Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.137
|
čitano: 401.679
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

jao, nije poanta stakla očuvanje od ogrebotina nego očuvanje od lomova.

nikad neću zaboraviti - u klubu s frendovima na koncertu. ispadne mi mobitel iz vrlo plitkog džepa, primjetim prekasno. kasnije odem na šank - nađen mobitel.

kaljeno staklo polomljeno, maskica čak ok. skinem kaljeno staklo, ispod netaknut mobitel. nijedan smartphone ne bi preživio udarce nogama, a bila je ozbiljna gužva.

inače - ta kombinacija stakla i maske je savršeno prelazila preko ruba da se ne uopće primjeti. nikad kasnije nisam nabavio nešto slično. sve koštalo manje od 10 eura na ebayu. pa pričajte vi priču i dalje ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2023 21:43 (spoonman039).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
spoonman039 kaže...

jao, nije poanta stakla očuvanje od ogrebotina nego očuvanje od lomova.

nikad neću zaboraviti - u klubu s frendovima na koncertu. ispadne mi mobitel iz vrlo plitkog džepa, primjetim prekasno. kasnije odem na šank - nađen mobitel.

kaljeno staklo polomljeno, maskica čak ok. skinem kaljeno staklo, ispod netaknut mobitel. nijedan smartphone ne bi preživio udarce nogama, a bila je ozbiljna gužva.

inače - ta kombinacija stakla i maske je savršeno prelazila preko ruba da se ne uopće primjeti. nikad kasnije nisam nabavio nešto slično. sve koštalo manje od 10 eura na ebayu. pa pričajte vi priču i dalje ;)

 

Ja bio pijan na novogodišnjoj fešti, razbio se ko mulac na skliskom podu, čvoruga na glavi, polomljene naočale, mobitelu ništa, a nisam imao kaljeno staklo. Nevjerojatno.

Da ti je mob u torbici kao meni, a ne u vrlo plitkom džepu onda bi bio sam po sebi već bolje zaštićen i ne bi ti trebala zaštita :-) Za one koji ne paze na mob, kao što je rekao dax-lax, i pada im svaki dan nekoliko puta, onda je staklo must have.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

ma koji bullshit vi pisete

 

bolje platiti staklo/foliju 26 EUR nego originalno staklo 266 EUR kad se razbije

 

pad mobitela na keramicke plocice ili na beton, ako imas foliju ili staklo, ekran nece puknuti, dok bez toga puca u 100%

 

meni je S9 pao na ulazu u zgradu drito na plocice i otislo staklo odmah, 300 EUR zamjena, S10 je dosao sa folijom u kutiji, i padao mi nekoliko puta, nikad nista sto se ekrana tice, jos da nije u maskici bio, popucalo bi zadnje staklo i okvir

 

Gorrila zastita i te foru su zastita od grebanja i sitnih cestica, ne za padove na gadne povrsine

 

kako je netko napisao, osiguranje je jos najbolja opcija, pogotovo ako placas 800 EUR ili vise uredaj

 

meni idu na jetru maskice i te zastite, i od kada postoje osiguranja, samo to koristim

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

 veli on da staklo nece puknuti ako ima foliju, hehehe

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
3dfx kaže...

ma koji bullshit vi pisete

 

bolje platiti staklo/foliju 26 EUR nego originalno staklo 266 EUR kad se razbije

 

pad mobitela na keramicke plocice ili na beton, ako imas foliju ili staklo, ekran nece puknuti, dok bez toga puca u 100%

 

meni je S9 pao na ulazu u zgradu drito na plocice i otislo staklo odmah, 300 EUR zamjena, S10 je dosao sa folijom u kutiji, i padao mi nekoliko puta, nikad nista sto se ekrana tice, jos da nije u maskici bio, popucalo bi zadnje staklo i okvir

 

Gorrila zastita i te foru su zastita od grebanja i sitnih cestica, ne za padove na gadne povrsine

 

kako je netko napisao, osiguranje je jos najbolja opcija, pogotovo ako placas 800 EUR ili vise uredaj

 

meni idu na jetru maskice i te zastite, i od kada postoje osiguranja, samo to koristim

 

 

 

Nije istina da puca u 100% slučajeva. Meni je Note8 pao na asfalt i ostala je mikro rupica koja se osjetila jedino pod olovkom. Potpuno nebitno i nije smetalo, a očito je da je pao ekranom na kamenčić.

Trebalo bi izračunati vjerojatno, ali nekako odoka mi se čini da je možda čak i veća vjerojatnost da mu neće biti ništa nego da će puknuti, pogotovo ako je u maskici.

 

Pa da, to kažem, osiguranje te pokriva za lom stakla.

Znači, bitno je naglasiti da ti zaštitno staklo možda pomogne, a možda isto tako i ne, pogotovo ako ga furaš već napuknutog i nisi ga zamijenio na vrijeme. Nije garancija da ekran neće puknuti, a to ne znaš sve dok se ne dogodi.

Osiguranje je jedino 100% zaštita dok traje. Sve ostalo su samo lažni osjećaji sigurnosti.

 

A da ne pričamo da sa svakim padom mobitel i nešto drugo može nastradati, ne samo ekran. Tu te ni osiguranje ni staklo neće spasiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Koje osiguranje ekrana se može uzeti osim Uniqua? Mobitel nije kupljen preko operatera

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Petar hw kaže...

 veli on da staklo nece puknuti ako ima foliju, hehehe

garantiram.

 

mozemo i u vidu bug forum tradicije, napraviti benchmark

 

neka bug osigura ovaj novi Honor sto reklamiraju, stave ga u maskicu i instaliraju foliju na njega, spuste ga sa dzep visine na beton pred svojim uredom, sve lijepo snime i objave na bug tv yt kanalu

 

mi oboje uplatimo iznos uredaja na bug racun, ako pukne ekran tebi ide lova i puknuti mobitel, ako ne pukne, meni ide lova i ne puknuti mobitel 

 

 

 

 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Većinom je pitanje sretnog ili nesretnog pada. Samsung silikonska maska spasila S22 Ultru. Bez crtice. Pad na beton s jedno metar i pol. I bilo je poskakivanja. :)
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Jel se kome desilo da nemoze pozive upucivat i nitko mene nazvat,dal moze do kartice biti da probam nju zamjenit

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Izgubio sam stari mail za forum pa se regao na novo, nisam dugo bio ovdje al vidim da je aktivno super.

Zanimljivo da sam prije Božića prodao s22 ultru za 900eura što mi zvuči suludo čak, al tako su se kretale cijene pa na više a tad je bio i na 50% . Tak da ovo 1100 1200e 256/512gb što se naleti nije ni loše za prvi mjesec nakon izlaska. 

Piknuo sam sad 512gb verziju. Oduševljen sam radom nakon 22 serije, baterijom i kamerom. Baš su pogodili pa mi nije ni žao iako su cijene top end mobova danas nebulozne. ALi čekam i običan s23 da padne na 650e za sestru.

 

Sad vidim opciju kod unique za osigurati lom ekrana, cca 1080kn na 2god što nije uopće loše jer mi pada mobitel svaki treći dan. No zakasnio sam, prošlo 14dana. Stavio sam ono kaljeno, no nisam previše zadovoljan. Ni izgledom te rupe za fingerprint, ni kako radi taj fingerprint, tj ne radi dobro uopće. Sad vidi i neke crte napuknute pa ću staviti novo, ako ne nađem neku dobru foliju. Ima netko preporuku za foliju ili bolje kaljeno?

 

I ima netko tko se prijavio za prezenatciju da iskoristimo mail za slušalice? Nije mi prošao ovaj drugi mail pa mi treba neki za prijavu samo. Možemo podijeliti vrijednost slušalica da ne propadne, javili mi da im pošaljem takav mail. 

 

 

11 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

ja sam uzeo od spigena kaljeno i super je dobis sa onim kitom da se ne mucis oko poziciranja, ali otisak zaboravi kad imas kaljeno

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Uzela sam Fusion foliju od Mobile Outfittersa i cini mi se ok, nije najbolje ikad, ali otisak prsta i olovka rade solidno (otisak bi mozda mogao i bolje, ali nije da uopce ne radi). Na dodir je folija dosta manje glatka od ekrana telefona, a kako stiti jos ne znam 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Sto se tice osiguranja ekrana za te pare na 2 godine to je bagatela, ali svejedno riskiraj jos par sto kuna i kupi spigen kaljeno staklo (imao sam na 13 pro max, brutalno kaljeno, cura ima na 13 pro, mob je non stop po torbici sa 1000 stvari itd, nema niti crtice po sebi nakon godinu dana)  i nekakvu dobru masku i opet imas jos nekakvu dodatnu sigurnost posto ti cesto mob pada...
Sto se tice fingerprinta, nakon svake zamjene ili stavljanja kaljenog stakla/folije, treba ponovno postavit otisak prsta... I garantirano sve radi kak treba...
Evo ja sam u zadnjih 2 tjedna na s23 ultri promjenio 1 kaljeno nekako kinesko koje sam stavio za prvu ruku, nakon toga mi stigle samsung orginal folije i stavio sam nju..
Fingerprint radi totalno isto i na golom ekranu, i na kineskom kaljenom i na samsung foliji, samo sam svaki put nakon stavljanja zastite ponovno postavio fingerprint...
Neki kazu da fingerprint ne radi dobro ako ispod ekrana ide ono ljepilo koje moras sa UV lampom ucvrstit, na S23 ultru nisam takvo kaljeno stavljao, ali sam stavljao na P30 pro, i fingerprint radio savršeno...
Tako da samo ponovna postava fingerprinta i radi...
A i olovka mi je radila normano i na kineskom kaljenom, i sad na foliji...

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.3.2023 22:12 (LukaSokol1).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ima koja aplikacija da mjeri framerate u igrama

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Probao i dalje isto,valjda ce to rijesit softwerom

7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Spigen kaljeno i otisak prsta radi ko i bez kaljenog, brzo, jako brzo otkljuca mob
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Radi na svakom kaljenom, samo treba ponovno postavit otisak prsta nakon stavljanja kaljenog i nema problema

12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Stigao novi update

jedan je život
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Bome brzi su sa updatovima na S23 seriji, vec smo dobili patch za 3. mjesec. ali pricam to iz svoga kutka , jer na S21 bi dobio tek krajem mj. za ultra model.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.3.2023 9:27 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Prešao sa Note 20 Ultra na S23U. Razlike:

- Baterija! ajde napokon da je to kako spada, cijeli dan pržim pozive i sve, Note bi već morao punit u 2-3 popodne, a sa 23 dođem jučer doma u 6 popodne sa 41%

- Ne pratim inače te materijale ekrana, ali ovaj je nekako gladak pod prstima, i ko da se manje prlja nego note

- a zamjerka je što je S23 deblji od Note-a, i to ja koji imam manje ruke baš osjetim. kod debljine ne gledam debljinu sa kamerama nego baš mob i tu je baš osjetno deblji. ali ok

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Malo je deblji jer su veci vapor chamber ugrađen od odnosu na prijašnjih ultra modela.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.3.2023 11:38 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Pa iste je debljine kao i s22ultra a hlađenje 3x veće. Što je cool, jer mi se nijednom nije ugrijao a znao sam igrat neke igrice sat dva u komadu da testiram. Doduše nisu valja prezahtjevne. Al da za cijeli mm je deblji od note 10.

 

Nego već sam strgao 2 kaljena stakla. I meni ne radi dobro fingerprint scanner, iako imaju onu "rupu" tanje staklo di je otisak prsta. Em ružnije zgleda al da bar radi kak spada. Postavim veću osjetljivost, postavim na novo otisak i opet mi se zna dogoditi da neće 5puta pa me traži pin. To mi je užasno, nek mi svaki treći put zašteka otključavanje naživciram se. Face unlock je truba isto. Da bar stave fizičku scanner tipku desno al šta je tu je. 

Nekako sumnjam da vam savršeno radi sa spigenom, jer neki pišu radi ok, neki da ne radi baš tako dobro. 

 

Uglavnom pošto mi je zadnje staklo fino popucalo, idem danas sutra stavit novo. Možda negdje drugdje probam. Spigen kaljeno ni nema ovu "rupu" di je otisak ili ima? Bez toga mi se čine da još lošije prima?

 

 

https://www.spigen.com/products/galaxy-s23-ultra-screen-protector-neo-flex kakve su ovo folije? Kad i te folije brzo izaubam po rubovima, ali ako baš neka vrijedi ok. fora je što ima rupu na prednjoj kameri

 

Tataki kakva je ta fusion folija od outfittersa? to je štand, ima ih u Areni vidim. Baš folija ili staklo? Mogao bi se okušati, ali i naručiti neke prek neta pa dok dođu probati.

Meni normalno radi odaziv na ekran prstom ili olovkom na kaljenom samo taj scanner ne registrira iz prve a užaš mi je da ležim u krevetu i ne otključam ni na prst ni na facu, pa moram klizat i tipkat pin. Probat ću isti prst prijavit max puta pa možda bude bolje.

 

i tko je uzeo slušalice preko onog maila da se prijavio za prezentaciju nek se javi pa poklonim buds ako prođe opet, trebalo bi. Mob je kupljen početkom drugog mjeseca, samo su javili da pošaljem drugi mail koji je prijavljen tamo bio. Šteta da propadnu sluške.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.3.2023 14:49 (Nescafe).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Vidim da se i logo promjenio kod instaliranja jer sad pise ONE UI 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Nescafe - Folija od Outfittersa je baš folija, nije staklo. Mislim da se reže na licu mjesta i postavljaju ju s nekom tekućinom. Meni se za sada sa Spigen maskom samo malo odigla u gornjem lijevom rubu u smislu da vidim balončić ispod, mislila sam da će možda i više kada stavim masku 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.3.2023 20:04 (Tataki).
13 mjeseci
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Zanimljivo, mislim da ću se zaletiti po to. Ali vidim da ima 2 vrste kao ta fusion od 300kn troslojna, i dvoslojna za 200kn clear i mat. Imaju neku foru zamjene kad god želiš za 79kn.

Zanima me koja je razlika, možda na dvoslojnoj bolje reagira scanner? Ali zadovoljna si i sa tom fusion kakti troslojnom sta reklamiraju?

 

Jednom sam stavio onaj nano premaz nekakav za 150kn sta je bilo aktualno, najgluplji potez ikad. Taj premaz su mi samo zapekli na ekran i grebao se čim sam izađao iz dućana, a do tad je mob bio bez crtice.

 

Huawei ima odlične tvorničke folije koje jedva vidiš a ne smeta uopće za korištenje. Šteta što i ostali ne stavljaju takve. Mana kod njih je što ju nemres zamijeniti za istu, bar nisam našao di se moglo,uvjeravali me da dolazi isključivo s ekranom. Ali ok kasnije je maknes kad se zgrebe dovoljno.

Folije su ipak tanje od stakla, pa bi i fingerprint scanner trebao raditi dosta bolje. Možda kaljena rade bolje na skroz ravnim modelima, nije da su se dizali rubovi u ovom kratkom vremenu, ali mi se cijelo staklo znalo pomaknut i dost lako pucaju ak ih krivo pogledaš:D

Možda dati šansu ovoj foliji, jedino ako scanner loše reagira zbog tim premaza ispod il šta već stavljaju pa ju zapeku.  Eventualno to kaj veliš će mi se dići rubovi, jer volim skidat masku i koristit ga nekad bez, ili bum mijenjao. ALi to se događa i s kaljenim.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.3.2023 10:05 (Nescafe).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Nescafe kaže...

Zanimljivo, mislim da ću se zaletiti po to. Ali vidim da ima 2 vrste kao ta fusion od 300kn troslojna, i dvoslojna za 200kn clear i mat. Imaju neku foru zamjene kad god želiš za 79kn.

Zanima me koja je razlika, možda na dvoslojnoj bolje reagira scanner? Ali zadovoljna si i sa tom fusion kakti troslojnom sta reklamiraju?

 

Jednom sam stavio onaj nano premaz nekakav za 150kn sta je bilo aktualno, najgluplji potez ikad. Taj premaz su mi samo zapekli na ekran i grebao se čim sam izađao iz dućana, a do tad je mob bio bez crtice.

 

Huawei ima odlične tvorničke folije koje jedva vidiš a ne smeta uopće za korištenje. Šteta što i ostali ne stavljaju takve. Mana kod njih je što ju nemres zamijeniti za istu, bar nisam našao di se moglo,uvjeravali me da dolazi isključivo s ekranom. Ali ok kasnije je maknes kad se zgrebe dovoljno.

Folije su ipak tanje od stakla, pa bi i fingerprint scanner trebao raditi dosta bolje. Možda kaljena rade bolje na skroz ravnim modelima, nije da su se dizali rubovi u ovom kratkom vremenu, ali mi se cijelo staklo znalo pomaknut i dost lako pucaju ak ih krivo pogledaš:D

Možda dati šansu ovoj foliji, jedino ako scanner loše reagira zbog tim premaza ispod il šta već stavljaju pa ju zapeku.  Eventualno to kaj veliš će mi se dići rubovi, jer volim skidat masku i koristit ga nekad bez, ili bum mijenjao. ALi to se događa i s kaljenim.

 Kolega, stavio sam ja na S23 Ultra mobile outfitters clear coat foliju (ovu jeftiniju). Sve radi super što se tiče fingerprinta.

 

Fusion ti je više fokusiran na udarce, njega ti ljudi stavljaju kada žele da im mobitel bude u potpunosti gol, pa ga stave i na jednu i drugu stranu uređaja. Clear Coat ne štiti toliko od udaraca, koliko od ogrebotina, ali, naravno, preživjet će više stvari nego goli ekran.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Uzeo sam Samusng nakon jako puno godina.

Klinci su imali S21 koji su mrzili , ja sam si uzeo S23 Plus.

 

Bitna mi je autonomija for every day use, ostalo mi je više manje.

 

Stavio sam Spigen maskicu i Spigen staklo.

Otisak zna ne prepoznati ali ne tako često.

 

Veći mi je problem mobitel ty sistem.

Non stop mi briše postavke.

Non stop mi briše što imam shortcut brojeve od obitelji na početnom zaslonu.

Mijenja mi muziku tj ring tone na Whapu.

 

Največa zamjerka, ne prepoznaje niti jedan Bluetooth uređaj koji sam uredno koristio do pon na Huawei P30 pro zadnje 3-4 godine.

Aplikacije koje sam koristio na Huaweiu i njihov sam rob, na Samsungu ili ne postoje ili su sa oglasima ali ne iskoristivo.

 

Uglavnom, ako me autonomija baterije ne zadovolji u sljedečih 10 tak dana on leti na oglas, jer nisam navikao na niti jedan od problema na Huaweiu i to mi je trenutno nekaj kaj me izluđuje.

 

Lp

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Crotiger kaže...

Uzeo sam Samusng nakon jako puno godina.

Klinci su imali S21 koji su mrzili , ja sam si uzeo S23 Plus.

 

Bitna mi je autonomija for every day use, ostalo mi je više manje.

 

Stavio sam Spigen maskicu i Spigen staklo.

Otisak zna ne prepoznati ali ne tako često.

 

Veći mi je problem mobitel ty sistem.

Non stop mi briše postavke.

Non stop mi briše što imam shortcut brojeve od obitelji na početnom zaslonu.

Mijenja mi muziku tj ring tone na Whapu.

 

Največa zamjerka, ne prepoznaje niti jedan Bluetooth uređaj koji sam uredno koristio do pon na Huawei P30 pro zadnje 3-4 godine.

Aplikacije koje sam koristio na Huaweiu i njihov sam rob, na Samsungu ili ne postoje ili su sa oglasima ali ne iskoristivo.

 

Uglavnom, ako me autonomija baterije ne zadovolji u sljedečih 10 tak dana on leti na oglas, jer nisam navikao na niti jedan od problema na Huaweiu i to mi je trenutno nekaj kaj me izluđuje.

 

Lp

 

Ovi problemi se ne bi smjeli događati.

A pogotovo da ne prepoznaje BT uređaje. Kad ih ne prepoznaje? Kod pokušaja uparivanja?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Tu se dogodila neka glupost izgleda sa software, prvo od svega update sustava, ako ne pomogne to onda vracanje na tvornice, zadnja opcija servis... Jer takve stvari se nebi trebale događat
Ja imam dosta shortcut brojeva na pocetnom zaslonu i sve je okej..
Od problema sa uređajima spojenih na BT imam samo na Huawei gt2 satu, samo što se tice poruka sa messnegera(obavjest o poruci kasni po 5-10 minuta, dok zanimljiva stvar, obavjest sa fejsa mi dođe odma, do nedavno sam imao 13 pro max i nije bilo toga problema).. 
Reset sata na tvornicke postavke i reinstalacija messengera nisu pomogli...
Od ostalih komunikacija preko BT (spojena 2 automobila i komp) nemam nikakvih problema (s tim da je kod mene S23U)

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
LukaSokol1 kaže...

Tu se dogodila neka glupost izgleda sa software, prvo od svega update sustava, ako ne pomogne to onda vracanje na tvornice, zadnja opcija servis... Jer takve stvari se nebi trebale događat
Ja imam dosta shortcut brojeva na pocetnom zaslonu i sve je okej..
Od problema sa uređajima spojenih na BT imam samo na Huawei gt2 satu, samo što se tice poruka sa messnegera(obavjest o poruci kasni po 5-10 minuta, dok zanimljiva stvar, obavjest sa fejsa mi dođe odma, do nedavno sam imao 13 pro max i nije bilo toga problema).. 
Reset sata na tvornicke postavke i reinstalacija messengera nisu pomogli...
Od ostalih komunikacija preko BT (spojena 2 automobila i komp) nemam nikakvih problema (s tim da je kod mene S23U)

 Točno to.

 

Ništa nije pomoglo, ali novije uređaje tipa 2021/2022 prepoznaje sve , od Tv ova auto (2016 ta), i slično.

Ako nastavi sa brisanjem brojeva i mijenjanjem zvukova na default, servis , jer ovako mi je glupo 5 puta dnevno postavljati brzo biranje. Za zvuk je rjeđe, svaki dan jednom prosjek.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice