Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 600.893
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S10-Plus-screen-protector-incompatible_id113657

 

Katastrofa..vidi gdje je otisak prsta tu nema zaštite, nego je izrezan krug da možeš dodatknut ekran jer ne radi senzor preko zaštitnog stakla ili maske. Zanima me kako će izgledat pisanje poruka s tom rupom na sredini.

 

Jer se oni u Samsungu zajebavaju??Veću glupost dugo nisam vidio.

 

Prognoziram da će S10 lošije prodavat nego S9.

 

 

 
0 2 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S10-Plus-screen-protector-incompatible_id113657

 

Katastrofa..vidi gdje je otisak prsta tu nema zaštite, nego je izrezan krug da možeš dodatknut ekran jer ne radi senzor preko zaštitnog stakla ili maske. Zanima me kako će izgledat pisanje poruka s tom rupom na sredini.

 

Jer se oni u Samsungu zajebavaju??Veću glupost dugo nisam vidio.

 

Prognoziram da će S10 lošije prodavat nego S9.

 

 

sumnjam da su toliko blesavi, vjerovatno je ovo ona zastitna folija sto dolazi preko telefona kada ih izvadis iz kutije

 

nece si dopustiti takav fijasko valjda za ljubilarni uredaj, dovoljna je rupica 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/22973692
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
To su sve glupost. Mobilna tehnologija je vec otprije nekoliko godina dosegnula svoj vrhunac. Vec nekoliko godina imamo mobitele koji ne trzaju. Naravno ne govorim o lowend segmentu. Jedno su brojke i benchmark a drugo real life. Kupite bilo koji mob iznad 200e i vidjeti cete da ne steka. Meni jos od Redmi notea 3 svaki mobitel radi fluidno. Sad sam na iPhone X i jednako fluidno radi kao i bivsi redmi 5+. Ove sve promjene od ekrana rama i baterije su da se opravda visa cijena od prethodnika. Neces primjetiti razliku u radu između S9 i s10 pa nek ima s10 i vise rama i brzi proc i brzu memoriju mi to nećemo primjetiti.
Treba nam neki jaci skok, nesto novo, sto ne ugrade onaj projektor bolje i to, bar je nesto novo a ne svake godine vise kamera manje notcha i jaci procesor. Dajte nesto novo.
Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Grafenske baterije će biti zanimljiv napredak kad se dogodi... Mislio sam da će biti nešto ove godine od toga prema najavama iz prošle godine ali izgleda ništa do daljnjega.
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Jedva cekam da izadje s10 da mogu kupiti s8
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Zasto si bacio pare na iphonex ako ti i redmi radi super? Sta si mislio da iphone leti na mjesec, izracunava formulu protiv raka.. ?
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 23:42 (bik).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Presao sam na iphone cisto zbog iOSa , kamere i zbog amoled ekrana jer mi je redmi bio katastrofalan na suncu, ali sto se tice fluidnosti nisam primjetio razliku. Kako svi flagshipi s amoledom imaju cijenu oko 600-700€ odlucio sam uzeti Iphone za 750€ na akciji u Njemačkoj. Iphone je zbog iOSa stvarno kompletan uređaj. Na androidu bih morao skidati desetke aplikacija koje su u iosu defaultne. Iphone X mi je prvi Flagship u životu. Iphone za razliku od Android mobitela drzi cijenu duže vremena tako da je i to bio jedan od faktora. Zelim reci da smo dosli do vrhunca i da svi proizvođači imaju Flagshipe po 600€ + i da ta cijena nije opravdana jer svake godine dobivamo iste mobitele s marginalnim promjenama i da nam treba nesto novo.
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Gogy7 kaže...
Presao sam na iphone cisto zbog iOSa , kamere i zbog amoled ekrana jer mi je redmi bio katastrofalan na suncu, ali sto se tice fluidnosti nisam primjetio razliku. Kako svi flagshipi s amoledom imaju cijenu oko 600-700€ odlucio sam uzeti Iphone za 750€ na akciji u Njemačkoj. Iphone je zbog iOSa stvarno kompletan uređaj. Na androidu bih morao skidati desetke aplikacija koje su u iosu defaultne. Iphone X mi je prvi Flagship u životu. Iphone za razliku od Android mobitela drzi cijenu duže vremena tako da je i to bio jedan od faktora. Zelim reci da smo dosli do vrhunca i da svi proizvođači imaju Flagshipe po 600€ + i da ta cijena nije opravdana jer svake godine dobivamo iste mobitele s marginalnim promjenama i da nam treba nesto novo.

 Koje su to defaultne aplikacije ja IOS-u a da ih na Android moraš skidat.???Prosvjetli nas.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Gogy7 kaže...
Presao sam na iphone cisto zbog iOSa , kamere i zbog amoled ekrana jer mi je redmi bio katastrofalan na suncu, ali sto se tice fluidnosti nisam primjetio razliku. Kako svi flagshipi s amoledom imaju cijenu oko 600-700€ odlucio sam uzeti Iphone za 750€ na akciji u Njemačkoj. Iphone je zbog iOSa stvarno kompletan uređaj. Na androidu bih morao skidati desetke aplikacija koje su u iosu defaultne. Iphone X mi je prvi Flagship u životu. Iphone za razliku od Android mobitela drzi cijenu duže vremena tako da je i to bio jedan od faktora. Zelim reci da smo dosli do vrhunca i da svi proizvođači imaju Flagshipe po 600€ + i da ta cijena nije opravdana jer svake godine dobivamo iste mobitele s marginalnim promjenama i da nam treba nesto novo.

 Ja mislim da je ovo dovoljno novo naspram prosle godine

 

Infinity O display

Gorilla glass 6

Ultrasonic fingerprint scanner

Trostruka kamera (Normalna,sirokokutna,telefoto)

Prednja kamera koja ce snimat u 4k

Veca baterija 3400 mah na s10 i 4100 na s10+

Reverzibilno bezicno punjenje 3.5 puta brze od Huawei mate 20 pro

HDR10+

Povecanje svjetlosti na 800 niti,znaci jos bolja vidljivost na suncu

 

Ako se na ovo sve pridoda UFS 3.0 sto jos nije sigurno hoce li bit u s10,navodno snapdragon 855 podrzava samo 3.0 pa bi realno gledajuci sve verzije trebale podrzavat 3.0 onda je to vec mobitel koji jede malu djecu kak bi se reklo.

 

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Kao prvo biljeske, na androidu sam promjenio barem 10 aplikacija za biljeske i ni jedna mi nije valjala, kod iosa je super plus ima ugradeni skener dokumenata koji super radi a kod androida moram traziti app, Zatim aplikacije tipa word, excell i pdf reader moram skinuti u iosu imam, aplikacija za sat, vec ju imam, aplikacija za zdravlje vec ju imam, aplikacija za mail, aplikacija za datoteke, aplikacija za e pub,aplikacija za vrijeme, aplikacija za burzu, aplikacija za internet browser, safari je super, aplikacija za kameru je super, Eto svaka defoultna app na Iosu mi je super ne moram skidati druge, dok mi je na androidu uvijek nesto falilo i morao sam imati desetke aplikacija, jos one koje valjaju imaju reklame i tako. Da ne govorim o suradnji izmedu Iphonea macbooka, ipada i watcha, sve je jedan ekosistem. Sve sto radim na iphoneu mogu nastaviti na tabletu ili macbooku, S androidom si ogranicen samo na android osim ako ne mislis sve slati na dropbox pa skidati na pcu. Ne govorim da nekih aplikacija nema vec vecina defultnih app na androidu nevalja, neke se ne mogu ni deinstalirati. Stvar je u tome da su app na iosu super pa ne moras traziti druge.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 10:40 (Gogy7).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Samsung stock aplikacije su većinom superiorne u odnosu na IOS. Najveći problem kod Samsunga je nedovršeni cloud. Jednom kad implementiraju web servise za svoje stock aplikacije, čak niti Google alternative neće biti u velikoj prednosti. AI će uvijek biti na strani Googlea ali kvaliteta stock Samsung aplikacija je već u ovom trenutku dovoljno dobra.
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
XSX kaže...

 Ja mislim da je ovo dovoljno novo naspram prosle godine

 

Infinity O display - 

Gorilla glass 6

Ultrasonic fingerprint scanner

Trostruka kamera (Normalna,sirokokutna,telefoto)

Prednja kamera koja ce snimat u 4k

Veca baterija 3400 mah na s10 i 4100 na s10+

Reverzibilno bezicno punjenje 3.5 puta brze od Huawei mate 20 pro

HDR10+

Povecanje svjetlosti na 800 niti,znaci jos bolja vidljivost na suncu

 

Ako se na ovo sve pridoda UFS 3.0 sto jos nije sigurno hoce li bit u s10,navodno snapdragon 855 podrzava samo 3.0 pa bi realno gledajuci sve verzije trebale podrzavat 3.0 onda je to vec mobitel koji jede malu djecu kak bi se reklo.

 

Ja mislim da ovo nije dovoljno a zašto :

 

Infinity O display - osobno su meni one rupe s desne strane bezveze. Bolja mi je fora izgled ekrana kao na M20 - gdje je ona kamera kao kapljica u sredini.

Gorilla glass 6 - isto mi ne igra ulogu jer od Glass 4 mi se nije ekran nikad ogrebao a nemam zaštitno staklo/ ili ga imam ali ga brzo skinem. Na Note 9 nema zaštitno staklo i nema ni jedne ogrebotine.

Ultrasonic fingerprint scanner - bedastoća jer ona ekipa kojai ma zaštitno staklo ga neće moči koristit osim ako će imat onu rupu u sredini. Moj post višlje... Puno bolje 3D skeniranje lica...

Trostruka kamera (Normalna,sirokokutna,telefoto) - to mi sestra ima na LG G5. Sad vidi kad je G5 izašao...pametnom dosta. Bez onih kombinacija kamere na M20P - zoom x3, x5 i sl...kamera na S10 mi je smiješna. 

Prednja kamera koja ce snimat u 4k - aj to je ok. Ne znam jel sam ikad snimao nešto s prednjom kamerom.

Veca baterija 3400 mah na s10 i 4100 na s10+ - brzo punjenje ispod 40W ne prihvačam. M20P se napuni 75% za 30min i kod S10 očekujem isto ili bolje. Sve ostalo je promašaj.

Reverzibilno bezicno punjenje 3.5 puta brze od Huawei mate 20 pro - meni nebitno...imao sam ga na M20P i probao jednom iz fore...

HDR10+ - otom potom.

Povecanje svjetlosti na 800 niti,znaci jos bolja vidljivost na suncu - ako do sad vidljivos Samsunga nije bila dobra, ne znam kad će pa makar imao 5000 niti i mi vidjeli čitata s kilometra i pol na suncu.

 

Kad pogledam sve te prednosti koje si naveo., ne mislim dati 7000-8000kn za S10, nego ostajem na Note 9 do kraja godine i čekam Pixel 4. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 11:05 (R36).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Gogy7 kaže...

Kao prvo biljeske, na androidu sam promjenio barem 10 aplikacija za biljeske i ni jedna mi nije valjala, kod iosa je super plus ima ugradeni skener dokumenata koji super radi a kod androida moram traziti app, Zatim aplikacije tipa word, excell i pdf reader moram skinuti u iosu imam, aplikacija za sat, vec ju imam, aplikacija za zdravlje vec ju imam, aplikacija za mail, aplikacija za datoteke, aplikacija za e pub,aplikacija za vrijeme, aplikacija za burzu, aplikacija za internet browser, safari je super, aplikacija za kameru je super, Eto svaka defoultna app na Iosu mi je super ne moram skidati druge, dok mi je na androidu uvijek nesto falilo i morao sam imati desetke aplikacija, jos one koje valjaju imaju reklame i tako. Da ne govorim o suradnji izmedu Iphonea macbooka, ipada i watcha, sve je jedan ekosistem. Sve sto radim na iphoneu mogu nastaviti na tabletu ili macbooku, S androidom si ogranicen samo na android osim ako ne mislis sve slati na dropbox pa skidati na pcu. Ne govorim da nekih aplikacija nema vec vecina defultnih app na androidu nevalja, neke se ne mogu ni deinstalirati. Stvar je u tome da su app na iosu super pa ne moras traziti druge.

 Problem je sto si koristio pogresan android telefon. To sve sto si naveo samsung ima sa stock aplikacijama i tu u najboljim izvedbama.

 

A ti si prvi lik na svijetu kojeg vidim da kaze da je android naspram ios ogranicen.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 10:59 (arnes_king).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Gogy7 kaže...

Kao prvo biljeske, na androidu sam promjenio barem 10 aplikacija za biljeske i ni jedna mi nije valjala, kod iosa je super plus ima ugradeni skener dokumenata koji super radi a kod androida moram traziti app, Zatim aplikacije tipa word, excell i pdf reader moram skinuti u iosu imam, aplikacija za sat, vec ju imam, aplikacija za zdravlje vec ju imam, aplikacija za mail, aplikacija za datoteke, aplikacija za e pub,aplikacija za vrijeme, aplikacija za burzu, aplikacija za internet browser, safari je super, aplikacija za kameru je super, Eto svaka defoultna app na Iosu mi je super ne moram skidati druge, dok mi je na androidu uvijek nesto falilo i morao sam imati desetke aplikacija, jos one koje valjaju imaju reklame i tako. Da ne govorim o suradnji izmedu Iphonea macbooka, ipada i watcha, sve je jedan ekosistem. Sve sto radim na iphoneu mogu nastaviti na tabletu ili macbooku, S androidom si ogranicen samo na android osim ako ne mislis sve slati na dropbox pa skidati na pcu. Ne govorim da nekih aplikacija nema vec vecina defultnih app na androidu nevalja, neke se ne mogu ni deinstalirati. Stvar je u tome da su app na iosu super pa ne moras traziti druge.

Pričaš gluposti...jer imam Note 9 i Iphone 8 doma pa čisto da ti kažem.

 

1. Bilješke - Google keep bilješke - sinkornizacija gdje god hoćeš...nije bitan operativni sustav. Hoču na kompu na poslu, na laptopu, drugom mobitelu. Odlična aplikacija i koristim je već 3-4 god.

2. Skener dokumenata - ne koristima često ali imam "Tap Scanner" - sliku pošaljem gdje želim (e-mail, whats app,...)

3. Word, excel, pdf... - sve to nađeš za 1 sek na Google storu, a i Samsung sve te aplikacije ima predinstalirane

4. Aplikacija za sat - nemoj me nasmijavat...od S3 koristim samsungovu aplikaciju za sat...i ništa joj ne fali.

5. Aplikacija za zdravlje - Samsung ima to predinstalirano - ne koristim te bedastoće., ali probao sam preko moba si očitat otkucaje srca, i kisik u krvi. Ok. 

6. Aplikacija za e-mail - svi imamo Gmail samim time i njihovu aplikaciju., poslovno imam i Microsoft Exchange ActiveSync koja koristi Samsung e-mail. Radi savršeno.

7. Aplikacija za vrijeme - Samsung aplikacija za vrijeme. Ništa joj ne fali.

8. Aplikacija za burzu - Iphone to ima od prvog Iphonea - a valjda to netko čak i upali...

9. Aplikaciaj za internet - Mislim da se zna da Samsung browser je jedan od najboljih ili najbolji browser

10. Aplikacija za kameru - Iphone aplikacija je za onu stvar naspram svih ostalih. Očeš promjenit rezoluciju i sl trebaš ići u postavke gdje su sve postavke...

 

Tako da predinstalirane aplikacije koje si ti naveo ima svaki Samsung i svaka je dobra. Meni je sve na Google aplikacijama i ja doslovno nisam ograničen za Macbook ili Ipad. Mogu radit bilo gdje, na bilo čemu pa čak i na Macbooku - npr Google keep, Google fotografije - sve to radi na Iphoneu jer supruga ima te aplikacije na Iphoneu...

 

Po meni si provalio glupost i ostao živ.

 

 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

Kad pogledam sve te prednosti koje si naveo., ne mislim dati 7000-8000kn za S10, nego ostajem na Note 9 do kraja godine i čekam Pixel 4. 

 

 Malo smo oteli temu s N9. :) Osim veličine koja bi nekome mogla predstavljati problem, ne vidim ništa što bi nekome moglo smetati da ide u zamjenu ili čekanje...

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Sil kaže...
R36 kaže...

Kad pogledam sve te prednosti koje si naveo., ne mislim dati 7000-8000kn za S10, nego ostajem na Note 9 do kraja godine i čekam Pixel 4. 

 

 Malo smo oteli temu s N9. :) Osim veličine koja bi nekome mogla predstavljati problem, ne vidim ništa što bi nekome moglo smetati da ide u zamjenu ili čekanje...

Nije u pitanju da li bi netkom nešto moglo smetat., nego je u pitanju napredak naspram cijene., a ja napredak ne vidim.

 

Ne može mi Gorilla Glass 6 biti razlog kupovine moba, ili širokutna kamera a LG je ima od G5..., ili brzo punjenje od 15W a konkurencija ima od 20W - 40W.

 

 

 

 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...
Sil kaže...
R36 kaže...

Kad pogledam sve te prednosti koje si naveo., ne mislim dati 7000-8000kn za S10, nego ostajem na Note 9 do kraja godine i čekam Pixel 4. 

 

 Malo smo oteli temu s N9. :) Osim veličine koja bi nekome mogla predstavljati problem, ne vidim ništa što bi nekome moglo smetati da ide u zamjenu ili čekanje...

Nije u pitanju da li bi netkom nešto moglo smetat., nego je u pitanju napredak naspram cijene., a ja napredak ne vidim.

 

Ne može mi Gorilla Glass 6 biti razlog kupovine moba, ili širokutna kamera a LG je ima od G5..., ili brzo punjenje od 15W a konkurencija ima od 20W - 40W.

 

 

 

 

 Ma jasno... Referirao sam se na Note 9 kojeg i sam imam. Uopće ne razmišljam o S10 ili bilo čemu što izlazi ove godine.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Tko ima Note 9 koji je jak igrac u svim disciplinama ne treba razmišljati o necem drugom do kraja godine...jedino ako nekome dosadi, a meni cesto zna neki mobitel dosaditi.😂
Note 9 se za sada dobro drzi, nisam imao mob s kojim sam tako zadovoljan.😊
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ocean77 kaže...
Tko ima Note 9 koji je jak igrac u svim disciplinama ne treba razmišljati o necem drugom do kraja godine...jedino ako nekome dosadi, a meni cesto zna neki mobitel dosaditi.😂
Note 9 se za sada dobro drzi, nisam imao mob s kojim sam tako zadovoljan.😊

 Osim brzog punjena, po meni sporog, ok je mob.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Da mu baterija nije tako dobra i ja bi tome prigovorio, ali uz cjelodnevnu autonomiju svejedno mi je puni li se 45 min ili 90 min.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 14:04 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Tko će odgovarat za ovo 😂

 

 
2 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
XSX kaže...

Tko će odgovarat za ovo 😂

 

 vrhunski, dode u ured, dajte da snimim, necu objavit prije launcha, majke mi 

 

i sad samsung skida video, a ljudi kopiraju i stavljaju gore ponovno

15 godina
online
Samsung Galaxy S10/S10+

4.3 radim promociju Galaxy s10 uređaja u Arena centru pa slobodno navratite 

#fsb
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
sveupitni kaže...

4.3 radim promociju Galaxy s10 uređaja u Arena centru pa slobodno navratite 

Kolega FSB-ovac? 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
sveupitni kaže...

4.3 radim promociju Galaxy s10 uređaja u Arena centru pa slobodno navratite 

 Znači po tome je mob početkom 3mj već u prodaje...

15 godina
online
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...
sveupitni kaže...

4.3 radim promociju Galaxy s10 uređaja u Arena centru pa slobodno navratite 

Kolega FSB-ovac? 

 Pozdrav kolega 

#fsb
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

u Mobisu krenule prednarudzbe.

 

S10 500kn skuplji od S9 znaci 6999kn

S10plus 400kn skuplji od S9plus znaci 7699kn

S10e je 5799kn

 

da ne govorim o cijenama sa vise memorije.Uzas

I onda se cude sto Xiaomi prevladava sve vise, kao i ostale kineske marke.

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
mp3david kaže...

u Mobisu krenule prednarudzbe.

 

S10 500kn skuplji od S9 znaci 6999kn

S10plus 400kn skuplji od S9plus znaci 7699kn

S10e je 5799kn

 

da ne govorim o cijenama sa vise memorije.Uzas

I onda se cude sto Xiaomi prevladava sve vise, kao i ostale kineske marke.

 Da poklanjaju Galaxy Watch još bi i razmislio...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice