Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 365.719
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
tomybest kaže...
Zanima me ako netko ima Ultru,
ja svoji kada klimam lijevo desno i gore dolje čuje se kvrckanja u samome uređaju pa ako netko ima da proba na svome?
Hvala

Najvjerovatnije kamera.Svaki smartphone sa kamerom koja ima OIS cuje se lagano kvrckanje u uredaju kada ga se klima malo jace.

10 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Momci sve rekli. 

Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Jel netko dobio slušalice?
These Days
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
1.4 dobio mail vas paket je poslan na adresu ali jos nista :(
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Miha LA kaže...
Jel netko dobio slušalice?

 Ne. Poslali mail 1.4. i sad si razmišljam da nije bio #aprilfools

12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Frend je dobio email da isporuku može očekivati od 15.04 do 30.04.

Slika u prilogu. 

 

Ali da Samsung ne možeš poslat slušalice kad i mobitel e to mi je nejasno. 

 

Huawei je meni sat poslao odmah s mobom.

 

Kod Samsung čekaš poklon još 2 mjeseca... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+
Jednostavno je,kupit ču S20 ultra,samo ako se bude dalo nabavit Snapdragon verziju.Ako ne,idem na Huawei P40.
Nemaš kaj puno debatirat o tome.
 
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
R36 kaže...

Ali da Samsung ne možeš poslat slušalice kad i mobitel e to mi je nejasno. 

 

Mobitel ti ne šalje Samsung nego HT (ili koji već distributer).

Slušalice su poklon Samsunga, kao što je bude često promotivno razdoblje kupovine S modela kada Samsung daruje kupce, a ne prodavač.

R36 kaže...
Huawei je meni sat poslao odmah s mobom.

 

Huawei ti je poslao i sat i mobitel? Vjerojatno ne, nego ti je HT (ili tko već) poslao oboje jer imali takvu ponudu.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
soft kaže...
R36 kaže...

Ali da Samsung ne možeš poslat slušalice kad i mobitel e to mi je nejasno. 

 

Mobitel ti ne šalje Samsung nego HT (ili koji već distributer).

Slušalice su poklon Samsunga, kao što je bude često promotivno razdoblje kupovine S modela kada Samsung daruje kupce, a ne prodavač.

R36 kaže...
Huawei je meni sat poslao odmah s mobom.

 

Huawei ti je poslao i sat i mobitel? Vjerojatno ne, nego ti je HT (ili tko već) poslao oboje jer imali takvu ponudu.

Samo malo...

 

Kad sam uzimao P30 Pro na pretplatu u HT - poklon je bio GT sat. Kad sam dobio mobitel dobio sam i sat. To je poklon Huawei a ne T-com

Sad sam uzeo P40 Pro u Smartsonu i opet dijele sat GT2 kao poklon. Dobio sam uz mobitel odmah i sat. Opet je to poklon Huawei a ne Smartsona.

 

Znaci Huawei kao poklon šalje odmah s mobitelom...a kod Samsung ide prijava, pa odobrenje prijave, pa čekanje 2 mj na dolazak slušalica. 

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
R36 kaže...

Samo malo...

 

Kad sam uzimao P30 Pro na pretplatu u HT - poklon je bio GT sat. Kad sam dobio mobitel dobio sam i sat. To je poklon Huawei a ne T-com

Sad sam uzeo P40 Pro u Smartsonu i opet dijele sat GT2 kao poklon. Dobio sam uz mobitel odmah i sat. Opet je to poklon Huawei a ne Smartsona.

 

Znaci Huawei kao poklon šalje odmah s mobitelom...a kod Samsung ide prijava, pa odobrenje prijave, pa čekanje 2 mj na dolazak slušalica. 

 

Točno, to su paketi koji se kao takvi prodaju.

Naruči Samsung u nekom kompletu sa satom doći će ti zajedno.

 

Ove slušalice su poklon Samsunga za prednarudžbe S20 Ultra ili S20+.

 

A opet možda i zato jer su ove slušalice tek nedavno predstavljene, za razliku od Huawei tvojih satova koji su bili van više od 6 mjeseci prije nego si ti kupio mobitel.

 

 

Nikoga ne branim/opravdavam, samo pokušavam objasniti kako ja to vidim.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
slušalice ne šalje Samsung direktno barem ne ovde u njemačkoj.
Ja sam preorder S20+ i slušalice dobio nakon 7 dana od neke sasvim druge firme znaci paket nije dosao od Samsunga.
Uglavnom pravo zadovoljan sa buds+ nemam niti jedne zamjerke.
to su mi postale slušalice za apaolutno sve.
Mob,pc,laptop i TV navečer kad gledam serije dok žena spava.
najjače što mozes uradit maraton gledanja neke serije po cijelu noć a baterija odlična,ne mora covjek ni pomislit da ce mu nestati baterije.

nedostatak ANCa mi ne znači apsolutno ništa
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
soft kaže...
R36 kaže...

Samo malo...

 

Kad sam uzimao P30 Pro na pretplatu u HT - poklon je bio GT sat. Kad sam dobio mobitel dobio sam i sat. To je poklon Huawei a ne T-com

Sad sam uzeo P40 Pro u Smartsonu i opet dijele sat GT2 kao poklon. Dobio sam uz mobitel odmah i sat. Opet je to poklon Huawei a ne Smartsona.

 

Znaci Huawei kao poklon šalje odmah s mobitelom...a kod Samsung ide prijava, pa odobrenje prijave, pa čekanje 2 mj na dolazak slušalica. 

 

Točno, to su paketi koji se kao takvi prodaju.

Naruči Samsung u nekom kompletu sa satom doći će ti zajedno.

 

Ove slušalice su poklon Samsunga za prednarudžbe S20 Ultra ili S20+.

 

A opet možda i zato jer su ove slušalice tek nedavno predstavljene, za razliku od Huawei tvojih satova koji su bili van više od 6 mjeseci prije nego si ti kupio mobitel.

 

 

Nikoga ne branim/opravdavam, samo pokušavam objasniti kako ja to vidim.

 

Potpuno krivo shvaćas.

Samsung ima istu priču kao Huawei...uz novi P40 Pro ili Ultru dobijes gratis poklon. 

Ja sam uz Mate 20 Pro dobio nano karticu i bežični punjač koliko se sjećam. 

 

To nema veze s operaterima ni s prodajnim mjestima. To sve daje Huawei ili Samsung...samo je razlika datuma isporuke gdje Huawei šalje poklone odmah operaterima ili na prodajna mjesta a Samsung šalje direktno na kućnu adresu iz svog skladišta ali eto to traje po 2mj.

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
R36 kaže...

To nema veze s operaterima ni s prodajnim mjestima. To sve daje Huawei ili Samsung...samo je razlika datuma isporuke gdje Huawei šalje poklone odmah operaterima ili na prodajna mjesta a Samsung šalje direktno na kućnu adresu iz svog skladišta ali eto to traje po 2mj.

 

 Možeš to gledati i ovako: Samsung ti daje nove slušalice čija dostava traje 2 mj., dok ti Huawei i Samsung daju sat koji je izašao prije više od 6 mj. odmah.

11 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

jel ima kakva akcija sad ako se uzme s20+, posto mi nista ne iskace a mozda bi ga uzeo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
dennocro kaže...

jel ima kakva akcija sad ako se uzme s20+, posto mi nista ne iskace a mozda bi ga uzeo.

 Od iduceg petka (1.5) ce ici nesto ili ce smanjit cijenu za taj vikend, u sancte. 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Stigle danas slušalice!!! 🎧 😎👍
These Days
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Za sada 👍🖐!
These Days
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 14:57 (Miha LA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Pozdrav!

Imam S20 dva dana i baterija je uzas.

Nakon 4h rada s 90% palo je na 50% pa me zanima ako ima ko kakav savjet ili sam napravio zajeb s kupnjom ovog mobitela.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

A kaj bi ti 10h SOT-a na tom mobu. Budi sretan ak ce bit 5h na 120hz.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Zec_94 kaže...

Pozdrav!

Imam S20 dva dana i baterija je uzas.

Nakon 4h rada s 90% palo je na 50% pa me zanima ako ima ko kakav savjet ili sam napravio zajeb s kupnjom ovog mobitela.

 stavi na 60hz i to je to

baterija je sasvim ok barem kod mog S20+(koristim 120hz)

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Bit ce onda da sam se navikao na p20 bateriju pa mi je ovo sad cudno.

Na 60hz je.

Hvala!

13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+
Pa ako je 4h Sot na 50%, ne vidim šta je tu loše.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+
Pa to je ok.. Al zato ždere bateriju dok je ekran na 120Hz, kaj ne?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Kupio sam S20 misleći da će baterija biti barem donekle pristojna s obzirom na kapacitet, ali ovo je katastrofa. Uredno uspijevam dobiti samo oko 3 sata SOT-a po punjenju. Da stvar bude još gora većina od tih 3 sata je doma na wifiju. Kaj će tek biti kad ne budem na wifi nego na mreži...

Prešao sam na s20 sa op7pro koji isto ima bateriju 4000 mah, ali puno veći ekran pa unatoč tome ima bar duplo bolji SOT. 

Na ovom postotak baterije pada na očigled. Loše. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Samsung se ne kupuje ak ti je baterija iole bitna, od novijih jedino Note9 i S10 lite imaju pristojne baterije.. meni na P30 sa 3 h SOT-a na wifi ostane jos 70% baterije

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
mile59 kaže...
Samsung se ne kupuje ak ti je baterija iole bitna, od novijih jedino Note9 i S10 lite imaju pristojne baterije.. meni na P30 sa 3 h SOT-a na wifi ostane jos 70% baterije

Nije istina.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
velda kaže...

Kupio sam S20 misleći da će baterija biti barem donekle pristojna s obzirom na kapacitet, ali ovo je katastrofa. Uredno uspijevam dobiti samo oko 3 sata SOT-a po punjenju. Da stvar bude još gora većina od tih 3 sata je doma na wifiju. Kaj će tek biti kad ne budem na wifi nego na mreži...

Prešao sam na s20 sa op7pro koji isto ima bateriju 4000 mah, ali puno veći ekran pa unatoč tome ima bar duplo bolji SOT. 

Na ovom postotak baterije pada na očigled. Loše. 

 Imaš neki battery drain. Resetiraj mobitel na tvorničke postavke. Jer samo 3h na wifi nije moguće imati danas na smartphoneu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Evo kod mene trenutno na 49% i preko 3h SOT
to kod tebe definitivno nešto nije ok onda.
ja uredno bez problema 6h SOT bez ikakvih problema
kod mene je S20+ ali opet neb trebala baterija biti toliko bolja od običnog S20
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Moze li mi netko reci kakva mu je baterija na obicnom S20, imam ga u planu uzeti, a ne bi htio da ga moram nadopunjavati, iako je to nebitno buduci da se napuni jako brzo

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Sa samsungom koliko sam skuzio jos od s8 serije, ako se zeli bolja baterija potrebno je uzeti + model. Ja sam uzeo s20+ i kad ga stavim na 60hz FHD+ baterija je stvarno fenomenalna. Na 120hz mi je na nekih 20-30% kad ga ponovo stvaljam puniti.

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice