Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 996
|
čitano: 277.577
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Stigla mi tek danas lipanjska zakrpa od 988MB na 21 FE. Zanimljivo da mi je lipanjska zakrpa na stari S10e stigla prije 11 dana, a on je već trebao prestati dobivati svaki mjesec, a dobiva. Lol.

0 0 hvala 0
12 godina
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Dal ima netko da je prije S21FE Snap 888 koristio S20FE Snap 865, čisto da kaže koju o autonomiji ?

Mislim se opet malo vratit na Samsung, pa nisam siguran dal ić na provjereno i S20FE ili na S21FE.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
zabranjeniples kaže...

Dal ima netko da je prije S21FE Snap 888 koristio S20FE Snap 865, čisto da kaže koju o autonomiji ?

Mislim se opet malo vratit na Samsung, pa nisam siguran dal ić na provjereno i S20FE ili na S21FE.

Imam S20FE Snap i na S21FE Snap je ista baterija ali mislim da proc malo više troši no ne bi smjelo puno više. Inače solidno se drži taj mob ako ne gejmaš na njemu. Meni izdrži cijeli dan do kasno navečer i kad sam češće na ytubeu, netu, par razgovora, fotkanje itd....Samo ćeš si morati dodatno kupiti 25W supercharge punjač jer u boxu s oba dolazi samo 15W.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2022 11:00 (gnomisa).
12 godina
gnomisa kaže...

Imam S20FE Snap i na S21FE Snap je ista baterija ali mislim da proc malo više troši no ne bi smjelo puno više. Inače solidno se drži taj mob ako ne gejmaš na njemu. Meni izdrži cijeli dan do kasno navečer i kad sam češće na ytubeu, netu, par razgovora, fotkanje itd....Samo ćeš si morati dodatno kupiti 25W supercharge punjač jer u boxu s oba dolazi samo 15W.

Imao sam S20FE, više me interesirala usporedba sa S21FE.

12 godina
S 21 FE ne dolazi nikakav punjač, ali pošto su davali i sat nisam se sa time zamarao lakše kupim punjač nego sat.

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice