranije pominjao prodavatelj na Njuškalu koji prodaje jeftinije jer mora kupiti kompjuter za učenje. Relativno nedavno sam se jednoj osobi javila za Iphone, i isto je takav odgovor bio, pa bi rekla da nije baš pouzdano

 

Jeste li stavljali neko zaštitno staklo/foliju na ekran? Stigla mi je Ultra, mislila sam naručiti online, ali možda bih i fizicki kod nekoga i zamolila postavljanje

Jeste možda vidjeli da ima u A1 ili Tcomu? Postavljaju li oni uopće staklo kada ga kupiš?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Tataki kaže...

Pozdrav, 

 

Vidjela sam da se ranije pominjao prodavatelj na Njuškalu koji prodaje jeftinije jer mora kupiti kompjuter za učenje. Relativno nedavno sam se jednoj osobi javila za Iphone, i isto je takav odgovor bio, pa bi rekla da nije baš pouzdano

 

Jeste li stavljali neko zaštitno staklo/foliju na ekran? Stigla mi je Ultra, mislila sam naručiti online, ali možda bih i fizicki kod nekoga i zamolila postavljanje

Jeste možda vidjeli da ima u A1 ili Tcomu? Postavljaju li oni uopće staklo kada ga kupiš?

 

Hvala

 

Ja nikad ni na jedan mobitel nisam stavio staklo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice