Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 365.815
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
zuper kaže...
Exynos vs Snapdragon

 i dalje nastavljaju sa prevarama kupaca 

 

ovo vise nije smijesmo, potpuno dva razlicita telefona koji samo isto izgledaju i imaju isto ime

 

ista cijena za inferiorniji uredaj, sta ne bi ovakva praksa trebala biti kaznjiva? 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Kupci bi ih trebali kazniti, ali koliko vidim kod nas se to dobro prodaje.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Jakovp kaže...
Kupci bi ih trebali kazniti, ali koliko vidim kod nas se to dobro prodaje.

ne znam kako je kod nas, globalno je prodaja duplo losija od S10 generacije

 

a kako je ovo uglavnom EU problem, to trebaju rjesiti EU institucije

 

pa jel nisu nedavno rjesili da mora biti ista kvaliteta u svim zemljama EU za sve proizvode, ono sto su se i HR zastupnici zalili za hranu, deterdzente i takve stvari

 

ovo istina nije isto, jel cijela EU doba isto sranje od uredaja, medutim da placamo istu cijenu, to nije svarno OK, ali dobro, nista to moje kukanje nece promjenit 

 

sa S10 zavrsava moja 10 godisnja vjernost Samsung uredajima

 

sada je pravo vrijeme prelazak na druge robne marke, jer nude bolji uredaj za manje love

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Razocarali su s ovom Ultrom full,odustao sam od kupnje.
S10+ jos do ljeta pa cekam vidjeti Note 20 ,ako ne zadovolji prelazim na Iphone 12 il One+
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Sređen fokus na Ultri. Exynos verzija.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
3dfx kaže...
Jakovp kaže...
Kupci bi ih trebali kazniti, ali koliko vidim kod nas se to dobro prodaje.

ne znam kako je kod nas, globalno je prodaja duplo losija od S10 generacije

 

a kako je ovo uglavnom EU problem, to trebaju rjesiti EU institucije

 

pa jel nisu nedavno rjesili da mora biti ista kvaliteta u svim zemljama EU za sve proizvode, ono sto su se i HR zastupnici zalili za hranu, deterdzente i takve stvari

 

ovo istina nije isto, jel cijela EU doba isto sranje od uredaja, medutim da placamo istu cijenu, to nije svarno OK, ali dobro, nista to moje kukanje nece promjenit 

 

sa S10 zavrsava moja 10 godisnja vjernost Samsung uredajima

 

sada je pravo vrijeme prelazak na druge robne marke, jer nude bolji uredaj za manje love

 Sve 5 ,

ali dok god bude onih koji kupuju Zamzunga bez obzira na višu cijenu a lošiju kvalitetu vs ostali to je pišanje u vjetar.

I ne zaboravimo da su Južni Korejanci zapravo Azijski ameri tj.njihovo priguzno crijevo u tom dijelu svijeta.

 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
MUĆAK kaže...
3dfx kaže...
Jakovp kaže...
Kupci bi ih trebali kazniti, ali koliko vidim kod nas se to dobro prodaje.

ne znam kako je kod nas, globalno je prodaja duplo losija od S10 generacije

 

a kako je ovo uglavnom EU problem, to trebaju rjesiti EU institucije

 

pa jel nisu nedavno rjesili da mora biti ista kvaliteta u svim zemljama EU za sve proizvode, ono sto su se i HR zastupnici zalili za hranu, deterdzente i takve stvari

 

ovo istina nije isto, jel cijela EU doba isto sranje od uredaja, medutim da placamo istu cijenu, to nije svarno OK, ali dobro, nista to moje kukanje nece promjenit 

 

sa S10 zavrsava moja 10 godisnja vjernost Samsung uredajima

 

sada je pravo vrijeme prelazak na druge robne marke, jer nude bolji uredaj za manje love

 Sve 5 ,

ali dok god bude onih koji kupuju Zamzunga bez obzira na višu cijenu a lošiju kvalitetu vs ostali to je pišanje u vjetar.

I ne zaboravimo da su Južni Korejanci zapravo Azijski ameri tj.njihovo priguzno crijevo u tom dijelu svijeta.

 

 ja sam kupio s20+, 5g verzija, i ispao me trenutno 1000kn skuplji od oneplusa 7t.
OP 3 imam zadnje 2 i pol godine, dobio ga besplatno na review od gearbesta, mobitel je odlican, s tim da je vrijeme napravilo svoje.
Odvojio mi se ekran od casea, pa sam ga lijepio ponovo, malo je savijen, zvučnik mi je na 80% zvuka (slusalica za razgovor) i ne mogu radit poziv bez slusalica, baterija mi traje 5-6 sati, i ne mogu uključiti tonove jer je slider otišao, i zadnja kamera mi se zna zamutit radi autofocusa dosta puta.
I dalje stojim do toga da je mobitel jeben, i da je novi vjerojatno bi ga nastavio koristit. fast charging je jedna od stvari koja mi fali na samsungu. ali kada sam birao novi mobitel to više nije flagship killer, nego je postao flagship, a ako je quality control ostao isti bez razmisljanja cu zaobic OP. Huawei bi vjv uzeo da je izasao, ali iz gore navedenog je vidljivo da mi je cim prije trebao novi mobitel.
PS. Imao sam i par sluzbenih xiaomia i nisam odusevljen, ne pašu mi. A ovaj mob me ispao 5200kn, s time da je dio pokrila firma.

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
4 godine
protjeran
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Potpisite peticiju da Samsung prestane stavljati Exynos cip u top modelima, tj. u S serijalu

https://www.change.org/p/samsung-stop-selling-us-inferior-exynos-phones

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ne znam kako je na SD865, ali ovaj Exynos se fkt grije. Nakon igranja bilo kakve 3D, iole zahtjevnije igrice - pećnica.

 

To mi nije problem, ali problem je što FPS drastično pada i postaje gotovo ne igrivo. Bar ga mogu hladiti u vodi...

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

 

Kamera S20 Ultra protiv 800E jeftinijeg moba.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

https://9to5google.com/2020/03/26/galaxy-s20-sales-report-s10/

Pojavljuju se izvještaji da se S20 lineup jako muči doseći S10, zasad se priča možda samo o 60% onoga što je prodala prošla serija u istom razdoblju. Meni se čini da tu nije nikakav koronavirus uzrok nego njihovo ogromno napuhavanje cijena. Gledao sam hoću li upgrejdati svoj S9, ali 6500 kuna nema šanse da dam za mobitel. Pa S9 je koštao skoro 2 tisuće manje kad sam ga prednaručio.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
JozoBozo121 kaže...

https://9to5google.com/2020/03/26/galaxy-s20-sales-report-s10/

Pojavljuju se izvještaji da se S20 lineup jako muči doseći S10, zasad se priča možda samo o 60% onoga što je prodala prošla serija u istom razdoblju. Meni se čini da tu nije nikakav koronavirus uzrok nego njihovo ogromno napuhavanje cijena. Gledao sam hoću li upgrejdati svoj S9, ali 6500 kuna nema šanse da dam za mobitel. Pa S9 je koštao skoro 2 tisuće manje kad sam ga prednaručio.

S10 cijena 7700kn
S20+ 7700kn
Nisam siguran ali moja matematika govori da su nešto jeftiniji, barem po mojim računima (prosle i ove godine kupljeno)

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
5 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

 Korona je trenutno zaustavila ekonomiju u cijelom svijetu i vrlo vjerojatno je razlog slabije prodaje. 

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
LUNAT1C kaže...

S10 cijena 7700kn
S20+ 7700kn
Nisam siguran ali moja matematika govori da su nešto jeftiniji, barem po mojim računima (prosle i ove godine kupljeno)

 Naše cijene nisu baš puni indikator jer kod nas na cijenu utječu uvozici i telekomi dosta, no službene launch cijene od S9 do S20 su bile 720/900/1000 dolara, rast je stvarno zastrašujuć, u samo dvije godine cijena je narasla skoro za 50%. Po cijeni postaju kao Apple brand sa gotovo religijskim sljedbenicima, a to Samsung jedostavno nije, nekad se Samsung S linija kupovala jer si dobio top mobitel za normalne novce, to sad više nije istina. Puno ljudi koje znam, ne samo kod nas u RH, su rekli da im se Samsung jednostavno ovako više ne isplati kupovati. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 10:49 (JozoBozo121).
6 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

nema to veze sa virusima i slabom ekonomijom. iz godine u godinu android flagship telefoni imaju pad prodaje

 

cijene im idu gore, a razlika izmedu flagshipa i modela ispod je sve manja i manja

 

prije si znao zasto dajes masne pare za flagship, jer ovi "jeftiniji" nisu bili ni blizu po skoro nicemu

 

danas je sve jefiniji razvoj, usporio se napredak, i vise niti jedan android flagship nije puno bolji, neki su i losiji, od modela ispod, i uopce ne opravdavaju razliku u cijeni, pa samim time i ljudi vise nisu toliko blesavi kupovati takve uredaje svake godine

 

vidis da vise nemaju pojma kaj da rade svake godine sa telefonima pa izmisljaju gluposti da bi ih bolje prodavali, nabrijavanje mega pixela, zooma, 120Hz itd, kao zato kosta vise

 

u andoridu svijetu ima veliki izbor uredaja i brendova i ovaj dvojac Huawei i Samsung, vise nemaju apsolutno nikakvu prednost nad ostalima, ali po nicemu, ostali ih dostigli i prestigli

 

i to je dobro, sto im bude losije islo to bolje za nas kupce

 

ne brini, nemogu oni raditi sto i apple, jer imaju konkurenciju koja ih gazi 

 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

S20 Ultra 8399kn u sancta-domenici, sniženi i ostali S20 modeli

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ovako, javljam vam kako da otkljucate LTE Band. Prebacite na engleski jezik, zatim odite u play store skinite Quickshortcut maker, i pod sekcijom activities nadjite call. Onda pod sekcijom call odaberite hidden.network settings. Otvara vam se lte band, odaberete recimo lte band-3, 4, 5, 40,. Sama brzina vam raste za 20-30 posto.
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Steta sto je popust samo ogranicen na Master i Maestro kartice.

Ja Visu imam :/

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2020 10:04 (0Chance).
16 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

 

Snapdragon 20% brži, manje se grije, ima bolju bateriju i kamera je bolje optimizirana. Lijepo je znati da plaćamo više (€ vs $) a dobivamo manje.

 

I još ovo gore, znači S20 je dostavljen ovima iz preordera početkom trećeg mjeseca, a 20 dana nakon toga ih SD prodaje sa 20% popusta jer je očito prodaja žešće podbacila.

 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 18:41 (Hacker002).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Hacker002 kaže...

 

Snapdragon 20% brži, manje se grije, ima bolju bateriju i kamera je bolje optimizirana. Lijepo je znati da plaćamo više (€ vs $) a dobivamo manje.

 

I još ovo gore, znači S20 je dostavljen ovima iz preordera početkom trećeg mjeseca, a 20 dana nakon toga ih SD prodaje sa 20% popusta jer je očito prodaja žešće podbacila.

 

 to se uvijek znalo, sta je tu čudno?

 

znamo da nam je ovdje u evropi nažalost exynos i to je to.

 

Meni lično nije nikad smetalo pa ni sada ne smeta.

 

A da se lošije prodaje svakome bi trebalo biti jasno.

Što bi neko sa S10 prelazio na S20?? zbog 120hz? pa nije niko lud

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Nisam nikad gledao direktne usporedbe od strane nekoga koga smatram relevantnim sve do sad. I ja sam kupio N10 nedavno, i iako je odličan mobitel, sad sam kupio Samsunga i sumnjam da ću ikad više. Jedino nakon 6mj kad je na 50% cijene, ali s obzirom kakav im je dizajn kamera na novim serijama ne bih ga kupio ni za 10% cijene.

A ovo S10 vs S20 se slažem, dobiješ bolji ekran, bolje pozicionirana prednja kamera a zadnja strana ajme meni, tako da nije baš čudno zašto je podbacio, da.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+
800€ za S20+ je već OK cijena. + Buds na poklon. Exynos jest lošiji od SD nema dileme, ali najteže će pasti onima koji dosta igraju na mobitelu, gdje konstantno treba snaga. U svakodnevnom radu, neće se osjetiti razlika. Baterija je velika tako da ni autonomija neće biti problem.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Hacker002 kaže...

Nisam nikad gledao direktne usporedbe od strane nekoga koga smatram relevantnim sve do sad. I ja sam kupio N10 nedavno, i iako je odličan mobitel, sad sam kupio Samsunga i sumnjam da ću ikad više. Jedino nakon 6mj kad je na 50% cijene, ali s obzirom kakav im je dizajn kamera na novim serijama ne bih ga kupio ni za 10% cijene.

A ovo S10 vs S20 se slažem, dobiješ bolji ekran, bolje pozicionirana prednja kamera a zadnja strana ajme meni, tako da nije baš čudno zašto je podbacio, da.

Samo koja je alternativa? Jos skuplji kriplani Apple, Google-less Huawei iste cijene, Xiaomi koji nije pravi flagship te štanca nove modele k'o na traci i ima sw jako upitne kvalitete. 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Kad sam uzimao paralelno sam gledao iPhone 11 Pro i OnePlus 7 Pro. Huawei i Xiaomi nikad nisu bili opcija jer mi se ne sviđaju njihovi operacijski sustavi. Htio sam mobitel manjih dimenzija jer ne volim velike mobitele (S20+, N10+), i zato je nažalost 1+ otpao. iPhone 11 Pro mi je bio najveća konkurencija, ali je presudilo to što je iOS takav kakav je, nedostaje nekoliko ključnih funkcija sa Andrioda koje su mi must have i onaj početni ekraj je očajan, i ovo je zadnja godina trenutnog dizajna pa je i to utjecalo. Ali i cijena, nije mi se plaćalo gotovo duplo više, a Note je bio želja već neko vrijeme. I onda sad kad su predstavili N10 koji mi je gornja granica po pitanju dimenzija uzeo sam njega. Idući ide 1+, ako naprave mobitel do 150mm visine, iPhone ako i dalje bude Pro verzija isto do 150mm i u međuvremenu poprave iOS ili opet manji model Note-a, ali maksimalno plaćam 50% cijene koju traže po izlasku za njega. Ali s obzirom da sad neću 1,5-3 godine uzimati novi tko zna što će biti.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Hacker002 kaže...

 

Snapdragon 20% brži, manje se grije, ima bolju bateriju i kamera je bolje optimizirana. Lijepo je znati da plaćamo više (€ vs $) a dobivamo manje.

 

I još ovo gore, znači S20 je dostavljen ovima iz preordera početkom trećeg mjeseca, a 20 dana nakon toga ih SD prodaje sa 20% popusta jer je očito prodaja žešće podbacila.

 

Exynos je toliko inferioran da je Snapdragon 855 bolji za gaming od njega.

Samim tim Snapdragon 865 je koplje iznas Exynosa.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 22:26 (R36).
7 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Prije izlaska S20 serije Samsung je najavio da po početku prodaje u SAD u  će sva S10 serija pojeftiniti za 150$ ,

kod nas se to nije dogodilo ovo što nude operateri uz neki usrani poklon sat  je mičkin dim s obzirom koju lovu mlate na račun pretplate .

 

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Dobio danas poruku da su poslali slušalice

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
aleng3 kaže...

Dobio danas poruku da su poslali slušalice

 I ja isto!

These Days
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Zanima me ako netko ima Ultru,
ja svoji kada klimam lijevo desno i gore dolje čuje se kvrckanja u samome uređaju pa ako netko ima da proba na svome?
Hvala
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice