Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 365.825
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dud kaže...

Jel bi bilo jako loše za bateriju ako bi ga onak dok smo u kući umjesto na stol svaki put kad dođemo u sobu stavili na bežićni punjač da se dopunjuje?

 Stavi ga da se puni kad i gdje stignes i nemoj se zamarati time....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
5220 kaže...

Brzo punjenje ili obično?

 brzo punjenje i kod mene preko nekakvog kineskog fast wireless chargera, bez problema radi i na updateu

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
bloodborne kaže...
Dud kaže...

Jel bi bilo jako loše za bateriju ako bi ga onak dok smo u kući umjesto na stol svaki put kad dođemo u sobu stavili na bežićni punjač da se dopunjuje?

 kolega ovaj mobitel ima tak dobru bateriju da je uz njega kao dodatna oprema trebao doci agregat
 a ni to mu nebi pomoglo. moj je barem 2x dnevno na punjaču.

 Znam moja seka ga ima i šizi zbog toga, pa si zato mislim da joj poklonim neki takav punjač pa da manje šizi, ono stavi ga na punjač dok je u sobi pa ni nema dojam da ga dopunjava. Samo se bojim koliko je to loše za bateriju. Btw ako ima netko preporuku punjača nek napiše.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dud kaže...
bloodborne kaže...
Dud kaže...

Jel bi bilo jako loše za bateriju ako bi ga onak dok smo u kući umjesto na stol svaki put kad dođemo u sobu stavili na bežićni punjač da se dopunjuje?

 kolega ovaj mobitel ima tak dobru bateriju da je uz njega kao dodatna oprema trebao doci agregat
 a ni to mu nebi pomoglo. moj je barem 2x dnevno na punjaču.

 Znam moja seka ga ima i šizi zbog toga, pa si zato mislim da joj poklonim neki takav punjač pa da manje šizi, ono stavi ga na punjač dok je u sobi pa ni nema dojam da ga dopunjava. Samo se bojim koliko je to loše za bateriju. Btw ako ima netko preporuku punjača nek napiše.

 živcirao sam se i ja pun k u pocetku, naviknes se. ionak ce kroz 2 godine ici novi
 a i ima jamstvo 2 god tako da. 

 mob radi vrhunski, i zapravo sama baterija i wifi antena su jedini problemi kod mene 

 sa kojima sam se dosad susreo.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Postovanje trenutno imam ip12 pro max 256 htio bi prec na samsung sada note 20ultra dobijam doplatu 2500kn ili mob za mob s s21 ultra

znam exynos 990 i 2100 da je razlika ali za inst , face surfanje igre ne igram jel se osjeti toliko s iphone sam zadovoljan imao sam s20 ultra i nisam bio bas zad s baterijom ni kamerom focus 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

note 20 ultra ti nije neka sreca s baterijom..slicno ko i 20ultra...s21 ultra su puno bolje napravili s potrosnjom baterije..sigurno duze traje...a bije li tvoj iphone skuplji od s21 ultre?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Jebiga sverceri ga cijene isto

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Imam osjećaj da su nešto teško zeznuli s kamerom u 3.1 nadogradnji. Prvo sam skužio da je noćni mod dosta lošiji (pogotovo ako slika sadrži nebo) koje bude jako mutno i neprirodno svijetlo u kockicama. Sada prije par minuta sam skužio da su se fokus i bljeskalica posvađali, čim fokusira sliku, bljeskalica opali i slika ispadne ultra, ali ultra svijetla do te granice da je teško prepoznati što se na njoj uopće nalazi. Svaka 10 slika s blicem bude dobra, stvarno ne znam što bih rekao, valjda će izbacit nekakav update mada nisam vidio da se ljudi žale na to...

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
A bolje da mi nisi ovo sada spominjao...nevjerovatno...slike užas, užas...
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

probao sam nocni mode i slikati s upaljenom bljeskalicom tj fokusirati sliku i sve je okej...

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Možda je presjajno jer mi je baterija full napunjena! 🤭
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
zeryx kaže...

probao sam nocni mode i slikati s upaljenom bljeskalicom tj fokusirati sliku i sve je okej...

 prva 3.0 update, druga 3.1 i treca ip11pm koji se takoder nije proslavio.
 mislim random autoshoot ne primjecujem razliku sve tri su katastrofa :D

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Probao i ja ovo s bljeskalicom i stvarno katastrofa.
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
bloodborne kaže...
zeryx kaže...

probao sam nocni mode i slikati s upaljenom bljeskalicom tj fokusirati sliku i sve je okej...

 prva 3.0 update, druga 3.1 i treca ip11pm koji se takoder nije proslavio.
 mislim random autoshoot ne primjecujem razliku sve tri su katastrofa :D

 probam navecer neku nocnu pa cu postati

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ja imam nakon updatea još bugova. Kada taknem na dnu ekrana, na sredini (tu mi je samsung browser), često mi otvori dropdown (kao da prstom povućem ekran prema dolje). I zvono kao da mi prekida svako malo.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Stigao security patch 150mb.

 

Edit: opet neki update.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2021 14:22 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozdrav planiram uzeti Samsung s20 FE 5G ima li tko iskustva s tim navedenim uređajem.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Da li je itko imao problem sa pucanjem stakla na modulu kamere na 20ultra? Znaci prilikom slikanja se samo zacuo zvuk onako ostar kratak, kako mi je mob bio u rukama i osjetio sam kao lagana vibracija. Pregledom mobitela sam vidio pukotinu na tom staklu. Mobitel u maski koja pokriva taj modul. E sad kako to gledaju na servisu s obzirom da je to tvornicka greska tj. surfanjem sam ustvrdio da dosta takvih slucajeva ima, i s obzirom da pukotina nije nastala nikakvim mojim djelovanjem.
so we agree? i wont tell anyone if you dont.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Kad se malo maknes iz civilizacije baterija se prazni brzinom svjetlosti i to cak mislim da signal i nije bio toliko los.
Danas s planinarenja 2h SOT, ostao na 13% pa morao spojit na prijenosni punjac jer mi nebi izdrzalo do povratka kuci.
Koristen WA, kamera za slike samo, par puta pokrenuo na par minuta aplikaciju za navigaciju.
Inace kod kuce kad sam bude i vise od 6h SOT.
Obicni S20.
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Iskljucis 4G, ostavis samo 3G/2G pa manje jede bateriju.

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
qwxy kaže...
Da li je itko imao problem sa pucanjem stakla na modulu kamere na 20ultra? Znaci prilikom slikanja se samo zacuo zvuk onako ostar kratak, kako mi je mob bio u rukama i osjetio sam kao lagana vibracija. Pregledom mobitela sam vidio pukotinu na tom staklu. Mobitel u maski koja pokriva taj modul. E sad kako to gledaju na servisu s obzirom da je to tvornicka greska tj. surfanjem sam ustvrdio da dosta takvih slucajeva ima, i s obzirom da pukotina nije nastala nikakvim mojim djelovanjem.

 pa po tome bi ju šitsung servis trebao sanirati besplatno.
 ako je njihova greška, nazovi pa pitaj to ti je najbolja solucija.

13 godina
online
Samsung Galaxy S20/S20+

Nakon skoro 5 mjeseci koristenja mogu reci da "slabu" bateriju uopce ne primjetim.

120hz stalno ukljuceno.

Mob punim navecer i izdrzi mi do sljedeceg dana predvecer kad ga opet stavim na punjac i nadopunim. Od kad ga koristim mislim da mi se samo jednom dogodilo da mi je baterija bila ispod 5%.

 

s20+

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
bloodborne kaže...
qwxy kaže...
Da li je itko imao problem sa pucanjem stakla na modulu kamere na 20ultra? Znaci prilikom slikanja se samo zacuo zvuk onako ostar kratak, kako mi je mob bio u rukama i osjetio sam kao lagana vibracija. Pregledom mobitela sam vidio pukotinu na tom staklu. Mobitel u maski koja pokriva taj modul. E sad kako to gledaju na servisu s obzirom da je to tvornicka greska tj. surfanjem sam ustvrdio da dosta takvih slucajeva ima, i s obzirom da pukotina nije nastala nikakvim mojim djelovanjem.

 pa po tome bi ju šitsung servis trebao sanirati besplatno.
 ako je njihova greška, nazovi pa pitaj to ti je najbolja solucija.

 

nisam ih zvao nego sam im lijepo poslikao i poslao mailom u subotu, kao 24 sata im je potrebno za odgovor, ali jos nemam odgovora; pričekam još dan/dva pa cu zvat.

 

Po internetu ima puno takvih slučajeva ali samsung još nigdje nije priznao da je tvornička greška te nekima poprave pod garancijom neke odbiju tj. popravak je na vlastiti trosak, ovisi od drzave do drzave. Zato sam i pitao da li je tko imao sličan slučaj od forumasa pa da vidim kako na to gledaju u Hr. Ako ne priznaju probat cu se pozvati preko inspektorata na materijalni nedostatak. Jer stvarno ne mislim platiti nešto na šta nisam utjecao nikako.

inače link iz google-ove trazilice, po svemu sudeći sam dobro i prošao s obzirom da je moja pukotina samo (hairline crack) a ne rupa.

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 14:15 (qwxy).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ekipa ako ima koja dobra duša da bi mi pomogla, naime jutros idem na mob i ne prihvaća mi lozinku (sa čuđenjem mi niti ne nudi čitač otiska prsta niti čitač lica). Uredu izvadio SIM i stavio u stari S8+....

Idem na net i gledam kako se stavi u Recovery Mode.... ali meni taj način koji je prikazan na klipovima "ne radi".

Na klipovima je objašnjenjo (Pošto ga ne mogu isključit jer me pita lozinku-koju mi ne prihvaća) da se prvi stisne zajedno power on/off i Volume Down (nakon što zavibrira) i dalje držati Power On/Off ali premjestiti prst na Volume Up i nakon nekog vremena (prikazivanja Samsung logotipa) uđe u Recovery Mode... (ali meni nakon prikazivanja logotipa) uređaj se normalno upali... i kliznem prstom za uđ u meni ali me i dalje pita lozinku....

 

Ako išta znači imam zadnji UI 3.1

 

Molim ako netko zna nešto više o tome ili kako preko PC-a ući u Recovery Mode bio bi jako zahvalan....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Gale92 kaže...

Ekipa ako ima koja dobra duša da bi mi pomogla, naime jutros idem na mob i ne prihvaća mi lozinku (sa čuđenjem mi niti ne nudi čitač otiska prsta niti čitač lica). Uredu izvadio SIM i stavio u stari S8+....

Idem na net i gledam kako se stavi u Recovery Mode.... ali meni taj način koji je prikazan na klipovima "ne radi".

Na klipovima je objašnjenjo (Pošto ga ne mogu isključit jer me pita lozinku-koju mi ne prihvaća) da se prvi stisne zajedno power on/off i Volume Down (nakon što zavibrira) i dalje držati Power On/Off ali premjestiti prst na Volume Up i nakon nekog vremena (prikazivanja Samsung logotipa) uđe u Recovery Mode... (ali meni nakon prikazivanja logotipa) uređaj se normalno upali... i kliznem prstom za uđ u meni ali me i dalje pita lozinku....

 

Ako išta znači imam zadnji UI 3.1

 

Molim ako netko zna nešto više o tome ili kako preko PC-a ući u Recovery Mode bio bi jako zahvalan....

Koliko je meni poznato, trebaš imati spojen USB na mob - komp ili slušalice čak

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
ministar kaže...

Koliko je meni poznato, trebaš imati spojen USB na mob - komp ili slušalice čak

 Hvala puno, riješeno....
Spojio sam slušalice (USB Type C)...

Kažem ovo mi se prvi puta sada desilo...... dali se on zablesirao ili šta... neznam..... ugl hvala puno, sada vraćam sve podatke

13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Još jedna mala pomoć, kako "ugasiti/maknuti" ovu ikonicu desno od WiFi-a "LTE1" a ne koristim trenutno mobilne podatke....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Gale92 kaže...

Još jedna mala pomoć, kako "ugasiti/maknuti" ovu ikonicu desno od WiFi-a "LTE1" a ne koristim trenutno mobilne podatke....

Koliko vidim to je ikona od VoLTE-a (voice over LTE). Pozivi idu preko mobilne mreže radi bržeg uspostavljanja i bolje kvalitete razgovora. Može se ugasiti u postavkama, ali bolje neka radi.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
ministar kaže...

Koliko vidim to je ikona od VoLTE-a (voice over LTE). Pozivi idu preko mobilne mreže radi bržeg uspostavljanja i bolje kvalitete razgovora. Može se ugasiti u postavkama, ali bolje neka radi.

 jedno noob pitanje, dali to troši mobilne podatke?.....

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Gale92 kaže...
ministar kaže...

Koliko vidim to je ikona od VoLTE-a (voice over LTE). Pozivi idu preko mobilne mreže radi bržeg uspostavljanja i bolje kvalitete razgovora. Može se ugasiti u postavkama, ali bolje neka radi.

 jedno noob pitanje, dali to troši mobilne podatke?.....

 

Ne bi smjelo...99% da nije...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice