Usluga mikro lemljenja

poruka: 10
|
čitano: 4.645
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Usluga mikro lemljenja
Pozzz ljudi, zanima me ima li netko tko bi mogao srediti potrgan home button na iphone 8? Popravljao bi ga da zadrzim touch id funkciju, a tocno o kojem dijelu i vrsti popravka se radi vidi se u ovom videu i krece od 5:34



Lp
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Usluga mikro lemljenja

Pa nije to neko specijalno lemljenje,bitno samo dobro povečalo i ide to ...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Usluga mikro lemljenja

Da se to sredit, samo je pitanje isplativosti, znam ljude koji to vrhunski srede čak i bez povećala/mikroskopa, samo koštaju kao radnik na švicarskom rolexu...

(jer se ipak radi o malom broju ljudi sa takvom sposobnosi kvalitete rada i preciznosti)

 

Najjeftinija i najisplativija opcija je zamijenit cijeli konektor 80-ak kuna novi LINK

Za početak evo ti jedan link di ja znam ponekad nabavljat zamjenske dijelove za mobitele, vidio sam da ih i servisiraju, pa pitaj da li bi ti to odradili, imaju kvalitetne zamjenske dijelove, mada ne znam koliko su stručni u serivsu...
INFO

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Usluga mikro lemljenja
Nije problem uzet novi sklop, ubiti vec imam novi komplet home button sa ifixita.eu, ali onda gubis funkciju touch id-a, jedino originalni gumb to ima ili ti apple mora uparit maticnu s novim gumbom, a to je tek onda neisplativo. Ako netko zna ljude za taj posao ili dobar servis nek javi u pm, molim vas. Thx i lp
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Usluga mikro lemljenja

Od kud si? Ima jedan lik u Velikoj Gorici sto pod mikroskopom lemi

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Usluga mikro lemljenja
Podravina, poslao bi mu postom ili cak i osobno odvezo kad idem za zg. Ajd ako mozes posalji neki kontakt. Thx
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 11:48 (tinostp).
7 godina
offline
Re: Usluga mikro lemljenja
ako nisi vec popravi moga bi probat, samo šta bi koristi savitljivu lakiranu žicu i malo otopljene gume
12 godina
offline
Re: Usluga mikro lemljenja
tinostp kaže...
Podravina, poslao bi mu postom ili cak i osobno odvezo kad idem za zg. Ajd ako mozes posalji neki kontakt. Thx

 Ajde idem danas do frenda koji je blizu covjeku pa pogledam jer ovako u garazi radi. Meni je bio lemio micro usb jednom pa je bas pricao kak lemi pod mikroskopom, da je nabavljao neke vrhove za lemilicu od parsto dolara...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Usluga mikro lemljenja
Tony jesi mozda saznao sta?
12 godina
offline
Usluga mikro lemljenja

Nema ništa na vratima, neki random sticker. Bum jedan dan kad bum u prolazu za vrijeme radnog vremena se zaletio

Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice