Alcatel Idol (4,7)

poruka: 5
|
čitano: 10.937
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alcatel Idol (4,7)".
15 godina
neaktivan
offline
Alcatel Idol (4,7)

Ima netko ovaj smartphone? Ne znam kakvi su Alcatelovi smartphonovi inače ali ovaj se čini poprilično dobar s obzirom na cijenu.

Beware of the sharp edged weapon called human being
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Alcatel Idol (4,7)

Ja sam imao dosta alcatelova uzasni su nebih ti to preporucio za te pare sigurno mozes bolje proc

L.P
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Alcatel Idol (4,7)

Ako govorimo o Idol3 (4.7), samo ga uzmi, to je nekakav BBuy, izgleda pristojno, izrada je vrlo dobra...

 

jedino pazi kad stavljaš microSD i microSIM kartice (idu zajedno u nosač) kako ih stavljaš da te SIMIca ne zeza...

 

Sam uređaj u radu je fluidan, elegantno je sučelje (i čitav uređaj je elegantan i tanak), ima više RAMa nego većina u toj klasi (1 GB, Idol3 ima 1.5 GB - iako ne znam čemu nisu stavili 2 GB) i sve u svemu je zbilja OK uređaj, bolje radi nego moj LG Spirit (OK možda sad ne kad sam Spirita tweakao)

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Alcatel Idol (4,7)

ima netko dual sim varijantu idol 3 4.7 ?? zanima me ima li on 2 utora za sim + SD utor ili je kao kod nekih dual sim mobova

combo 1sim+1sim/sd - ovisno što želiš... 

 

na netu stoji da dual sim verzija ima 16GB ROM i 1.5GB RAM ...a single sim verzija 8GB ROM + 1GB RAM jel to tako?

MuWu
13 godina
offline
Alcatel Idol (4,7)

Single sim verzija ima 8 GB interne memorije i slot za SD karticu, dok dual sim verzija ima 16 GB interne memorije i umjesto slota za SD karticu ima drugi slot za SIM karticu. Oba imaju 1.5 GB ram memorije i sve ostalo isto.

 

Licno koristim ovaj mobitel vec skoro pola godine i prezadovoljan sam, doduse ovu reversible opciju sam iskljucio jer me pocesto uhvati da ne znam koja je "prava" strana mobitela :D

Zvucnici (stereo) su JBL i FANTASTICNI su, kao i slusalice od istog proizvodjaca koje dodju uz mobitel.

 

Jos nesto sto ce mozda neke zanimati je da su ljudi na XDA forumu prokuzili da svi modeli zapravo imaju 16 GB interne memorije, samo sto je ona skrivena/zakljucana na single sim verzijama, te su napravili skriptu koja automatski otkljucava ostatak memorije, bez roota i bilo cega.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
1 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice