Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.071
|
čitano: 418.319
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Je,samo je pitanje koliko će koštat S23+ i Ultra. sudeći po trendovima podosta.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Može li netko preporučiti neki gcam za S22+? Skidam već neznam koji po redu pa se većina ruši, ovi što se i pokrenu slike budu ko neke dugine boje. Čitao sam i neki config da treba učitati ali ne nisam našao još.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Je li ovo normalno?, obični S22.
50 aplikacija je u deep sleepu.
pm
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Imam s20 i već duže vrijeme mi pod postavkama - baterija i podrška za uređaj javlja problem. Problem su Google karte koje bi trebao staviti u duboki san da "sve štima" na telefonu, budući da ovako javlja da previše troše bateriju.
Ne mogu naći rješenje na netu, ima tko iskustva?
13 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Da li još nekoga zeza Viber aplikacija na S22 Ultra? Jutros mi je dva puta zamrznuo mob u Viberu pa sam morao reset napraviti...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Takodjer isto, od azuriranja na 13-icu, brisanje cache vibera pomaze ali nakon par dana opet isto. I ne mogu u viber povuc slike iz galerije, nego moram ic u galeriju pa onda share
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
qwxy kaže...
Takodjer isto, od azuriranja na 13-icu, brisanje cache vibera pomaze ali nakon par dana opet isto. I ne mogu u viber povuc slike iz galerije, nego moram ic u galeriju pa onda share

 Meni radi sve u redu. 10 dana korištenja i ni jednog smrzavanja ni problema. 

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Imam s22 isto sam imao problem sa Viberom, ali neki dan sam ažurirao viber i sad je normalno. Dal se popravilo ili nise još stigao zamrznuti
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Ekipa sa Viber problemima, morate u postavkama Vibera ući u multimedija i dozvoliti u postavkama automatsko preuzimanje media...
 
3 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
qwxy kaže...
Takodjer isto, od azuriranja na 13-icu, brisanje cache vibera pomaze ali nakon par dana opet isto. I ne mogu u viber povuc slike iz galerije, nego moram ic u galeriju pa onda share

 

To za galeriju moraš dodati permissione nazad pa će ti raditi, to se i meni i ženi na mobovima isto dogodilo.

Al drugih problema s viberom za sad nemam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

viber ima jako velikih problema sa s22 ultrom pogotovo nakon novembar update

ovo za slike se moze rijesit samo se doda doputenje

ali ovo sa multimedijom nije rijesenje

evo ja sad testiram jednu beta verziju vibera

i sad mi vec dan i pol radi super

neka jos izdrzi dan i pol onda cu reci da je sad stabilno

jer sve verzije da sad bar jednom dnevno a nekad i dva puta sve smrzne

i resetira kompletan samsung ui

 

frend koji nema problema sa viberom a ima ultru koristi nova luncher

pa mozda ima nesto i u tome

 

javim

SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
pasko kaže...

 

 

frend koji nema problema sa viberom a ima ultru koristi nova luncher

pa mozda ima nesto i u tome

 

javim

 

Ja ne koristim nikakav launcher i ok mi je.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
x360gamer kaže...
Imam s20 i već duže vrijeme mi pod postavkama - baterija i podrška za uređaj javlja problem. Problem su Google karte koje bi trebao staviti u duboki san da "sve štima" na telefonu, budući da ovako javlja da previše troše bateriju.
Ne mogu naći rješenje na netu, ima tko iskustva?

 Itko?

10 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ljudi moze brzi savjet...

Sutra mi dolazi S22 i zanima me da li je baterija toliko loša?

Imao sam S21 i prodao ga samo zbog baterije, prosječan sam korisnik, a sad mi na A52s stvarno traje dosta duže...

Da li ima simisla ostaviti si S22 pored A52s, brine me baterija, bluetooth mi je većinom uključen zbog sata i auta...pozz

 

dmati1987
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
dmati1987 kaže...

Ljudi moze brzi savjet...

Sutra mi dolazi S22 i zanima me da li je baterija toliko loša?

Imao sam S21 i prodao ga samo zbog baterije, prosječan sam korisnik, a sad mi na A52s stvarno traje dosta duže...

Da li ima simisla ostaviti si S22 pored A52s, brine me baterija, bluetooth mi je većinom uključen zbog sata i auta...pozz

 

 Nažalost, batertija je loša, čak i za s21. 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Dali se isplati minjat fold 4 za s22ultru
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Od kad sam uzeo ovaj mob u t comu prije 15dana, sami problemi -  smrzne se pa moram hard resetat, resetira se sam od sebe barem dva puta dnevno, po noći se ugasi itd - sve ažurirano, probao i factory reset, od aplikacija sve maknuo osim watsappa i instagrama...lagano razočaranje...eto toliko od mene, samo se pojadah ovdje...

 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
augi80 kaže...
Dali se isplati minjat fold 4 za s22ultru

 Financijski ne, a sad ne znam na što si točno mislio.

 

braingym kaže...

Od kad sam uzeo ovaj mob u t comu prije 15dana, sami problemi -  smrzne se pa moram hard resetat, resetira se sam od sebe barem dva puta dnevno, po noći se ugasi itd - sve ažurirano, probao i factory reset, od aplikacija sve maknuo osim watsappa i instagrama...lagano razočaranje...eto toliko od mene, samo se pojadah ovdje...

 Kako to? Ja sam mislio da se to samo na Xiaomiju dešava. 

U svakom slučaju da je to nešto uobičajeno imao bi samo na ovom forumu hrpu postova na tu temu, a nemaš, što znači da je vjerojatno problem u tvom primjerku. Probaj ga koristiti bez SIM kartice, ako možeš, možda je treba zamijeniti, zna i ona praviti takve probleme. 4G, 5G, WiFi, probaj testirati i doći do toga što pravi probleme, nekad kad je signal na granici ili slab zna doći do pregrijavanja i sličnih nuspojava.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2022 18:49 (mzopg).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
braingym kaže...

Od kad sam uzeo ovaj mob u t comu prije 15dana, sami problemi -  smrzne se pa moram hard resetat, resetira se sam od sebe barem dva puta dnevno, po noći se ugasi itd - sve ažurirano, probao i factory reset, od aplikacija sve maknuo osim watsappa i instagrama...lagano razočaranje...eto toliko od mene, samo se pojadah ovdje...

Ništa čudno...poznat problem kod S22 ultre...googlaj...

 

https://unseeked.com/fix-samsung-s22-ultra-keeps-rebooting/

https://unseeked.com/overheating-issue-on-samsung-s22-ultra-s22-s22-plus/

 

Znam barem 3-4 ljudi (frendova) koji imaju problema kao i ti...

 

Također probaj mob koristiti bez zaštitne maske - ako nije orginal Samsungova.

 

Kažu da je greška na matičnoj ploći a koliko znam ni zamjena matične ne pomaže.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2022 9:46 (R36).
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
braingym kaže...

Od kad sam uzeo ovaj mob u t comu prije 15dana, sami problemi -  smrzne se pa moram hard resetat, resetira se sam od sebe barem dva puta dnevno, po noći se ugasi itd - sve ažurirano, probao i factory reset, od aplikacija sve maknuo osim watsappa i instagrama...lagano razočaranje...eto toliko od mene, samo se pojadah ovdje...

 Iskreno mi je žao jer znam da bih se slično osjećao.

Samo da ti kažem, jer već sam više puta pisao.

 

Negdje sredinom kolovoza nas šestero u firmi smo dobili s22+ T'com (znam da nije Ultra, ali neki su se žalili i na ovaj model).

 

Nije bilo problema do zadnjeg apdejta prije nekih mjesec dana, telefoni se počeli frozati, ok..

 

Ja malo proguglao po "svijetu", i nikad čuo, ali našao saam apk 1Tap Cleaner, free po defaultu nam pobrisao cashe, i od tada nikakvih problema.

Radio sam po default postavljenim postavkama, jer je apk. u rukama neiskusnih koji počnu čačkati po njoj, moguće zeznuta, da ti ne bi pobrisala što ne treba..

 

Bome, nije kao one glupe koje očiste cashe za jednu minutu i ranije..

 

Ova je bome čistila 10 minuta..

 

Ako to može pomoći, super, ako ne, nažalost, osobno ne znam za drugo rješenje.

Ljudi su radili i Factory reset, nije pomoglo, ovaj moj način je.

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Skinuo sam taj cache cleaner sinoć jer sam vidio da je netko pisao dvije stranice prije o tome...počistio sve, evo od sinoć se nije resetirao mob i sve radi dobro da kucnem o drvo...hvala puno - btw mob je zvijer, samo da ostane ovako...

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2022 12:37 (braingym).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ja sam očito imao sreće, mjesec dana skoro korištenja i ni jednog najmanjeg problema 🥳🥳🥳🥳

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Dermentor kaže...

Ja sam očito imao sreće, mjesec dana skoro korištenja i ni jednog najmanjeg problema 🥳🥳🥳🥳

 Tak i ja, u 11 mjesecu sam počeo koristit S22+ i do sada niti jedan problem ,čak mi ni baterija nije baš toliko tragična koliko se tu spominje,izdrži mi dan-dan i pol bez problema.

 

Inače mi je po nekakvim prioritetima bežično punjenje bilo nisko na listi prioriteta ali moram priznat da mi je super stvarčica,kupio bežični punjač u Lidlu za 90kn i izvrstan mi je ,stoji mi pored kompa i samo njega koristim,iako je spor.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
evang kaže...
Dermentor kaže...

Ja sam očito imao sreće, mjesec dana skoro korištenja i ni jednog najmanjeg problema 🥳🥳🥳🥳

 Tak i ja, u 11 mjesecu sam počeo koristit S22+ i do sada niti jedan problem ,čak mi ni baterija nije baš toliko tragična koliko se tu spominje,izdrži mi dan-dan i pol bez problema.

 

Inače mi je po nekakvim prioritetima bežično punjenje bilo nisko na listi prioriteta ali moram priznat da mi je super stvarčica,kupio bežični punjač u Lidlu za 90kn i izvrstan mi je ,stoji mi pored kompa i samo njega koristim,iako je spor.

 22+ ima odličnu bateriju naspram base modela i općenito ljudima savjetujem da kupe njega umjesto običnog baš iz tog razloga.

 

 

edit: Zaboravio na zadnji update od prije koji dan (S22U). Ažuriram, update restart i reko sve po planu i programu. 2 sata poslje surfam chromom, počne se zamrzavat. Izađem van, sve ok. Reko, opet onaj problem di ga krom zakolje. Bio u par navrata prije nekoliko mjeseci ali se sve pokrpalo.

Uđem ponovo u chrome, smrzne se i neda van, neda nazad dok se odjednom nije samsungov launcher srušio. Nakon toga proradilo i nije se rušio više. Nikad tolko malih anomalija nije bilo na prijašnjim uređajima koje sam koristio ali ne mogu reći ni da ovaj ima baš puno problema. Više te male povremene začkoljice. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.12.2022 16:17 (dax-lax).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ukratko, smece... :D

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Ma nije financijski mislim proc i brzina rada
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
braingym kaže...

Skinuo sam taj cache cleaner sinoć jer sam vidio da je netko pisao dvije stranice prije o tome...počistio sve, evo od sinoć se nije resetirao mob i sve radi dobro da kucnem o drvo...hvala puno - btw mob je zvijer, samo da ostane ovako...

 Nema na čemu... 

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Evo i kratki komentar vlasnika S22 Ultre. Imam ga koji tjedan, uzeo na onoj akciji u T comu za 3600 kuna.

U zadnjih godinu dana imao sam: Iphone 13, Xiaomi 12x, Pixel 6a, Samsung Galaxy A52s.

 

Mogu sa sigurnošću reći da mi je ovo najbolji mobitel koji sam ikad imao. A Apple fan boy sam :)

 

Za sada nikakvih problema, zatasikvanja, brejkanja, ili bilo čega. Jednostavno mobitel radi ko švicarski sat od smaog početka. 

 

 

Ekran. Zaista ne treba trošit previše slova. Sve top izgleda na njemu. Gušt mi je još više slikat i gledat fotke na takvom ekranu. Čitljivost na suncu savršena, nemam zamjerke.

 

Baterija: I dalje je iOS vrh što se tiče optimiziranosti sustava. Jer ova Ultra 22, mi je mrvicu bolja autonomija od Iphone 13 koji ima 3200 mAh bateriju. Okej, kod Ultre je veća baterija i ekran. Nekih 5ipol do 6 sati SOT-a dobijem svaki dan. Imam orginalan 45w punjač, i koji je to blagoslov imat. Zbilja dosta brzo napuni. Za moje potrebe idealno.

 

Fluidnost, već sam gore napisao. Ne igram igrice, tako da tu ne mogu stavit komentar. Ali za sada sve dobro radi.

 

Kamera top. Jako kratko sam uspoređivao s Iphone 13 i mogu reći da su mi fotke bolje ispale na Ultri. Vjerojatno je tu i do kvalitetnig ekrana. Kada uhvatim vremena, stavit ću usporedbu slika Ultra 22 i Ajfona 13.

 

Ako ima tko kakvih pitanja, slobodno pitajte :) 

 
9 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Flas1987 kaže...

Evo i kratki komentar vlasnika S22 Ultre. Imam ga koji tjedan, uzeo na onoj akciji u T comu za 3600 kuna.

U zadnjih godinu dana imao sam: Iphone 13, Xiaomi 12x, Pixel 6a, Samsung Galaxy A52s.

 

Mogu sa sigurnošću reći da mi je ovo najbolji mobitel koji sam ikad imao. A Apple fan boy sam :)

 

Za sada nikakvih problema, zatasikvanja, brejkanja, ili bilo čega. Jednostavno mobitel radi ko švicarski sat od smaog početka. 

 

 

Ekran. Zaista ne treba trošit previše slova. Sve top izgleda na njemu. Gušt mi je još više slikat i gledat fotke na takvom ekranu. Čitljivost na suncu savršena, nemam zamjerke.

 

Baterija: I dalje je iOS vrh što se tiče optimiziranosti sustava. Jer ova Ultra 22, mi je mrvicu bolja autonomija od Iphone 13 koji ima 3200 mAh bateriju. Okej, kod Ultre je veća baterija i ekran. Nekih 5ipol do 6 sati SOT-a dobijem svaki dan. Imam orginalan 45w punjač, i koji je to blagoslov imat. Zbilja dosta brzo napuni. Za moje potrebe idealno.

 

Fluidnost, već sam gore napisao. Ne igram igrice, tako da tu ne mogu stavit komentar. Ali za sada sve dobro radi.

 

Kamera top. Jako kratko sam uspoređivao s Iphone 13 i mogu reći da su mi fotke bolje ispale na Ultri. Vjerojatno je tu i do kvalitetnig ekrana. Kada uhvatim vremena, stavit ću usporedbu slika Ultra 22 i Ajfona 13.

 

Ako ima tko kakvih pitanja, slobodno pitajte :) 

 

Brijem da nema nekog smisla uspoređivati ekran i kamere od iPhone 13 i S22U.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Pozdrav. Razmisljam o upgrade sa Huawei P30. Pa me zanima neka preporuka. Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice