Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 600.899
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Koliko god mi je sada dobar double tap to sleeep, toliko mi je odvratna ova glupost sa tipkom za pojačavanje/stišavanje. Strašno.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
john142 kaže...

S10 A1 stigao update.

 

EDIT:

iiiiii u startu pljuska...ne radi hrpa modula u NiceLocku :(

 

Recoveri vise ne funkcionira na stari nacin. Potrebno je mobitel spojiti sa compom (ugasiti mob, spojiti ga na comp, bixby - vol+ - power)

 Samo ga na punjaču drži dok stisneš tipke za recovery.

5 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ok, super ako i tako radi.

 

Odmah na prvu mi se ne svidja sto su kod poziva fukcije u crnom pravokutniku (ne razumije ih, vrate transparentnost na sucelje i onda uvale ovu crnu pozadinu kod poziva) :( , kao ni podesavanje glasnoce.

Cini mi se da share konacno ima animaciju bez trzanja i cekanja.

Animacija povratka na Home screen mi je takodjer minus.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 14:51 (john142).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Također stigao Android 11, T-Mobile. 

MT22
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Odjavit ću se odavdje, još uvijek ništa :( A tako ga željno išlekujem haha

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Imam problem stalno mi se pojavljuje u statusnoj traci obavijest da mi je usb spojen, pa odspojen i tako stalno. U čemu je problem, nije nikakav usb spojen niti išta u utoru za usb portu.
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
SIII Deny kaže...
Imam problem stalno mi se pojavljuje u statusnoj traci obavijest da mi je usb spojen, pa odspojen i tako stalno. U čemu je problem, nije nikakav usb spojen niti išta u utoru za usb portu.

 Vlaga/mucice?

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Cjeli lockcsreen mi je cudno rastegnut nakon update, probo sam i screen zoom i font staviti na default.. meh..

 

Edit, haha na screenshot izgleda drugačije, kod. mene ikone nisu okrugle već jajaste.. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 16:16 (ivicask).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pinjossi utor mi izgleda čisto i suho, mislim nisam nisam ništa primijetio u utoru. Taj problem mi se pokazao prije tipa mjesec dana i odjednom prestalo, i sad opet
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Pinjossi utor mi izgleda čisto i suho, mislim nisam nisam ništa primijetio u utoru. Taj problem mi se pokazao prije tipa mjesec dana i odjednom prestalo, i sad opet
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
funny games kaže...

Brzo punjenje radi nakon update-a.Eto problem riješen,kao što sam rekao sw problem.

 evo potvrđeno da se spaja na pc uredno nakon update-a.Slika u prilogu.Nadam se da je samsung napravio dobar posao sa novim androidom jer ovo sa prethodnim(10-ka) mi je toliko diglo tlak da sam ga zamalo niz balkon bacio.Za sada novi update radi super i baterija mi je znatno bolja pogotvo dok je mobitel idle.Prethdno se crpila kao luda pogotvo preko noći dok nitko ne dira mobitel.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
SIII Deny kaže...
Pinjossi utor mi izgleda čisto i suho, mislim nisam nisam ništa primijetio u utoru. Taj problem mi se pokazao prije tipa mjesec dana i odjednom prestalo, i sad opet

 Pokušaj ga sa alkoholom isprati ili sa zrakom oprezno isuhati.Meni je update riješio problem nakon šta sam pokuša sa čišćenjem.Nadaj se samo da ti nije oštećen usb c utor.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Također stigao update.
Prvi update od kada koristim mobitele da mi se ne sviđa.
S10 se nekako čini sporiji, animacije nisu fluidne kao prije, obavijest i sve mi je potpuno promašeno.
O galeriji da ne pričam. Čak se niti ne sjećam kako je izgledalo prije, ali slike mi definitivno nisu bile kockice / imale rubove između.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...
Također stigao update.
Prvi update od kada koristim mobitele da mi se ne sviđa.
S10 se nekako čini sporiji, animacije nisu fluidne kao prije, obavijest i sve mi je potpuno promašeno.
O galeriji da ne pričam. Čak se niti ne sjećam kako je izgledalo prije, ali slike mi definitivno nisu bile kockice / imale rubove između.

Factory reset nakon velikog updatea?

S čim napravite backup aplikacija i podataka?

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nikad nisam radio, a niti ne želim factory reset nakon ažuriranja.
Uvijek je sve radilo kako treba, bez obzira na uređaj.
Stvarno bezveze update po meni.
Animacije su nekako namjerno bespotrebno (imho) usporene.
Također, najveća glupost mi je nedostatak edge svijetla prilikom obavijesti?
Do sada mi je bilo omogućeno samo dok je zaslon zaključan, sada mora biti ili uvijek ili nikako. Čemu Samsung?!
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
x360gamer kaže...
Nikad nisam radio, a niti ne želim factory reset nakon ažuriranja.
Uvijek je sve radilo kako treba, bez obzira na uređaj.
Stvarno bezveze update po meni.
Animacije su nekako namjerno bespotrebno (imho) usporene.
Također, najveća glupost mi je nedostatak edge svijetla prilikom obavijesti?
Do sada mi je bilo omogućeno samo dok je zaslon zaključan, sada mora biti ili uvijek ili nikako. Čemu Samsung?!

 Nemoj raditi factory reset već napravi samo wipe cache partition gdje izbrišeš samo temporary file.Znači uđeš u recovery mode,držiš power+bixby button+volume up dok se ne pojavi galaxy s10 zaslon i otpustiš sve te pronađeš navednu opciju.Zapravo je preporučljivo napraviditi navedeno nakon update-a sw.

6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Osobno me nije tražio nikakav factory resert (S10+) i sve radi dobro/normalno. Nisam primijetio nikakve probleme, malo se priviknuti i to je to.

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
GreenDevil kaže...

Osobno me nije tražio nikakav factory resert (S10+) i sve radi dobro/normalno. Nisam primijetio nikakve probleme, malo se priviknuti i to je to.

 Neće te mobitel tražiti factory reset sam od sebe,to radiš sam kada primjetiš nekakve nepravilnosti u radu mobitela.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 9:25 (funny games).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
john142 kaže...

S10 A1 stigao update.

 

EDIT:

iiiiii u startu pljuska...ne radi hrpa modula u NiceLocku :(

 

Recoveri vise ne funkcionira na stari nacin. Potrebno je mobitel spojiti sa compom (ugasiti mob, spojiti ga na comp, bixby - vol+ - power)

 NiceLock bi trebao proraditi u veljači.

5 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Hvala za info, vidio sam....

 

OneUI 3.0 bas i nije ispoliran, jedno poprave, drugo pokvare i tako non stop. E moj Samsuze.....

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Stigao i meni jutros. Svidja mi se novi interfejs, dok nova galerija izgleda očajno. Prikazuje dolje male sličice a izmedju slika u glavnom meniju galerije su debeli crni ramovi, katastrofa.

 

Super stvar je dvaput tap za zaključavanje, ali sad primjetih možda i najveću manu. Telefon mi je na punjaču, 50% napunjen i piše da treba još sat vremena do pune baterije?! Aloooo

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Marinero90 kaže...

Stigao i meni jutros. Svidja mi se novi interfejs, dok nova galerija izgleda očajno. Prikazuje dolje male sličice a izmedju slika u glavnom meniju galerije su debeli crni ramovi, katastrofa.

 

Super stvar je dvaput tap za zaključavanje, ali sad primjetih možda i najveću manu. Telefon mi je na punjaču, 50% napunjen i piše da treba još sat vremena do pune baterije?! Aloooo

 Normalno je da mobitel brzo puni do nekih 80%,poslije dosta uspori do 100%.Vjerovatno nekakva zaštita za bateriju.

3 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nije to to. Ja znam da mi je uvijek 0 do 100 bilo sat i 20 minuta okruglo. Uvijek. Sad mu očigledno treba više od 2h za to. Pričam za S10 standardni, exynos.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Marinero90 kaže...

Nije to to. Ja znam da mi je uvijek 0 do 100 bilo sat i 20 minuta okruglo. Uvijek. Sad mu očigledno treba više od 2h za to. Pričam za S10 standardni, exynos.

 Možda su nešto promjenili radi očuvanja baterije,moj s10e je poludio sa ovim androidom 10 i tek nakon update-a  normalno radi.

13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
funny games kaže...
Marinero90 kaže...

Stigao i meni jutros. Svidja mi se novi interfejs, dok nova galerija izgleda očajno. Prikazuje dolje male sličice a izmedju slika u glavnom meniju galerije su debeli crni ramovi, katastrofa.

 

Super stvar je dvaput tap za zaključavanje, ali sad primjetih možda i najveću manu. Telefon mi je na punjaču, 50% napunjen i piše da treba još sat vremena do pune baterije?! Aloooo

 Normalno je da mobitel brzo puni do nekih 80%,poslije dosta uspori do 100%.Vjerovatno nekakva zaštita za bateriju.

da, jer dok je baterija (polu-)prazna se može i brže puniti bez posljedica.. na 70-80% prelazi na normalno/sporije punjenje jer treba pažljivije

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Marinero90 kaže...

Nije to to. Ja znam da mi je uvijek 0 do 100 bilo sat i 20 minuta okruglo. Uvijek. Sad mu očigledno treba više od 2h za to. Pričam za S10 standardni, exynos.

 pogledaj da ti nije iskljucen fast charge.

6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Osobno bi mogao reći da primijetim da se baterija puno brže prazni nego prije update-a (S10+)

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Marinero90 kaže...

Nije to to. Ja znam da mi je uvijek 0 do 100 bilo sat i 20 minuta okruglo. Uvijek. Sad mu očigledno treba više od 2h za to. Pričam za S10 standardni, exynos.

 Meni na S10 punjenje radi normalno ali sam update je bugovit i los. Dosta animacija je trzavo, ima preklapanja teksta u pojedinim prozorima, notifikacije su totalno unistili (edge se pali i kada je display upaljen, za neke apk radi a za neke ne, neke apk upale display umjesto edge).

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Meni je ok na S10e, po mom nezahtjevnom koristenju sad mi ispada SOT 2h danas i jucer preko noci i jos 60+% je ostalo baterije. Prije kad se jako pazilo moze ic preko 6h, al vise je to prek 5h, naravno uvijek kazem da taj mob nije za przenje brightnessa, bt, data, gps. To nije radni konj, to je mali kompakt koji je fensi u ruci.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Itko na S10 T-mobile da je dobio update?

Meni na t-mobileu i još par frendova ne dolaze updateovi.
Meni samo ovaj zadnji s Android 11, a dvojici frendova se ne miče s 1. studenog

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice