Samsung Galaxy S10/S10+

poruka: 2.250
|
čitano: 604.575
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
MUĆAK kaže...
thebatman kaže...

Ako koga zanima

S10 Lite, novi model, par dojmova:

- otiskak prsta je jako brz i ima tocnost 95/100 puta

- ekran je izvrstan i na suncu se fenomenalno vidi

- ui radi odlicno, ali preporucam smanjit animacije

- kameru moram jos testirat, al prvi dojmovi su da je solidna. Video stabilizacija je izvrsna, na zalost ne podrzava 4k60fps (što je glupost jer je unutra SD855). Sutra cu malo kameru istestirat i probat kakav gcam 

- i šlag za kraj. Sve ukljuceno, bez ikakve štednje, SOT 7h

 

Ako vas šta zanima pitajte.

 U Mobisu je 5034 kn a S10+  je  5385 kn .

Nije usporedivo .

 Istina, al cijena ce brzo pasti, a sad kad ga dobiju i operateri bit ce ch po njuskalu.

Dosta fin telefon moram priznat.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Fin telefon, ali stvarno nema smisla pokraj neznatno skupljeg S10+.
3500 da košta, e to bi već bilo realnije
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

S10.

Problem od nedavno. Kada radim update aplikacija unutar Galaxy Storea preko Wi-Fija trebam mu 100 godina. Prebacim na mobilni internet i skine odmah. Preko Google Playa na istom Wi-Fiju sve skida normalno brzo, surfanje i sve na Wi-Fiju je ispravno. Samo download na Galaxy Storeu ne radi dobro. Neka ideja?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
4mal. Stigao novi update od 1. siječnja? Ti se šališ? Pa danas je 1. veljače.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 15:00 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Znam da izlazi vrlo brzo Galaxy S20 i bit ce mi zaista pre-preskup, neuhvatljiv, pa mi treba pomoc oko ovih dvojbi:

-Galaxy 9 na Galaxy S10? (ne bi S10e nikako)

-Galaxy S10 ili S10+?

S20 bi mi mogao doci tek u plan za otprilike godinu dana, kada malo cijene budu povoljnije.

Ostati na S9 ili ici na S10 pitanje je sad? (S9 sam uzeo nov tocno prije godinu dana)

Vasa cijenjena iskustva, savjeti i preporuke mi trebaju, posebno onih koji su presli sa S9 na S10...

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Prešao sam s S8 (koji je više manje isti S9) na običan S10.
S8 mi je bio pun pogodak veličinom, S10 iako malo duži i širi, trebalo mi je neko vrijeme da se naviknem. Osobno nisam fan tog povećavanja gabarita uređaja, i da korisnici nemaju izbor kao nekad u "manjim" dijagonalama.
Meni se prijelaz isplatio samo radi bolje baterije (za jedno 30etak % sigurno u odnosu na S8), 2 kamere više (sirokutna je zakon za gro stvari, ovu 3. Rijetko koristim za portrete, za 2x zoom skoro nikad), "stereo" zvučnika (koje ti na S9 već imaš) i nove 2 godine jamstva.
Uglavnom, baterija je igrala ulogu i kamera. Sve osim toga, S8-S9-S10 su isti uređaji. Nijanse ih dijele, ništa primjetno u radu. Svi 3 lete. Za igrice ne znam, pošto mi za to mobitel ne služi. Ne kraju se sve svodi na tvoje potrebe.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja nebi prelazio tak brzo na generaciju noviji model. Ima vremena za prelazak jer to ne mora biti svake godine. Ja se jos uvijek zapitam vec vise od pol godine dal mi je prelazak sa S7 na S10e trebao, i je i nije. Dali je prelazak sa S3 na S7 bio pun pogodak, itekako i to nekoliko puta bolje iskustvo dok sa S7 na S10e nije tako, samo je duplo, u kameri cak i ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
S10e je duplo brži i bolji uređaj od S7. Nije za usporedbu. Plus što je S7 mutavi mono.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Oldy kaže...
4mal. Stigao novi update od 1. siječnja? Ti se šališ? Pa danas je 1. veljače.

 To je za T-mobile i brzo...sta ces...

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam prešao sredinom prošle godine sa S7 na S10+ i mogu reći da se S7 za svoje godine dobro drži... 

S10+ jest brži i bolji jer je noviji i sve to ali i S7 nije za baciti sigurno još ovu godinu :) 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ja sam morao uzet neš bolje novije a da je dimenzijama ko S7 zato i je pao izbor na S10e kad je bio na akciji uz sluške gratis. A S7 sam morao dat starom da ga unaprijedim jer ga više nisam mogao gledat na staroj Nokiji koja je nikakva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ima li razlike u sirini displaya izmedju S7 i S10E ili mi se to samo cini posto S10E ima deblje rubove?

Jos uvijek sam na S7 i razmisljam o mogucem prelasku na S10E ili Note10 koji me odbija zbog edge displaya i mozda citaca otiska. Nije puno veci i tezi, ima poprilicno brzu memoriju, brzi punjac ali edge display :(

Mob obicno imam 3+ godina...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Pozz ljudi...cura mi ima s10+...i ima par dana trokira, veceras joj se prilikom igranja igrice poceo grijat...jucer ulazila u kameru i zablokiro, morala ga resetirat...jel imo tko slicnih problema ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Samo kod kamere ali rijetko, jos nisam nasao fix, pokusao i obrisati cash itd za kameru ali se ponovo pojavila. Mislim da je do scene optimisera
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
john142 kaže...

Ima li razlike u sirini displaya izmedju S7 i S10E ili mi se to samo cini posto S10E ima deblje rubove?

Jos uvijek sam na S7 i razmisljam o mogucem prelasku na S10E ili Note10 koji me odbija zbog edge displaya i mozda citaca otiska. Nije puno veci i tezi, ima poprilicno brzu memoriju, brzi punjac ali edge display :(

Mob obicno imam 3+ godina...

Ja sam imao A8 i prešao na Note 10 (ne plus), isto sam bio skeptičan što se tiče edge displaya ali pokazalo se da mi je on potpuno ok i da ne smeta pri radu nimalo.

Kompaktne dimenzije Nota 10 su mi također odlične, iako je i dalje to ne baš mali uređaj. S10e sam isto razmatrao prilikom kupovine, ali bio mi je oko 3500kn na pretplatu, što mi nije bila dobra cijena za taj mobitel. Da je bio 2500 uzeo bih ga odmah, ovako sam otišao na Note.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Mene bi kod telaca Note 10 ispao na 2 godine sve skupa skuplji od S10e 2107kn. To se meni ne isplati, jer gledam proći jeftinije, a i S10e zadovoljava moje potrebe.
Dobar ekran, dobar sound, dobre kamere. A Ionako stalno dolaze sve bolji i bolji tako da je najboljeg teško imati. Tj. danas je, već sutra to više nije.
Ne zamaram se više s tim da mora bit najbolji.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
josip199 kaže...

Pozz ljudi...cura mi ima s10+...i ima par dana trokira, veceras joj se prilikom igranja igrice poceo grijat...jucer ulazila u kameru i zablokiro, morala ga resetirat...jel imo tko slicnih problema ? 

 Da, meni se počeo problem sa kamerom javljati prije par dana. Mobitel skroz zašteka, smrzne se na par minuta, ni jedna tipka ne radi sve dok se ne pojavi onaj prozor da je kamera prestala sa radom. I također sam primjetio da se dosta zagrijava

SVEMOGUĆI
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
josip199 kaže...

Pozz ljudi...cura mi ima s10+...i ima par dana trokira, veceras joj se prilikom igranja igrice poceo grijat...jucer ulazila u kameru i zablokiro, morala ga resetirat...jel imo tko slicnih problema ? 

 Da, meni se počeo problem sa kamerom javljati prije par dana. Mobitel skroz zašteka, smrzne se na par minuta, ni jedna tipka ne radi sve dok se ne pojavi onaj prozor da je kamera prestala sa radom. I također sam primjetio da se dosta zagrijava

 I meni se kamera prilikom pokretanja zablokirala par puta, slika ili bude u par fps ili skroz stane. Restarto sam telefon nije se desilo za sad opet. 

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
ivicask kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
josip199 kaže...

Pozz ljudi...cura mi ima s10+...i ima par dana trokira, veceras joj se prilikom igranja igrice poceo grijat...jucer ulazila u kameru i zablokiro, morala ga resetirat...jel imo tko slicnih problema ? 

 Da, meni se počeo problem sa kamerom javljati prije par dana. Mobitel skroz zašteka, smrzne se na par minuta, ni jedna tipka ne radi sve dok se ne pojavi onaj prozor da je kamera prestala sa radom. I također sam primjetio da se dosta zagrijava

 I meni se kamera prilikom pokretanja zablokirala par puta, slika ili bude u par fps ili skroz stane. Restarto sam telefon nije se desilo za sad opet. 

 S tim da meni mobitel šteka i prilikom korištenja drugih aplikacija(facebook, instagram i sl.), kad "skrolam", pregledavam video itd...

SVEMOGUĆI
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+

I njoj takodjer....kad skrola, gleda storije na instagramu....kad dodje poruka na messenger.

5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Hacker002 kaže...
john142 kaže...

Ima li razlike u sirini displaya izmedju S7 i S10E ili mi se to samo cini posto S10E ima deblje rubove?

Jos uvijek sam na S7 i razmisljam o mogucem prelasku na S10E ili Note10 koji me odbija zbog edge displaya i mozda citaca otiska. Nije puno veci i tezi, ima poprilicno brzu memoriju, brzi punjac ali edge display :(

Mob obicno imam 3+ godina...

Ja sam imao A8 i prešao na Note 10 (ne plus), isto sam bio skeptičan što se tiče edge displaya ali pokazalo se da mi je on potpuno ok i da ne smeta pri radu nimalo.

Kompaktne dimenzije Nota 10 su mi također odlične, iako je i dalje to ne baš mali uređaj. S10e sam isto razmatrao prilikom kupovine, ali bio mi je oko 3500kn na pretplatu, što mi nije bila dobra cijena za taj mobitel. Da je bio 2500 uzeo bih ga odmah, ovako sam otišao na Note.

 Ne volim preskupe tarife pa mobitele uvijek kupujem za cash preko oglasa. Trenutna situacija kaze da je razlika cca 1200kn izmedju S10E (2800) i Note10 (4000).

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
josip199 kaže...

I njoj takodjer....kad skrola, gleda storije na instagramu....kad dodje poruka na messenger.

 Točno to da.

SVEMOGUĆI
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Ha preskupo je kako kome. Ja ne vidim nigdje jeftinije za neograničene pozive unutar Hrvatske, neograničene poruke i neograničeni net od telaca. Trenutno mi je tarifa 159kn, jer ne primam papirnati račun.
Mene S10e ispada 3199kn na dvije godine I ne meni ništa ne šteka.
Što radite s tim mobitelima? Probajte wipeat cache particiju. Poželjno nakon updatea.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 14:29 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
john142 kaže...

 Ne volim preskupe tarife pa mobitele uvijek kupujem za cash preko oglasa. Trenutna situacija kaze da je razlika cca 1200kn izmedju S10E (2800) i Note10 (4000).

Ako ti je 2800 ok cijena za S10e i ako ti on odgovara uzmi ga. Jednako vrijedi i za Note 10.

Probaj ih oba uživo držati koristit bar par minuta ako imaš mogućnost, može pomoći dosta u odabiru.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Novi update :)
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ako kome treba imam s10 spigen tough armor masku..koristena par mjeseci..kao nova..antracit boja..za 100kn

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
Telci. S10e.
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+
Pozdrav, imam s10+ i zanima me koje je optimalno punjenje baterije ili nije toliko bitno ako ga pustim da se prazni do kraja?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S10/S10+
jana_d95 kaže...
Pozdrav, imam s10+ i zanima me koje je optimalno punjenje baterije ili nije toliko bitno ako ga pustim da se prazni do kraja?

genralno nije najbolje pustiti bateriju da se isprazni do kraja (osim u slucaju kalibracije baterije), ali buduci da svi mijenjamo mobitele svake 2 godine, to nece ostaviti utjecaja na koristenje samog uredaja... tako da, koristi ga kako te god volja, nemoj da bude obrnuto

7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S10/S10+

Ima netko da je na bonbon i ne dobija OTA updates?

 

I dalje sam na december update koji sam napravio preko samsung switcha, jedini put kad sam dobio OTA update je kad sam kupio mobitel i prvi put ga upalio u rujnu prosle godine, od tad nikad nisam dobio OTA i sve radim preko samsung switcha, evo sad je proslo 2 mjeseca i nisam dobio ni january ni february update.

Mob (S10) je kupljen preko Mobileshop webshopa i CSC je mađarski, ima li to neke veze zasto ne dobijam update ili mozda jer sam prosli update napravio preko switch a ne ota.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice