Samsung Galaxy S20/S20+ izdvojena tema

poruka: 1.233
|
čitano: 368.165
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Meni u petak stigao S20 5G iz T coma. Za sad sam zadovoljan. 120hz ekran top!

Do sad sam bio na s7 edgeu i A50.

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Veliki pozdrav,baš imam s7 i planiram upravo na s20+ da pređem,pa ako ti nije teško da malo napišeš par usporedbi!

 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Osobno mi se jako sviđa 120hz ekran. Bolje leži na dlanu jer je uži i višiji od s7. Kamera je višestruko bolja. 

 

Prelazak ti se isplati svakako, neće ti biti žao.

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Isto u A1 dobio S20+ 8/128, naravno razocaran. Inace ostalo, uredaj odlican.
These Days
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 22:11 (Miha LA).
8 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ispravili su na stranici (A1) tehničke karakteristike S20+. Sad je 8/128GB

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Barem mi je registracija za Buds+ prosla

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Ja odmah prvi dan prijavio za slušalice no još uvijek nisam dobio nikakvu obavijest. Ne znam koliko se čeka na obavijest, znali netko?
These Days
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Miha LA kaže...
Ja odmah prvi dan prijavio za slušalice no još uvijek nisam dobio nikakvu obavijest. Ne znam koliko se čeka na obavijest, znali netko?

 Ja sam registrirao u ponedjeljak oko 17h. Dobio potvrdu danas oko 14h.

8 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Punjac za S20+ je odlican. Od 20 do 100% za 61min.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Aj molim vas nemojte da pola teme bude "o registraciji slusalica".

 

Vecinu nas zanim vase iskustva s S20 serijom.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
soft kaže...
aleng3 kaže...

Ja sam prednarucio u A1 S20+. Tamo pise 12/128GB. Jucer mi stigao 8/128GB pa sad cekam sto ce mi reci.

 Gadovi poslali LTE.

 Cek jel barem cijena manja???

12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Sad sam malo istrazio :

HT - svi modeli 5G.

A1 - Ultra je samo 5G

TELE 2 - Ultra je samo 5G

 

Ovi u slobodnoj prodaji kod Mobisa, Ekupi, Santa Domenica, Svije Medija i sl su svi 4G osim Ultre 

 

Ispada da su samo kod HT svi modeli 5G.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Ovi iz A1 bi se mogli bar ispričati. Jedan od razloga zbog kojeg sam uzeo S20+ je upravo 5G. A prema specifikacijama koje su imali na svojoj stranici je i trebao biti. A onda hladan tuš. Ne razgovaramo se o malim novcima. Mogao sam uzeti Huawei P30 pro za manju lovu... Prešao sam s S9+ i na prvu nije neka osjetnija razlika... Da veći ekran... No, nisam ga još pustio u full pogon, pa je dojam možda pogrešan.

5 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Vrlo neodgovorno od A1 :(

Vrati ga nazad.

Znaci treba dobro gledati kod kupnje preko oglasa....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Cijena 1500+ 200kn/mj. Kako je i bilo pisalo jedino sam boju izabrao.
These Days
8 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ja sam presao sa s9+. Cini mi se mobitel dosta uzi i visi. Baterija mi je osjetno bolja nego na s9+ ali to se i ocekuje od novog uredjaja. Brzo se puni. Zaslon je fantastican. Skener otiska solidan. Samo, ponekad mi ne prihvati desni palac ali bilo koji drugi pohranjeni otisak otkljucava iz prve kad promijenim prst. Dosta izrazen camera bump. Fingerprint magnet. Kamera mi nije toliko vazna da ulazim u rasprave. Meni su slike odlicne. Boja uredjaja mi je fantasticna (gray). Fale mi tipke na lijevoj strani :( Zvucnici DOSTA glasniji od s9+. Ima preloaded app - trenutna transkripcija, podrzava HR. Ja se preporodio :) Android auto radi bez problema. 3D skener treba jeb**o osvjetljenje i M I R N U ruku. Brzo dosadi.

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Ovo su podaci sa službenih stranica HTa i Tele2 i to za nove korisnike na pretplatu 24 mj dakle za postojeće korisnike za produljenje pretplate je nešto jeftinije.
S tim da valja uzeti u obzir da HT ima Neograničenu tarifu 249 kn/mj a Tele2 169 kn/mj dakle 80 kn su skuplji ili za 24 mj je to izađe 1920 kn.
Ali čudno je to da HT ima sve modele S20 5G u jeftiniji su
od S20 4G kod Tele2 .
Evo usporedbe :

 

S20 5G
HT 214x24=5136kn

 

S20 4G
Tele2 175x24=4200+1499=5699kn


S20+ 5G

HT
240x24=5760 kn

 

S20+ 4G

Tele2
175x24=4200+2149=6349 kn

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
stigle danas,registrirao se 9.2
Njemačka je u pitanju tako da ne znam koliko se čeka u hrvatskoj.

Jednostavno sam oduševljen slušalicama, opcija u 'Labs' za volume up i down je fenomenalna ne treba budse ni dirnuti već samo uho double tap i to je to.
takodje ambient mod odličan

od jutros ih koristim na posao i sa posla u javnom prijevozu.
sve top
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Pozdrav svima. Eto i mene kao vlasnika S20+, pa da bacim par dojmova. Kao korisnik svih galaxy modela osim prvog galaxy 1. Ovaj mi ima stvarno odlican napredak. Razmisljao sam ici na S20 ultra, ne znam telefon mi je pretezak, nekako mi je cudan. Lezanje u ruci i njegova sama poledjina su nekako cudna. Tako da sam se odlucio za navedeni mobitel. Koristim paralelno s10+ i s20+, bas me iznenadjuje da nitko nije usporedio vibro motor u s20+. Stvarno su podigli na visi nivo, 120hz radi fantasticno. Uspredno sa S10+ nekako mi s10+ "laguje". Samsungu skidam kapu za ekran, ne znam kako svake godine naprave fantasticni ekran. Zvucnici su stvarno vrh, 20-30 posto bolji nego u s10+. Ja kao mobile gamer, igram Pubg mobile ni jednom nije zastucao. Steta sta u EU nema Snapdragon novi, ali tako je kako je. Punjac in box stvarno brzo puni, znam da nije najbrzi na svijetu. Svake godine se lomim da predjem na neki novi mob(kompaniju), ali nista od toga. Svidja mi se politika Samsunga sto u garantnom roku zamjenjuje ekrane besppatno. Spalio sam s8+ 2 puta, S9+ jednom, Note 8 dva puta. S10+ jednom i svaki put besplatan ekran. Znam da ce biti sada komentara, pa boze moj kako uapijes spaliti ekran. Odgovor je jasan, meni mobitel sluzi za posao 8 sati, igram na njemu 4-5 sati bez prestanka. Gledam youtube po 2-3 sata bez prestanka. Ako je tko hardcore na mobitelu, taj sam. Eto, ako tko ima kakva pitanja rado cu pomoci. Posto u vlasnistvu imam zadnje tri serije Galaxy mobitela. Pa mogu neku usporedbu napisati


Zaboravio napisati. Uredaj S20+ 5G 12gb ram-a i 128 gb memorije
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2020 17:32 (helix24).
 
4 0 hvala 1
7 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Svaka čast bar si iskren jedan je život i prži Max. zato ga čovik kupuje da mu služi a ne da se gnjurči sa njim u ruci pred znancima.

Nakon 7 do 10 dana korištenja napiši opširnije opservacije u svakom dijelu upotrebe moba.

 

👌

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Hocu, naravno. Trenutno sam zadovoljan. Nadam se da ce Samsung pustiti na najvecoj rezoluciji 120hz. Vidio sam vec da su neki developeri preko tasker.apk upogonili 120hz na najvecoj. Bar je tako na xda forumu.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+

Bok,

kakva su ti iskustva sa baterijom u odnosu na S10?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Trenutno ti ne mogu odgovoriti sa sto posto sigurnoscu kakva je baterija. Posto ga koristim dva dana. Na posao krecem u 13h sa 100 posto baterije zavrsavam u 22h sa 60-64 posto. Takva je statistika bila za s10+. Evo upravo sam dosao sa posla, i na S20+ imam 73 posto. Ali gledaj da ja ubijam telefon na poslu. Sve u svemu, meni je i na s10+ bila odlicna baterija.
15 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

Uzeo sam s20+ sivi 8/128gb. Pohvalio bih ekran fakat je odlican. 120hz je na prvu fenomalno ali se brzo navikne pa nema vise onog wow efekta. Brzo punjenje je dobro u odnosu na brzinu od s9. Kamere  su okej, usporedjivao sam s10+ i bolje su na s20+. Iphone 11 mi radi i dalje ljepse portrete. Senzor za otisak prsta katastrofa, na s9 sam otkljucavo osjetno brze nego na njemu. Sa baterijom sam zadovoljan, uz jako koristenje izdrzi dan bez problema. Tanak je i dobro leži u ruci. Ne svidja mi se sto su sve tipke na istoj strani. Sta se tice kvalitete izrade čvrst je i lagan, makar mi s9 djeluje vise premium. Poleđina makar je staklo, djeluje mi kao da je plastika. Eto to su moji objektivni dojmovi. Ako vas sta zanima slobodno pitajte

#fsb
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+

baš gledam ovaj s20 ultra na unbox therapy, lik ima seriju vlogova koje radi sa određenim modelima, isporbava kamere u raznim scenarijima - na stranu kalibraciju boje, tj. nekonzistentnost, autofokus je na razini redmi note 4x kojeg sam imao pred 4 godine - non stop objekt ispada iz fokusa i ponovno ga traži. stabilizacija na 4k30fps je koma, wobbly/želatina efekt dosta izražen.

 

nezz jel stvar u tim za mobitele ogromnim senzorima, al tražit 10k kn i servirat kupcu ovak nešto... uz sve te mega grojke ajfon i dalje kralj videa.

dok recimo s20 i plus verzija daju puno bolji video, iako nemaju te napucane senzore.

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Napravio sam prigovor kod A1 za S20+ jer sam dobio uredaj 8/128GB uređaj, a pisalo je 12/128GB. Danas je stigao odgovor, izvinjavaju se jer su utvrdili njihovu pogrešku i oslobodili su me plaćanja dva mjeseca moje tarife. Barem nešto. 👍😀
These Days
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
Hornet_93 kaže...

baš gledam ovaj s20 ultra na unbox therapy, lik ima seriju vlogova koje radi sa određenim modelima, isporbava kamere u raznim scenarijima - na stranu kalibraciju boje, tj. nekonzistentnost, autofokus je na razini redmi note 4x kojeg sam imao pred 4 godine - non stop objekt ispada iz fokusa i ponovno ga traži. stabilizacija na 4k30fps je koma, wobbly/želatina efekt dosta izražen.

 

nezz jel stvar u tim za mobitele ogromnim senzorima, al tražit 10k kn i servirat kupcu ovak nešto... uz sve te mega grojke ajfon i dalje kralj videa.

dok recimo s20 i plus verzija daju puno bolji video, iako nemaju te napucane senzore.

 To je zato jer Ultra nema Dual Pixel autofokus, a S20+ ima. U video segmentu je Ultra lošiji od S20. Rekao bih čak i od S10

13 godina
offline
Samsung Galaxy S20/S20+
Exynos vs Snapdragon

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
zuper kaže...
Exynos vs Snapdragon

Koja razlika, strašno.

 

Inače, prešao sam sa S8 na S20 + 5G i zaista mi nije wow efekt kakav sam očekivao, a 3 generacije je noviji.

Prije mi je nakon 1, 2 generacije skok bio wow. Možda sam i ostario pa me to sve ne veseli više kao prije 

 

120 hz je zakon !

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S20/S20+
ne znam kakav si skok očekivao
imam u kući S8,s10 i s20+
dobio sam ono što sam očekivao.
malo veći telefon, veća baterija i bolji ekran to je to realno

S8 i dalje odličan telefon
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice