Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 367.335
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Tkozna kaže...

Taj 5g je bitan ko boja felge na yugicu. Kod nas jos nece bit infrastruktura spremna godinama za neko normalno koristenje 5g mreze, taj feature nije za razmatranje kod kupnje moba.

Kako kome. Ja kad bih sad kupovao novi mob, sigurno bih gledao ima li 5G. Ako ne zazivi ove godine, onda ce sljedece.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

danas stigao novi novemeber patch na S20 seriju, nista novo samo sigurnosni update koliko vidim ali i za ocekivat tako blizu pred One UI 3.0

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 22:53 (mersimh).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

nadam se da nece opet zeznut bateriju sa nadogradnjom na One UI 3.

 

nakon zadnje dvije nadogradnje potrosnju baterije su dosta popravili, pogotovo standby drain koji je sada "normalan", bas sam probao zadnja dva dana samo koristiti uredaj kada mi je stvarno trebao, da vidim koliko ce trajati

 

35 sati trajanje baterije sa 4 sata SoT, a prije nadogradnji je bio ako se sjecam dobro, da ne trazim sada post, oko 24h sa 4,5h SoT

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ponaša li se i vaš S20+ na sljedeći način po pitanju trajanja baterije?

Mobitel (nov, ca. 3 tjedna) ostavim oko 23:00 sa ca. 25-30% napunjenom baterijom, a mobitel me dočeka u jutro izgašen sa 0%.

Naravno da me onda ni na njemu namještena budilica ne može probuditi u 5:30

Ima li kakvog lijeka za to?

I kako vidjeti što (koje aplikacije) iscijede bateriju preko noći?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Matozan kaže...

Ponaša li se i vaš S20+ na sljedeći način po pitanju trajanja baterije?

Mobitel (nov, ca. 3 tjedna) ostavim oko 23:00 sa ca. 25-30% napunjenom baterijom, a mobitel me dočeka u jutro izgašen sa 0%.

Naravno da me onda ni na njemu namještena budilica ne može probuditi u 5:30

Ima li kakvog lijeka za to?

I kako vidjeti što (koje aplikacije) iscijede bateriju preko noći?

niti novi, niti sada vec nakon 3 mjeseca nisam imao tako veliki batery drain u standby, nije bio bajan ali ni blizu ovome sto ti kazes

 

kao sto sam gore napisao, sa zadnje dvije nadogradnje se samo poboljsao

 

 

skini si Battery monitor, ili u postavkama>baterija>battery usage i pogledas popis aplikacija u % koliko ti koje trose

 

zavisi sto i koliko koristis, vidjet ces da li ti neka aplikacija cucla vise nego sto bi trebala

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
legnem vecinom sa 95 posto i probudim se ujutro sa 89 posto

takav battery drain kao kod tebe jos vidio nisam.
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Probaj ugasiti internet i lokaciju prije spavanja
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Kakav vam je screen on time? Vidno sam razočaran sa SOT na Mi 9T nakon MIUI 12 (4 sata prosjek sa 90 na 15 % na dosta 4G korištenja, ne igram nikakve igre, znam da mogu instalirati custom ROM, no realno me je strah da ću nešto zeznuti i brickati mobitel). Razmišljam uzeti S20+ ili S20 FE (možda i OnePlus 8T kad vidim brzo punjenje).

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
I.Kk kaže...

Kakav vam je screen on time? Vidno sam razočaran sa SOT na Mi 9T nakon MIUI 12 (4 sata prosjek sa 90 na 15 % na dosta 4G korištenja, ne igram nikakve igre, znam da mogu instalirati custom ROM, no realno me je strah da ću nešto zeznuti i brickati mobitel). Razmišljam uzeti S20+ ili S20 FE (možda i OnePlus 8T kad vidim brzo punjenje).

 pa daj malo procitaj temu, 95% postova je o bateriji i SoT

 

5 postova iznad ti je vec jedan o tome

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 8:16 (3dfx).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

A budem, moja isprika. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
I.Kk kaže...

Kakav vam je screen on time? Vidno sam razočaran sa SOT na Mi 9T nakon MIUI 12 (4 sata prosjek sa 90 na 15 % na dosta 4G korištenja, ne igram nikakve igre, znam da mogu instalirati custom ROM, no realno me je strah da ću nešto zeznuti i brickati mobitel). Razmišljam uzeti S20+ ili S20 FE (možda i OnePlus 8T kad vidim brzo punjenje).

 

Cim se puno praspravlja o bateriji, kao u ovoj temi, znas da je li la. Opet sve ovisi o tvom nacinu koristenja, odnosno koliko vremena provedes na mobu i koje operacije radis. Od kad sam na P30 Pro skuzio sam benefite dobre baterije, drugacije je kad nisi svaku vecer opterecen nesto spajati na punjac ili kad odes van s 20% baterije jer znas da ce izdrzat bez problema. 

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ajde mogu razumijeti prije kada su se baterije punile po 2.5-3 sata od 0-100% da pričamo o SoT-u, ali danas kada maltene za 15-20 minuta nadonapuniš bateriju sa brzim i super brzim punjačima mislim da nema smisla...vi sa tim modernim telefonima 'živite' u prošlosti...
 
1 4 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
Ajde mogu razumijeti prije kada su se baterije punile po 2.5-3 sata od 0-100% da pričamo o SoT-u, ali danas kada maltene za 15-20 minuta nadonapuniš bateriju sa brzim i super brzim punjačima mislim da nema smisla...vi sa tim modernim telefonima 'živite' u prošlosti...

 Slažem se i ne slažem.

 

Slažem se da su brzi punjači riješili problem baterije ali opet je debilana da mob s novim soc-om ne može izdržat jedan dan ili barem 5h sot-a šta god da radio. Nije baš da smo svi doma 24h ili u autu pa da smo uvijek pored punjača ili auto punjača, niti mi ima smisla cijelo vrijeme držat mob na punjaču.

 

Ja osobno očekujem od moba da izdrži cijeli dan razgovora, surfanja, e-mail, dopisivanja i da prije spavanja imam još barem 25-30% baterije. Meni je tako nekako s P40 Pro a imam dvije sim kartice - privatna, poslovna, 3 e-mail, whats app... + ostalo (you tube, instagram, surfanje). Uplaljeno mi je 3d otključavanje, AOD - 24h na dan, 4G stalno + Wifi kad sam doma. Nikakve restrikcije prema aplikacijama nemam. Sve je na auto.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 12:33 (R36).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Kužim, pa ono nisam neki power user. Većinom su to društvene mreže, gledanje serija/filmova uz bluetooth airdotse, a ne igram igre. Imam u prosjeku 4 sata uključenog ekrana. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 12:38 (I.Kk).
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
R36 kaže...

 Slažem se i ne slažem.

 

Slažem se da su brzi punjači riješili problem baterije ali opet je debilana da mob s novim soc-om ne može izdržat jedan dan ili barem 5h sot-a šta god da radio. Nije baš da smo svi doma 24h ili u autu pa da smo uvijek pored punjača ili auto punjača, niti mi ima smisla cijelo vrijeme držat mob na punjaču.

 

Ja osobno očekujem od moba da izdrži cijeli dan razgovora, surfanja, e-mail, dopisivanja i da prije spavanja imam još barem 25-30% baterije. Meni je tako nekako s P40 Pro a imam dvije sim kartice - privatna, poslovna, 3 e-mail, whats app... + ostalo (you tube, instagram, surfanje). Uplaljeno mi je 3d otključavanje, AOD - 24h na dan, 4G stalno + Wifi kad sam doma. Nikakve restrikcije prema aplikacijama nemam. Sve je na auto.

 

 

 potpuno tocno.

 

da li znas za bilo koji uredaj koji je danas na trzistu da ne moze ovo sto si gore naveo?

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
3dfx kaže...
R36 kaže...

 Slažem se i ne slažem.

 

Slažem se da su brzi punjači riješili problem baterije ali opet je debilana da mob s novim soc-om ne može izdržat jedan dan ili barem 5h sot-a šta god da radio. Nije baš da smo svi doma 24h ili u autu pa da smo uvijek pored punjača ili auto punjača, niti mi ima smisla cijelo vrijeme držat mob na punjaču.

 

Ja osobno očekujem od moba da izdrži cijeli dan razgovora, surfanja, e-mail, dopisivanja i da prije spavanja imam još barem 25-30% baterije. Meni je tako nekako s P40 Pro a imam dvije sim kartice - privatna, poslovna, 3 e-mail, whats app... + ostalo (you tube, instagram, surfanje). Uplaljeno mi je 3d otključavanje, AOD - 24h na dan, 4G stalno + Wifi kad sam doma. Nikakve restrikcije prema aplikacijama nemam. Sve je na auto.

 

 

 potpuno tocno.

 

da li znas za bilo koji uredaj koji je danas na trzistu da ne moze ovo sto si gore naveo?

 Koliko čujem masovno se ekipa žali na Samsung S20 seriji i Note 20 seriju. Ima frendove koji imaju jedan i drugi - najveći problem im je zagrijavanje mobitela i loša baterija.

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
R36 kaže...

 Koliko čujem masovno se ekipa žali na Samsung S20 seriji i Note 20 seriju. Ima frendove koji imaju jedan i drugi - najveći problem im je zagrijavanje mobitela i loša baterija.

dobro, znamo odavno da Samsung nema najbolje baterije jos od S8 serije

 

ali, S20 , bar po ovim pokazateljima u temi, je bas u parametrima koje si naveo do 24h baterija sa 4h do 5h SoT, dakle to je sasvim ok

 

kazem, niti sam cuo niti vidio da bilo koji mobac od 2018 pa do danas, ne moze bar od 6h ujutro do 22h navecer izdrzati bateriju

 

jasno da su neki daleko bolji po tome pogledu, tipa Huawei i Xiaomi recimo, odredeni modeli, ali generalno nema danas mobitela kojega ces za 5h koristenja morati punit jer ode baterija

10 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Već smo prošli ovu temu oko baterije valjda 100 puta

 

Navečer u 23:00h :

Huawei ima cca 35% baterije

Xiaomi ima cca 25% baterije

Samsung S20 ima cca 10% baterije

 

Što im je svima zajedničko?

Svi idu na punjač kako god okreneš

 

 

 
6 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Problem je u nama ljudi, pa mi visimo na mobitelima po 6-7 sati dnevno i kukamo i žalimo šta ne možemo i više, baterije su nam krive...gdje ovo sve vodi bogte!?...
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dario7 kaže...

Već smo prošli ovu temu oko baterije valjda 100 puta

 

Navečer u 23:00h :

Huawei ima cca 35% baterije

Xiaomi ima cca 25% baterije

Samsung S20 ima cca 10% baterije

 

Što im je svima zajedničko?

Svi idu na punjač kako god okreneš

 

 

 Bolje 25-35% nego 10%, jer možda ću ga stavit punit u 2h jer neću biti doma.

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dario7 kaže...

Već smo prošli ovu temu oko baterije valjda 100 puta

 

Navečer u 23:00h :

Huawei ima cca 35% baterije

Xiaomi ima cca 25% baterije

Samsung S20 ima cca 10% baterije

 

Što im je svima zajedničko?

Svi idu na punjač kako god okreneš

 

 

 S20 ima 120Hz, a ovi drugi nemaju 

 

uglavnom, onome kome je baterija #1 stavka, sigurno vec i sam zna da ne gleda Samsung

 

a oni koji uzimaju S20 seriju, takoder znaju zasto ih kupuju

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
3dfx kaže...
Dario7 kaže...

Već smo prošli ovu temu oko baterije valjda 100 puta

 

Navečer u 23:00h :

Huawei ima cca 35% baterije

Xiaomi ima cca 25% baterije

Samsung S20 ima cca 10% baterije

 

Što im je svima zajedničko?

Svi idu na punjač kako god okreneš

 

 

 S20 ima 120Hz, a ovi drugi nemaju 

 

uglavnom, onome kome je baterija #1 stavka, sigurno vec i sam zna da ne gleda Samsung

 

a oni koji uzimaju S20 seriju, takoder znaju zasto ih kupuju

 Ma njemu ni na 60Hz nije bajna.

 

Nastavno na hz - probao sam 144hz na Mi10T - šta je to čudo fuidno. Stvarno vidim razliku naspram 90hz na P40 Pro.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
R36 kaže...
3dfx kaže...
Dario7 kaže...

Već smo prošli ovu temu oko baterije valjda 100 puta

 

Navečer u 23:00h :

Huawei ima cca 35% baterije

Xiaomi ima cca 25% baterije

Samsung S20 ima cca 10% baterije

 

Što im je svima zajedničko?

Svi idu na punjač kako god okreneš

 

 

 S20 ima 120Hz, a ovi drugi nemaju 

 

uglavnom, onome kome je baterija #1 stavka, sigurno vec i sam zna da ne gleda Samsung

 

a oni koji uzimaju S20 seriju, takoder znaju zasto ih kupuju

 Ma njemu ni na 60Hz nije bajna.

 

Nastavno na hz - probao sam 144hz na Mi10T - šta je to čudo fuidno. Stvarno vidim razliku naspram 90hz na P40 Pro.

 Istina, i ja sam to primijetio na Mi10t

 

Makar meni je i 120hz na S20+ bilo dosta fluidnije nego 90hz na p40p i mi 10

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 15:09 (Dario7).
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozdrav!

  Da li je bio kakav update jer meni još ništa nije dolazilo??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Zec_94 kaže...

Pozdrav!

  Da li je bio kakav update jer meni još ništa nije dolazilo??

 Ni meni nije došlo, al me nebrine dok mob radi kako treba dobro je svakako će doći

9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Imam problem sa facebook messangerom od orvog dana... S 20+ dual sim.. Znači, jutros u 2 sata su mi počele stizati poruke (cca 20 komada) koje sam već primio popodne. Evo sada opet neke poruke koje su došle prije dva sata. Samo odjednom počnu dolaziti. U čemu je problem?

 

To me naravno probudilo i ono wtf, u čemu je problem? Nekad se to znalo dogoditi kada sam lrešao sa mobilnih na wifi ili obrnuto, a nekada i bez tih promjena. Samo odjednom i ne prestaje zvoniti dok ih ne izreda. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 12:02 (matrix777).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...

Imam problem sa facebook messangerom od orvog dana... S 20+ dual sim.. Znači, jutros u 2 sata su mi počele stizati poruke (cca 20 komada) koje sam već primio popodne. Evo sada opet neke poruke koje su došle prije dva sata. Samo odjednom počnu dolaziti. U čemu je problem?

 osim toga, sve ostalo ti radi kak treba, tipa mailovi, ostali appovi za poruke i slicno?

 

ako sve drugo radi kak treba, onda je problem u faceu

 

obrisi i probaj lite verziju koristiti

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
3dfx kaže...
matrix777 kaže...

Imam problem sa facebook messangerom od orvog dana... S 20+ dual sim.. Znači, jutros u 2 sata su mi počele stizati poruke (cca 20 komada) koje sam već primio popodne. Evo sada opet neke poruke koje su došle prije dva sata. Samo odjednom počnu dolaziti. U čemu je problem?

 osim toga, sve ostalo ti radi kak treba, tipa mailovi, ostali appovi za poruke i slicno?

 

ako sve drugo radi kak treba, onda je problem u faceu

 

obrisi i probaj lite verziju koristiti

 Sve drugi servisi su normalni. Ne koristim facebook aplikaciju nikakvu, samo massenger. Na fb idem preko browsera, tako sam navikao.

9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Probao reinstalirati app, i dalje se to događa. Ovaj put se dogodilo u pola 1 u noći. 15tak poruka jedna za drugom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
bik kaže...
Kako saznati koji je cpu unutra ako je mob jos zapakiran?

 Nekad je pisalo na kutiji. Zar vise ne pise?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice