Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra izdvojena tema

poruka: 1.203
|
čitano: 505.428
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

S21 pozitivno iznenadenje.

Baterija je svakog dana sve bolja.

 

Ukljucena stednja baterije (-always on iskljucen -cpu do 70% -svjetlina -10% -5g off)

 

Adaptive 120Hz radi stalno (i u stednji, ''hack'' za to), kao i sve ostalo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2021 12:00 (apowe).
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Pozdrav svima, evo ja se opet javljam u vezi svoje neispravne s21 ultre. dakle, već sam u postu ovom ranije napisao kako su mi mjenjali matičnu ploču i radio je mob 2 tjedna oke i popet isti kvar očito sa signalom i užasno spor mobilni internet i sporo da nazove uopće kad želim nekog nazvat. Odnio sam ga prije 5 tjedana opet na servis u Techdoktor i još mi nije gotov telefon s popravka?! ja inzistiram na skroz novom telefonu zapakirtanom i kontaktirao sam samsung hrvatsku i čekam njihov odgovor jewr ovo nema smisla. telefon je u a1 kuplkjen na pretplatu, dakle plaćam telefon na rate a ne koristim ga sad već u zadnja 2 mj jer je na popravcima. Molim pomoć nekim savjetom ako mi se budu izmotavali da ne mogu dobiti novi telefon. Hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Pozovi se na materijalni nedostatak. Malo bi onda drugačije trebali oni odreagirati ;)
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
roki, taj "bug" su ispravili pred pola godine i vise ne mozes ukljuciti stednju baterije sa 120Hz.
sad ili ne vidis razliku 60-120Hz ili lazes, neznam.

taj SOT ja dobijem i bez ukljucene stednje baterije. S21+

na poslu radim po 200/300km po smjeni sa lokacijom, koristim 2x SIM, 2 sluzbena maila, exchange mail, 2 privatna maila, messenger, viber, whatsapp i ostale drustveno stetne aplikacije. svjetlina na auto (GRIJEH je ne uzivat u tom ekranu), LTE vecinu vremena

mob se puni svaku noc, a SOT se krece 5-8h, nema pravila. da ga ne koristim i da gasim sve "nepotrebno", ne pada mi na pamet. platio sam flagship i tako ga i koristim.
da sam htio maratonca, kupio bi neki midranger.
do sad me jos nije iznevjerio da krepa prije vecera/spavanja
jesus_tm1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
d666sermek kaže...
roki, taj "bug" su ispravili pred pola godine i vise ne mozes ukljuciti stednju baterije sa 120Hz.
sad ili ne vidis razliku 60-120Hz ili lazes, neznam.

taj SOT ja dobijem i bez ukljucene stednje baterije. S21+

na poslu radim po 200/300km po smjeni sa lokacijom, koristim 2x SIM, 2 sluzbena maila, exchange mail, 2 privatna maila, messenger, viber, whatsapp i ostale drustveno stetne aplikacije. svjetlina na auto (GRIJEH je ne uzivat u tom ekranu), LTE vecinu vremena

mob se puni svaku noc, a SOT se krece 5-8h, nema pravila. da ga ne koristim i da gasim sve "nepotrebno", ne pada mi na pamet. platio sam flagship i tako ga i koristim.
da sam htio maratonca, kupio bi neki midranger.
do sad me jos nije iznevjerio da krepa prije vecera/spavanja

 Taj "bug" jos postoji, evo upravo ga probao na svom s21+, zadnji peč instaliran.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

dok čekam svoj S21 da dođe malo čitam po forumimam iskustva i vidim da se ekipa raspitiva oko jačine signala na S21? Kakva je situacija jer navodno se ekipa žali na loš signal?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
onda je moj ocito neki fake mob pa ne sljaka
jesus_tm1
2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Decki ovi novi samsunzi nisu vise ni sjena onih od prije. Pada tu kvaliteta mic po mic a cijene rastu. Neprihvatljivo je to. Miskim ds mi je ovo ipak zadnji samsung. Razocaran sam. Nakon 10 godina. Danas sma zvao samsung hrvatska i kazu mi da su njima iz servisa tech doktor gdje mi je trlefon vec 5 tjedana rekli ds je telefon isparav i gotov s popravka...oke nazovem ja tech doktor zatim servis i tamo mi zena kaze da uredjaj jos nije gotov jer je na dijagnostici kod kolege. 5 tjedana?!?! Sta reci vise tko tu kog farba. Pa nisam ja sebi umislio da mi signal ne radi na telefonu...i rekli su mi danas popodne da opet nazovem da kolega vidi tocno sto je s uredjajem. Sta da.radim sad? Ovo nema smisla. Ne zelim taj telefon uopce vise...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
d666sermek kaže...
roki, taj "bug" su ispravili pred pola godine i vise ne mozes ukljuciti stednju baterije sa 120Hz.
sad ili ne vidis razliku 60-120Hz ili lazes, neznam.

taj SOT ja dobijem i bez ukljucene stednje baterije. S21+

na poslu radim po 200/300km po smjeni sa lokacijom, koristim 2x SIM, 2 sluzbena maila, exchange mail, 2 privatna maila, messenger, viber, whatsapp i ostale drustveno stetne aplikacije. svjetlina na auto (GRIJEH je ne uzivat u tom ekranu), LTE vecinu vremena

mob se puni svaku noc, a SOT se krece 5-8h, nema pravila. da ga ne koristim i da gasim sve "nepotrebno", ne pada mi na pamet. platio sam flagship i tako ga i koristim.
da sam htio maratonca, kupio bi neki midranger.
do sad me jos nije iznevjerio da krepa prije vecera/spavanja

 Možeš power saver + 120hz samo instaliraj

https://forum.xda-developers.com/t/app-galaxy-max-hz-refresh-rate-mods-screen-off-mods-and-more.4181447/

 

Ja baš koristim, možeš i twekati tipa 96hz staviti radi uštede itd ima još raznih twekaova.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Bambi7 kaže...

Pozdrav svima, evo ja se opet javljam u vezi svoje neispravne s21 ultre. dakle, već sam u postu ovom ranije napisao kako su mi mjenjali matičnu ploču i radio je mob 2 tjedna oke i popet isti kvar očito sa signalom i užasno spor mobilni internet i sporo da nazove uopće kad želim nekog nazvat. Odnio sam ga prije 5 tjedana opet na servis u Techdoktor i još mi nije gotov telefon s popravka?! ja inzistiram na skroz novom telefonu zapakirtanom i kontaktirao sam samsung hrvatsku i čekam njihov odgovor jewr ovo nema smisla. telefon je u a1 kuplkjen na pretplatu, dakle plaćam telefon na rate a ne koristim ga sad već u zadnja 2 mj jer je na popravcima. Molim pomoć nekim savjetom ako mi se budu izmotavali da ne mogu dobiti novi telefon. Hvala.

 Nisi jedini. Netko je već na drugom forumu postavio isto pitanje s obzirom da se masa ljudi na samsung communityu žali da im je signal loš na cijeloj S21 seriji.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Zna se odavno sta je problem loseg signala
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
d666sermek kaže...
onda je moj ocito neki fake mob pa ne sljaka

 Očito.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Dakle, meni danas iz servisa tupe da moguće da mi je zbog maske signal slabiji?! Ovakvu glupost nisam dugo čuo.. Ionak sam kupio onu skupu masku s olovkom a da je do maske onda jebeš telefon i sve. Onda neznam kaj bi rekao više.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

A to ti kenjaju zato kaj se antene nalaze na rubovima telefona. Al ak je to razlog slabog signala telefona od 10k kn onda ga bolje baci u smeće. Probaj se obratit drito Samsungu.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

 

obratio sam im se, rekao sam da tražim novi uređaj jer 35 dana na ponovnom servisu je već ono vrijeđanje lagano. Iz servisa tech doktor tvrde da nije uređaj gotov a samsung kaže da je! tko je tu lud više. sramota.

14 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Najbolje ti je zatraži pismeni odgovor da ti se izjasne što je što je sa uređajem ili da tražiš drugi (putem prigovora) moraju ti odogvorit u roku 15 dana. Ja bi poslao jednima i drugima ako ti ne odgovore onda imaš temelj za dalje čak i ako ti odgovore jer imaš na pismenom. Ovako rekla-kazala samo ti curi vrijeme a ništa ne znaš niti se išta događa.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Bambi7 kaže...

 

obratio sam im se, rekao sam da tražim novi uređaj jer 35 dana na ponovnom servisu je već ono vrijeđanje lagano. Iz servisa tech doktor tvrde da nije uređaj gotov a samsung kaže da je! tko je tu lud više. sramota.

 Zašto se dopisuješ sa Samsungom ako si odnio mobitel u tech doctor, pa valjda komuniciraš samo s onima kojima si odnio mobitel, ako nisi zadovoljan odgovorom servis i rokovima, možeš prijaviti na mingo slučaj, o pravima potrošača imaš detaljnije na forumu u ovoj grupi

https://forum.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-ict-biznisu/prava-potrosaca-reklamacije-povrat-zamjena/241203.aspx?page=90&jumpto=6433715&sort=asc&view=flat

 

IMO, mobitel si trebao predati na reklamciju u trgovini gdje si kupio, a to je A1, pa nek se oni dalje natežu sa servisom/zastupnikom.

 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
apowe kaže...

S21 pozitivno iznenadenje.

Baterija je svakog dana sve bolja.

 

Ukljucena stednja baterije (-always on iskljucen -cpu do 70% -svjetlina -10% -5g off)

 

Adaptive 120Hz radi stalno (i u stednji, ''hack'' za to), kao i sve ostalo.

Kolega baterija ti je dobra jer si pola toga isključio. Jebeš takvo korištenje mobitela.

 

Upali AOD, isključi štednju baterije, stavi svjetlinu na automatski, upali 5G (ako ga imaš) pa se onda javi.

 

 

 

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
sosta kaže...
Bambi7 kaže...

 

obratio sam im se, rekao sam da tražim novi uređaj jer 35 dana na ponovnom servisu je već ono vrijeđanje lagano. Iz servisa tech doktor tvrde da nije uređaj gotov a samsung kaže da je! tko je tu lud više. sramota.

 Zašto se dopisuješ sa Samsungom ako si odnio mobitel u tech doctor, pa valjda komuniciraš samo s onima kojima si odnio mobitel, ako nisi zadovoljan odgovorom servis i rokovima, možeš prijaviti na mingo slučaj, o pravima potrošača imaš detaljnije na forumu u ovoj grupi

https://forum.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-ict-biznisu/prava-potrosaca-reklamacije-povrat-zamjena/241203.aspx?page=90&jumpto=6433715&sort=asc&view=flat

 

IMO, mobitel si trebao predati na reklamciju u trgovini gdje si kupio, a to je A1, pa nek se oni dalje natežu sa servisom/zastupnikom.

 

Tako je, i zbog toga sad puši. Jer tech doktor nema ništa s njim, mogu ga zavlačiti koliko i kako hoće, dok A1 kao trgovac ima obaveze prema njemu i ne bi se mogao tako ponašati. Drugi put pametnije 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
ministar kaže...
sosta kaže...
Bambi7 kaže...

 

obratio sam im se, rekao sam da tražim novi uređaj jer 35 dana na ponovnom servisu je već ono vrijeđanje lagano. Iz servisa tech doktor tvrde da nije uređaj gotov a samsung kaže da je! tko je tu lud više. sramota.

 Zašto se dopisuješ sa Samsungom ako si odnio mobitel u tech doctor, pa valjda komuniciraš samo s onima kojima si odnio mobitel, ako nisi zadovoljan odgovorom servis i rokovima, možeš prijaviti na mingo slučaj, o pravima potrošača imaš detaljnije na forumu u ovoj grupi

https://forum.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-ict-biznisu/prava-potrosaca-reklamacije-povrat-zamjena/241203.aspx?page=90&jumpto=6433715&sort=asc&view=flat

 

IMO, mobitel si trebao predati na reklamciju u trgovini gdje si kupio, a to je A1, pa nek se oni dalje natežu sa servisom/zastupnikom.

 

Tako je, i zbog toga sad puši. Jer tech doktor nema ništa s njim, mogu ga zavlačiti koliko i kako hoće, dok A1 kao trgovac ima obaveze prema njemu i ne bi se mogao tako ponašati. Drugi put pametnije 

On ga je trebao otfurat u Samsung customer services u Vlašku ako je iz Zagreba.

 

Ne znam zašto ga je otfurao u Techdoctor???

 

 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Pa takp su me iz samsung hrvatska uputili u taj servis. A1 kad sam zvao i rekao oni se oemicu od toga. I kazu za to je odgovoran samsung hrvatska a ne oni...eto danas idem vidjeti kod njih jel je gotov. Jer su mi javili da je. Pa da isprobam i vidim na cemu sam...ali nakon 37 dana cekanja s drugim servisom plus jos prvi servis od 10 dana. Dakle skoro 50 dana ukupno.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
R36 kaže...
ministar kaže...
sosta kaže...
Bambi7 kaže...

 

obratio sam im se, rekao sam da tražim novi uređaj jer 35 dana na ponovnom servisu je već ono vrijeđanje lagano. Iz servisa tech doktor tvrde da nije uređaj gotov a samsung kaže da je! tko je tu lud više. sramota.

 Zašto se dopisuješ sa Samsungom ako si odnio mobitel u tech doctor, pa valjda komuniciraš samo s onima kojima si odnio mobitel, ako nisi zadovoljan odgovorom servis i rokovima, možeš prijaviti na mingo slučaj, o pravima potrošača imaš detaljnije na forumu u ovoj grupi

https://forum.bug.hr/forum/topic/opcenito-o-ict-biznisu/prava-potrosaca-reklamacije-povrat-zamjena/241203.aspx?page=90&jumpto=6433715&sort=asc&view=flat

 

IMO, mobitel si trebao predati na reklamciju u trgovini gdje si kupio, a to je A1, pa nek se oni dalje natežu sa servisom/zastupnikom.

 

Tako je, i zbog toga sad puši. Jer tech doktor nema ništa s njim, mogu ga zavlačiti koliko i kako hoće, dok A1 kao trgovac ima obaveze prema njemu i ne bi se mogao tako ponašati. Drugi put pametnije 

On ga je trebao otfurat u Samsung customer services u Vlašku ako je iz Zagreba.

 

Ne znam zašto ga je otfurao u Techdoctor???

 

 

 Evo čisto za info, početkom godine sam slao S9 na servis u jamstvu preko Tcoma, Tcom ga je isto slao u Techdoctor.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Bambi7 kaže...
Pa takp su me iz samsung hrvatska uputili u taj servis. A1 kad sam zvao i rekao oni se oemicu od toga. I kazu za to je odgovoran samsung hrvatska a ne oni...eto danas idem vidjeti kod njih jel je gotov. Jer su mi javili da je. Pa da isprobam i vidim na cemu sam...ali nakon 37 dana cekanja s drugim servisom plus jos prvi servis od 10 dana. Dakle skoro 50 dana ukupno.

Znam da A1 ima ugovor s njima (techdoctor) , al to tebe kao korisnika ne treba zanimati.

 

Ti si treba odvest mobilni uređaj u Samsung Customer service. Meni je na S8 crko ekran - ljudi ga tamo popravili u roku od 2 dana.

 

Na kraju krajeva kakve veze ima gdje si ga kupio. Mogao si ga kupiti u Njemačkoj ili Japanu...pa ga imaš pravo slati na popravak gdje hoćeš.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

Ima veze, jer ti kupnjom imaš ugovorni odnos s trgovcem, a ne servisom, pa je onda možda lakše ostvariti neka prava kad dođe do komplikacija.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Mene oz samsung experience stora i jesu isto uputili u techdoktor
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
R36 kaže...
apowe kaže...

S21 pozitivno iznenadenje.

Baterija je svakog dana sve bolja.

 

Ukljucena stednja baterije (-always on iskljucen -cpu do 70% -svjetlina -10% -5g off)

 

Adaptive 120Hz radi stalno (i u stednji, ''hack'' za to), kao i sve ostalo.

Kolega baterija ti je dobra jer si pola toga isključio. Jebeš takvo korištenje mobitela.

 

Upali AOD, isključi štednju baterije, stavi svjetlinu na automatski, upali 5G (ako ga imaš) pa se onda javi.

 

 

 

 

 Meni je danas stigao S21 pa ću ti se ja javit. Prvo kaj sam primjetio da se grije ko nenormlan.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Memphis kaže...
R36 kaže...
apowe kaže...

S21 pozitivno iznenadenje.

Baterija je svakog dana sve bolja.

 

Ukljucena stednja baterije (-always on iskljucen -cpu do 70% -svjetlina -10% -5g off)

 

Adaptive 120Hz radi stalno (i u stednji, ''hack'' za to), kao i sve ostalo.

Kolega baterija ti je dobra jer si pola toga isključio. Jebeš takvo korištenje mobitela.

 

Upali AOD, isključi štednju baterije, stavi svjetlinu na automatski, upali 5G (ako ga imaš) pa se onda javi.

 

 

 

 

 Meni je danas stigao S21 pa ću ti se ja javit. Prvo kaj sam primjetio da se grije ko nenormlan.

Ja mobitel koristim od utorka. Nikakvih problema za sada. Prvi dan sam ga gazio kolko je islo. Nikakva jaca zagrijavanja od onog normalnog kod koristenja nisam imao. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
Bambi7 kaže...
Mene oz samsung experience stora i jesu isto uputili u techdoktor

Kao sto ti sosta kaze, proizvod reklamiras preko trgovca. Ti ga odneses njima i dobijes potvrdu da su ga preuzeli, obavezno i da pise da je bez fizickih ostecenja. I to je tvoje. Za sve komplikacije i probleme, ganjas trgovca (u pisanom obliku da imas dokaze). Ako mislis da te muljaju, prijavis inspektoratu i onda to oni rijese.

10 godina
offline
Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra

ovako zanima me imam s10 plus od 512gb memorije mislim se uzet ultru al me brine koliko gb od 258 imam tj mogu koristit jer na 10 plus mogu koristit 437gb to mi je doboljno ovako imam vec 200gb a nemogu stavit na sd karticu jer ultra ne podrzava pa me brine memorija da mi bude doovoljno za iduce 2 godine hvala pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S21/S21+/Ultra
R36 kaže...

Kolega baterija ti je dobra jer si pola toga isključio. Jebeš takvo korištenje mobitela.

 

Upali AOD, isključi štednju baterije, stavi svjetlinu na automatski, upali 5G (ako ga imaš) pa se onda javi.

 

 

Glupost, kako je ugaseno pola toga?  

Nista sto mi treba nije ugaseno. Sta mi u koristenju i performansama znaci auto svjetlina? Nista. 5G nemam na lokaciji. Procesor na 70% radi posao bez i jedna greske iako sam zahtjevan korisnik. 

Sto se tice AOD, individualno je, ali nije argument da je ugaseno pola toga, jer u performansama koristenja, AOD ne igra aposlutno nikakvu ulogu. Mobitel i bez njega radi kako i sa njim. Meni ne treba.

 

Tako da, sa ovakvom stednjom baterije mobitel nema niti jedan jedini nedostatak.  

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2021 22:27 (apowe).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice