Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 600.852
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Govorio sam o stranici Android Sage. Tu se u samim počecima bete ista može skinuti i nadograditi na uređaj. Sve aplikacije, postavke i sl. ostaju netaknuti. Pošto sam na SEE, nadogradim SEE. Na Sam Mobile u početku toga nema.
12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pozz svima!
imam običan S10, zadnje vrijeme prilikom "trešenja" mobitela čujem zveckanje u stražnjoj kameri.
Zanima me kod ostatka korisnika S10, dali imate isto zveckanje? 

Slike uslikane bez blica u slabo osvjetljenim uvjetima su nekad mutne, a nekad super izoštrene.
Čak imam situaciju gdje su u identičnim uvjetima 1 slika odlična, ostale 2 katastrofalne(napravim ih xy i isti slučaj).

MixCloud: https://www.mixcloud.com/_DJ_Pharaoh/ SoundCloud: https://soundcloud.com/tutankhamon95 Facebook: https://www.facebook.com/Faraon95031 Instagram: https://www.instagram.com/dr.faraon_
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

I meni se na S10e cuje zveckanje dok tresem mob, to je vjerojatno OIS pa se mice unutra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
DiRT kaže...

I meni se na S10e cuje zveckanje dok tresem mob, to je vjerojatno OIS pa se mice unutra.

Hmm hmm, moje mišljenje da tog nebi trebalo bit!
Jer ipak je to jedna od vrlo osjetljivih stvari.

MixCloud: https://www.mixcloud.com/_DJ_Pharaoh/ SoundCloud: https://soundcloud.com/tutankhamon95 Facebook: https://www.facebook.com/Faraon95031 Instagram: https://www.instagram.com/dr.faraon_
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
kruskar kaže...

Pozz svima!
imam običan S10, zadnje vrijeme prilikom "trešenja" mobitela čujem zveckanje u stražnjoj kameri.
Zanima me kod ostatka korisnika S10, dali imate isto zveckanje? 

Slike uslikane bez blica u slabo osvjetljenim uvjetima su nekad mutne, a nekad super izoštrene.
Čak imam situaciju gdje su u identičnim uvjetima 1 slika odlična, ostale 2 katastrofalne(napravim ih xy i isti slučaj).

 To je OIS, to je normalno, leca se pomice, mora se cut.

Autoclimb kills more people than AIDS
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Si siguran da nije blenda? Imao sam telefone s OIS-om ali koliko se sjećam samo S9 i S10e su mi zveckali.

12 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Je li tko skidao ovu tvornicku foliju s mobitela? Poprilicno mi se ishabala, a imam u glavi neku informaciju od negdje da nije bas preporucljivo skidat tu foliju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
sLim95 kaže...

Je li tko skidao ovu tvornicku foliju s mobitela? Poprilicno mi se ishabala, a imam u glavi neku informaciju od negdje da nije bas preporucljivo skidat tu foliju?

 Skinuo sam ja i držim ga bez ikakve folije otada.

MT22
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2020 18:36 (Marijano22).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
sLim95 kaže...

Je li tko skidao ovu tvornicku foliju s mobitela? Poprilicno mi se ishabala, a imam u glavi neku informaciju od negdje da nije bas preporucljivo skidat tu foliju?

 skini obavezno, ja sam nedavno skinuo jer je vec bila katastrofa i ekran je 5x ljepsi, a o fingerprint senzoru da ne pricam koliko bolje radi.

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Jel imas crtica po ekranu nakon koristenja bez folije?
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Koristim S10e od prvog dana bez folije. Ima minijaturnih crta koje se vide samo na direktnom suncu. Feeling pod prstima je daleko bolji nego s bilo kakvim protectorom.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Uključi kameru pa onda probaj da li se čuje zveckanje dok treseš mob
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
galinjo24 kaže...
Jel imas crtica po ekranu nakon koristenja bez folije?

 za sad ne.

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Za sada ništa od bete Samsung odgađa zbog stare boljke prekomjerna potrošnja baterije.


https://m.gsmarena.com/samsung_delaying_one_ui_30_beta_for_galaxy_s10_series_over_excessive_battery_drain-news-46317.php
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Danas sam instalirao Android 11 beta za svoj Samsung Galaxy S10, G973F. Kod mene je SEE. Link ima na XDA Developer, ali na stranici za Samsung Galaxy S10+. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 15:01 (Mandak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mandak kaže...

Danas sam instalirao Android 11 beta za svoj Samsung Galaxy S10, G973F. Kod mene je SEE. Link ima na XDA Developer, ali na stranici za Samsung Galaxy S10+. 

 Dojmovi?

MT22
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

Rano je još govoriti o dojmovima. Do sada nema nekih problema. Ima nekih mogućnosti koje meni i ne znače baš nešto. Očekivao sam više od novog sustava. Tek je prva Beta, pa ćemo vidjeti što će biti. 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Update 1.12.
 
1 0 hvala 1
13 godina
online
Samsung Galaxy S10/S10+

One UI 3.0 je krenuo! Zasad S10 Lite u Indiji i Španjolskoj.

 
0 1 hvala 2
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ministar kaže...

One UI 3.0 je krenuo! Zasad S10 Lite u Indiji i Španjolskoj.

 Znači negdje 20-25.1 možemo očekivat update.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

nije da cete dobit nesto bitno sa UI 3.0

imam s20+ i taj 3.0, ne donosi apsolutno nista sto je potrebno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Na s10+ na beta verziji pišu na xda da se značajno poboljšala baterija...
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
kruskar kaže...
ministar kaže...

One UI 3.0 je krenuo! Zasad S10 Lite u Indiji i Španjolskoj.

 Znači negdje 20-25.1 možemo očekivat update.

To je za S10 Lite. Za seriju S10 Android 11 Beta je krenula 25. studenoga ove godine. Stabilna verzija bi mogla uskoro izaći za ove uređaje. 

 

Samsung Galaxy S10 and Note 10 will soon start getting stable Android 11 One UI 3.0

 

https://www.sammyfans.com/2020/12/25/samsung-galaxy-s10-note-10-android-11-one-ui-3/

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 22:40 (Mandak).
13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mandak kaže...
kruskar kaže...
ministar kaže...

One UI 3.0 je krenuo! Zasad S10 Lite u Indiji i Španjolskoj.

 Znači negdje 20-25.1 možemo očekivat update.

To je za S10 Lite. Za seriju S10 Android 11 Beta je krenula 25. studenoga ove godine. Stabilna verzija bi mogla uskoro izaći za ove uređaje. 

 

Samsung Galaxy S10 and Note 10 will soon start getting stable Android 11 One UI 3.0

 

https://www.sammyfans.com/2020/12/25/samsung-galaxy-s10-note-10-android-11-one-ui-3/

stigao One UI 3.0 za S10 Lite i kod nas

11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Evo može pomoć ljudi ako je imao ikakva slična iskustva.

 

Prije godine dana mijenjao sam mobitel Samsung galaxy A5(2017) radi toga radi toga što je imao probleme sa USB portom (nije se htio povezati sa PC niti koristiti mogućnost brzog punjenja)Kupio novi kablel i punjač i ništa.Odnio sam ga na servis u Split jer mu je bilo ostalo još par mjeseci garancije ali su me glatko odbili radi toga što treba mijenjati matičnu ploču radi tog USB porta koji se nalazi na matičnoj.Rekoh oke,odo kupiti Samsung Galaxy  s10E i rekoh ajde bit će bolje.Evo nakon 12 mjeseci isti se problem pojavio i na njemu,i da stvar bude gora stari Samsung A5 radi sada uredno.Radi mu uredno brzo punjenje i spaja se na PC bez ikakvih problema.Sada jel mi itko može reći što se događa?!?!?!!? Da li se radi o softwerskom bugu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
funny games kaže...

Evo može pomoć ljudi ako je imao ikakva slična iskustva.

 

Prije godine dana mijenjao sam mobitel Samsung galaxy A5(2017) radi toga radi toga što je imao probleme sa USB portom (nije se htio povezati sa PC niti koristiti mogućnost brzog punjenja)Kupio novi kablel i punjač i ništa.Odnio sam ga na servis u Split jer mu je bilo ostalo još par mjeseci garancije ali su me glatko odbili radi toga što treba mijenjati matičnu ploču radi tog USB porta koji se nalazi na matičnoj.Rekoh oke,odo kupiti Samsung Galaxy  s10E i rekoh ajde bit će bolje.Evo nakon 12 mjeseci isti se problem pojavio i na njemu,i da stvar bude gora stari Samsung A5 radi sada uredno.Radi mu uredno brzo punjenje i spaja se na PC bez ikakvih problema.Sada jel mi itko može reći što se događa?!?!?!!? Da li se radi o softwerskom bugu?

 Promjeni mobitel...makni se od Samsunga. Nije da nema izbora.

 

Al ne kužim ovo - ostalo ti par mjeseci garancije i ti si prihvatio to da se njima s tvojim mobitelom neda zajebavat tj mjenjat matičnu. To mi je nejasno. Jesi dobio neku refundaciju ili nešto?

11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Vataš se za gluposti,morao bi sam platiti taj popravak prema mišljenju servisa jer sam navodno sam kriv  za fizičko oštećenje utora.ugl to nije ni bitno jer taj mobitel sada ispravno radi bez greške.Zanima me koji vrag je sa navedenim mobitelima i zašto mi novi mobitel ima iste probleme?Da li je itko imao iste probleme?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
funny games kaže...

Vataš se za gluposti,morao bi sam platiti taj popravak prema mišljenju servisa jer sam navodno sam kriv  za fizičko oštećenje utora.ugl to nije ni bitno jer taj mobitel sada ispravno radi bez greške.Zanima me koji vrag je sa navedenim mobitelima i zašto mi novi mobitel ima iste probleme?Da li je itko imao iste probleme?

Koliko vidim i ti si popušio pričau servisera da si ti sam kriv. Šta bi bio kriv. usb c ulaz i kako god kabel okreneš ne možeš mašit. Šta bi ti tu onda bio kriv.

 

U svakom slučaju je malo čudno da ti se i na drugom mobu sj... priključak. Ne znam šta ti radiš, ali očito nešto krivo radiš.

 

Jel imaš malu djecu? Da ti se netko od klinaca ne igra s punjačem i mobom. 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 14:11 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
R36 kaže...
funny games kaže...

Vataš se za gluposti,morao bi sam platiti taj popravak prema mišljenju servisa jer sam navodno sam kriv  za fizičko oštećenje utora.ugl to nije ni bitno jer taj mobitel sada ispravno radi bez greške.Zanima me koji vrag je sa navedenim mobitelima i zašto mi novi mobitel ima iste probleme?Da li je itko imao iste probleme?

Koliko vidim i ti si popušio pričau servisera da si ti sam kriv. Šta bi bio kriv. usb c ulaz i kako god kabel okreneš ne možeš mašit. Šta bi ti tu onda bio kriv.

 

U svakom slučaju je malo čudno da ti se i na drugom mobu sj... priključak. Ne znam šta ti radiš, ali očito nešto krivo radiš.

 

Jel imaš malu djecu? Da ti se netko od klinaca ne igra s punjačem i mobom. 

 Jel ti shvaćaš da taj mobitel radi ispravno? i sada novi mobitel ima iste stvari? Što mogu krivo raditi,ja posebno pazim na takve stvari niti jedan nema ogrebotinu.Ugl očito se radi o sw deformaciji,stoga se nadam novom update-u koji bi trebao ovih dana doći.

Kako god jako frustrirajuće.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice