Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 504.909
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
protjeran
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

kako ste zadovoljni sa ultrom ? baterija, grijanje ?

ja se pokušavam riješiti s20+ međutim nitko ga ne želi.

razmišljam da li uzeti oneplus 8t ili se ipak isprsiti
još malo za s21 ultru. odbija me exynos najviše.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Division Bell kaže...

kako ste zadovoljni sa ultrom ? baterija, grijanje ?

ja se pokušavam riješiti s20+ međutim nitko ga ne želi.

razmišljam da li uzeti oneplus 8t ili se ipak isprsiti
još malo za s21 ultru. odbija me exynos najviše.

 S21 Ultra ima nešto bolju bateriju od S20+ ali u konačnici je meni bila prilično nepredvidljiva - u prosjeku sam bio na nekih 120-130% po danu što je značilo jedno nadopunjavanje (sa S20+ sam bio na nekih 150-160% čini mi se). Ovisi i kakav si korisnik. Imam kolege koji imaju S21 Ultra i super su zadovoljni s mobitelom. Također priča oko 120Hz je dobra ali meni nema smisla jer još uvijek ima trzuljanja, pogotovo kad otvaraš kameru ili prelaziš iz kamere u galeriju npr. Ili neke 'teže' stranice pa zastane prilikom skrolanja... A iako sam navikao na veće mobitele, sa ovim sam ipak imao upitnike da nije možda prevelik? Dobre strane su ti najbolji zaslon trenutno na tržištu, odlična kamera u određenim situacijama, dosta ispolirani One UI... Jedan od boljih uređaja u Android svijetu definitivno. Ali mi je Samsung od Note10+ koji mi je bio ok, skroz skakao po živcima zbog autonomije uglavnom. S21 Ultra malo bolji od prethodnika po pitanju autonomije, ali ne značajno u mom slučaju. 

2 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pa moj dan ti je ovako bluetooth slušalice, spotify, 

malo surfanje, youtube rijetko, tu i tam netflix, 

kamera po potrebi i znam si upalit tu i tamo

san andreas na mobitelu malo iz nostalgije.

 

Mislim ako izdrži uz nekakav heavy use od jutra 

do mraka to mi je sasvim dosta, jer nažalost s20+ mi 

jedva izdura 4h SoT-a.

7 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Za 5300kn dobijem novi s21+

Dobra ponuda?

 

(prvotno sam mislio resminote10 pro za 2300kn ali ovo se cini kao bolji buy??$

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

sestra kupila taj s21+ 

Note 10 ili note 10pro cu kupit mami

16 godina
moderator
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
ivan dragi kaže...
 

Maskice:

 

Ja sam na s9+ imao onu njihovu led preklopnu nešto.. koštala 450+ kn i totalno razočarenje. Em je od nekakve tkanine pa se sva umrljala od masnih prstiju, em su se rubovi isparali pa su konci stršali posvuda, em taj led cover nije radio nikako..

 

Na kraju sam na gizzmo.hr kupio neku crnu "brutal hard core" bez preklopne strane i ta je još uvijek vrhunska. Sad na s21 ultri imam preklopnu:

 

Torbica "Skin" za Samsung Galaxy S21 Ultra - plava - gizzmo.hr

 

i možda je malo preteška (jbg, gumeni obrub) ali meni to ne smeta jer ima magnetiće pa se ne otvara samo od sebe (u slučaju pada itd) jer mi svaki mobitel padne bar 2 puta godišnje (najčešće kad se natjeravam s psom po dvorištu) i na s7 edge sam se naučio pameti i počeo kupovati preklopne zaštitne "torbice".

 

Na poklon sam dobio i neku "fensi kožnu sa diskretnim znakom bmwa" koja nije preklopna ali je lagana i dosta "čvrsta" pod rukom i ta mi je isto super.

 

Isto je bila na gizzmo, sad je nema. Ne reklamiram ih, ali fora je što pošalju neke maramice uvijek kao poklon za čistit ekrane i monitore pa ajd. I dali su mi ženi popust (čak 40% ako se ne varam) jer su joj isporučili krivu maskicu 2 puta što je lijepo od njih.

 

Što se tiče pozadine:

 

Ja nemam taj problem. Pod Usluge za pozadine odabrano mi je "NIŠTA". Ako imaš neki 3rd party app tipa Zedge, ili onaj Microsoft Launcher, možda ti to radi problem.

 

Možda je do sinkronizacije s nečim na cloudu pa ti se mobitel igra povuci potegni sa postavkama koje su negdje ostale. Meni je nešto slično bilo sa Microsoft accountom i postavkama na surface pro 6 koji je pokušavao povlačiti postavke sa PCa pa sam imao kaos sa ikonama na desktopu (i pozadinom) i vamo i tamo. Trebalo mi je neko vrijeme dok sam shvatio tko koga i tko je komu glavni pa nakon toga nisam imao problem.

 

Probaj, ako nije neki drugi problem, postaviti pozadinu pa nakon toga napraviti sinkronizaciju na one sve moguće samsung cloud, google backup ili što već imaš aktivno jer mislim da sam nakon 2-3 dana korištenja mobitela dobio nekakvu obavijest (mislim da mi je skinuo aplikacije sa s9 koje sam izbrisao na s21) pa sam to riješio sinkronizacijom sa samsung cloudom. Ne sjećam se točno jer samo to obavio "klik klik klik".. ali znam da sam se malo iznenadio kad sam otvorio postavke i kad mi je pisalo da mi je zadnji backup još sa s9+ pa sam tada napravio novi backup sa s21 i označio sve (postavke, zaslon zaključavanja itd).

Maska

Planirao sam za početka uzeti jednu od silkonskih originalnih, ali kada sam ih vidio u živo razočarao sam se. Kožna mi se najviše svidjela, ali ima dvije mane - ne daje skoro nikakvu zaštitu i košta 450 kn. Na kraju sam izabrao najgrublju i najrobusniju jer je samo nešto malo skuplja od silikonskih, a doista pruža odličnu zaštitu i bez poklopca. Kada mi dosadi budem i ja nešto uzeo preko gizzmoa ili nekog sličnog weba (gledao sam već, ali nisu imali u ponudi kožnu koju spominješ).

Pozadina - riješeno!

Napokon sam riješio taj iritantni problem s random promjenama slika zaslona! Sve živo sam u postavkama pogasio, ali mi se i dalje u ritmu od 24h mijenjala i slika ekrana za zaključavanje i početnog ekrana. I baš ta uredna redovitost random promjena je ukazivala na to da problem mora biti povezan s nekim postavkama. I problem je bio u - Microsoft Launcheru. Možda zato što sam ga jednom isprobao, uglavnom bilo je dovoljno pokrenuti ga i obrisati tipku za wallpaper s njegovog home screena (nije bila opcije za deinstalaciju). Nakon toga sam u MS Launcheru postavio slike po svom izboru, vratio se nazad i problem je nestao. Neki savjetuju da se deinstalira cijeli Microsoft Launcher, ali ja to nisam napravio i pokazalo se da i nije nužno.

...
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Stiglo maloprije 😎

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Miro kaže...
ivan dragi kaže...
 

Maskice:

 

Ja sam na s9+ imao onu njihovu led preklopnu nešto.. koštala 450+ kn i totalno razočarenje. Em je od nekakve tkanine pa se sva umrljala od masnih prstiju, em su se rubovi isparali pa su konci stršali posvuda, em taj led cover nije radio nikako..

 

Na kraju sam na gizzmo.hr kupio neku crnu "brutal hard core" bez preklopne strane i ta je još uvijek vrhunska. Sad na s21 ultri imam preklopnu:

 

Torbica "Skin" za Samsung Galaxy S21 Ultra - plava - gizzmo.hr

 

i možda je malo preteška (jbg, gumeni obrub) ali meni to ne smeta jer ima magnetiće pa se ne otvara samo od sebe (u slučaju pada itd) jer mi svaki mobitel padne bar 2 puta godišnje (najčešće kad se natjeravam s psom po dvorištu) i na s7 edge sam se naučio pameti i počeo kupovati preklopne zaštitne "torbice".

 

Na poklon sam dobio i neku "fensi kožnu sa diskretnim znakom bmwa" koja nije preklopna ali je lagana i dosta "čvrsta" pod rukom i ta mi je isto super.

 

Isto je bila na gizzmo, sad je nema. Ne reklamiram ih, ali fora je što pošalju neke maramice uvijek kao poklon za čistit ekrane i monitore pa ajd. I dali su mi ženi popust (čak 40% ako se ne varam) jer su joj isporučili krivu maskicu 2 puta što je lijepo od njih.

 

Što se tiče pozadine:

 

Ja nemam taj problem. Pod Usluge za pozadine odabrano mi je "NIŠTA". Ako imaš neki 3rd party app tipa Zedge, ili onaj Microsoft Launcher, možda ti to radi problem.

 

Možda je do sinkronizacije s nečim na cloudu pa ti se mobitel igra povuci potegni sa postavkama koje su negdje ostale. Meni je nešto slično bilo sa Microsoft accountom i postavkama na surface pro 6 koji je pokušavao povlačiti postavke sa PCa pa sam imao kaos sa ikonama na desktopu (i pozadinom) i vamo i tamo. Trebalo mi je neko vrijeme dok sam shvatio tko koga i tko je komu glavni pa nakon toga nisam imao problem.

 

Probaj, ako nije neki drugi problem, postaviti pozadinu pa nakon toga napraviti sinkronizaciju na one sve moguće samsung cloud, google backup ili što već imaš aktivno jer mislim da sam nakon 2-3 dana korištenja mobitela dobio nekakvu obavijest (mislim da mi je skinuo aplikacije sa s9 koje sam izbrisao na s21) pa sam to riješio sinkronizacijom sa samsung cloudom. Ne sjećam se točno jer samo to obavio "klik klik klik".. ali znam da sam se malo iznenadio kad sam otvorio postavke i kad mi je pisalo da mi je zadnji backup još sa s9+ pa sam tada napravio novi backup sa s21 i označio sve (postavke, zaslon zaključavanja itd).

Maska

Planirao sam za početka uzeti jednu od silkonskih originalnih, ali kada sam ih vidio u živo razočarao sam se. Kožna mi se najviše svidjela, ali ima dvije mane - ne daje skoro nikakvu zaštitu i košta 450 kn. Na kraju sam izabrao najgrublju i najrobusniju jer je samo nešto malo skuplja od silikonskih, a doista pruža odličnu zaštitu i bez poklopca. Kada mi dosadi budem i ja nešto uzeo preko gizzmoa ili nekog sličnog weba (gledao sam već, ali nisu imali u ponudi kožnu koju spominješ).

mun mun
Pozadina - riješeno!

Napokon sam riješio taj iritantni problem s random promjenama slika zaslona! Sve živo sam u postavkama pogasio, ali mi se i dalje u ritmu od 24h mijenjala i slika ekrana za zaključavanje i početnog ekrana. I baš ta uredna redovitost random promjena je ukazivala na to da problem mora biti povezan s nekim postavkama. I problem je bio u - Microsoft Launcheru. Možda zato što sam ga jednom isprobao, uglavnom bilo je dovoljno pokrenuti ga i obrisati tipku za wallpaper s njegovog home screena (nije bila opcije za deinstalaciju). Nakon toga sam u MS Launcheru postavio slike po svom izboru, vratio se nazad i problem je nestao. Neki savjetuju da se deinstalira cijeli Microsoft Launcher, ali ja to nisam napravio i pokazalo se da i nije nužno.

 E sad kad ste si svi kupili maskice i riješili dječje bolesti, preporučam svima da jednu večer uzmete jaknu, pistacije, 3 pive, cigarete, stativ!! i da se uputite s druge strane Medvednice i uslikate par noćnih snimaka F1,8, 30'', 6,7mm, ISO 3200.. Odite sami da vas nitko ne zajebava sa "ajmo, hladno je" ili "jesi sve slikao?". Pomaže ako imate nešto za sjest.

 

Ako ste dobili smartwoč, imate app s kojim možete slikati slike pomoću tipke na ekarnu od sata pa vam nisu potrebni nikakvi smart stativi s onim botunima (selfi stick od huaweia je to imao i bilo je zgodno).

 

Ako ste ljenguze, a imate balkon ili prozor, okrenite telefon prema mjesecu i opičite zoom do 100. Ako pak želite u pro modu prčkati, nemate taj zoom pa ne očekujte isti rezultat, (za mjesec ISO 50, 1/140'-1/250', stativ nije potreban ali pomaže u smislu preciznosti. U Pro modu u postavkama stavite RAW format da se možete igrati ručno u lightroomu.

 

Mjesec od šuba ispadne dosta oke, sličnu "rezoluciju" imate na ovim običnim (Lidl) dalekozorima. Sa teleskopom (neki starter Celestron kit) je slika naravno daleko detaljnija ali ovo je prvi telefon koji dolazi blizu astrofotografije u punom smislu riječi. Mjesec ni na jednom telefonu nije ispao toliko dobro, probali smo oko 20 mobitela od s7 edge naovamo (huaweie, iphonove, pixele, htcove, samsunge itd)

 

Nažalost, ove godine sa slabo vide Jupiter i Saturn (mislim da samo rano ujutro, Mars se vidi kratko navečer prema sjeverozapadu nakon zalaska sunca ali nisam još imao čisto nebo za slikanje). Inače bi pokušao slikati Jupiter, možda ulovi koji mjesec, na kućnim teleskopima vide se 4-5 komada bez problema no ne mislim se ustajat u 5 ujutro)

 

Čekam čisto nebo i za pokušaj fotkanja Andromede, bit ću sretan ako ispadne bilo kakva malo sjajnija mrlja :D

 

Hoću reć zapravo da je Ultra odličan mobitel za početnike astrofotografije i da sa malo tvikanja u Lightroomu možete napraviti sasvim dobre fotke.

 

Mjesec slikan samo sa zoom 100, bez stativa, point and shoot.

 

Pokušaj slikanja gornjeg/sjevernog "repa" mliječne staze (nažalost centar se jos ne vidi, malo se vidi oko 4 ujutro što mi je prekasno/prerano, preko ljeta se bolje vidi jer je sada prenisko pa će vam svako drvo/brdo/oblak smetati). Smjer Jug-Jugoistok oko 00.30h. Lightroom - smanjio noise, malo povecao kontrast, smanjio exposure i neke sitnice. U editoru sam smanjio veličinu jer dođu prevelike slike.

 

edit, fotke se vide samo ako se otvori slika pa ide lijevo/desno, ne znam gdje je problem :/

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 13:54 (ivan dragi).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
To je prvo što napravio kad sam ga kupio 🙂
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Stigle mi danas Buds Pro iz HTa po onoj akcijskoj cijeni, testiram ih koliko stignem, trenutno su mi na 53% sa 2h 20min korištenja sa ANC on, što pada pod oglašavano vrijeme trajanja baterije. Sad upalio YT video (imam Note 10) i ovaj 360 sound je baš zanimljiv, ANC/pojačana okolina radi jednako dobro, zvuk u pozivima vrhunski, čak i nisu neudobne, sada ih izvadio nakon 2h20min korištenja bez prestanka i ne bole uši, što je stvarno iznenađujuće.

Long story short, za 850kn mislim da je ovo pun pogodak. Još uzeo 10W Samsung bežični punjač za 85kn da iskoristim popuste i opremim se svime.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Inače, Samsung ima odličnu funkciju Adapt sound koja testira tvoj sluh i prema tome napravi specijalni EQ za zvuk preko slušalica. Osjetno podigne razinu kvalitete
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Kupio sam si S21+,nisam jos napravio nikakav update,jel ima kakve razlike u bateriji ako stavim novi ili je isto ?

Mexx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Svaki mjesec dođe neki novi update tako da ti je odgovor na to pitanje relativan. Ja stavim uvijek sve novo pa sta bude. To me možda koštalo da sa S10 pređem na S21 

4 godine
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Kupio sam novi S21, kakva se vama čini baterija? meni se to nekako jako jako brzo prazni i baterija je shit. 3x bolja baterija mi je bila na iphoneu 8 kad je bio nov nego sad na ovome pa je razlika trodupla u miliamperima.. Jel to svima tako i normalno ili se treba kome žalit u vezi toga? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Mislim da je normalno na 21 i 21+,jedino dobra batka je na s21 ultra..zato sam ju i uzeo...ali mi se cini da je opet bolja bat na s21 seriji nego na s20..zbog batke sam prodao zenin s21 i uzeo joj a52...zalila se da joj je batka ko na s8 straoj 2 godine sto ima..s a52 preporod..kamera joj nije toliko bitna a opet bolja nego na s8

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2021 17:30 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Svaki midrange će imati bolju bateriju od flagship modela. Sve ovisi o načinu korištenja. Nekome će baterija na malom S21 biti dobra.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Prešao sam sa iPhonea za kojeg se govori da ima lošu bateriju, ali ovo je dno dna. Kroz noć (od 23:00 do 06:00) sa isključenim wifiom, lokacijom i svim pozadinskim aplikacijama sa 100% padne na 90%. S time da je punjen do 100% sa sporim punjenjem. Mob je star tri dana.. Jel to i drugima tako ili treba reklamirat ili nešto poduzet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Stane256 kaže...

Prešao sam sa iPhonea za kojeg se govori da ima lošu bateriju, ali ovo je dno dna. Kroz noć (od 23:00 do 06:00) sa isključenim wifiom, lokacijom i svim pozadinskim aplikacijama sa 100% padne na 90%. S time da je punjen do 100% sa sporim punjenjem. Mob je star tri dana.. Jel to i drugima tako ili treba reklamirat ili nešto poduzet?

Za kojeg se govori da ima "lošu" bateriju. 

 

Iphone nemam nikako lošu bateriju ako ga uspoređuješ s konkurencijom u Android taboru.

 

Zna se da ako hoćeš dobru bateriju - kupiš Ultru.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

meni je na s21+ padao i više preko noći, trebati proć neko vrijeme da se baterija optimizira i da nauči tvoje korištenje. meni je znalo i po 15-ak % padat baterija preko noći. tu je i problem procesora koji je za naše tržište, a i samog androida na Samsungu koji nije baš dobro optimiziran za standby mode. s druge strane ne znam tko ti je rekao da iphone ima lošu bateriju. 2 dana mi izdrži sa po 5-6 sati SOTa, a preko noći ili izgubli 1% ili nitijedan. 

 

kad usporedim bateriju na S21+ koji mi je poslovni, znači ne koristim ga za socijalne mreže i slično. već mailovi poruke pozivi i iphone koji je moj privatni mob. iphone je daleko nadmoćniji. 

 

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
4 godine
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ma i ja se slažem da iPhone ima bolju bateriju, ali oduvijek se govorilo za iPhone da je baterija mala i odma se istroši.

A i ja se nadam da će se to updejtima riješit sa baterijom na stendbaju jer me polako nervira..

Izdrži me do predvečer ako ga ne forsam i ne koristim konstantno. Osmica me držala dan i pol kad je nova bila bez problema šta god radio na njemu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Imam ja novi iPhone 12 i baterija je navečer na 10% uz 2h SOT. Ne igram igrice btw. Kad nije na LTE (što je s novom verzijom ios-a nemoguće isključiti) je baterija bila dvostruko bolja.
16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ja ne kužim kaj radite s mobitelom da se tolko prazne.

Meni preko noći S21+ padne 1-2% baterija. Stavim ga u "ne ometaj" mod rada jer ne želim da me bezvezne notifikacije ili nešto slično probudi.

Rijetko kad ga punim navečer baš na 100%, većinom je između 90-95%. Znači sljedeći dan krenem sa oko 90% baterije, i ni jednu večer nije bila ispod 40% baterija.

 

BTW - ne kužim kak bi S21 ultra imao bolju bateriju od S21+, razlika je samo u 200mAh, a ekran ima dosta veću rezoluciju.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
mika2210 kaže...

Ja ne kužim kaj radite s mobitelom da se tolko prazne.

Meni preko noći S21+ padne 1-2% baterija. Stavim ga u "ne ometaj" mod rada jer ne želim da me bezvezne notifikacije ili nešto slično probudi.

Rijetko kad ga punim navečer baš na 100%, većinom je između 90-95%. Znači sljedeći dan krenem sa oko 90% baterije, i ni jednu večer nije bila ispod 40% baterija.

 

BTW - ne kužim kak bi S21 ultra imao bolju bateriju od S21+, razlika je samo u 200mAh, a ekran ima dosta veću rezoluciju.

 

probaj bez toga :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
13 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Ja isto nemam nikakav drain preko noći, 2-3% se spusti. Sve uključeno osim AOD koji se automatski isključi u ponoć.
Jako sam zadovoljan baterijom na S21+. Najveću potrošnju i zagrijavanje sam primjetio kod korištenja kamere.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
blackdevil kaže...
mika2210 kaže...

Ja ne kužim kaj radite s mobitelom da se tolko prazne.

Meni preko noći S21+ padne 1-2% baterija. Stavim ga u "ne ometaj" mod rada jer ne želim da me bezvezne notifikacije ili nešto slično probudi.

Rijetko kad ga punim navečer baš na 100%, većinom je između 90-95%. Znači sljedeći dan krenem sa oko 90% baterije, i ni jednu večer nije bila ispod 40% baterija.

 

BTW - ne kužim kak bi S21 ultra imao bolju bateriju od S21+, razlika je samo u 200mAh, a ekran ima dosta veću rezoluciju.

 

probaj bez toga :D

Zašto? Ne želim da mi notifikacije zvone po noći, osim ako me netko baš hitno treba, točno tome služi taj mod.

 

Ne kužim poantu u tome da mobitel normalno radi preko noći dok spavam.

 

BTW - "ne ometaj" mod ne isključuje ni podatkovnu vezu, samo utišava notifikacije od nebitnih aplikacija.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Meni na ultri 1-3 % preko noci ode..i tak je od kad ga imam..jedino me zivcira google play services mi kao jede oko 3-6% bayerije..nemrem skuzit kak se toga rijesit..da toga nema najvjerojatnije bi pojeo 1 % preko noci

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
pozz jarani!

planiram zamijeniti svoj dotrajali Mate 10Pro sa S21 plus modelom, al me malo bedirate s tom baterijom...

na Mate mi bat nakon sokoro 4god drzi komotno cijeli dan uz koristenje 2 SIM, dosta putovanja i svega ostalog za kracenje vremena. kad je bio nov bat mi je drzala komotno 2 dana. ( DVA DANA )

ima dana gdje imam 7h sot u jednom dana, a ima i 5-6h.
mob mi jos nije krepao do spavanja.

sad, dal se pretjeruje s tom baterijom na Samsungu ili ne kuzim.
kako novi mob moze biti tolko los?
ili se ljudi pretjerano žale?
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ne znam za ostale jače i veće modele ali ja za sad sa svojim s21 nisam zadovoljan u vidu baterije. Sa laganim korištenjem (stalno upaljeni mobilni podaci, malo fejs i poruke, instac..) izdrži do 5 6 popodne. Lagano se ugrije ali ne pretjerano, nije da je mob vruć ali je topli. Vjerojatno sa nekim gejanjem na njemu i konstantnim korištenjem bi u podne tražio utičnicu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
d666sermek kaže...
pozz jarani!

planiram zamijeniti svoj dotrajali Mate 10Pro sa S21 plus modelom, al me malo bedirate s tom baterijom...

na Mate mi bat nakon sokoro 4god drzi komotno cijeli dan uz koristenje 2 SIM, dosta putovanja i svega ostalog za kracenje vremena. kad je bio nov bat mi je drzala komotno 2 dana. ( DVA DANA )

ima dana gdje imam 7h sot u jednom dana, a ima i 5-6h.
mob mi jos nije krepao do spavanja.

sad, dal se pretjeruje s tom baterijom na Samsungu ili ne kuzim.
kako novi mob moze biti tolko los?
ili se ljudi pretjerano žale?

Gle realno, Samsungove baterije su smeće, opće poznata stvar. Sa svakom novijom serijom su sve gore umjesto da budu bolje. Pogotovo se ovo odnosi na serije S i Note, ove slabija serije A još ima donekle dobre baterije. Od serije S21 jedino valja S21 Ultra baterija ovo drugo nula bodova i ako žešće koristiš mob teško da će ti doživiti kraj dana, a sa Note serijom sretno, nekome je ok baterija, a nekome je horor. Za uređaje od 1.000€ sramota.

Marke na kojima baterije traju su Huawei i Xiaomi radi njihovog agresivnog gašenja aplikacija u pozadini, koji meni iskreno odgovara i bitnije mi je trajanje baterije od bilo čega drugoga.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Dajte prestanite s tim kenjanjem po baterijama.

Nisu Samsungove baterije nimalo loše. Imao sam S8, S9, sad imam S21+ i skroz sam zadovoljan s baterijom.

 

99% sam siguran da svi ovi koji pišu da baterije niš ne valjaju nisu koristili ni jedan od mobitela po kojima kenjaju. 

 

Kako je moguće da je baterija na S21 ultra bolja od baterije na S21+ (ili obični S21), kad ultra ima višu rezoluciju uz samo 200 mAh jaču bateriju?

 

Za prosječnog korisnika baterije su i više nego dovoljne. 

 

Koristim S21+ više od mjesec dana, s dvije kartice, podaci, wifi, lokacija, NFC i bluetooth su stalno uključeni. Nisam još uspio ubiti mobitel u jednom danu. 

 

OK, ne igram skoro nikakve igrice na mobitelu, jedino Sudoku imam instaliran, al nije realno očekivati da bude baterija trajala ne znam koliko dugo ako par sati dnevno provedeš igrajući igrice na mobitelu. Nema tog mobitela koji bude to izdržao.

 

PS - mjesec dana sam koristio Xiaomi mi 11 - baterije je barem 30% lošija nego baterija na S21+ koji sad koristim. Na mi11 baterija se je za vrijeme radnog vremena od 8 sati ispraznila preko 40% (sa cca 90% na ispod 50%), a mobitel nisam koristio više od pola sata u tom vremenu, otvorio sam malo društvene mreže, koja poruka tu i tamo, i to je bilo to.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2021 7:48 (mika2210).
 
3 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice