Zvučne kutije

poruka: 34
|
čitano: 17.099
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Zvučne kutije
Lazarus Long kaže...
kruskar kaže...

Bolje da nisam otvarao temu jer stalno neki vrag izmišljate,neradim to za vas nego za sebe i gotovo nebitno kakav će zvuk imati.

Tako da vas molim smirite se.

  Okej, okej...

 

Shvatili smo, ali da bi sve to zvucalo, ajmo reci, prihvatlivo za sve onda se bar potrudi da ugradis skretnice koje ce raditi svoj posao da ne bi pregorio pojacalo. Pripazi na otpor i deri

  U pocetku ne pustaj mnogo glasno vec, recimo, max. 60% snage i prati temperaturu pojacala (da moze ruka izdrzati)

Skretnice su napravljene,istestirane rade perfektno na jednom zvučniku(drugi je sutra gotov),sutra ću sve isprobat,zvučnik da je odličan zvuk,i neću još pojačavat preko 20%,sutra kad bude sve sastavljeno idem lagano 2h na 20% pa tako svaka 2h pojačat 20% više,vidjet ću kako će se pojačalo isto ponašat,nebih trebalo biti problema s njime.Javim ishod svega.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
neaktivan
offline
Zvučne kutije

alo frende ako ti se pojacalo bude pregrijavalo stavi jedan ili dva ventilatora od kompa i stvar rijesena ............... hahahahahahahahahahahah {#}

--kurjak--
 
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Zvučne kutije

Ma prije će isklipati nego se pregrijati... bar moj reciver tako. Napokon sam ga imao priliku dovesti do tog nivoa xD

 

Nego uglavnom, ako si radiš za gušt samo ti pomalo i uživaj u tome no što jest jest, visokotonci ti izgledaju ubitačno preslabo u odnosu na woofere. Nema te miksete koja kvalitetno smanji bas da se sve uklopi kako treba.

 

Reci, koji su to driveri, svi?

DIY projekti: http://vidosprojects.freei.me/
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zvučne kutije

Moram prepravljat kutije,došla su još 2 bassa.

U pon ih moram rezat brusit,kad se vrati lumia s popravka stavim finalne slike.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice