Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 366.390
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Jeli netko ima problema s proximity senzorom? Nisam zadovoljan kako radi.
Najvise primjetim kad slusam glasovne poruke na WA. Skoro svaki put krene na oba zvucnika umjesto samo na slusalicu a i kad namjestim opet cesto obrazom nesto stiscem jer prekida.
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mali322 kaže...
Sletilo je nešto noćas! 😊

 Ja još nisam dobio nikakav january update :S

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dobio sam, poboljšanje kamere koju ja nisam primjetio, i sigurnosnu zakrpu za siječanj
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

I meni je stigla nadogradnja..... sad će da vidimo

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
5220 kaže...
Jeli netko ima problema s proximity senzorom? Nisam zadovoljan kako radi.
Najvise primjetim kad slusam glasovne poruke na WA. Skoro svaki put krene na oba zvucnika umjesto samo na slusalicu a i kad namjestim opet cesto obrazom nesto stiscem jer prekida.

 noup, ali update nije popravio problem s wifijem barem kod mene.

 a slušalice rikavaju nakon mj dana. sumnjam u taj akg potpis na njima.

 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozdrav svima. Evo ja mogu javiti iskustvo sa S20FE Exynos verzija. Moja seka je trebala uzeti nešto na pretplatu pa je uzela ovaj mob. S ratama i nekim popustima na licu mjesta u t-centru i svime ispalo ju je manje nego puna cijena u dućanu. Btw ja sam sebi prije nove godine uzeo Redmi note 9pro na ekupi za 1650kn. I da, seka nije baš zadovoljna mobitelom. Ja sam joj rekao koje boljke su ljudi rekli na netu, ali ona je mislila da nije to baš tak. Ispada da je. Ja ne znam po ćemu taj mob toliko košta. Nabrojao bi dobre stvari ali ih baš ne vidim. Lijepi ekran i fluidan na 120 hz ali na 60hz je loš, video i animacije vidljivo trzaju. Zvuk je odličan evo to je najbolja stvar. Mob je fluidan i brz i to je ok, ali koji danas nije. Ono kaj je loše je baterija koja joj drži manje ili isto nego njen stari Honor 8x. Ok dosta brzo se puni i ima wirelles punjenje i punjenje drugog uređaja preko njega(nismo isprobali). Otisak prsta je spor i teško hvata , probala je više prstiju iz raznih kuteva, ako ima upaljen i face recognition onda se mob zbuni pa još sporije otključa. Fotić je ok, sviđa mi se optički 3x mod, noćni način ok fotka ali mu treba dugo da obradi fotku. Pošto nema jack za sluške kupila si je i onaj usb c na aux adapter i ne prepoznaje svaki put slušalice, mora par puta uštekat ištekat ili pojačat zvuk pa smanjit da se pojavi zvuk u sluškama. Postavka automatske svjetline je jako spora, navodno nema senzor nego koristi prednju kameru?? Eto takav doživljaj tog moba ja imam, čudno mi je da mob takve cijene i ranga ima tak nekak nedovršeno iskustvo. Možda nekim updateom to srede malo. 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dud kaže...

Pozdrav svima. Evo ja mogu javiti iskustvo sa S20FE Exynos verzija. Moja seka je trebala uzeti nešto na pretplatu pa je uzela ovaj mob. S ratama i nekim popustima na licu mjesta u t-centru i svime ispalo ju je manje nego puna cijena u dućanu. Btw ja sam sebi prije nove godine uzeo Redmi note 9pro na ekupi za 1650kn. I da, seka nije baš zadovoljna mobitelom. Ja sam joj rekao koje boljke su ljudi rekli na netu, ali ona je mislila da nije to baš tak. Ispada da je. Ja ne znam po ćemu taj mob toliko košta. Nabrojao bi dobre stvari ali ih baš ne vidim. Lijepi ekran i fluidan na 120 hz ali na 60hz je loš, video i animacije vidljivo trzaju. Zvuk je odličan evo to je najbolja stvar. Mob je fluidan i brz i to je ok, ali koji danas nije. Ono kaj je loše je baterija koja joj drži manje ili isto nego njen stari Honor 8x. Ok dosta brzo se puni i ima wirelles punjenje i punjenje drugog uređaja preko njega(nismo isprobali). Otisak prsta je spor i teško hvata , probala je više prstiju iz raznih kuteva, ako ima upaljen i face recognition onda se mob zbuni pa još sporije otključa. Fotić je ok, sviđa mi se optički 3x mod, noćni način ok fotka ali mu treba dugo da obradi fotku. Pošto nema jack za sluške kupila si je i onaj usb c na aux adapter i ne prepoznaje svaki put slušalice, mora par puta uštekat ištekat ili pojačat zvuk pa smanjit da se pojavi zvuk u sluškama. Postavka automatske svjetline je jako spora, navodno nema senzor nego koristi prednju kameru?? Eto takav doživljaj tog moba ja imam, čudno mi je da mob takve cijene i ranga ima tak nekak nedovršeno iskustvo. Možda nekim updateom to srede malo. 

 60Hz je 60Hz samo je sad razlika što vidiš što ti 120Hz nudi i kad prebaciš na 60Hz vidiš koliko je iskustvo zapravo loše - zato ti trza, nije tih 60Hz na S20FE lošije nego na drugim uređajima. Druga stvar otisak prsta u FE modelu nije isti kao u S20 verziji, optički je i to je onaj koji stavljaju u A linije i iz prve ruke mogu reći da nije dobar kao na S20, ali nije ni toliko loš. Moraš kupiti posebne (ispravite me ako griješim, koristim BT sluške) USB C - AUX adaptere kako bi ti mobitel prihvaćao, ne možeš baš svaki koji nađeš za 20 kuna. Baterija je lošije optimizirana na exynos modelu, ali sam siguran da uz malo tweakanja može izvuć cijeli dan korištenja ako mogu ja na S20 modelu koji ima 500mAh sati manje nego FE model. Ne branim ja Samsung ili nešto, cijene su im visoke (pogotovo u usporedbi sa Xiaomijem), ali trebaš osobno mobitel koristit i pokušat iskoristit puni potencijal da vidiš sve prednosti i mane.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Sve ok kaj pričaš, nije da ni ja imam nekaj protiv samsunga niti ga želim pljuvat.  Za primjer svojoj djevojci preporučam samsung za novi mob baš zbog kompletnosti samsunga, nekak imam filing da su to mobiteli gdje treba najmanje prčkanja od strane korisnika. Ono kaj me najviše pika je to kaj je ovo high end model(ok najslabiji od te linije) a ima toliko tih nekih sitnica koje smetaju i nisu high end. A ovo za aux ne znam kaj bi reko, nije da uopće neće nego nekad hoće nekad neće, da budem 100% siguran u ćemu je problem trebal bi isprobat još neke druge adaptere. Ali jednostavno me zasmetalo ta nesavršenost mobitela. Kaj se nije na S20 baterija sredila nakon nekog apdejta? Možda bude i ovdje. 

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

dok u njemu exynos kuca nema tu kruha o dobroj bateriji a i pregrijavanje me iznenadilo.

reci seki neka se spasi i neka proda to smece i nek si uzme xiaomi za te pare.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Nova nadogradnja

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Gale92 još prije 10 dana
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2021 11:04 (SIII Deny).
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
SIII Deny kaže...
Gale92 još prije 10 dana

 je, al ovo je drugi i meni je stigao HT mreza.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
O drugom i pričam. Ja sam kupio u HT-u ali SLO csc.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

ja kupio u SD.... (ali nebitno)..... dobro da je došlo

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Evo i treći update
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Jel ti to imaš neki problem sa mobitelom kada ti se svako malo updejta! 🤭
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ne, samo primam redovno nadogradnje, u prvom mjesecu to su bile tri
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Znam, šalim se...dvije su bile OTA Security patche za 01/2021 i 02/2021 i jedna aktualizacija softvera, nešto oko kamere i to je to...to smo svi dobili zar ne!?...čeka se UI 3.1
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Samsung Galaxy S20/S20+
U zadnje vrijeme mi se žale ljudi da čuju sebe u pozivima čak i kada stišam svoj zvučnik (mikrofonija). Zadnji update sam napravio prije tjedan dana (sigurnosna zakrpa za 1. Mjesec). Je li netko imao takav problem već prije ili?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
a koja je vama zadnja verzija sw? e da, aktiviral sam si esim na Ultra uredaju.. zasad radi vrhunski...
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Jel dolazi s 20 fe sa tvornickom folijom na ekranu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Marcek555 kaže...

Jel dolazi s 20 fe sa tvornickom folijom na ekranu?

 Da

4 godine
protjeran
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Imate preporuku nekog kaljenog koje se moze piknut kod nas

+ neka preklopna maska ? Jer mi stalno ispada mob

sad je skoro najebo dobro se pogulilo sve al je ostao citav.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
bloodborne kaže...

Imate preporuku nekog kaljenog koje se moze piknut kod nas

+ neka preklopna maska ? Jer mi stalno ispada mob

sad je skoro najebo dobro se pogulilo sve al je ostao citav.

PanzerGlass? original preklopna maska? bilo je nedavno u HT-u na nekoj akciji

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Poz svima.
Evo iskustvo za one koje se odlučuju dali uzeti s20 /s20+ ili ne..
Znači definitno ne.
Nakon mj i po dana korištenja jedini što valja na mobitelu je ekran... Ova baterija je smece kakvog nema...
Najvise sto se moze nagurati je 4 sata zaslona unutar 10 sati koristenja mobitela... Sve iza toga je lutrija, naravno AOD ugasen, bluetooth sve pogaseno, osim mobilnih podataka. Nakon ovoga definitivno zadnji samsung kod mene.. Mobitel prodan i ponovno kod mene najkompletniji smartphone huawei p30 pro.. Pozdrav svima, evo i slika baterije. I ako netko želi jeftino kupiti za s20+ UAG masku plasma ash, i. Kao nova placena 250kuna dajem jeftino, i spigen thin fit prakticni nosena jedan dan. Obje u original ambalazi... Pozz svima
 
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Nakon kojih tjedan dana korištenja S20 Ultra, vraćam se na P40 Pro.

 

S20 Ultra
pros: ekran super, stereo zvučnici odični, 120hz tip top, super radi sa galaxy watch 3 (kome je bitno)

cons: prednja kamera srednja zalost, zadnju nisam previse testirao ali isto nije na nivou P40 Pro, baterija izdrži do predvecer, ali cijeli dan teško, dosta lošija od P40 Pro npr.

 

Možda nekome pomogne pri odabiru :). Također dosta je mobitel širok i puno bolje mi S20+ leži u ruci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dali vama YouTube radi u pozadini na android 11 kao što neki navode po drugim forumima. I kako to napraviti
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
SIII Deny kaže...
Dali vama YouTube radi u pozadini na android 11 kao što neki navode po drugim forumima. I kako to napraviti

 youtube vanced je rjesenje na svim verzijama androida....

4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
SIII Deny kaže...
Dali vama YouTube radi u pozadini na android 11 kao što neki navode po drugim forumima. I kako to napraviti

 I da radi opet bi zbog reklama prije isao na vanced.

 Preporod

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Posmatrač kaže...
SIII Deny kaže...
Dali vama YouTube radi u pozadini na android 11 kao što neki navode po drugim forumima. I kako to napraviti

 youtube vanced je rjesenje na svim verzijama androida....

 može link Vanceda.... jer kad utipkam dobijem više Vanced aplikacija....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice