Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.587.171
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Službeni 4.1.2 stigao. Poland je isti kao i kod nas, samo treba CSC promijeniti nakon fleša putem odina

 

http://www.sammobile.com/firmware/?page=8&view=9222

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

heh,opet se priča ponavlja.. http://www.sammobile.com/2012/12/05/galaxy-s-iii-receives-android-4-1-2-jelly-bean-update-lots-of-new-features/

poljakos u pogono i opet onaj lag kod ulaska u telefon i kontakte,nikako da ga riješe..ništa novog što nije viđeno do sad.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2012 21:30 (spajder68).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
ja sam prodao svog gs3 te mislio sam uzeti lumiu 920 ali kako je bila rasprodana uzeo sam si sivog galaxy note 2 i prezadovoljan :-), do sada su mi svi mobiteli bili mali zbog moje velike sape ali ovaj mi savrseno pase.Cak stane u dzep sto sam se zacudio (vec sam se bio bojao da cu morati nositi pederusu ;) ).
Ajde pozz svim vlasnicima gs3 idem ja sad u note 2 temu :)
Ukoliko zelite podici ratia/upload na trackerima, javite mi se na pp,VEOMA JEFTINO
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Vele da ovo rješava lag, naravno još nema verzije za 4.1.2

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1807819

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
M1h43l kaže...

Vele da ovo rješava lag, naravno još nema verzije za 4.1.2

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1807819

aha,vele a,je si ti to osobno isprovao?

13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Nadam se da će kod nas doći vrlo skoro,  tj, za otključane uređaje na CSC: SEE

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

edit:

Piše ti lijepo opcija

 + 'Whitelist 'Dialer/Contacts' on/off toggle (make sure Contacts stay in memory.. removes the lag!)

 

@gale.

skineš taj sa linka i flešaš u odinu. gotovo ne moraš čekati jer je to ista verzija

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2012 19:43 (XXX-Man).
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
spajder68 kaže...

heh,opet se priča ponavlja.. http://www.sammobile.com/2012/12/05/galaxy-s-iii-receives-android-4-1-2-jelly-bean-update-lots-of-new-features/

poljakos u pogono i opet onaj lag kod ulaska u telefon i kontakte,nikako da ga riješe..ništa novog što nije viđeno do sad.

jel si mjenjao taj csc ili je to original poljski? 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SIII Deny kaže...
spajder68 kaže...

heh,opet se priča ponavlja.. http://www.sammobile.com/2012/12/05/galaxy-s-iii-receives-android-4-1-2-jelly-bean-update-lots-of-new-features/

poljakos u pogono i opet onaj lag kod ulaska u telefon i kontakte,nikako da ga riješe..ništa novog što nije viđeno do sad.

jel si mjenjao taj csc ili je to original poljski? 

vratio sam csc kad sam vračao na tvorničko stanje orginalnim firmwarom,poslije preko odina standardno instalirao poljaka i sve ostaje.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
spajder68 kaže...
SIII Deny kaže...
spajder68 kaže...

heh,opet se priča ponavlja.. http://www.sammobile.com/2012/12/05/galaxy-s-iii-receives-android-4-1-2-jelly-bean-update-lots-of-new-features/

poljakos u pogono i opet onaj lag kod ulaska u telefon i kontakte,nikako da ga riješe..ništa novog što nije viđeno do sad.

jel si mjenjao taj csc ili je to original poljski? 

vratio sam csc kad sam vračao na tvorničko stanje orginalnim firmwarom,poslije preko odina standardno instalirao poljaka i sve ostaje.

i ja sam skinuo 4.0.4 tele2 koji sam imao kad sam kupio mob. isto preko firmware i stavio ga preko odina, znaci sad samo skinem poljaka i stavim ga kao i obicno i sve sljaka... {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SIII Deny kaže...
spajder68 kaže...
SIII Deny kaže...
spajder68 kaže...

heh,opet se priča ponavlja.. http://www.sammobile.com/2012/12/05/galaxy-s-iii-receives-android-4-1-2-jelly-bean-update-lots-of-new-features/

poljakos u pogono i opet onaj lag kod ulaska u telefon i kontakte,nikako da ga riješe..ništa novog što nije viđeno do sad.

jel si mjenjao taj csc ili je to original poljski? 

vratio sam csc kad sam vračao na tvorničko stanje orginalnim firmwarom,poslije preko odina standardno instalirao poljaka i sve ostaje.

i ja sam skinuo 4.0.4 tele2 koji sam imao kad sam kupio mob. isto preko firmware i stavio ga preko odina, znaci sad samo skinem poljaka i stavim ga kao i obicno i sve sljaka... {#}

ma samo skini zadnji jelly bean za svoj mob kad ga instaliraš skineš csc app i vrati na svoj csc,zatim udri poljaka i to ti je to

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Samo pokušavam pomoći. Kroz framework staviš phone i contact na whitelist i stalno su u memoriji i nema laga. Ili ako si sposobniji napraviš to manualno sam ;)

Ali očito je i to problem jer si gotovan. Istina boli, znam.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
spajder68 kaže...

ma samo skini zadnji jelly bean za svoj mob kad ga instaliraš skineš csc app i vrati na svoj csc,zatim udri poljaka i to ti je to

kaka je to csc app gdje se moze skinuti?

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2012 19:29 (XXX-Man).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
M1h43l kaže...

Samo pokušavam pomoći. Kroz framework staviš phone i contact na whitelist i stalno su u memoriji i nema laga. Ili ako si sposobniji napraviš to manualno sam ;)

Ali očito je i to problem jer si gotovan. Istina boli, znam.

slušaj me bečaru mene šta zanima sam provam,a prova sam toga ohho,sad trenutno uživam u gotovanskom poljaku,na tvorrničkim postavkama.živija ti meni sručnjače!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2012 19:32 (XXX-Man).
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Također {#}

11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

pitanje za one koji znaju... trenutno mi se skida 4.1.2 JB sa firmwarea i uskoro cu ga staviti na mob.. e sad pitanje je jer se moze na taj room staviti kernel siyah v1.8 i hoce li on sta poboljsati kao sto je to bio slucaj sa custom roomovima..?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SIII Deny kaže...

pitanje za one koji znaju... trenutno mi se skida 4.1.2 JB sa firmwarea i uskoro cu ga staviti na mob.. e sad pitanje je jer se moze na taj room staviti kernel siyah v1.8 i hoce li on sta poboljsati kao sto je to bio slucaj sa custom roomovima..?

možeš stavit samo mob mora bit rootan.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
spajder68 kaže...
SIII Deny kaže...

pitanje za one koji znaju... trenutno mi se skida 4.1.2 JB sa firmwarea i uskoro cu ga staviti na mob.. e sad pitanje je jer se moze na taj room staviti kernel siyah v1.8 i hoce li on sta poboljsati kao sto je to bio slucaj sa custom roomovima..?

možeš stavit samo mob mora bit rootan.

hvala, naravno uz root bez njega nista.. ocel to poboljsat sta 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SIII Deny kaže...
spajder68 kaže...
SIII Deny kaže...

pitanje za one koji znaju... trenutno mi se skida 4.1.2 JB sa firmwarea i uskoro cu ga staviti na mob.. e sad pitanje je jer se moze na taj room staviti kernel siyah v1.8 i hoce li on sta poboljsati kao sto je to bio slucaj sa custom roomovima..?

možeš stavit samo mob mora bit rootan.

hvala, naravno uz root bez njega nista.. ocel to poboljsat sta 

hoče ako voliš OC(overclock)u stvarnom korištenju nema razlike.

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
SIII Deny kaže...

pitanje za one koji znaju... trenutno mi se skida 4.1.2 JB sa firmwarea i uskoro cu ga staviti na mob.. e sad pitanje je jer se moze na taj room staviti kernel siyah v1.8 i hoce li on sta poboljsati kao sto je to bio slucaj sa custom roomovima..?

Nemoj još staviti Siyah jer nije sigurno da će ti raditi na novom JB-u.

Pričekaj dan-dva da izbaci novu verziju Siyaha pa onda skini.

 

Inače ovisi od korisnika do korisnika hoće li ti ili neće poboljšati. Moraš sam isprobati. Meni je znao puno pomoći, a nekada mi je čak bio i lošiji ;)

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
11 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Tko voli nek izvoli : http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1709686 (tek izasao kernel siyah v1.8.3)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

dali ce 4.1.2 ispraviti vremenski dugo punjenje na AC punjacu ?

g3AR
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ako zelite fluidnost ne znam zasto tu fluidnost trazite sa touchwizom i ostalim smecem sto dodje uz s3. Ja sam stavio supernexus rom i odlicno radi! Koga zanima, neka posalje pp

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
ICSandwich kaže...

Ako zelite fluidnost ne znam zasto tu fluidnost trazite sa touchwizom i ostalim smecem sto dodje uz s3. Ja sam stavio supernexus rom i odlicno radi! Koga zanima, neka posalje pp

a,šta ti misliš da ova poljakuša 4.1.2 ne radi fluidno,a misto touchwiza imaš lolo novu launcher,apex itd...biraj po želji i ima manje mušica od bilo kojeg aokp roma,provao pa govorim iz iskustva i btw imaš novu inačicu milestone-1 od 29.11 http://aokp.co/

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2012 0:29 (spajder68).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

jel mogu skinut ovaj novi poljski i napravit upgrade svog cro tra? neda mi se ponovo sve slagat da restore radim.. ak ne, cekat cu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
sHOCKRE kaže...

jel mogu skinut ovaj novi poljski i napravit upgrade svog cro tra? neda mi se ponovo sve slagat da restore radim.. ak ne, cekat cu.

naravno i ostaje ti sve kako je i bilo,jedino češ update tikovnice napraviti na cro language.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Stavio sam omega 33.3 rom na svoj S3 i sad bih htio staviti drugi kernel dali onda moram raditi date wipe?

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
H4X0R_Bug kaže...

Stavio sam omega 33.3 rom na svoj S3 i sad bih htio staviti drugi kernel dali onda moram raditi date wipe?

Flešanje kernela ne zahtjeva Wipe {#}

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jel ima netko ovaj problem, galaxy s3 4.1.1. orginal sw

 

kada recimo stoji otključan i ništa se ne radi na mobu, neće se sam zaključati i ugasiti, istek zaslona je namješten na 30s i nije uključeno ono da se ne gasi dok se gleda u njega?

To mi je na 3 različita telefona?!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2012 12:57 (Igor_zgb).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice