Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 426
|
čitano: 182.239
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
digitall kaže...

 i ja sam u istoj dilemi, note10+ ili s20+ (za istu cijenu), jer s20 mi je premali ekran, ultra je fail, a najbitnija mi je kamera i sto vise hz na ekranu.. gledajući sve te usporedbe s20+ je nešto malo bolji u kameri, a veličina ekrana je gotovo ista kao note10+

drugo je manje više isto, jedino spen koji mi nije presudan..

 

inače imam p30pro koji radi bez najmanje greške od prvog dana, ali eto dosadno mi pa bi malo nešto drugo, pa mogućnosti s malo većim ekranom i više hz, ali da kamera nije lošija od p30p, i da baterija nije baš osjetno lošija od p30p

 

vidim da se piše o zagrijavanju s20+, pa ne znam da li je to tako samo od sebe ili prilikom igranja igara koje ne igram niti me zanimaju

 

edit: još jedna stvar koja mi se više sviđa na s20+ je manja zakrivljenost ekrana

 note 10+ ti je dosta siri

 

s20+ ima 120Hz

 

note10+ ima spen i puno bolje trajanje baterije

 

pregrijavanje se desava samo kod gaminga

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
digitall kaže...

 

edit: još jedna stvar koja mi se više sviđa na s20+ je manja zakrivljenost ekrana

 ja ga imam od jučer i premda još nisam mjerodavan da išta kažem za sada je super.

posebice me brzo punjenje itekako iznenadilo....

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Imao sve po rukama i S10 lite mi se pokazao kao najbolji samsung koji je ikada prodavan kod nas (nakon S7). Brutalna batka i punjenje, snapdragon 855 umjesto exynos smeća, odličan ogromni amoled ekran, nije težak iako je velik, dovoljno dobar prikaz i kamera, odličan dizajn i super  leži u ruci (raspored težine). Još na akciji 3900 kn a na njušci 3200kn novi. Plastika iza se ne kuži toliko baš je premium feeling a ionako ide maska, osim toga staklo lakše puca kod padova. Kamera nije kao na S20 ali nije ni daleko a uspoređivao sam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 9:33 (gnomisa).
 
2 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
@gnomisa znači 162.5mm bi ipak mogao koristit? Bitno da je Mi10 sa 162.4mm prevelik 😂
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 9:47 (Dario7).
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

USB-C to 3,5mm koji radi, došao mi danas, je da mu trebalo 2 mjeseca da dođe ali radi.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Ima takvih adaptera u Elmatis-u. Dođeš, isprobaš, radi-uzmeš, ne radi-ne uzmeš. Cijena: 20kn. (dvadesetkuna)
Iznenađujuće.
http://www.elmatis.hr/ProductDetails.aspx?productId=53561
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Mogao si to napisati i prije ako si znao, svako malo ljudi traže i pitaju koji adapter radi a nitko ne odgovara osim original Samsung za 100kn. Zato sam i stavio ovaj, nije nitko lud platit 5 puta više za istu stvar.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Žao mi je što prije nisam dao link, ali slučajno sam naletio na adapter, tražeći nešto drugo, pa sam vas obavijestio, tako da znate ubuduće. I može se na licu mjesta isprobati, a nije ni skup. Ja ga nisam isprobao.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 14:34 (najdix).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

kako na note 10 napraviti kad mi stigne notifikacija da svijetli da znam da imam propusteno notifikaciju? samo pocne da svijetli display i poslije toga nista vise! nije kao na galaxy s8 kad imam propusteno notifikaciju da mi svijetli dok ne otvorim notifikaciju! i hocu li ista dobiti ako stavim njemacki software dbt preko odina? ili je to sve isto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Koliko sam ja nasao da svijetli ne moze ali zvuk se moze ponavljati za neprocitane notifikacije....
Aodnotify upravo testiran i ne izgleda loše...
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 17:44 (Posmatrač).
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

AODNotify ja koristim već par mjeseci i super mi je. Neželim always on display imati jer mi je baterija i ovako katastrofa, a AODN sam namjestio da mi drži AOD upaljen kad imam obavijest i radi bez greške.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Kako se tocno zove taj AODNotify na Play Store-u?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

notification light / led note 20, s20 - aodnotify, plava ikona sa ajmo reći b slovom okrenutim udesno. Samo napišeš aodnotify i prva app.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Isplati li se sad prelazak na note 10+ sa note 9?...tmobile ima dobru ponudu uz diners 4740 kn i tarifa s 129 kn na 24 mj.
uz poklon galaxy watch active 2....mišljenja molim
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

AODNotify je zaista odličan u ovih nekoliko dana što koristim

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Stigla masivna nadogradnja 1123 MB

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 17:33 (Nefil).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Nefil kaže...

Stigla masivna nadogradnja 1123 MB

 note 10 ili 10+? Sta je novo?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Posmatrač kaže...
Nefil kaže...

Stigla masivna nadogradnja 1123 MB

 note 10 ili 10+? Sta je novo?

Note 10+

 

 

One UI 2.5

Sad sam editirao sliku (stavio u dvije da se nešto vidi)

5 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Spajanje s televizorom super funkcionira.
Ekran moba kao touchpad, super.
 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Samo pohvala za uređaj... Imao Note 10+ jedno pola godine od izlaska i onda prije par mjeseci me uhvatio "crv" da se vratim na iPhone. Svi moji izleti na iPhone uglavnom traju do dva mjeseca max. :) Poslije toga mi nekako nije imalo smisla u tom trenutku vraćati se na uređaj koji sam već imao pa sam uzeo S20+. Zbog katastrofalne baterije otišao na P40 Pro i zbog nedostatka Google servisa trčeći se vratio na jedini uređaj s kojim sam bio zadovoljan - Note 10+. Itekako je konkurentan i u 2020. Sad sam kao kod kuće opet. :)
 
4 0 hvala 0
12 godina
online
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Pozdrav,

Trebao bih si nabaviti zamjenski punjac, "fast charger", za note 10+. Ima li kakvih preporuka?

Gledam malo online i zaista ima puno vrsta pa nemam opce pojma sto naruciti, a htio bih naruciti nesto "kak spada" :)

Try and fail, but never fail to try.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2020 11:23 (kameni_zg).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Ja sam sebi uzeo još jedan original od Samsunga

PS4 account - nattvindens
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
Sil kaže...
Samo pohvala za uređaj... Imao Note 10+ jedno pola godine od izlaska i onda prije par mjeseci me uhvatio "crv" da se vratim na iPhone. Svi moji izleti na iPhone uglavnom traju do dva mjeseca max. :) Poslije toga mi nekako nije imalo smisla u tom trenutku vraćati se na uređaj koji sam već imao pa sam uzeo S20+. Zbog katastrofalne baterije otišao na P40 Pro i zbog nedostatka Google servisa trčeći se vratio na jedini uređaj s kojim sam bio zadovoljan - Note 10+. Itekako je konkurentan i u 2020. Sad sam kao kod kuće opet. :)

Dobar je Note 10+. Pored S20 serije mi nekako ipak Note 10+ ima najviše smisla.

12 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Gdje si uzeo?
Gledam na samsung hrvatska stranici, tocnije ovdje: https://www.samsung.com/hr/mobile-accessories/all-mobile-accessories/?battery-packs+battery-packs

Cini se da nema direktno kod njih.

Try and fail, but never fail to try.
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
PS4 account - nattvindens
13 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

izašla stabilna verzija One UI 3.0 za Note 10 i Note 10+

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

jel neko probao android 11 na galaxy note 10? vidim pojavila se DBT verzija moze se preko odina nabaciti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

Može se i preko odina. Na sammobile imaš za download.

hugopod
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]
A1, stigao je update za UI 3.0
Battlelog: MUDO_HR
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Samsung Galaxy Note 10/10+ [Rasprava]

SM-N975F/SIO također (iako možda i ti govoriš o istom).

Malo iznenađujuće s obzirom na to da su kroz Samsung Members aplikaciju komunicirali da će izaći u veljači 2021.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice