Case modding-pitanja i odgovori

poruka: 103
|
čitano: 41.507
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

:D, lp rulz!:D, meni nakon 2 mjeseca još stoji i lijepa je boja, a negdje sam čito da bolje drži i duže kad se s nečim prije premaže, e neznam sad s čim...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
gjurki kaže...

:D, lp rulz!:D, meni nakon 2 mjeseca još stoji i lijepa je boja, a negdje sam čito da bolje drži i duže kad se s nečim prije premaže, e neznam sad s čim...

e super , ako ne budem plex stranicu radio onda cu to , moze se nakon boje stavit i bezbojni lak :) , btw moze savjeti za plex stranicu.

14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

mislim da ti je najbolje otić u bauhaus ili baumax ili tako nešto, ja sam u bauhausu kupio, imaš svih debljino od 2mm do neznam kolko može najviše...svih veličina i širina...preko interneta nemoj uzimat jer ti mogu uvalit izgrebano ili nešto slično...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

ma lako za plex , problem je kako ga prikačit na kejs a da bude pomično , da ne bude upadljivo i da ne diram kejs , tj busim rupe po njemu , ugl ovo bi tia napravit , jedan tip s overclock.net je to napravia pa cu ga pitat kako je zakacia : http://i262.photobucket.com/albums/ii94/danding09/Finished%20RIG/DSC_7893.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

ja sam sa obostranom ljepljivom trakom izunutra i super je!

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
gjurki kaže...

ja sam sa obostranom ljepljivom trakom izunutra i super je!

da , i ona skines 3-4 puta i izgubi se ljepljivost , ja ga tsalno zatvaram otvaram i kopam nesto pa bi trebalo bit mobilno.

14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

a ti misliš cijelu stranu stavit plexi..jer vidiš kako je meni ja sam probušio sredinu i u tu sredinu stavio pleksi za vađenje ne diram pleksi, mislim da ti je tako i jednostavnije napravit...

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
gjurki kaže...

a ti misliš cijelu stranu stavit plexi..jer vidiš kako je meni ja sam probušio sredinu i u tu sredinu stavio pleksi za vađenje ne diram pleksi, mislim da ti je tako i jednostavnije napravit...

necu dirat postojecu stranicu ! prvo sto me strah da cu za_rat jer to treba lijepo i precizno napravit a ja to nikad nisam radio , i otac misli da nece lijepo ispast , uostalom ljepse mi je cijelu stranu , kao sto na slici vidis.

14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

mislim da ti je najbolje ovako ko ja...

nači:- izrežeš bočnu stranicu neznam kolko ti treba... daš nekom ko zna to radit i ima ubodnu pilu ili nešto, najbolje nekom limaru, kad ti vrati to sa crnim sprejem prefarbat rubove da se ne vide tragovi rezanja

       - kupiš pleksi kolko ti treba ŠTO TANJI!

     -zaljepiš  pleksi sa unutrarnje strane sa obostranom ljepljivom trakom, što skuplja to bolja:D

       -normalno zatvaraš i sve, ustvari taj pleksi ti zamjeni dio lima koji si odrezo:D

       -unutra staviš neonke ili neznam šta misliš već:D

ako ti nije jasno cu poslikat malo iznutra da vidiš točno!<-- to nije sarkazam!:DD

 

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
gjurki kaže...

mislim da ti je najbolje ovako ko ja...

nači:- izrežeš bočnu stranicu neznam kolko ti treba... daš nekom ko zna to radit i ima ubodnu pilu ili nešto, najbolje nekom limaru, kad ti vrati to sa crnim sprejem prefarbat rubove da se ne vide tragovi rezanja

       - kupiš pleksi kolko ti treba ŠTO TANJI!

     -zaljepiš  pleksi sa unutrarnje strane sa obostranom ljepljivom trakom, što skuplja to bolja:D

       -normalno zatvaraš i sve, ustvari taj pleksi ti zamjeni dio lima koji si odrezo:D

       -unutra staviš neonke ili neznam šta misliš već:D

ako ti nije jasno cu poslikat malo iznutra da vidiš točno!<-- to nije sarkazam!:DD

 

nisam rekao da to nece drzat ali nezelim dirat bocnu stranicu , ako mi se ne svidi usrao sam stvar a ovo sa ful plex stranicom mi je puno draze , vidit cu , ovaj tip ce mi odgovorit kako je on to napravia , btw ne idu nikakve neonke unutra gadi mi se to , bude kičasto , ne volim svjetla nikakvau  kompu.

14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

aha nisam te onda ja skužio:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

imas nekoliko opcija

  1. zaljepi dvoljepljivu traku po rubu kucista (najjednostavnije)
  2. na pleksi ucvsti magnete koji ce privlaciti pleksi za okvir kucista(optimalno rijesenje)
  3. ljepljenje komada pleksija koji ce sluzit kao izbocine kod prave stranice(najbolje ali i najteze za izvest)

 

 

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

o kakvom laku govoris , necu nista bojat ?? odlucili smo ja i otac , napravit ce mo je i to od stakla , staklaru cu dat da mi napravi stranicu 3 mm debljine dimenzija moje i da mrvicu zaobli rubove te da izbusi rupe na 4 mjesta koja ce mo izmjerit , necu busit po kejsu nego ce na suprotnu stranu ic kontravide koj ce bit zaljepljne na vec postojece otvore gdje inace ulazi ono od sadasnje bocne sutranice , ugl vidit ce te kad bude gotovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Case modding-pitanja i odgovori

ovako zelio bi nesto nacrtati na kuciste, tipa ovog

 

 

sad mene zanima s cim bi to mogao to nacrtati(crto bi bijelom na crno) i dali se to isplati crtati.

 

 

edit: ovo nisu moji radovi, ako ocete mogu ih postati, nesto na foru kao ovog lijevog samo sto je ljepse :D

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 19:36 (win4crazzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Case modding-pitanja i odgovori

jel postoji bijeli flomaster?

 

 

 

ako da nacrtas s njim i obojas sve kasnije s bezbojnim lakom,tako da se flomaster neskine

 

 

 

4 ma koji bijeli flomaster
12 naravno da postoji
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2011 21:54 (Toni93).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori

Postoji ti nešto kao korektor za flomastere, ali bjeli baš ne.

Live in and let die!
14 godina
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
Toni93 kaže...

jel postoji bijeli flomaster?

 

 

 

ako da nacrtas s njim i obojas sve kasnije s bezbojnim lakom,tako da se flomaster neskine

Postoji 100%.

 

Nije korektor nego baš bijeli flomaster, iman ga negdi po kući samo ga sad ne mogu nać. Evo nešto ovakvo, vjerojatno nije napravljen na isti princip ka običan flomaster zato jer ima u sebi kuglicu, pa pretpostavljan da je samo boja u njemu bez onog uloška ka kod flomastera.

 

Ali ostavlja isti trag ka flomaster i nema nikakve razlike između toga i običnog flomastera.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
13 godina
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
Toni93 kaže...

jel postoji bijeli flomaster?

 

 

 

ako da nacrtas s njim i obojas sve kasnije s bezbojnim lakom,tako da se flomaster neskine

 

 

 

a dali mogu s necim postici sjenu, negdje samo to vec vidio a neznam gdje

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
moderator
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori

a da crtaš sa airbrushem?

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
14 godina
protjeran
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
XXX-Man kaže...

a da crtaš sa airbrushem?

ovo je jos najbolje iako za to trebas znanje i aparaturu

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
13 godina
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
XXX-Man kaže...

a da crtaš sa airbrushem?

da o tom sam gledao na youtubeu, al neznam dal cu moci jer se nisam s tim koristio, samo mi olovka ide :D

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
moderator
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
win4crazzy kaže...

da o tom sam gledao na youtubeu, al neznam dal cu moci jer se nisam s tim koristio, samo mi olovka ide :D

ako nisi nikad onda neće to samo tak ić...najbolje bi bilo da imaš nekog tko radi s tim da ti nacrta...

meni je frend na motoru radio i odlično je ispalo

TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
13 godina
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
XXX-Man kaže...
win4crazzy kaže...

da o tom sam gledao na youtubeu, al neznam dal cu moci jer se nisam s tim koristio, samo mi olovka ide :D

ako nisi nikad onda neće to samo tak ić...najbolje bi bilo da imaš nekog tko radi s tim da ti nacrta...

meni je frend na motoru radio i odlično je ispalo

radje cu se onda drzat onog bijelog flomastera jer neznam kako ce mi ovo ic(vjerovatno ni nece), al neznam kako ce to izgledat, ako je vec netko to radio molio bi da mi da neke slike da vidim kak to izgleda

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

evo ekipa , moja je gotova ! nisam plex nego staklo koristio

Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
athlon64 kaže...

evo ekipa , moja je gotova ! nisam plex nego staklo koristio

svaka cast predobro izgleda.

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
protjeran
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
athlon64 kaže...

evo ekipa , moja je gotova ! nisam plex nego staklo koristio

 

Lijepo,dobro napravljeno
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
13 godina
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Čestitam frende! :D

★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

Lepo :D

Live in and let die!
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2011 21:10 (buvamozilla).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Case modding-pitanja i odgovori

evo i mog prvog case moda

  

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Case modding-pitanja i odgovori
blakk kaže...

evo i mog prvog case moda

  

ilti dvd pržilica mod {#}

Ako imate kakvo pitanje za modding ili sprejanje kejsa; za neke ventilatore (koji su bolji koji lošiji, kako maknut oštrice), za neonke itd. slobodno pitajte :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice