Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 600.896
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Igor666 kaže...
kruskar kaže...
stipoo kaže...
T-mobile kasni sa ažuriranjima.

Ja imam s10+ iz T-mobile a supruga s10 iz slobodne prodaje i ona redovito dobiva prije ažuriranja.

Nadam se da ćemo mi dobiti android 11 do kraja mjeseca

 I to poprilično! 

Još uvijek mi je na 1. prosinca


dok kod par frendova S10 i S10+ oni su još na studenom i ne pronalazi novi update...

 a na kojoj su tocno verziji ? zadnji update je i bio u studenom/prosincu.

 Kod mene prosinac, kod njih studeni.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Samsung rolls back Android 11/One UI 3.0 update for the Galaxy S10 lineup.

https://m.gsmarena.com/samsung_rolls_back_android_11_one_ui_30_update_for_galaxy_s10-news-47336.php
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nadam se da će brzo taj novi update.
Odmah sam napisao u temi da je ovo prvi update općenito (ne samo na S10) s kojim nisam zadovoljan i da je zapravo par koraka unazad po nečemu.
Ono što nisam onda pisao, jer nisam imao iskustva, a vidim da se puno ljudi žali je baterija! Kod mene upravo suprotno. Baterija je dosta bolja nego prije, čak 30-45 minuta više SoT dobijem s jednakim načinom korištenja kao i prije.
Neka poprave problem s gestama o kojem sam pisao, bateriju neka ostave ili poboljšaju, te vrate edge osvijetljene i više opcija za te notifikacije, kako je bilo prije. Također mi se i widget vremenske prognoze više sviđao prije.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pozdrav danas mi se srusio softver i telefon se ne moze upaliti samo pokazuje da telefon trenutno ne pokrece samsungov softver naome rijec je od S10+. Pa mene sad zanima ako bih isla sama promjenit tj update softver na 11 zato sto mislim da je kod preuzimanja tog istog softvera doslo do greske i sstav se srusio, dali ce mi to utjecat na garanciju ili ako se nesto sje*e dali ce servis prihvatit samostalno updatevanje softvera, jer koliko sam citala Agram zathjeva da je softver azuran na posljednjoj verziji ako ide na popravak pa eto ako netko zna sta se dogodi sa garancijom ako se to napravi osobno bez ovlastenohlg servisa jer mi se ne ostavlja mobitel na mjesec dana tamo i duze dok se oni smisle uradit i popraviti stvar, a i treba mi stalno zbog posla i faksa. hvala
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
U Zagrebu samsung ima tri ovlaštena servisa koji bi trebali imati mogućnost popravka isti dan. U areni, vlaškoj i na radničkoj se nalaze. Bivši s8 i trenutni s10 su bili na servisu u areni i oba mobitela su isti dan u roku 2-3 sata riješeni. Na s10 su zamijenili ekran, okvir i bateriju na svoj trošak jer su umrli pixeli na jednom djelu ekrana kad je pao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam Android 11 instalirao s ODIN i garancija na uređaj je sačuvana. S pomoću Frija sam skinuo odgovarajući firmware. Prilikom instalacije odabrao sam HOME CSC. Nakon instalacije napravio sam Wipe Cashe Partition i sve je u redu.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Jel jos kome nestao samsung kalkulator nakon ovog updejta?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pinjossi kaže...
U Zagrebu samsung ima tri ovlaštena servisa koji bi trebali imati mogućnost popravka isti dan. U areni, vlaškoj i na radničkoj se nalaze. Bivši s8 i trenutni s10 su bili na servisu u areni i oba mobitela su isti dan u roku 2-3 sata riješeni. Na s10 su zamijenili ekran, okvir i bateriju na svoj trošak jer su umrli pixeli na jednom djelu ekrana kad je pao.

 Cek, cek, oces mi rec da se mrtvi pikseli nakon pada mobitel mogu provuc pod garanciju?

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
sLim95 kaže...
Pinjossi kaže...
U Zagrebu samsung ima tri ovlaštena servisa koji bi trebali imati mogućnost popravka isti dan. U areni, vlaškoj i na radničkoj se nalaze. Bivši s8 i trenutni s10 su bili na servisu u areni i oba mobitela su isti dan u roku 2-3 sata riješeni. Na s10 su zamijenili ekran, okvir i bateriju na svoj trošak jer su umrli pixeli na jednom djelu ekrana kad je pao.

 Cek, cek, oces mi rec da se mrtvi pikseli nakon pada mobitel mogu provuc pod garanciju?

 Sigurno da ne.

Vjerojatno uređaj nije bio fizički vidljivo oštećen i prošlo mu je.

3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...
sLim95 kaže...
Pinjossi kaže...
U Zagrebu samsung ima tri ovlaštena servisa koji bi trebali imati mogućnost popravka isti dan. U areni, vlaškoj i na radničkoj se nalaze. Bivši s8 i trenutni s10 su bili na servisu u areni i oba mobitela su isti dan u roku 2-3 sata riješeni. Na s10 su zamijenili ekran, okvir i bateriju na svoj trošak jer su umrli pixeli na jednom djelu ekrana kad je pao.

 Cek, cek, oces mi rec da se mrtvi pikseli nakon pada mobitel mogu provuc pod garanciju?

 Sigurno da ne.

Vjerojatno uređaj nije bio fizički vidljivo oštećen i prošlo mu je.

 Tako nekako, s time da sam dva puta bio. Prvi put vjerojatno nebi prošlo ali nisam imao vremena da čekam 3 sata popravak. Drugi put sam došao s pričom "Dečki su rekli pogledat mobitel ali nisam imao vremena" i 2 sata kasnije dočekao me praktički novi mobitel.

Čudno je bilo oštečenje, ekran nije ništa nastradao samo se stvorila mala točkica mrtvih pixela na lijevom rubu mobitela gdje se ogulio metalni dio kučišta.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pinjossi kaže...
x360gamer kaže...
sLim95 kaže...
Pinjossi kaže...
U Zagrebu samsung ima tri ovlaštena servisa koji bi trebali imati mogućnost popravka isti dan. U areni, vlaškoj i na radničkoj se nalaze. Bivši s8 i trenutni s10 su bili na servisu u areni i oba mobitela su isti dan u roku 2-3 sata riješeni. Na s10 su zamijenili ekran, okvir i bateriju na svoj trošak jer su umrli pixeli na jednom djelu ekrana kad je pao.

 Cek, cek, oces mi rec da se mrtvi pikseli nakon pada mobitel mogu provuc pod garanciju?

 Sigurno da ne.

Vjerojatno uređaj nije bio fizički vidljivo oštećen i prošlo mu je.

 Tako nekako, s time da sam dva puta bio. Prvi put vjerojatno nebi prošlo ali nisam imao vremena da čekam 3 sata popravak. Drugi put sam došao s pričom "Dečki su rekli pogledat mobitel ali nisam imao vremena" i 2 sata kasnije dočekao me praktički novi mobitel.

Čudno je bilo oštečenje, ekran nije ništa nastradao samo se stvorila mala točkica mrtvih pixela na lijevom rubu mobitela gdje se ogulio metalni dio kučišta.

 Evo kod mene stanje, znaci ekran fizicki nije ostecen ali su pikseli otisli. Mislis da bi moglo proci?

4 godine
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

@Pinjoss, sjećaš li se koliko si platio promjenu baterije?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Primjecujem na androidu11 povecanu potrisnju bateriju i slike kao da su mutnije
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
sLim95 kaže...
Pinjossi kaže...
x360gamer kaže...
sLim95 kaže...
Pinjossi kaže...
U Zagrebu samsung ima tri ovlaštena servisa koji bi trebali imati mogućnost popravka isti dan. U areni, vlaškoj i na radničkoj se nalaze. Bivši s8 i trenutni s10 su bili na servisu u areni i oba mobitela su isti dan u roku 2-3 sata riješeni. Na s10 su zamijenili ekran, okvir i bateriju na svoj trošak jer su umrli pixeli na jednom djelu ekrana kad je pao.

 Cek, cek, oces mi rec da se mrtvi pikseli nakon pada mobitel mogu provuc pod garanciju?

 Sigurno da ne.

Vjerojatno uređaj nije bio fizički vidljivo oštećen i prošlo mu je.

 Tako nekako, s time da sam dva puta bio. Prvi put vjerojatno nebi prošlo ali nisam imao vremena da čekam 3 sata popravak. Drugi put sam došao s pričom "Dečki su rekli pogledat mobitel ali nisam imao vremena" i 2 sata kasnije dočekao me praktički novi mobitel.

Čudno je bilo oštečenje, ekran nije ništa nastradao samo se stvorila mala točkica mrtvih pixela na lijevom rubu mobitela gdje se ogulio metalni dio kučišta.

 Evo kod mene stanje, znaci ekran fizicki nije ostecen ali su pikseli otisli. Mislis da bi moglo proci?

 Tako je i kod mene bilo samo malo više prema prema sredini ruba. Ne znam što da ti kažem, odnesi i napravi se glup pokaži to na ekranu i vidi što će reći. Iskreno mislim da moj slučaj nije bio za zamjenu pod garancijom jer je mobitel pao, ali eto posrećilo mi se i prošlo je.

3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Eric Prydz kaže...

@Pinjoss, sjećaš li se koliko si platio promjenu baterije?

 Ništa, sve je išlo pod zamjenu unutar garancije. Znači cijeli prednji dio mobitela zajedno s alu okivrom i nova baterija.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Jel vam se javlja konstantno opcija find my phone offline (danas cijeli dan) ? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.1.2021 16:13 (INKOGNITO3).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ne, S10

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Je li itko primjetio odljepljivanje zadnjeg stakla oko kamere od S10e? Počeli su se stvarati sitni mjehurići promjera do 1mm oko modula kamere. Mobitel je u savršenom stanju tako da nema govora o padovima il slično... 

Kako se servis odnosi prema ovakvim pojavama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Kad će taj update?
Što se tiče baterije, meni je sve bilo dobro, sad već par dana zeza. Jučer se mobitel ugasio na 50% prilikom snimanja 2 minute videa.
I pokazuje 0% baterije. Užas.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
SHELBY_09 kaže...

Je li itko primjetio odljepljivanje zadnjeg stakla oko kamere od S10e? Počeli su se stvarati sitni mjehurići promjera do 1mm oko modula kamere. Mobitel je u savršenom stanju tako da nema govora o padovima il slično... 

Kako se servis odnosi prema ovakvim pojavama?

 Nezz o čem pričaš, meni je S10e nakon više od godinu i pol doslovno NOV. S tim da ga ajmo reć svaki dan brišem sa 70% alkoholom već godinu i pol pa je sve super.

13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...
Kad će taj update?
Što se tiče baterije, meni je sve bilo dobro, sad već par dana zeza. Jučer se mobitel ugasio na 50% prilikom snimanja 2 minute videa.
I pokazuje 0% baterije. Užas.

krenuo je opet.. prvo Švicarska kao i uvijek.. kroz nekih tjedana dana najvjerojatnije

9 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Upravo sletilo...S10E.

My redemption lies in your demise
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
tommmyyy kaže...

Upravo sletilo...S10E.

 Ovo nije One UI 3.1?

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
SHELBY_09 kaže...

 Ovo nije One UI 3.1?

Nije, očito nekakva međuzakrpa.

My redemption lies in your demise
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
SHELBY_09 kaže...

Je li itko primjetio odljepljivanje zadnjeg stakla oko kamere od S10e? Počeli su se stvarati sitni mjehurići promjera do 1mm oko modula kamere. Mobitel je u savršenom stanju tako da nema govora o padovima il slično... 

Kako se servis odnosi prema ovakvim pojavama?

 Gdje je kupljen? Može slika?

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
bik kaže...
Jel jos kome nestao samsung kalkulator nakon ovog updejta?

 S10+

Da, nestao kalkulator, nisam primjetio dok mi neki dan nije zatrebao   :)

 

Skinio sam isti taj samsungov sa njihovog storea

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
GreenLife kaže...

 Gdje je kupljen? Može slika?

 U Sancta Domenice. 

Evo jedna i u boljoj kvaliteti. Slika 1 Slika 2

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2021 23:36 (SHELBY_09).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Moj je isto iz Sancte...

Full slike

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
SHELBY_09 kaže...
GreenLife kaže...

 Gdje je kupljen? Može slika?

 U Sancta Domenice. 

Evo jedna i u boljoj kvaliteti. Slika 1 Slika 2

 Zaista interesantno. Nisam se dosad sretao s takvom pojavom.

 

Možeš probat nosit na servis ali sumnjam da će ponudit soluciju bez plaćanja (unutar garancije) .

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
DiRT kaže...

Moj je isto iz Sancte...

Full slike

 A ne znam do čega je. Od prvog dana je u maskici...

GreenLife kaže...

 Zaista interesantno. Nisam se dosad sretao s takvom pojavom.

 

Možeš probat nosit na servis ali sumnjam da će ponudit soluciju bez plaćanja (unutar garancije) .

 Da, eventualno ću pitati za njihovo mišljenje kad mi njihov centar bude u blizini. Stvarno pazim na mobitel...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice