Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 600.914
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Nemože.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

https://www.gsmarena.com/two_galaxy_s10_variants_certified_in_china_still_has_15w_charger-news-35068.php

 

Ako je ovo istina, onda je Samsung u banani. Samo 15w brzo punjenje kad pojedinici imaju od 20w-40w.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...

https://www.gsmarena.com/two_galaxy_s10_variants_certified_in_china_still_has_15w_charger-news-35068.php

 

Ako je ovo istina, onda je Samsung u banani. Samo 15w brzo punjenje kad pojedinici imaju od 20w-40w.

 da, bas su fail sa tim punjenjem

 

jos kad znamo da kod nas dolazi poznati cuclac baterija Exynos 10nm, a ne SD855 7nm, i povijest S8 i S9 serije sa losim trajanjem baterija kroz dan, bad news

 

bilo kako bilo probat cu ga, ako ce rupa biti uzas kao sto mislim, plus losa baterija lako vratim 

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Timo kaže...
R36 kaže...

https://www.gsmarena.com/two_galaxy_s10_variants_certified_in_china_still_has_15w_charger-news-35068.php

 

Ako je ovo istina, onda je Samsung u banani. Samo 15w brzo punjenje kad pojedinici imaju od 20w-40w.

 da, bas su fail sa tim punjenjem

 

jos kad znamo da kod nas dolazi poznati cuclac baterija Exynos 10nm, a ne SD855 7nm, i povijest S8 i S9 serije sa losim trajanjem baterija kroz dan, bad news

 

bilo kako bilo probat cu ga, ako ce rupa biti uzas kao sto mislim, plus losa baterija lako vratim 

Krivo nije 10nm nego 8nm...neka čuda nadogradnja s 10nm na 8nm, jer nisu još spremni za 7nm što mi je čudno za Samsung.

 

Zato će Ameri imat privilegiju vrtit S10 na Snapdragonu 855...

 

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
7,8 ili 10... potpuno irelevantno dok god rade mobitele koji su kompletni a ne poluproizvodi kao neki.
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Tek mi je danas sinulo. Ako ce s10 imat rupu u ekranu, a sve ostalo ce biti ekran, znaci da se gubi notifikacijska lampica...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ocean77 kaže...
7,8 ili 10... potpuno irelevantno dok god rade mobitele koji su kompletni a ne poluproizvodi kao neki.

 s obzirom na slabe baterije i sporo "brzo" punjenje, naravno da je relevantno koji SoC koristi

 

Exynos je veci potrosac baterije uvijek bio u odnosu na Snapdragon, i frustrirajuce je sto mi u EU nemamo opciju biranja koji SoC zelimo, nego nam se gura taj Exynos

 

ne govorim da je on los, spor ili tako nesto, vec je zamjetno manja autonomija baterije na njima nego na SD, a kada ti Samsung to upakira u 3000mAh bateriju, onda imas smece od autonomije kao na S8 i S9

 

bolja litografija, smanjuje potrosnju SoC-a, a baterije van Note serije na samsungu su blagi uzas

 

losu autonomiju su bar mogli kompenzirati brzim punjenjem, kao konkurencija, bumo vidli

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 8:34 (Timo).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ja imam Note 9 i autonomija mi je 6 sati SOT i dok je tako nije me previse briga koji je procesor i dali se puni sat ili sat i pol.
Taj mob ima autonomiju za cijeli dan cak i za nekoga tko jako puno koristi mob...iz takve perspektive je to irelevantno.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ocean77 kaže...
Ja imam Note 9 i autonomija mi je 6 sati SOT i dok je tako nije me previse briga koji je procesor i dali se puni sat ili sat i pol.
Taj mob ima autonomiju za cijeli dan cak i za nekoga tko jako puno koristi mob...iz takve perspektive je to irelevantno.

super za tebe i tvoj nacin koristenja mobitela

 

nije spomenuto da N9 ima losu autonomiju.

 

Pogotovo zato sto ima 4000mAh bateriju, i opet mu je zbog Exynosa autonomija losija nego na SD 845 ili od konkurentskih proizvoda istog kapaciteta

 

SoT nije relevantna metrika za mjerilo baterije, jer svatko koristi uredaj u razlicitim uvjetima i na razlicite nacine, sa razlicitim aplikacijama i razlicitim gutacima baterije ukljucenim ili iskljucenim

 

ali to nema veze sa S10 koji ce navodno dolaziti sa 3100 Lite, 3500 Normal, i 4000 za Plus, u 2019 godini za flagship, osim Plus verzije to su prejadne baterije

 

ako mogu drugi, moze i samsung, pogotovo sto je lider u prozvodnji baterija

 

sat i pol punjenje je ok kada ti baterija traje od jutra do navecer, ali kada ti traje dva dana pa usred tog drugog dana trebas nadopuniti, 15 min na 40% je vrhunska stvar, kao na M20P ili OP6 recimo

 

ili u slucaju  S8 ili S9 kad ne mozes biti siguran da ce ti mobitel izdrzat od 6h do 18h, ne bih htio ponovno to iskustvo sa S10, a ako ne uzmem Plus verziju, cini mi se da ce biti tako 

 

autonomija, brzo punjenje i kamera su jedine stvari koje radvajaju top mobitele u danasnje vrijeme

 

vidjet cemo za dva mjeseca 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo ga

Moj PC  
1 0 hvala 3
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...

Evo ga

notch koji su pomakli udesno, unbafakinglivable 

 

aj bar ovi sa jednom kamerom nece bit tak debilni

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ocean77 kaže...
7,8 ili 10... potpuno irelevantno dok god rade mobitele koji su kompletni a ne poluproizvodi kao neki.

 

Meni su samsunzi pogotovo S9/+ poluproizvodi baš zbog dvije elementarne stvari u mobitelima. Baterije i UI experience.

 

Sve je to lijepo,kran,kamerica...ali kada sam vidio da mi baterija na S9 traje tri puta manje od Matea 10 došlo mi je da bacim to gdje i pripada....u smeće.

 

Onda dolazimo do user experiencea u UI-u i tu djeluje ko poluproizvod,komparabilan brzinom recimo sa xperiom Z3 koju sam imao....NEKOĆ. Jedna se još vrti u našim uredima pa vidim iz prve ruke. 

 

Nadam se da će se problem adresirati u ovogodišnjem izdanju. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 13:06 (saintmarcus9).
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Da nema Note 9 slozio bih se s tobom...zato mi nije odgovarao Note 8 kao sto mi ne odgovara ni S9+...Note 9 je to sve popravio.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
saintmarcus9 kaže...
ocean77 kaže...
7,8 ili 10... potpuno irelevantno dok god rade mobitele koji su kompletni a ne poluproizvodi kao neki.

 

Meni su samsunzi pogotovo S9/+ poluproizvodi baš zbog dvije elementarne stvari u mobitelima. Baterije i UI experience.

 

Sve je to lijepo,kran,kamerica...ali kada sam vidio da mi baterija na S9 traje tri puta manje od Matea 10 došlo mi je da bacim to gdje i pripada....u smeće.

 

Onda dolazimo do user experiencea u UI-u i tu djeluje ko poluproizvod,komparabilan brzinom recimo sa xperiom Z3 koju sam imao....NEKOĆ. Jedna se još vrti u našim uredima pa vidim iz prve ruke. 

 

Nadam se da će se problem adresirati u ovogodišnjem izdanju. 

Slazem se s time da je baterija na s9 losa, ali zato je na s9+ prica potpuno drukcija. Znam jer sam ih imao oba. A sto se tice UI-ja, uvijek ce biti netko kome nesto smeta, tako da su to osobne preferencije. Meni je recimo one ui sasvim pristojna promjena, ugodan je za oko, pogotovo dark mode, geste su fantasticne. Svida mi se ovaj zaobljeni dir, prati formu ekrana. Tako da se nikako ne mogu sloziti s tim da je UI razlog sto je poluproizvod. Ali kao sto napisah, sve su to samo ukusi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nije izgled UI-a problem već kad stisne m nešto, pogotovo imenik...Z3 to učita brže nego S9.

Nedopustivo...meni. Možda neko ima druge preference pa ga to ne smeta.

S9 plus ima bolju bateriju to je istina no opet duplo slabiju od čega sam navikao.

Tu bi došli i do punjenja koje je iz 2013.

Ja sam isto jedan od onih koji puni mob ujutro dok se picanim za posao i jedem.

Uglavnom osobno,daleko od potpunog paketa kako neki kažu. Napominjem. Govorim za sebe.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 13:48 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
saintmarcus9 kaže...
Nije izgled UI-a problem već kad stisne m nešto, pogotovo imenik...Z3 to učita brže nego S9.

Nedopustivo...meni. Možda neko ima druge preference pa ga to ne smeta.

S9 plus ima bolju bateriju to je istina no opet duplo slabiju od čega sam navikao.

Tu bi došli i do punjenja koje je iz 2013.

Ja sam isto jedan od onih koji puni mob ujutro dok se picanim za posao i jedem.

Uglavnom osobno,daleko od potpunog paketa kako neki kažu. Napominjem. Govorim za sebe.

Ja ti imam XZ3, dakle Sonijev model iz 2018, a on mi sporije ucitava imenik i aplikacije od S9+ kog sam nedavno imao

6 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

u samsungu su se uhvatili za narodnu izreku, rupa je rupa... 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ocean77 kaže...
Ja imam Note 9 i autonomija mi je 6 sati SOT i dok je tako nije me previse briga koji je procesor i dali se puni sat ili sat i pol.
Taj mob ima autonomiju za cijeli dan cak i za nekoga tko jako puno koristi mob...iz takve perspektive je to irelevantno.

Nastsvno na Samsung.Ne može bit olakotna okolnost što baterija traje cijeli dan.,pa eto soc može biti i na 10nm.

Jednostavno ili moraju razvijati naprijed tehnologiju ili neka prodaju telefone s starijom tehnologijom po povoljnoj cijeni.

 

M20P na 7nm razvaljuje s brzinom software.Svi se mogu sakrit pored M20P.

 

U svakom slučaju kad vidim da će S10 imat 15w punjenje mi je vec sad lose a konkurencija ima od 20-40w. Čitam da senzor otiska prsta na S10 neće radit ako imaš zaštitno staklo.

 

Kamera mora imat barem x5 zoom...

 

Jednostavno Samsung mora biti isti ili bolji od konkurencije jer jednostavno sve ostalo nema smisla.

 

Ali kad vidim ovu rupu od prednje kamere...sve sam više siguran da ga necu kupit.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Moguće. Izgleda da ni XZ3 nije ništa naročito. Ali lagfest Samsunga uzrokovan kriminalnim schedulerom za Exynos lagano ulazi u legende.

Nadajmo se da će novi izdanje Exynosa biti bolje od onoga debakla prošle godine.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 21:39 (saintmarcus9).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

lose to izgleda u praksi, sudeci po ovoj fotki.

 

ipak ce bit najbolje pričekati N10 koji ce imati predstavljeni "new infinity" display bez ove rupetine

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Timo kaže...

lose to izgleda u praksi, sudeci po ovoj fotki.

 

ipak ce bit najbolje pričekati N10 koji ce imati predstavljeni "new infinity" display bez ove rupetine

Da je malo manja bilo bi okej, ali necu donositi nikakve zakljucke prije nego sto ga isprobam uzvo. 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
CrossDeath kaže...
Timo kaže...

lose to izgleda u praksi, sudeci po ovoj fotki.

 

ipak ce bit najbolje pričekati N10 koji ce imati predstavljeni "new infinity" display bez ove rupetine

Da je malo manja bilo bi okej, ali necu donositi nikakve zakljucke prije nego sto ga isprobam uzvo. 

navodno ima neki display preko te prednje kamere, pa ces moci staviti razne ikonice ili animacije, pa nece to izlgedat  ovako ruzno kao da imas rupu za privjesak u ekranu.

 

vise me brine koliko to smeta funkcionalno aplikacijama u full screen modu i slicno

 

slazem se da svakako treba probati u praksi 

 

medutim cim 100% potvrde da N10 dolazi sa "new infinity" bit ce bye bye S10

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

evo još sličica

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.1.2019 11:24 (CrossDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

s10 će navodno podržavati i blockchain novčanik

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Šteta kaj plus model ima 2 prednje kamere pa malo cundo izgleda. Ak je to zbog portrait moda samo, onda bas nepotrebno.. Ne znam kakve senzore su iza stavili ali nadam se da ce dignut ljestvicu što se kvalitete fotografije tiče. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
AudioGorilla kaže...

Šteta kaj plus model ima 2 prednje kamere pa malo cundo izgleda. Ak je to zbog portrait moda samo, onda bas nepotrebno.. Ne znam kakve senzore su iza stavili ali nadam se da ce dignut ljestvicu što se kvalitete fotografije tiče. 

Navodno je jedna rupa za prednju kameru a druga za senzor 3d skeniranja lica

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
To bi imalo smisla, jer je njihov face unlock godinama iza Applea i Huaweia. Pogotovo ako im fingerprint unlock nebu dobro radio sa screen protectorom.

Iskreno jedva čekam telefon, ako su pogodili kameru i bateriju, vraćam se sa M20Pro odmah na Samsung.
5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

za sve kojima se rupa ne svida, mozda vam se stvarno ostvari pretpostavka da ce N10 doci sa "new infinity" ekranom

 

naime, samsungu je odobren patent, kamera u s-penu, koji su bili prijavili 2017.

 

tako da je vrlo moguce, da ce N10 biti tocno to, pravi full ekran bez icega, a selfie kamera u olovci 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mitohondri kaže...

za sve kojima se rupa ne svida, mozda vam se stvarno ostvari pretpostavka da ce N10 doci sa "new infinity" ekranom

 

naime, samsungu je odobren patent, kamera u s-penu, koji su bili prijavili 2017.

 

tako da je vrlo moguce, da ce N10 biti tocno to, pravi full ekran bez icega, a selfie kamera u olovci 

 wow

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice