Case modding-pitanja i odgovori

poruka: 103
|
čitano: 41.575
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

ovaj put cooler mod{#}

 

Moj PC  
1 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
blakk kaže...

ovaj put cooler mod{#}

 

kao što vidim, vjerovatno nisi izvadio oštrice nego si ga samo cijelog odjednom ofarbao, jelda?

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
13 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Ljudi di ima za uzeti ono za mjeriti temp, pa da zakeljim na prednju stranu kucista.

Eee...kuda ovaj svijet ide...di su vremena kad je sex bio siguran, a utrke opasne?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
timmyzg kaže...
blakk kaže...

ovaj put cooler mod{#}

 

kao što vidim, vjerovatno nisi izvadio oštrice nego si ga samo cijelog odjednom ofarbao, jelda?

dva sam tako unistio nisam htjeo i treci

14 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
Granny kaže...

Ljudi di ima za uzeti ono za mjeriti temp, pa da zakeljim na prednju stranu kucista.

ono za mjerit temp? kod nas u bosni se kaže termometar :D imaš u linksu recimo ovo  , a ako ti je to skupo,imaš za kupit onaj obični termometar u shopovi gdje ima opreme za akvarij i u bauhausu/baumaxu..

Chuck Norris je dobio 2 na izlazu logičkog sklopa.
13 godina
protjeran
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori

XD:I kod nas, u HR se kaze termometar, ali mislio sam samo ekran bez termometra, pa da spojim nekako softverski, jer sve senzore vec PC ima, naravno.Usput to u linksa je ono sto sam trazio, hvala.

Eee...kuda ovaj svijet ide...di su vremena kad je sex bio siguran, a utrke opasne?
16 godina
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Evo jedna općenita informacija za vas moddere, nadam se da sam pronašao dovoljno "općenit" topic.

 

Dakle, nekoliko me ljudi već pitalo, budući da sam im radio neke stvarčice od plexiglasa, čime zalijepiti prozirni plexiglas tako da se spoj ne vidi. Odnosno, da ljepilo ne izgleda ružno, nego da bude prozirno. E pa, nakon dugo traženja i probavanja, pronašao sam ovo ljepilo (na slici). Potrebno je nanijeti ga na cijelu površinu koja se lijepi, dobro pritisnuti i pričekati. Kroz 15-20 minuta potpuno se stvrdne, i provjereno je transparentno, spoj se ne vidi! Ljepilo je inače vrlo snažno, pogodno i za razne druge materijale. Nije ni preskupo, mislim cca 40 kn za ovu bočicu.

 

Nadam se da će ovaj savjet nekome pomoći. To bi bilo sve u današnjoj epizodi Đurinih kućnih čarolija. {#}

čudo od ljepila čudo od ljepila
 
11 0 hvala 8
13 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Mene zanima sčime da izrezemo bocnu stranicu.. napravio sam toliko researcha oko svega toga znam scime rezu dremel,ubodna pila ovo ono..
ali mene zanima gdje mogu nabavit nesto slicno onom dremelu iz njihovih modova..?

 

Fight for your life!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
HE JUMP kaže...

Mene zanima sčime da izrezemo bocnu stranicu.. napravio sam toliko researcha oko svega toga znam scime rezu dremel,ubodna pila ovo ono..
ali mene zanima gdje mogu nabavit nesto slicno onom dremelu iz njihovih modova..?

 

Pevec einhell dremel 300-350kn ovisno jel na akciji ili ne. dobiješ čak i nastavke za sve živo...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Pozz ekipa, zanima me dali imaju negdje podaci o standardima za razmak ventova, rupe za maticnu i to?

Autoclimb kills more people than AIDS
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori

Ja sam iz siska nema u sisku bauhaus jel ima u obi-u?

 

Fight for your life!
14 godina
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
Ekipa koji je najbolji sprej za ovakve stvari, znaci lim + malo plastike?
Autoclimb kills more people than AIDS
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice