Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 366.496
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
MEGATAMA kaže...

Ekipa dali bih trebao nesto promjenit na defoltnim postavkama fotoaparata jer sam dojma da prevlaci nekakav filter preko lica osoba pa je sve nekako "ispeglano" da se tako izrazim?

S20+

 Famozni beauty mode, pogledaj u postavkama jel ima za dizejblat, ne znam jel ima kakve veze onaj AI za kameru..

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
MEGATAMA kaže...

Ekipa dali bih trebao nesto promjenit na defoltnim postavkama fotoaparata jer sam dojma da prevlaci nekakav filter preko lica osoba pa je sve nekako "ispeglano" da se tako izrazim?

S20+

mozes, ali samo u FHD@30fps. to postavis kao rear resolution i onda imas sve 3 kamere na raspolaganju pri snimanju videa

 

da ne moras to stalno raditi, ostavis ovako kod video mode, a u video pro mode stavis 4k@60 ili 8k u cemu vec zelis snimati

 

 

edit: ne znam kako je povukao ovaj quote, bio sam siguran da si pitao za video snimanje sa svim kamerama, a sad ne vidim taj post 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2020 13:17 (Mitohondri).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Mislio sam na slike,za video mi ne djeluje da nesto nije kako treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
MEGATAMA kaže...

Mislio sam na slike,za video mi ne djeluje da nesto nije kako treba.

 

Famozni scene optimiser, ili kako se već zove? Koristiš li to? Probaj ugasit.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
1samek kaže...
MEGATAMA kaže...

Mislio sam na slike,za video mi ne djeluje da nesto nije kako treba.

 

Famozni scene optimiser, ili kako se već zove? Koristiš li to? Probaj ugasit.

Ugasio to sad pa cemo vidjet,hvala.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Baterija se nakon tjedan i pol korištenja stabilizirala nakon katastrofalnog starta! Mogu reći da sam sada poprilično zadovoljan. Ekran na 60hz
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
schjor kaže...
Baterija se nakon tjedan i pol korištenja stabilizirala nakon katastrofalnog starta! Mogu reći da sam sada poprilično zadovoljan. Ekran na 60hz

Nadam se da ce i meni tako bit,za sad je losija nego na 2 godine starom P20 Pro,neugodno iznenadjenje.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Kako mozes koristit 60hz? Meni je to tako trzavo da me oči bole.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Isto kako se koristilo godinama do sad!😁
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Istina ali nisi mogao usporediti sa 120hz pa ti je 60hz bilo top.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Svaka čast onome tko koristi 60Hz a ima izbor 120Hz. To se zove snaga volje. :) Ja probao da poboljšam autonomiju i rekord što sam izdržao je negdje do podneva taj dan.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dobar si, ja negdje 2 minute.

Btw prodao sam danas S20+

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

gadno je to da. cini mi se da je vise psiha, jer znas da imas 120Hz, nego sto je bas tolika velika razlika

 

imam S20+ i takoder mi je "gadno" kada prebacim na 60Hz, ne mogu ni sekunde gledat u ekran

 

a kada koristim, Poco F2 Pro, kojeg imam par mjesci na posudbi, za testiranje, uopce mi nimalo ne smeta 60Hz 

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Zato se između 90Hz i 120Hz ne primjeti neka razlika, praktički isto kad sam jedan mob pored drugog stavio, al mi se tih 120Hz na Samsungu čini "fluidnije" nego na npr Realme. Ili sam tolki Samsung fan da moram reć da je tamo sve bolje (osim baterije). :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Malo za audiofile!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
USB Type C Firmware Update!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
USB Type C Firmware Update!

 sad je i meni "iskočilo"......

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
schjor kaže...
Baterija se nakon tjedan i pol korištenja stabilizirala nakon katastrofalnog starta! Mogu reći da sam sada poprilično zadovoljan. Ekran na 60hz

 aj ti nama objasni na koju foru imas 32h trajanje baterije sa 8h SoT 

 

pa to nema niko na svijetu, cak ni sa Snapdragonom a kamoli sa Exynosom

 

stvarno impresivno, ako nisi pogasio sve zivo i nezivo i ubio jedno 10000 procesa 

11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Sta god da napravim slika sa zadnjom kamerom nije prirodna...wtf je ovo 😡

A kamera za selfie radi normalne slike tojest bez tog retardiranog peglanja koze gdje slike ljudi izgledaju kao da su od voska....

Nekome to mozda ne smeta ali ja zelim prirodne fotografije a ne ova filter sranja koja su nametnuta u defoltnom modu slikanja....pa jesu oni normalni...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
MEGATAMA kaže...

Sta god da napravim slika sa zadnjom kamerom nije prirodna...wtf je ovo 😡

A kamera za selfie radi normalne slike tojest bez tog retardiranog peglanja koze gdje slike ljudi izgledaju kao da su od voska....

Nekome to mozda ne smeta ali ja zelim prirodne fotografije a ne ova filter sranja koja su nametnuta u defoltnom modu slikanja....pa jesu oni normalni...

 pa daj neki primjer. sta mi znamo sta ti smatras pod "vosak"

 

 

odu u temu kamere u smartphonima, imas tamo i par galerija sa S20 serijom i nitko jos nije spomentuo da mu zadnja kamera ne valja ili da radi to sto ti spominjes, to je obicno efekt na selfie kameri, a tebi je obrnuto 

11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Sad sam citao na Samsung forumu za s20+ i na ovo se zale doslovno svi,ekipa pise da su presli sa s9 i da on ima bolje fotografije.

Samsung je nesto gadno zeznuo sa s20 serijom sto se tice fotki,naspram P20 Pro ovo je suludo lose....zadnji Samsung koji sam imao je bio s6 pa ne znam kako je kamera napredovala kroz vrijeme ali ovo na s20+ izgleda uzasno.

Vlasnici pisu da ima raw mode koji daje normalne fotke jer makne te filtere,moram to proucit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Pogledaj ovdje, imas opcije za "uljepsavanje", iskljuci sve i vidi jel popravlja stvar..
Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Vjerojatno mu se događa minimalni ghosting i onda je rezultat takav kakav je. Eventualno rješenje je koristiti Pro mode ili burst mode jer AI kamere više želi fokusirati nešto drugo nego lice djeteta u pokretu. (facepalm)
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Sil kaže...
Vjerojatno mu se događa minimalni ghosting i onda je rezultat takav kakav je. Eventualno rješenje je koristiti Pro mode ili burst mode jer AI kamere više želi fokusirati nešto drugo nego lice djeteta u pokretu. (facepalm)

Ne znam jesam li ja lud ili sta ali gdje su zakopali taj pro mode??

6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Pod "više" ti je Pro mod!
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
Pod "više" ti je Pro mod!

 Hvala,to je sad to!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ekran 60hz, always on display na dodir (nije cijelo vrijeme upaljen) i sve ostalo upaljeno (bluetooth, gps,...). Kombinirano na wifi i 4g (većim dijelom na wifi). Prvih tjedan i pol je bila baterija katastrofa, ali se onda stabilizirala...evo screenshot od drugog punjenja nakon stabilizacije
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Nemam pojma, već drugo punjenje je tako...nek samo ostane! 😁
10 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pobrinuo sam se za svoj "digital wellbeing" i skratio SOT na 2h dnevno (za što mi i realno treba), i sad mi je baterija nakon 2 dana na 50% 

 

 

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Jel ima kakve razlike između S20+ običnog i 5G verzije, osim u količini RAMa? Proc, baterija i ostalo sve isto?
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice