Bežično spajanje kompjutera i linije (zvuk)

poruka: 6
|
čitano: 11.216
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Bežično spajanje kompjutera i linije (zvuk)

Pozdrav radni narode!!!

 

Ovako, zanima me da li itko ima spojenu liniju i kompjuter na neki bežični naćin.

Znači ovako, ja imam laptop koji kao i svi drugi imaju slabe zvučnike, a s obzirom da je riječ o laptopu izbacio sam radni stol iz sobe i kad radim nešto ležim na krevetu sa lapom u  krilu, e sad inače imam spojen laptop sa linijom pomoću kabla (3.5mm na chincheve) ali kad ležim u krevetu smetaju mi žice. Tako sam ja došao na ideju da nađem način za bežično spajanje na liniju.

 

E, sad tu dolazim do prvog problema: kako to izvest?

 

Palo mi je na pamet nabaviti one bežične zvučnike za mobitel, koji rade preko bt-a, pa izvaditi onaj zvučnik i na taj, sad više samo bluetooth prijemnik, na one žice koje se spajaju na zvučnik zalemiti chincheve koji bi se spajali na liniju.

 

Iskreno rečeno to je ubiti jedino što mi je palo na pamet, ali me muči da li je moguće kompjuter sa njegovim built-in bluetootom spojiti na takov zvučnik, tj. da li itko zna dali bt na kompjuterima podržava A2DP?

 

Ako netko već ima nešto takvo napravljeno slobodno podijeli iskustvo.

 

Svaka pomoć je dobrodošla

Tko se zadnji smije, najsporije razmišlja
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Bežično spajanje kompjutera i linije (zvuk)

Sad bude 2015. godina, valjda ima pomaka po ovom pitanju?

 

Znaci, zelim muziku s laptopa (yt) slusati na liniji/pojacalu bezicno.

 

Koja su moguca rjesenja?

 

 

Lap bude novi, a namjeravam uzeti i stereo pojacalo za sobu sa zvucnicima do oko 5000 kn.

Do sad sam stari laptop povezivao kablom sa linijom, ali to mi nije bas prakticno...

 

Da li novo pojacalo mora imati BT ili neki wifi signal ili kak da to izvedem?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bežično spajanje kompjutera i linije (zvuk)
9 godina
neaktivan
offline
Bežično spajanje kompjutera i linije (zvuk)

Mozes malo objasniti princip rada tog cuda kaj si linkovao ?

Nisam bas u tim vodama.

 

Da li je to uedno jedino/najbolje rjesenje?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Bežično spajanje kompjutera i linije (zvuk)

ako nisi ništa našao ja bi ti preporučio bluetooth rješenje, vjerojatno na laptopu imaš BT, a na mobu/tabletu ga imaš sigurno

 

znači nešto u ovom stilu, to sam nabrzinu našao na ebayu, ali viđao sam ih i jeftinijih

http://www.ebay.com/itm/USB-Bluetooth-Music-Audio-Stereo-Receiver-IN-MP3-Speaker-iPhone-FHRG-/111321606867?pt=LH_DefaultDomain_186&hash=item19eb48ead3

 

ja doma imam sličan spojen na pojačalo i funkcionira odlično za slušanje muzike, spojiš se na njega bluetoothom sa laptopa i onda on šalje zvuk dalje u pojačalo/liniju i to je to

www.pazii.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bežično spajanje kompjutera i linije (zvuk)

http://www.crotehnika.com/bezicne-ir-slusalice/#more-660   ako ti se da da sam radis ali je preko IR

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice