Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.071
|
čitano: 417.186
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
zuper kaže...
mp3david kaže...
Jedno pitanje.
Vezano za ove poklone uz uredaj.
Prednarudzba za Ultru je do 24.2, a za ostale modele do 11.3? Jel?

Eh sad,ako ja kupim recimo mob kasnije zapakiran u oglasu,naravno uz prilozen racun,ja se tada mogu bez problema registrirati za poklon jel?
Samo registraciju moram napraviti kroz members aplikaciju?
Tojest,ne moze osoba koja prodaje to iskoristit umjesto mene,ako je mob zapakiran?
Mora biti bas striktno s novog uredaja uraden zahtjev?

 Ne treba mu taj mob da ga registrira. Dovoljno mu je IMEI i račun.

Računaj da će večina na oglasu iskoristiti pogodnosti.

 

U Samsung pdf dokumentu s pravilima akcije pise da se u Samsung Members mora uci s tim mobitelom. Ne kazem da je tocno, ali tako pise

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.2.2022 16:00 (Keano16).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Ali ako ja takoder posaljem zahtjev za registraciju,oni me iza samsunga mogu traziti screen imei broja sa uredaja.
Znam jer su me vec to tako ranije trazili,u slucaju da netko to vec registrira prije mene.
Ja sam mislio da je to vezano iskljucivo za uredaj i members aplikaciju,tojest da se vidi odakle je poslana registracija.
Ovako nije fora ako to moze svatko napraviti
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
12 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Ekipa koja je preorderala preko ekupi, kada vam je pretpostavljeni datum isporuke?

Meni je tek 10.03. sad ne znam je li to zbog toga sto sam uzeo 256gb model...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

prvo je pisalo 24.2., sada vidim pise 1.3.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Uzeo sam prvi dan i pisalo je 10.3. I dalje pise isto.

 

S22+ crni 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
mp3david kaže...
Ali ako ja takoder posaljem zahtjev za registraciju,oni me iza samsunga mogu traziti screen imei broja sa uredaja.
Znam jer su me vec to tako ranije trazili,u slucaju da netko to vec registrira prije mene.
Ja sam mislio da je to vezano iskljucivo za uredaj i members aplikaciju,tojest da se vidi odakle je poslana registracija.
Ovako nije fora ako to moze svatko napraviti

 A gle, ti ako želiš biti 100% siguran da ćeš imati pravo iskoristiti tu pogodnost moraš kupiti preko službenog prodajnog kanala. Ne vidim problem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Uzeo S22 Ultra 256GB na produženje ugovora u Telemachu. Naručeno u četvrtak kasno navečer, telefon upravo dostavljen.
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Dobro je, brzo. Iako mislim da su za Ultru i rekli raniju isporuku

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

U T-comu ga tek od dobavljača 21.2. dobivaju :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Zato sto ga sada ne planiram kupiti,a akcija traje za s22 do 11.3 ,a do tada ce ga biti povoljnije na njuskalu.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
lars82 kaže...
Uzeo S22 Ultra 256GB na produženje ugovora u Telemachu. Naručeno u četvrtak kasno navečer, telefon upravo dostavljen.

 Ja je zelim naruciti jer mi nude dosta dobru cijenu, ali nema crnih...Valjda ce doci kroz koji dan.

Jos uvijek salju preko Overseasa ili su došli k pameti? :)

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Za Ultru traje kraće i npr svi 512gb modeli su rasprodani. Vjerujem da će modeli 256/12 biti na njuški oko 8000-8500kn što je više nego što sam ga platio, a još imam "privilegij" ga plaćam na rate, jbg nisam u prilici radi vlastitih hireva potrošiti toliku svotu na licu mjesta :/

 

I nakon pretprodaje će mu cijena porasti za tih 1080kn (ili 1000, ovisi kod koga). Definitivno ga ne mislim mijenjati dok će mi raditi jer će imati podršku 5 godina. Što više razmišljam, smatram da mi nije baš neki napredak naspram notea 10+, ali ajde da se počastim. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2022 13:35 (maks0806).
12 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

zasto se non stop odgadja release date?
prvo sam mobitel trebao dobiti 24.2. pa je promjenjeno u 1.3. i sada evo stoji 4.3.?

Lieferung 02.03.2022 - 04.03.2022
Abholbereit ab 04.03.2022 nach Bestellung

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

A vjerojatno dobavljač nema na skladištu. Kolikogod su ti mobiteli skupi, i dalje je potražnja ogromna... Pogotovo sa popustom i poklon slušalicama

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Da, došlo Overseasom
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.2.2022 14:03 (lars82).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Pozdrav, razmišljam o kupnji S22. Sviđa mi se kompaktna veličina, jedino me malo brine baterija. Vidio sam ovu ponudu u telemachu i s obzirom da vas ima dosta koji ste ili naručili ili planirate, zanima me jel vam se ovo čini kao dobra ponuda (na slici dolje)? Ili se može negdje dobiti i povoljnije? Piše da ima 1000kn popusta, ali taj popust ovdje u kalkulaciji nigdje nije iskazan pa me zanima jel on već uračunat u ovu cijenu ili se dodatno obračunava? Hvala.

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
mp3david kaže...
Ali ako ja takoder posaljem zahtjev za registraciju,oni me iza samsunga mogu traziti screen imei broja sa uredaja.
Znam jer su me vec to tako ranije trazili,u slucaju da netko to vec registrira prije mene.
Ja sam mislio da je to vezano iskljucivo za uredaj i members aplikaciju,tojest da se vidi odakle je poslana registracija.
Ovako nije fora ako to moze svatko napraviti

 Ako je tvornički zapakiran...ne može naručit slušalice a da ga ne otvori., jer ti aplikacija povuće imei uređaja...

 

Bitno da također ima račun, jer moraš broj računa upisati...

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Vidim da si odabrao Start tarifu, i ako stavis da placas sve odjednom onda ti cijena moba ispadne 4750kn pa ti je tu popust od Samsunga (samo što ne piše, ali mob košta inace cca 6600kn) i Telemacha.

 

 

 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
E to me je zanimalo.
Samo mi slusalice nisu neki poklon, rađe bi tablet.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
13 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Znam da je ovo tema za mobitele, ali da li je netko provjerio za nove tablete (tab s8 serija, bilo koji model), znači ako se naruči 5g model, da li taj model ima i wifi (znači kao mobitel)? Jer ako naručiš wifi onda dobiješ samo wifi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
snake44 kaže...

Znam da je ovo tema za mobitele, ali da li je netko provjerio za nove tablete (tab s8 serija, bilo koji model), znači ako se naruči 5g model, da li taj model ima i wifi (znači kao mobitel)? Jer ako naručiš wifi onda dobiješ samo wifi.

 Znam da je ovo tema za mobitele, ali da li je netko provjerio da li se Elektrolux pećnica može spojiti na Wifi?

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Mortiis kaže...

zasto se non stop odgadja release date?
prvo sam mobitel trebao dobiti 24.2. pa je promjenjeno u 1.3. i sada evo stoji 4.3.?

Lieferung 02.03.2022 - 04.03.2022
Abholbereit ab 04.03.2022 nach Bestellung

 opet pomaknuto...sada na 7.3......

8 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Što je fascinantno, T-com stavi cijenu za S22 u slobodnoj prodaji od 7400kn dok ostale trgovine tipa Links, eKupi.. stave 6600kn i onda popust od 1000kn od Samsunga u TComu se skoro ni ne skuži. Govorim ovo jer u T-comu u S tarifi ne računaju neke "svoje" popuste na uređaj koje su u biti pokrili sa Samsungovim popustom jer su u startu digli cijenu na 7400kn. Dok u M, L, Unlimited tarifi obračunavaju "svoj" dodatan popust od 1000kn.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
snake44 kaže...

Znam da je ovo tema za mobitele, ali da li je netko provjerio za nove tablete (tab s8 serija, bilo koji model), znači ako se naruči 5g model, da li taj model ima i wifi (znači kao mobitel)? Jer ako naručiš wifi onda dobiješ samo wifi.

 naravno da ima

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]
Repko kaže...

Što je fascinantno, T-com stavi cijenu za S22 u slobodnoj prodaji od 7400kn dok ostale trgovine tipa Links, eKupi.. stave 6600kn i onda popust od 1000kn od Samsunga u TComu se skoro ni ne skuži. Govorim ovo jer u T-comu u S tarifi ne računaju neke "svoje" popuste na uređaj koje su u biti pokrili sa Samsungovim popustom jer su u startu digli cijenu na 7400kn. Dok u M, L, Unlimited tarifi obračunavaju "svoj" dodatan popust od 1000kn.

 jesi siguran? znaci stavio sam S tarifu i cijena uređaja je 5900kn minus 1080kn popust što dođe 4820kn. dosta jeftinije nego igdje drugdje.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Da ja isto gledam i nije mi jasno kak je došao do te računice, S22 Ultra ispadne 8280 kn na pretplatu u T-comu, svugdje u prodaji je 9500kn s tih 1000kn popusta.

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Stisni dodaj u košaricu i stavi kao da trebaš novi broj. Cijena je bez popusta i bude 5900kn. Ne obračunavaju taj popust od 1080kn

8 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

I ja sam mislio da je dosta jeftinije i čak napravio narudžbu sa njihovim agentom. I onda me nitko nije zvao dva dana i ja njih nazovem da vidim kako to stoji i lik mi objasni da je kolegica pomiješala nešto da ne mogu dobiti mob za te novce u toj tarifi. Ali mi eto to nitko nije povratno javio i meni propade akcija u eKupi za 5100kn što je bila za vikend

 

Edit:

pogledajte slike za opcija za Ultru

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.2.2022 12:14 (Repko).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Edit

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra - [Rasprava]

Edit

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice