Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.071
|
čitano: 418.705
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Vidim da piskaraju da je u De dostupna ova beta Androida 13 za s22 ali meni toga nema u onom Samsung member appu ili kako se vec zove.....mozda zato jer sam trenutno u Hr na godisnjem....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Kud bi ti već na betu a ni trenutni one ui ne radi potpuno glatko
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
@dax-lax
Kopiram iz revoluta koji bas ima opciju kopiranja broja kartice.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Probaj pobrisat cache rovoluta. Isprobao sad, radi kak je zamišljeno
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
U ovih 2 tjedna korištenja ultre sam primjetio pokoji sw problem. Tak ga povremeno zna zapetljat da nemre doći k sebi pol minute bar. Kolko sam uspio skužiti, vezano mi je za chrome. Ako njega uspijem ugasiti, klizi dalje. To se desilo do sad 2 puta. Onaj problem da se restarta prilikom poziva nisam imal. Sve u svemu, klasičan note. Jedino mi sa 8ice fali iris scanner jer ovaj skener lica je komedija, preko kalsične kamere. Nema dubinu, prevarim ga slikom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Taj chrome je smeće na androidu. Iz zafrkancije sam išao probati samsungov browser, majko mila to je prava bomba u odnosu na chrome.

Dopušta adguard ili neki drugi adblocker, možeš postaviti search bar dolje ili gore, namjestit koje funkcije želiš na toolbaru, dark mode stranica koje nemaju svoj nativni dark mode radi odlično za 99% stranica i još uspije manje batke potrošit za isto korištenje.

Evo od veljače kako imam a52s, taj samsung internet mi je defaultni pretraživač.

Da ne ispadne da hejtam gugl, chrome koristim na desktopu, yt, gmail, gphotos, keep i još neke gugl servise, al mi je čudno da se ne ugledaju na konkurenciju na androidu po pitanju chromea
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2022 20:12 (Apachy).
 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Kada protresem telefon čuje se zvuk kao da je nešto unutra olabavljeno, nešto lupka (neznam kako to bolje opisati). Telefon je star 10 dana. Čuje lo se to na svima ili je problem u mojem telefonu? Sve radi OK, samo me taj zvuk živcira.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2022 17:02 (mkm).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Čujem i ja na svom S21. Čuje se ako doslovno tresem uređaj uz uho. Da sad nisi spomenuo ne bih nikad ni primijetio. Ne vidim problem.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Svaki kamera sa optickom stabilizacijom se krece kada se protrese.

Zvuk koji cujete je kamera koja se pomice u svojem kucistu.

https://www.youtube.com/shorts/0FRde5bdogY

Moj PC  
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Da li ima nekog ovde ko je prešao sa iphone 13 na S22 ultra ? U nedoumici sam, treba mi konstruktivni predlog …. Hvala.
Srbija
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
To se ja mislim s 13 pro max na ultru
15 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

pozz drustvo dobio sam galaxy s22 ultra od firme i vidim sad da je za arapsko trziste jer je XSG csc jel postoji neka sansa da se prebaci csc na EUX? ili to ne igra nikakvu ulogu? Znam da se to prije moglo raditi preko odina dok sam koristio SGS 1 i sl. Hvala vam

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
DangerousB kaže...

pozz drustvo dobio sam galaxy s22 ultra od firme i vidim sad da je za arapsko trziste jer je XSG csc jel postoji neka sansa da se prebaci csc na EUX? ili to ne igra nikakvu ulogu? Znam da se to prije moglo raditi preko odina dok sam koristio SGS 1 i sl. Hvala vam

 Ide i dalje preko odina ali ne vidim neku potrebu za izmjenom. Sve bi trebalo biti identično. Koji je kodni naziv uređaja? Europski je S908B/DS

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
dax-lax kaže...
DangerousB kaže...

pozz drustvo dobio sam galaxy s22 ultra od firme i vidim sad da je za arapsko trziste jer je XSG csc jel postoji neka sansa da se prebaci csc na EUX? ili to ne igra nikakvu ulogu? Znam da se to prije moglo raditi preko odina dok sam koristio SGS 1 i sl. Hvala vam

 Ide i dalje preko odina ali ne vidim neku potrebu za izmjenom. Sve bi trebalo biti identično. Koji je kodni naziv uređaja? Europski je S908B/DS

 kod mene je S908E/DS

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
DangerousB kaže...
dax-lax kaže...
DangerousB kaže...

pozz drustvo dobio sam galaxy s22 ultra od firme i vidim sad da je za arapsko trziste jer je XSG csc jel postoji neka sansa da se prebaci csc na EUX? ili to ne igra nikakvu ulogu? Znam da se to prije moglo raditi preko odina dok sam koristio SGS 1 i sl. Hvala vam

 Ide i dalje preko odina ali ne vidim neku potrebu za izmjenom. Sve bi trebalo biti identično. Koji je kodni naziv uređaja? Europski je S908B/DS

 kod mene je S908E/DS

 Oš se mijenjat? hahah

Šalim se. Kaj se fw tiče, osobno bi ostavio taj csc. 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
dax-lax kaže...
DangerousB kaže...
dax-lax kaže...
DangerousB kaže...

pozz drustvo dobio sam galaxy s22 ultra od firme i vidim sad da je za arapsko trziste jer je XSG csc jel postoji neka sansa da se prebaci csc na EUX? ili to ne igra nikakvu ulogu? Znam da se to prije moglo raditi preko odina dok sam koristio SGS 1 i sl. Hvala vam

 Ide i dalje preko odina ali ne vidim neku potrebu za izmjenom. Sve bi trebalo biti identično. Koji je kodni naziv uređaja? Europski je S908B/DS

 kod mene je S908E/DS

 Oš se mijenjat? hahah

Šalim se. Kaj se fw tiče, osobno bi ostavio taj csc. 

 jel imaju neke prednosti ovog naspram EUX? mislim opcenito verzije S908E/DS

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 14:41 (DangerousB).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
DangerousB kaže...
dax-lax kaže...
DangerousB kaže...
dax-lax kaže...
DangerousB kaže...

pozz drustvo dobio sam galaxy s22 ultra od firme i vidim sad da je za arapsko trziste jer je XSG csc jel postoji neka sansa da se prebaci csc na EUX? ili to ne igra nikakvu ulogu? Znam da se to prije moglo raditi preko odina dok sam koristio SGS 1 i sl. Hvala vam

 Ide i dalje preko odina ali ne vidim neku potrebu za izmjenom. Sve bi trebalo biti identično. Koji je kodni naziv uređaja? Europski je S908B/DS

 kod mene je S908E/DS

 Oš se mijenjat? hahah

Šalim se. Kaj se fw tiče, osobno bi ostavio taj csc. 

 jel imaju neke prednosti ovog naspram EUX? 

 Kolko sam provjerio, ne. Jedina prednost je Qualcomm hardver. Ostalo ne vidim izmjene. Lako ga flešaš ak ti to omogući duševni mir.

15 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

a kod ovog modela je umjesto Exynos-a snapdragon cpu to sam sad i ja vidio

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
DangerousB kaže...

a kod ovog modela je umjesto Exynos-a snapdragon cpu to sam sad i ja vidio

 Tak je, nešto bolji soc nego europski exynos, barem u teoriji. U praksi se to teško skuži.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
dax-lax kaže...
DangerousB kaže...

a kod ovog modela je umjesto Exynos-a snapdragon cpu to sam sad i ja vidio

 Tak je, nešto bolji soc nego europski exynos, barem u teoriji. U praksi se to teško skuži.

 super hvala ti :) onda cu radi dusevnog mira odraditi preko odina zamjenu csc-a i da bas budem mira :) 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Evo mojeg iskustva s mobitelom s22 Ultra nakon pola godine korištenja, prekjučer sam primijetio da mi S pen olovka smrdi ko po paljevini koda nešto gori. Otišo dns u Samsung Arenu i na servis kod zaprimanja kaže mi da je to dosta čudno i da će odnijeti kolegama iza i odnese im on i jedan reko da nešto ne valja sa S penom, a drugi je rekao da je to normalan miris plastike jer je to još novo...i neće zaprimiti, odem ja u Radničku Samsung i tamo rekli da je čudno dosta to i zaprimili rekli da bi kroz tjedan dana trebalo biti riješeno. Pitanje dali se i vama čudno osjeti S pen.
PSlamnik
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Da, i meni se to čini da ima miris "nove" plastike. Ne zamaram se time. Radi.

Ali pratim tvoj slučaj sada sa zanimanjem. :)

 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

S pen mi godinama (od N3) smrdi po ušnom vosku. Ne znam zašto. 

 

Kaj se tiče ultre, ima neki smrad plastike sličan paljevini. Operi ga u sapunjari kad već pod vodu ide. Šalim se, nemoj.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ne mogu vjerovati da si zato ostavio na servisu.

 

Znači, ako nema otvorenog plamena i nije toliko vruća da ti se topi u ruci, a pogotovo ako se ne dimi kad ju izvadiš ne može nikako smrditi po paljevini.

 

I da, i moja malo smrducka po jeftinoj plastici, pogotovo vrh. Prvi put sam sad pomirisao. A sveukupno peti put da ju vadim iz mobitela.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 16:47 (Bitanga).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

To je normalno da ima "miris".  Navodno je to od materijala od kojeg je rađena. Reciklirana plastika ili mreže za ribe ako se ne varam

 

https://www.reddit.com/r/galaxynote10/comments/emj6jg/s_pen_burning_batteryplastic_smell/

 

Edit: sad treba napraviti poll, da vidimo kolko je ljudo šnjofalo olovku nakon posta xD

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 17:11 (lars82).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
lars82 kaže...

To je normalno da ima "miris".  Navodno je to od materijala od kojeg je rađena. Reciklirana plastika ili mreže za ribe ako se ne varam

 

https://www.reddit.com/r/galaxynote10/comments/emj6jg/s_pen_burning_batteryplastic_smell/

 

Edit: sad treba napraviti poll, da vidimo kolko je ljudo šnjofalo olovku nakon posta xD

 

Pa da, većina kineske plastike s alibabe i ebaya tako smrdi :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Milan Dj. kaže...
Da li ima nekog ovde ko je prešao sa iphone 13 na S22 ultra ? U nedoumici sam, treba mi konstruktivni predlog …. Hvala.

 Isti problem imao - IPhone 13 Pro i prebacio se ipak na IPhone 14 Pro...

 

Imam doma S21+, htio sam da mi Ultra bude primarna ali ne ide...

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2022 7:56 (R36).
7 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Moje pitanje nije u vezi mobitela nego Samsung Tab S8+ tableta a s obzirom veliku softversku i hardversku sličnost  kupio sam tablet i nigdje ne mogu u postavkama  pronaći opciju planiranog uključenja i isključenja kao što ima Xiaomi , Lenovo ... 

Godinama nemam Samsung mobač pa jel tako i na mobitelima , nevjerovatno da je tu korisnu opciju izostavio u softveru .

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Pitanje za vas koji uzimate mob i registrirate se za samsung promociju.
Prije se dobivala otpremnica u paketu koja sluzi kao garancija, a sada mi je receno da ce doci na email..proslo je vise od tjedan dana, nista nisam dobio, a na email od promocije uopce ne odgovraju ni nakon par poslanih mejlova...
Dali ste otpremnicu uopce i dobili na email?
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2022 13:06 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
MUĆAK kaže...

Moje pitanje nije u vezi mobitela nego Samsung Tab S8+ tableta a s obzirom veliku softversku i hardversku sličnost  kupio sam tablet i nigdje ne mogu u postavkama  pronaći opciju planiranog uključenja i isključenja kao što ima Xiaomi , Lenovo ... 

Godinama nemam Samsung mobač pa jel tako i na mobitelima , nevjerovatno da je tu korisnu opciju izostavio u softveru .

 Nema samsung tu opciju. Moguće bi se dalo preko bixby routinesa srediti auto power off/on

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice