T-Mobile G2 Touch

poruka: 13
|
čitano: 9.056
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "T-Mobile G2 Touch".
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile G2 Touch

Neznam zašto me taj dizajn strahovito podsjeća na HTC...

Čovjek je rođen da trpi i radi...Ako to ne čini mora propasti...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
T-Mobile G2 Touch

... i to na hero

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch
skank666 kaže...

... i to na hero

 Točno!Masa im je ista,kamera,memorija,OS...

Čovjek je rođen da trpi i radi...Ako to ne čini mora propasti...
15 godina
offline
RE: T-Mobile G2 Touch

Hehe... neznam dali se šalite ili ne...

 

Ali to i JE HTC Hero, samo što je u tmobile ponudi brendiran kao T-Mobile G2 Touch. Ali to je isti uređaj.

15 godina
offline
T-Mobile G2 Touch

Prije par dana sam uzeo ovaj ueđaj u T-mobile-a (produženje ugovora + bodovi) i zadovoljan sam, ali me sad zanima zna li netko kada bi se za G2 touch/Hero pustiti Android 2.0 ili kako kazu da ce odmah ici na 2.1 ?

A.D.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile G2 Touch

Savjetujem ti da malo pogledas na XDA developers

"It's so deep how can you be so shallow"
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Mobile G2 Touch

Još ti nije službeno izašao 2.1. Na xda imaš 2.0 mislim, al pošto nije finalna pa je vjerojatno bugovita

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2010 14:38 (lucky luck).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Mobile G2 Touch

Hvala na savjetima malo sam pogledao, ali kako sam ga tek uzeo i garancija mi jos vrijedi pa cu pricekat sluzbenu verziju. Ima nekih gresaka i ovaj ali strpit cu se. koliko sam shvatio prvo ce izbacit za htc hero pa ce tek onda t-mobile uzet i obradit ga za g2 Touch.

A.D.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Mobile G2 Touch

Tako je, vjerojatno mjesec dana nakon izlaska službene.

 

Sad ako želiš možeš ga rootat i stavit custom rom gore, preporučam ti od Modaca.

Imaš više na android.modaco.com

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Mobile G2 Touch

jel ga se isplat uzet preko oglasnika? i kakve su igrice za android?

MOLIM VAS OTIĐITE NA OVU STRANICU KAKO BI MI POMOGLI PRI OSVAJANJU NAGRADE: http://www.e-castig.com/index.php?r=Fijh PUUNO HVALA! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch

Ne znam za oglasnik, al dobijes jednu igru (Teeter) gdje moras naginjanjem mobitela promasiti krive rupe i dovesti lopticu kroz labirint do zelene rupe. Vrlo zarazno, brzo se prijedje. Imas hrpu igara za download, ova je jedina koja dolazi s mobitelom. Zasad sam samo skidao s androidfreeware.org pa instalirao preko HTC Synca buduci da nemam internet pristup na mobitelu zasad.

Fenestro Vulgaris
14 godina
offline
T-Mobile G2 Touch

to je nes slicno kao ona igrica na ipodu nano... a jel znas gdje ga ima za isprobati?

MOLIM VAS OTIĐITE NA OVU STRANICU KAKO BI MI POMOGLI PRI OSVAJANJU NAGRADE: http://www.e-castig.com/index.php?r=Fijh PUUNO HVALA! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile G2 Touch

Imas u T-Centrima izlozene sve novije mobitele iz njihove ponude pa tako i G2. Ja sam svog dobavio u Ulici grada Vukovara 23, tamo sam vidio i da ga ima za isprobati, ako si u Zagrebu.

Fenestro Vulgaris
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2010 19:19 (Proz0r).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice