Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.586.911
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

ne kužim, otvori mi voice search...

Steam:luka2301 , origin:chi2301
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
AMD boy kaže...

Jel ima itko problema sa google now? Opće nemam opciju da aktiviram to, samo imam normalnu tražilicu...I da nisam roota-o mob službeni jelly bean je gore, ima tko rješenje?

zadrži prst na menu tipkici,dok ne uđe.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

bok svima.

Imam pitanje, našao sam na njuškalu ovu ponudu http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy/samsung-i9300-galaxy-iii-oglas-6443341 čini mi se kao muljaža, ali za slučaj da nije što mislite o tome? Da li ja mogu prije nego platim poštaru paket otvoriti i isprobati da vidim da je ispravan?

Hvala unaprijed.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Molim vas pojasnite mi kako se to ide na google now, držim tipku home al mi se otvori bjeli ekran.

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
bezjak78 kaže...

bok svima.

Imam pitanje, našao sam na njuškalu ovu ponudu http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy/samsung-i9300-galaxy-iii-oglas-6443341 čini mi se kao muljaža, ali za slučaj da nije što mislite o tome? Da li ja mogu prije nego platim poštaru paket otvoriti i isprobati da vidim da je ispravan?

Hvala unaprijed.

A narucis snimis oglas ako je muljaza prijavis policiji i trebali bi to rijesit. a postar nece vjerovatno dati da otvoris dok neplatis tako da ti svejedno ako ti se riskira.

11 godina
online
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...

Molim vas pojasnite mi kako se to ide na google now, držim tipku home al mi se otvori bjeli ekran.

Meni na drzanje home tipke otvara nesto poput task manager-a to bi trebalo svakome na JB

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...

Molim vas pojasnite mi kako se to ide na google now, držim tipku home al mi se otvori bjeli ekran.

znači ovako,zadržiš prst na menu touch button,jedan klik manje,kad se otvori,klik na ikonu mikrofon i izgovori pojam pretraživanja,ovisno šta vas zanima,naravno Hrvatski jezik još nije podržan od strane strašnog googla.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Još jedno pitanje za društvo pri šanku, nešto me pere, pa da pitam {#} !!!!

 

Kada je vaš omiljeni gadget {#} isključen, preko noći ili kada ste u društvu pa da vas se ne ometa, da li može zazvoniti alarm koji ste iz nekog razloga postavili {#} ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
spajder68 kaže...
Gale92 kaže...

Molim vas pojasnite mi kako se to ide na google now, držim tipku home al mi se otvori bjeli ekran.

znači ovako,zadržiš prst na menu touch button,jedan klik manje,kad se otvori,klik na ikonu mikrofon i izgovori pojam pretraživanja,ovisno šta vas zanima,naravno Hrvatski jezik još nije podržan od strane strašnog googla.

Ili u app draweru nades ikonicu "Google" i prodes kroz rutinski intro i postavke (u slucaju da ga prije nisi koristio). I naravno, zvucat ce glupo, moras imati Jellybean, odnosno 4.1. 

http://make-everything-ok.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2012 19:14 (Phill).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SIII Deny kaže...
redrum781 kaže...
SIII Deny kaže...

Kako da napravim ili nekako spremim sve programe na mobu sto imam, i kad stavljam neki custom room poslje wipe data reset, kad se mob flesa kako da to vratim sve da nemoram stalno ponovo instalirati iste programcice? 
Hvala! 

Titanium. Vrijedi svakog centa

oke a sta treba raditi na titaniumu na starom roomu i sta kad stavim novi?

Otprilike ovak: batch pa backup svih user aplikacija i njihovih podataka.

 

Ne backupiram system apps al možeš i njih samo treba biti oprezan kod restorea, znaju uzrokovati probleme sa stabilnošću kad se vraćaju na neki drugi rom.

 

Sve odradi automatski.

 

 

Ako imaš kupljenu verziju onda restore radi automatski (batch pa restore). Ako nije kupljena verzija onda za svaku aplikaciju koju restora moraš potvrditi instalaciju

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
bezjak78 kaže...

bok svima.

Imam pitanje, našao sam na njuškalu ovu ponudu http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy/samsung-i9300-galaxy-iii-oglas-6443341 čini mi se kao muljaža, ali za slučaj da nije što mislite o tome? Da li ja mogu prije nego platim poštaru paket otvoriti i isprobati da vidim da je ispravan?

Hvala unaprijed.

muljaža žešća od ulice pa do samog grada koji nije ni napisan točno.... ja sam iz Otočca 53220. :-P

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Phill kaže...
spajder68 kaže...
Gale92 kaže...

Molim vas pojasnite mi kako se to ide na google now, držim tipku home al mi se otvori bjeli ekran.

znači ovako,zadržiš prst na menu touch button,jedan klik manje,kad se otvori,klik na ikonu mikrofon i izgovori pojam pretraživanja,ovisno šta vas zanima,naravno Hrvatski jezik još nije podržan od strane strašnog googla.

Ili u app draweru nades ikonicu "Google" i prodes kroz rutinski intro i postavke (u slucaju da ga prije nisi koristio). I naravno, zvucat ce glupo, moras imati Jellybean, odnosno 4.1. 

možeš i još brže ako imaš na radnoj površini androida search bar,klikneš na mikrofon i izgovoriš pojam pretraživanja,najbrži način.

11 godina
online
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Dali netko zna dali se moze nekako iskljuciti sto dolaze od sponzora poruke bude zvijezdica gore na traci u JB?

Dolazi od jednog programa sto sam stavio a nebi ga obrisao ako se moze nekako iskljuciti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Gale92 kaže...

Molim vas pojasnite mi kako se to ide na google now, držim tipku home al mi se otvori bjeli ekran.

Ako misliš na one fensi pločice napravi ovak:

U postavkama mobitela stavi sve na english us, jezik i tipkovnicu.

 

Očisti podatke i cache od google searcha i zatim ga pokreni. Onda ti treba ponuditi opciju aktivacije google now pločica.

 

Kad si to podesiš možeš jezik vratit na hr

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Neznam ako ste vidjeli ali evo, Samsung Galaxy S III vs. Iphone 5 -test kamera

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Debelo se vidi na svakoj slici da je namjesten neki hue/saturation filter na iPhoneu, cini mi se da vuce na zuto/zeleno

SGS3 klasicno odlicne slike i video.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Molim za kratku pomoć vezano za firmware, baseband, modem... (što je što?)

(na HTC Sensationu je firmware sadržavao određeni radio, te je trebalo flashati RIL (radio interface layer) preko ROM-a kako bi odgovarao radiu)

 

Imam T-Mobile SGS3 koji je izvorno nakon updatea na JB imao

Baseband version I9300BOLJ1 i Build number JRO03C.I9300XXDLIH.

 

Nakon instalacije Omega ROM-a 

Baseband version je I9300XXELKC a Build number Omega v34 - XXELKC

 

Instalirao sam Omega JB Kitchen, ali ne mogu pronaći nijedan od ova 2 pod navedenim modemima...?

 

Hvala!

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
gvego kaže...

Molim za kratku pomoć vezano za firmware, baseband, modem... (što je što?)

(na HTC Sensationu je firmware sadržavao određeni radio, te je trebalo flashati RIL (radio interface layer) preko ROM-a kako bi odgovarao radiu)

 

Imam T-Mobile SGS3 koji je izvorno nakon updatea na JB imao

Baseband version I9300BOLJ1 i Build number JRO03C.I9300XXDLIH.

 

Nakon instalacije Omega ROM-a 

Baseband version je I9300XXELKC a Build number Omega v34 - XXELKC

 

Instalirao sam Omega JB Kitchen, ali ne mogu pronaći nijedan od ova 2 pod navedenim modemima...?

 

Hvala!

ja isto imam omegu v34, ali sam na to samo instalirao motomoto temu za bolji izgled, i sve je normalno ostalo je sve isto kao i napocetku kao sto si i napisao i radi sve normalno..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Mislim da je stvar u tome da se instalira pravi modem za određeno područje (RH) prema regionalnim specifičnostima (razmak repetitora, topografija terena i sl.

 

ROM bi trebao raditi isto neovisno o modemu... 

 

Signal/jačina/potrošnja baterije - s druge strane nebi...

http://www.jayceooi.com/2012/07/06/download-official-samsung-galaxy-s3-modem/

 

Anyone?

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2012 11:48 (gvego).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

stavi engleski modem isti ko i nas je mozda jaci signal.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Rado... može li koji link (oznaka modema)?

 

Hvala i pozdrav

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
gvego kaže...

Rado... može li koji link (oznaka modema)?

 

Hvala i pozdrav

zadnji na popisu  https://www.wuala.com/UpInTheAir/SGS3/Modems/I9300/JB/CWM/?key=n0KVwtIMZPE8&id=22,1854867,11-233,1866327,15

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jeli dovoljno instalirati ovaj s popisa ili treba popratan firmware ili nešto slično?

 

Hvala i pozdrav

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
gvego kaže...

Jeli dovoljno instalirati ovaj s popisa ili treba popratan firmware ili nešto slično?

 

Hvala i pozdrav

samo to instaliras preko odina u tar formatu ili preko CWM u zip formatu.. al za svaki slucaj procitaj malo i ovo tu ti sve pise http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1740061

13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ljudići dali ste vidjeli ovo, jel to dolazi s nadogradnjom na 4.1.2 ili će to biti druga nadogradnja?

Kada se može očekivati?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

To dolazi s 4.1.2 prvi update, a nadamo se do kraja mjeseca....

:-) 

 

Ne razumijem tehniku, ali brljam po njoj
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Napokon prodao mladeg brata s2 i od danas ponosni vlasnik novog bijelog galaxy s3 ou jea {#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ipak je potrebno uz modem dodati i RIL...

aplikacija za to je Getril (Google Playstore)

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Smretko kaže...

Napokon prodao mladeg brata s2 i od danas ponosni vlasnik novog bijelog galaxy s3 ou jea {#}

Više mi se sviđa  purple blue, ali  o ukusima se ne raspravlja {#}

Uživaj u uređaju jer je predobar :)

Čim izađe S IV uzimam ga

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice