Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 366.473
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Upravo dobio sms od HP-a. Sutra dobivam S 20+. Razmišljam da dok je mobitel "čist", napravim posljednji update i odmah vratim na tvorničke postavke ili nema potrebe?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mitohondri kaže...
Zec_94 kaže...
3dfx kaže...
Zec_94 kaže...

Evo samo da vam kazem da sam trenutno na 41% baterije ili ti ga 

5h i 30min SoTa

Iznenađen sam 

 ma kak?

 

daj neki screen shot i napisi jesi sta podesavao i kako koristis mobitel

 

s obzirom koliko ljudi tu pisu svasta da im baterija ne traje ni pola dana, nece ti nitko vjerovati na rijec

 

pogle kak su gore ljudi napisali ukratko kaj imaju popaljeno i kak koriste mobac, i stavili ocitovanje baterij

 

inace ne vidim nista lose u 27h trajanje baterija i 5h S0T sa 120Hz ekranom, kao sto je gore netko napisao

 

 

 Od opcija imam dark mode, 120hz ekran

Nacin baterije je optimiziran

Prilagodljiva svjetlina

Mob sam inace stavljao 2 puta na dan puniti a jucer evo samo jednom. Mozda bi jos vise izguro da nisam zaspao 

krivo gledas.

 

pogledaj graf, prikazuje ti statistiku za 1.9. samo, a tu si ga punio na 100% oko 11h

ne valja taj samsung pregled potrosnje baterije, skini si dedicirani app za to

 

meni na S20+ maksimalno sto sam dobio je od 0% do 100% 27sati i 5+ sati SoT

 

ne moze bolje Samsung od toga, bez da brises sve moguce procese, koristits dark mode, 60Hz FHD i jos stosta nesto namjestas da bi imao 6-7h SoT unutar recimo 24h trajanja baterije 

 Instalirao sam pa cemo vidit sta kaze.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
U vezi zagrijavanja: imam OnePlus sa SnapDragonom i isto se zna dosta zagrijati pa mob trokira. Tako da nije sve baš do Exonosa.
 
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Moj danas stigao. Dok ne stigne maska, neću ni otvarati kutiju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Evo sta kaze ova app

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 21:03 (Zec_94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Zec_94 kaže...

Evo sta kaze ova app

 ok, to ti je dobar app

 

sad samo namjesti u opcijama da ti prati "since last full charge" i onda ces vidjeti koliko ti stvarno trosi od 100%>0%

 

i to je to

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2020 8:03 (Mitohondri).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Mitohondri kaže...
Zec_94 kaže...

Evo sta kaze ova app

 ok, to ti je dobar app

 

sad samo namjesti u opcijama da ti prati "since last full charge" i onda ces vidjeti koliko ti stvarno trosi od 100%>0%

 

i to je to

 Evo danas sam imao bateriju na 80% i izdržalo je 3h i 3min bez punjenja

Ponovo sam ga napunio i pretpostavka je da bi izguralo isto

Sto bi znacilo 6h s jednim punjenjem ili sam ja to sve krivo izracunao haha

16 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Evo, dvije noći, većinom Wifi i nešto kratko 4G.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ekipa, moje subjektivno mišljenje o baterijama općenito... Bitno je da izdrži jedan dan, do cca 23h navečer. Ostane li ti 28% ili 9% praktički je isto, i u jednom i u drugo slučaju ćemo staviti na punjenje. I to je u 90% slučajeva tako.

 

Nw znam što bi se trebalo dogoditi da u roku 24h ne mogu do punjača/struje. Da izdrži do 16h popodne, to je onda loše. SOT od 4-4.5h koji spominjete, ja sam imao na galaxy s6 koji je imao 2650mha. Žalosno je da s20+ nema barem 6h SOT, no to je tako :)

 

Sav postotak baterije koji ostane prije stavljanja na punjač je neiskorišten i kao takav je čisto vizualno-psihološki super. Znam da postoje situacije kada nam treba svaki miliamper, no to su iznimne situacije dok u 90% slučajeva je ok.

 

Kao da imaš pretplatničku tarifu sa 20GB i 5000min a potrošio si 7GB i 1500min, sav onaj višak si preplatio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 10:44 (matrix777).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...

Ekipa, moje subjektivno mišljenje o baterijama općenito... Bitno je da izdrži jedan dan, do cca 23h navečer. Ostane li ti 28% ili 9% praktički je isto, i u jednom i u drugo slučaju ćemo staviti na punjenje. I to je u 90% slučajeva tako.

generalno se slazem s tobom, 99% vremena je tako

 

vise se ne opterecujem s baterijama, nisam imao u zadnjih 2 godine niti jedan uredaj koji sam koristio da mu baterija nije trajala od kad sam se probudio, pa do kad sam isao spavati

 

medutim, da moze to bolje, sto se tice Samsunga, moze i trebalo bi, iako je ovo na S20+ meni osobno zadovoljavajuce trajanje baterije, nije dobro s obzirom na konkurenciju

 

kada se sjetim onoga jednom trenutka, kada sam otisao negdje za vikend u petak, zaboravio punjac doma, a frendovi imaju mobitele sa starim punjacima bez usb-c, medutim imao sam P30 Pro i vratio se u ponedjeljak sa jos 10% na bateriji

 

znas kako se kaze, bolje imati pa ti netreba, nego nemati kad ti zatreba

www.youtube.com/TerabitTV
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Danas na poslu sam zaprimio masku, Spigen Rugged Armor. Znači, danas kreće "iskutjevanje" galaxy s 20+ :) Nadam se da će ostaviti sveukupno dobar dojam, prelazim sa Mate 10 Pro-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Dali se u originalnom pakiranju Samsung Galaxy 20 Ultra dobiva kakva silikonska maskica za prvu ruku ili ne!?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
ne dobije se.. bar ja nisam dobio nikakvu maskicu.
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Već mi je lakše! 😁...tenks!
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Zaista jadno od strane samsunga...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
CrossDeath kaže...

Zaista jadno od strane samsunga...

 

 Kako on sam kaze problem je u procu bez obzira sto je mjenjao cooling system.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

možda obično lupetam gluposti ali dali ima neka app ili način da recimo kada mi stigne neka obavijest (sms,messenger poruka itd) da onaj krug oko kamere zasvijetli.

Nešto slično se moglo izvest na s10/10+

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Gale92 kaže...

možda obično lupetam gluposti ali dali ima neka app ili način da recimo kada mi stigne neka obavijest (sms,messenger poruka itd) da onaj krug oko kamere zasvijetli.

Nešto slično se moglo izvest na s10/10+

 

 Baš je bilo priče o tome na temi o Note10, kolega @Hacker002 kaže:

"notification light / led note 20, s20 - aodnotify, plava ikona sa ajmo reći b slovom okrenutim udesno. Samo napišeš aodnotify i prva app."

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
ministar kaže...

 Baš je bilo priče o tome na temi o Note10, kolega @Hacker002 kaže:

"notification light / led note 20, s20 - aodnotify, plava ikona sa ajmo reći b slovom okrenutim udesno. Samo napišeš aodnotify i prva app."

 super je aplikacije i kupio sam onaj "paket od 23kn" gdje možem mjenjat boju i ostale značajke i super služi.

 

Preporuka svima

 

aodNotify

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozdrav raja, jedno pitanje samo, da li je jedina razlika izmedju obicne S20+ i S20+ 5G verzije samo te 4 gb ram-a više na 5G verziji. Narucio telefon, ali nemaju 5G verziju imaju samo obicnu S20+ pa me zanima jel samo to prednost 5G ta 4GB više ram-a ili ima još neka razlika. Lp

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Samo to je, mob ista stvar.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

pitanje za vas koji koristite s20 seriju. Uzeo sam si s20+ i naravno uzeo bi si bežični punjač za njega pa ako ima itko kakav prijedlog jer vidim da baš nema takvih punjača di piše da su kompatibilni sa s20 serijom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
gamer88 kaže...

pitanje za vas koji koristite s20 seriju. Uzeo sam si s20+ i naravno uzeo bi si bežični punjač za njega pa ako ima itko kakav prijedlog jer vidim da baš nema takvih punjača di piše da su kompatibilni sa s20 serijom.

 svaki obicni Qi wireless punjac radi sa S20 samo gledaj da usmes nesto sa minimalno 10w

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 23:27 (mersimh).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
nedac96 kaže...

Pozdrav raja, jedno pitanje samo, da li je jedina razlika izmedju obicne S20+ i S20+ 5G verzije samo te 4 gb ram-a više na 5G verziji. Narucio telefon, ali nemaju 5G verziju imaju samo obicnu S20+ pa me zanima jel samo to prednost 5G ta 4GB više ram-a ili ima još neka razlika. Lp

 I naravno što 5G model, ima mogućnost 5G povezivanja na Internet (naravno kada ista mogućnost bude dostupna kod operatera)....

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Da da to naravno, zivim u Bosni tako da mi onda i ne treba 5G verzija jer nece to još na naše prostore doci koliko ja znam haha, a sto se tice ram-a mislim da je dovoljno i 8GB, 12GB po meni bar previse, a koristim mobitel samo za osnovno, net, gmail, facebook, instagram, viber..

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

uzeo sam si neki od 9W u smartoprema.hr. trebao bi biti dobar.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

u A1 mi nude S20+ za 99kn jednokratno i 175kn mjesečno uz tarifu savršena. Čini mi se to kao dobra ponuda. Pročitao sam malo zadnjih par stranica. Ok svjestan sam mogućeg zagrijavanja kod korištenja mobitela sa zahtjevnijim aplikacijama. Ali me zanima što da očekujem od baterije u dual SIM načinu rada? Da li mogu očekivati da mi izdrži cijeli dan? Da ako odem cijeli dan u planine i snimim 30-ak fotki i par videa da neću morati strahovati da će se ugasiti na pol puta, haha. 

Galaxy S8+ :)
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
goranbm kaže...

u A1 mi nude S20+ za 99kn jednokratno i 175kn mjesečno uz tarifu savršena. Čini mi se to kao dobra ponuda. Pročitao sam malo zadnjih par stranica. Ok svjestan sam mogućeg zagrijavanja kod korištenja mobitela sa zahtjevnijim aplikacijama. Ali me zanima što da očekujem od baterije u dual SIM načinu rada? Da li mogu očekivati da mi izdrži cijeli dan? Da ako odem cijeli dan u planine i snimim 30-ak fotki i par videa da neću morati strahovati da će se ugasiti na pol puta, haha. 

 To je 355kn/mj? Previše. Ja sam dobio za 282kn/mj u T comu za produženje, ali tek kada sam predao zahtjev za prijelaz u Tomato. Uspio sam stornirati zahtjev i ponuda je prošla. Uz to sam dobio i 300kn otpis na prethodnom računu. Tarifa M. 5G verzija sa 12GB rama. Dual sim također.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 11:34 (matrix777).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
matrix777 kaže...
goranbm kaže...

u A1 mi nude S20+ za 99kn jednokratno i 175kn mjesečno uz tarifu savršena. Čini mi se to kao dobra ponuda. Pročitao sam malo zadnjih par stranica. Ok svjestan sam mogućeg zagrijavanja kod korištenja mobitela sa zahtjevnijim aplikacijama. Ali me zanima što da očekujem od baterije u dual SIM načinu rada? Da li mogu očekivati da mi izdrži cijeli dan? Da ako odem cijeli dan u planine i snimim 30-ak fotki i par videa da neću morati strahovati da će se ugasiti na pol puta, haha. 

 To je 355kn/mj? Previše. Ja sam dobio za 282kn/mj u T comu za produženje, ali tek kada sam predao zahtjev za prijelaz u Tomato. Uspio sam stornirati zahtjev i ponuda je prošla. Uz to sam dobio i 300kn otpis na prethodnom računu. Tarifa M. 5G verzija sa 12GB rama. Dual sim također.

A nudio mi je popust na tarifu 10 kuna, hahahahahahahaha. Pa bi ispalo 345 :D

 

Budem se cijenkao. Meni na Tcom-u za ovo što si ti napisao kao novom korisniku traže 444kn mjesečno :D

Samsung Galaxy Note 9 :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 13:35 (goranbm).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Nije točno. Pogledaj webshop. Sada su ti uređaji na 30% u T comu. Mislim da izađe 370 na tarifu L. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 14:40 (matrix777).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice