Bozicni poklon-misljenja

poruka: 54
|
čitano: 6.198
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja

Je malo pretjerano ovo dat 16-godisnjaku kao bozicni poklon? Jer ja nevolim djelit kompjuter s nekime pa trebam tom pojedincu sredit nesto...

http://i51.tinypic.com/4icug0.jpg

Addicted to Gaming
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 20:24 (HardcoreRaver).
Moj PC  
0 12 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja
HardcoreRaver kaže...

Je malo pretjerano ovo dat 16-godisnjaku kao bozicni poklon? Jer ja nevolim djelit kompjuter s nekime pa trebam tom pojedincu sredit nesto...

http://i51.tinypic.com/4icug0.jpg

Nije .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
16 godina
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja
HardcoreRaver kaže...

Je malo pretjerano ovo dat 16-godisnjaku kao bozicni poklon? Jer ja nevolim djelit kompjuter s nekime pa trebam tom pojedincu sredit nesto...

http://i51.tinypic.com/4icug0.jpg

 

ne poznajem nijednog toliko dobrog 16-godišnjaka :)

14 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja
mozes to poklonit meni
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja

Ovo me podsjeca na spam temu. Ali ako u kojem slucaju nije spam, onda ne, to je dobar, bolje receno odlican poklon za 16-godisnjaka.

Low life !
Moj PC  
21 0 hvala 0
14 godina
offline
Bozicni poklon-misljenja

ma oke je... taman...     {#}

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Bozicni poklon-misljenja

Bit ce najjaci u razredu, najveca faca i sve ce ga cure ganjat.

 

 

Moj PC  
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja

znam da je OK al da se ovaj ne razbahati pa da mi pocne pilit da je x6 bolji od i7..xDD

Graficka me najvise zanima.. Dal je pouzdana? Kakvo je hladenje..

Lacko nadji si starijeg brata s dobrim srcem i zavrsenim fakultetom, hehe ^-^

Addicted to Gaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja

Spam alert!

Low life !
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja
Gman kaže...

Spam alert!

Ne bih rekao da je spam, prije neznanje.

 

Poklon je odličan, dapače fenomenalan, ali to nije nešto što se poklanja 16godišnjacima.  Razmazit ćeš ga čovječe {#}

 

A i druga stvar, ako se on zbilja razumije u kompjutere, onda mu pogotovo to ne smiješ kupovat. Možda on želi baš taj procesor i tu grafičku, a ti mu kupiš suprotno (npr. tvoj tata ti kupi auto za rođendan, i to rolls roycea, ali ti baš mrziš taj dizajn i želiš lamborghinija).

 

Najbolje da sjednete i dogovorite se oko kompjutera, koji ne mora biti toliko skup (maksimalno 8000 kn dolazi u obzir).

 

 

Ovako zvučiš kao očuh koji se želi svidjet novom sinu, sorry.

14 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja
pa po meni je izvrsna konfa.
sada dali ce se razbahatit naravno da ce biti ja vrtit sve na high itd.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Bozicni poklon-misljenja

A kad smo već kod konfe, hard disk je slaba karika. Ili brži i manji hard (šta će ti 3TB) ili to i još jedan SSD.

 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja
Jakovp kaže...
Gman kaže...

Spam alert!

Ne bih rekao da je spam, prije neznanje.

 

Poklon je odličan, dapače fenomenalan, ali to nije nešto što se poklanja 16godišnjacima.  Razmazit ćeš ga čovječe {#}

 

A i druga stvar, ako se on zbilja razumije u kompjutere, onda mu pogotovo to ne smiješ kupovat. Možda on želi baš taj procesor i tu grafičku, a ti mu kupiš suprotno (npr. tvoj tata ti kupi auto za rođendan, i to rolls roycea, ali ti baš mrziš taj dizajn i želiš lamborghinija).

 

Najbolje da sjednete i dogovorite se oko kompjutera, koji ne mora biti toliko skup (maksimalno 8000 kn dolazi u obzir).

 

 

Ovako zvučiš kao očuh koji se želi svidjet novom sinu, sorry.

tako se ne odnosi s osobom koja je zavrsila FER...

Znam sta mu kupujem i cijenim tvoje misljenje ovo sto si ti rekao... On bi htio bestiju al ja zelim da mu kupim nesto sto ce potrajat da mi ne dodje za 2 godine i trazit da igra igrice na mom kompu... Svejedno mu nikad nisam nist posebno kupio... A ovo nece previse stetiti mome budzetu... 17000kna nije nista strasno... Samo mi je bitno vidjet njegov smajl na licu kad dobije to... x)

Drugi proc i graf nece dobiti... Ne zelim da ima bolje od mene ^-^

Addicted to Gaming
13 godina
offline
Bozicni poklon-misljenja

Pa ako znas bolje od nas sta pitas. Kupi i nek ti se mali smije cili dan

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 20:52 (Zajeb).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja
Jakovp kaže...

A kad smo već kod konfe, hard disk je slaba karika. Ili brži i manji hard (šta će ti 3TB) ili to i još jedan SSD.

Frajer je ovisnik o igricama... Trebat ce mu... Vjeruj mi... Ja sam isto ovisnik al meni je TB i pol dovoljno... Ja ugl koristim za posao... On ce koristit za svoje tinejderske godine.. Svi smo to prosli...

Addicted to Gaming
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 20:53 (HardcoreRaver).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja
HardcoreRaver kaže...
Jakovp kaže...
Gman kaže...

Spam alert!

Ne bih rekao da je spam, prije neznanje.

 

Poklon je odličan, dapače fenomenalan, ali to nije nešto što se poklanja 16godišnjacima.  Razmazit ćeš ga čovječe {#}

 

A i druga stvar, ako se on zbilja razumije u kompjutere, onda mu pogotovo to ne smiješ kupovat. Možda on želi baš taj procesor i tu grafičku, a ti mu kupiš suprotno (npr. tvoj tata ti kupi auto za rođendan, i to rolls roycea, ali ti baš mrziš taj dizajn i želiš lamborghinija).

 

Najbolje da sjednete i dogovorite se oko kompjutera, koji ne mora biti toliko skup (maksimalno 8000 kn dolazi u obzir).

 

 

Ovako zvučiš kao očuh koji se želi svidjet novom sinu, sorry.

tako se ne odnosi s osobom koja je zavrsila FER...

Znam sta mu kupujem i cijenim tvoje misljenje ovo sto si ti rekao... On bi htio bestiju al ja zelim da mu kupim nesto sto ce potrajat da mi ne dodje za 2 godine i trazit da igra igrice na mom kompu... Svejedno mu nikad nisam nist posebno kupio... A ovo nece previse stetiti mome budzetu... 17000kna nije nista strasno... Samo mi je bitno vidjet njegov smajl na licu kad dobije to... x)

Drugi proc i graf nece dobiti... Ne zelim da ima bolje od mene ^-^

 

Pa veoma mi je drago da je tako. Tvoj zadatak kao ocu je procijeniti hoće li ga to razmaziti, ili je on dovoljno zreo da prihvati takav poklon.

 

I kao što sam rekao stavi neki SSD.

 

 

Iako ja osobno ne bih kupovao tako skup kompjuter, jer oni se brzo razvijaju i ko zna kakav će biti za 2 godine. To nitko ne može znati. Ja bih prije ciljao na neku višu srednju klasu - dakle isti procesor i grafika, ali jeftinija matična, memorija, kućište i napajanje.

14 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja

Aj drago mi je da još ima ljudi koji bi dali dar u vrijednosti od 17000 kuna nekome za poklon. Pogotovo u ovo doba.

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja

Ne bih ja rekao da osoba koja je zavrsila FER se izrazava sa znacima poput x) i ^-^. I ako mozes, reci mi gdje si nabavio plocu?

Low life !
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja

Samo kolika ti je plata,ako nije problem ono okvirno?Koji si fakultet zavrsio?Vidim imas i svoju konfu predobru

Idu dva momka jedan je pametan,a drugi također navija za Sarajevo!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja
Gman kaže...

Ne bih ja rekao da osoba koja je zavrsila FER se izrazava sa znacima poput x) i ^-^. I ako mozes, reci mi gdje si nabavio plocu?

Imam obitelj u inozemstvu... Prvo sam htio naruciti kao sto sam plocu ranije bio ali zasto ne posjetiti obitelj(i usput kupiti MB)...

Zasto se nebi sluzio tim znakovima?

NesQuiK kaže...

Samo kolika ti je plata,ako nije problem ono okvirno?Koji si fakultet zavrsio?Vidim imas i svoju konfu predobru

Blizu cijene konfe koju trenutno imam... Nista strasno... Nije bitno..

Jakovp kaže...

 

Pa veoma mi je drago da je tako. Tvoj zadatak kao ocu je procijeniti hoće li ga to razmaziti, ili je on dovoljno zreo da prihvati takav poklon.

 

I kao što sam rekao stavi neki SSD.

 

 

Iako ja osobno ne bih kupovao tako skup kompjuter, jer oni se brzo razvijaju i ko zna kakav će biti za 2 godine. To nitko ne može znati. Ja bih prije ciljao na neku višu srednju klasu - dakle isti procesor i grafika, ali jeftinija matična, memorija, kućište i napajanje.

 

Sorry al nisam toj osobi ni otac ni ocuh, kao sto sam ranije napisao stariji brat s dobrim srcom i razumijevanjem za stravstvenost prema nekim stvarima.
Addicted to Gaming
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 21:01 (HardcoreRaver).
14 godina
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja

Gle ok ti znas sto kupujes! Ja znam recimo da se wd green nikad nekoristi kao sistemski disk! stavi disk od 1 TB i ssd kao sistemski i stroj ce letit!

NHF

 

Ili recimo kupi mu ovo!

My Life Is A Very Serious Game...
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 21:00 (CroVandal).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja
HardcoreRaver kaže...
Jakovp kaže...
Gman kaže...

Spam alert!

Ne bih rekao da je spam, prije neznanje.

 

Poklon je odličan, dapače fenomenalan, ali to nije nešto što se poklanja 16godišnjacima.  Razmazit ćeš ga čovječe {#}

 

A i druga stvar, ako se on zbilja razumije u kompjutere, onda mu pogotovo to ne smiješ kupovat. Možda on želi baš taj procesor i tu grafičku, a ti mu kupiš suprotno (npr. tvoj tata ti kupi auto za rođendan, i to rolls roycea, ali ti baš mrziš taj dizajn i želiš lamborghinija).

 

Najbolje da sjednete i dogovorite se oko kompjutera, koji ne mora biti toliko skup (maksimalno 8000 kn dolazi u obzir).

 

 

Ovako zvučiš kao očuh koji se želi svidjet novom sinu, sorry.

tako se ne odnosi s osobom koja je zavrsila FER...

Znam sta mu kupujem i cijenim tvoje misljenje ovo sto si ti rekao... On bi htio bestiju al ja zelim da mu kupim nesto sto ce potrajat da mi ne dodje za 2 godine i trazit da igra igrice na mom kompu... Svejedno mu nikad nisam nist posebno kupio... A ovo nece previse stetiti mome budzetu... 17000kna nije nista strasno... Samo mi je bitno vidjet njegov smajl na licu kad dobije to... x)

Drugi proc i graf nece dobiti... Ne zelim da ima bolje od mene ^-^

šta kod tebe nema krize??? jbt pa kolku ti onda plaću imaš?? to bi svatko poželio za Božični poklon ali ipak mislim da je to pretjerivanje.....ali ako stvarno imaš tolko love kupi mu bez razmišljanja...

''Znam da ništa ne znam.''
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 21:01 (ilija2010lukic).
14 godina
protjeran
offline
Bozicni poklon-misljenja
Pokloni mu i WOW i siguran bus da bude ostal djevac do 30. barem...
WP
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja
CroVandal kaže...

Gle ok ti znas sto kupujes! Ja znam recimo da se wd green nikad nekoristi kao sistemski disk! stavi disk od 1 TB i ssd kao sistemski i stroj ce letit!

NHF

 

Ili recimo kupi mu ovo!

Zasto da mu kupujem nesto sto ja vec slicno imam? Ovo je pretjerivanje vec, glupo mi je kupovat mu nest slicno mome, kad ce i ova moja konfa koju sam mu sastavio biti dovoljno dobra.. A i njemu je bitno da moze bc2 i mw2 igrat na full i jos neke igrice al to nije bitno, a i imamo jednu zajednicku stvar mrzimo stekanje tak da sam trebao nest kvalitetnije odabrat al ne preskupo. Dobar ti je savjet al ne zelim se razbacivat..

ilija2010lukic kaže...

šta kod tebe nema krize??? jbt pa kolku ti onda plaću imaš?? to bi svatko poželio za Božični poklon ali ipak mislim da je to pretjerivanje.....ali ako stvarno imaš tolko love kupi mu bez razmišljanja...

 

 

Ima krize, al ona nece jos udarati, jer se sve moze podmiriti, a sto se tice konfe sutra cu naruciti... Kupit cu mu... Zasluzio je definitivno..

netko,netkovic kaže...
Pokloni mu i WOW i siguran bus da bude ostal djevac do 30. barem...

Igra WoW al fun servere al ne pretjerano igrao je bio dvije godine original i prestao izgubio volju... Godine su napravile svoje,,,FPS je sad glavna stvar...

 

Addicted to Gaming
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 21:07 (HardcoreRaver).
14 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja

Ak je moguće , mogu li ja postat tvoj brat ili barem polubrat pa meni pokloni samo dio od te cifre

BAZINGA As a theoretical physicist, he possesses a master's degree, two PhDs, and an IQ of 187.
 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja

Na forumu si već 2 godine i napravia si 1000 tema o sklapanju konfiguracija umjesto da sve pišeš u onu našu glavnu!Jedna konfa za brata, jedna za rođaka,jedna za prijatelja itd.I da tema nije spam i da si sve te novce zaradio pošteno kako sam kažeš, valjda bi  više sam trebao znat kakva ti konfiguracija treba od "višegodišnjeg iskustva u otvaranju tema" i dr.

{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2010 21:08 (razorst3).
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja
HardcoreRaver kaže...
CroVandal kaže...

Gle ok ti znas sto kupujes! Ja znam recimo da se wd green nikad nekoristi kao sistemski disk! stavi disk od 1 TB i ssd kao sistemski i stroj ce letit!

NHF

 

Ili recimo kupi mu ovo!

Zasto da mu kupujem nesto sto ja vec slicno imam? Ovo je pretjerivanje vec, glupo mi je kupovat mu nest slicno mome, kad ce i ova moja konfa koju sam mu sastavio biti dovoljno dobra.. A i njemu je bitno da moze bc2 i mw2 igrat na full i jos neke igrice al to nije bitno, a i imamo jednu zajednicku stvar mrzimo stekanje tak da sam trebao nest kvalitetnije odabrat al ne preskupo. Dobar ti je savjet al ne zelim se razbacivat..

ilija2010lukic kaže...

šta kod tebe nema krize??? jbt pa kolku ti onda plaću imaš?? to bi svatko poželio za Božični poklon ali ipak mislim da je to pretjerivanje.....ali ako stvarno imaš tolko love kupi mu bez razmišljanja...

 

 

Ima krize, al ona nece jos udarati, jer se sve moze podmiriti, a sto se tice konfe sutra cu naruciti... Kupit cu mu... Zasluzio je definitivno..

 

 

Ali poslušaj naš savjet, vidiš da ti je više ljudi reklo, stavi brži disk, ne mora biti SSD ali barem WD Black od 1TB, nije skuplji a puno brži.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Bozicni poklon-misljenja

Blago tebi i tvojim roditeljima!

Low life !
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Bozicni poklon-misljenja

što će mu tako skup komp? kupi mu neki za 6-7k i to je to

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Bozicni poklon-misljenja
HardcoreRaver kaže...

Je malo pretjerano ovo dat 16-godisnjaku kao bozicni poklon? Jer ja nevolim djelit kompjuter s nekime pa trebam tom pojedincu sredit nesto...

http://i51.tinypic.com/4icug0.jpg

ja mislim da ti *eres,al dobro

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice