Tutorial za Web dizajnere izdvojena tema

poruka: 196
|
čitano: 120.522
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za Web dizajnere

Imas dobar osjecaj da sam zapeo...... hh Ako meni nesto nije jasno ja odma pitam, kakav ponos pihhh Cool

Evo sta me i muci..... muci me ova traka gore kao i ovdje na bugovom forumu di pise bug onlie forum beta samo bez animacije........ Znam da to mogu sa PS-om ali ga nemam skinuo ga, ali imam krivi key i sada mi nece ista prica i sa dreamweaver-om.... :(

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB MSN: trop_sr50@iamcrazy.in Xfire: xelicax Clan: Cro_Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za Web dizajnere

Naso se jos 1 novi problem...... Ja sam napravi i ovu traku i izbornik ali me sada muci kada hocu napisat naslov meni on cijelu tablicu poveca za font koji sam ja odredio za naslov........ Kako ja mogu u jednom neovisnom stupcu imat izbornik, a u drugom tekst???? Molim pomoc....

to je taj problem to je taj problem
Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB MSN: trop_sr50@iamcrazy.in Xfire: xelicax Clan: Cro_Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
coder_ kaže...
Trop kaže...

Kako da ja pomaknem ovaj cijeli menu prema dolje????

 position: absolute;
top: 30px;

Ovaj dio CSS-a će ti pomaći element za 30px prema dolje. Njega pridružuješ elementu koji obuhvaća kompletni menu.
 ILi div koji drzi meni stavis

margin-top:30px;
malo bolje rijesenje nego apsolutno pozicioniranje.
I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za Web dizajnere

Dal se moze kako naslov u tekstu pomicati za odreden broj pixela?????

 

Kao sto vidite pocetnik sam i trudim se ponesto nauciti.... Pogledo jesam tutorijale po webu i to trenutno ucim i z informatike, ali to sto sam ucio to mi nije dovoljno da napravim ono sto bi htio.....

Molim vas pomozite.....

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB MSN: trop_sr50@iamcrazy.in Xfire: xelicax Clan: Cro_Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za Web dizajnere

Joj, problemi se samo nizu jedan za drugim.... Plač

Guglo sam i nemogu nac rjesenje, pa dal bi mi vi mogli OPET pomoc......

Imam izbornik i neki tekst...... Kada ja pisem tekst i odem u novi red tako se meni i izbornik pomice prema dolje...... Dal zna itko kako da napravim da mi je3 izbornik FIKSAN na jednome mjestu i da on tu stoji, a da ja tekst samo pisem

i kada ja odem u novi red da mi se izbornik ne pomakne??????? Evo i slika...... MOLIM POMOC

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB MSN: trop_sr50@iamcrazy.in Xfire: xelicax Clan: Cro_Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tutorial za Web dizajnere

Sad ne znam jesi li koristio frameove tu dok si pravio izbornik... Oni ti podijele stranicu na koliko hoćeš vodoravnih/okomitih neovisnih sekcija (ne znam točno kako da se izrazim). Jer ako jesi, ne bi smjelo pomicati izbornik prema dolje ako ti pišeš na desnom frameu... Nisam iskusan oko toga svega, samo se sjećam kak sam ja to nekada probavao.

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za Web dizajnere

Ne kuzim te framove...... Ako mozes probaj mi napisat kod za to ili sta vec....... Jer nemogu sada dalje raditi bez toga......

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB MSN: trop_sr50@iamcrazy.in Xfire: xelicax Clan: Cro_Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tutorial za Web dizajnere

google je tvoj prijatelj Namigiva

http://www.google.hr/search?q=frames+html&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

 

 

ovo su samo prve 2 str koje mi je izbacio...

 

http://www.w3.org/TR/html401/present/frames.html

 

http://www.htmlcodetutorial.com/frames/frames.html

 

 

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za Web dizajnere

Tu je drugacije nego kako bi meni trebalo....... Meni trebaju 2 frame-a........ Jedan koji ide sa lijeve strane i jedan koji je ostalo, ali da imaju zajednicku ovu skroz gornju sliku......

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB MSN: trop_sr50@iamcrazy.in Xfire: xelicax Clan: Cro_Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tutorial za Web dizajnere

Nemoj ga ucit na frejmove... to je zastarijelo i komplicira stvari.

 

Ovako, pejstaj kod negdje pa cemo ti pomoc. Sta se tice pomicanja naslova (h1 tag) takodjer mozes raditi margin-top i margin-bottom i slicno...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tutorial za Web dizajnere

O Pero dinamitni...pa čovjeku dat frameove da uči a oni praktički izbačeni iz uporabe..

 

Neko ikad čuo za foricu: "position: fixed"

 

CSS brate, puno elegantnije rješenje...super stvarčica. Moraš malo stila u izradu weba, nije to samo nabacaj elemente i zdraaavoo, kako bi reko Đuro iz top liste nadrealiste

 

Pozicionira element na stranicu i "zaključava" ga u sobu da ne mrdne nikuda.. heh

 

 

Trop žuriš i to jako!!

Uspori malo sa učenjem..

 

Letiš grlom u jagode sa izradom stranice a nisi još savladao osnovne pojmove kojima barataš.

Prvo malo o html elementima, kako ih pisat, za što oni služe..

Zatim CSS.. selektori, atributi, vrijednosti....

 

Kad to skužiš, nećeš nas više ni morati pitati.. :)

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Win XP/Ubuntu 8.10(uskoro)
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2009 14:37 (coder_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere

Moja ti je preporuka da proucis ove tri knjige kako bi savladao osnove HTML-a i CSS-a.

Nakon toga kreni u izradu stranice i pitaj sto ti nije jasno. Ovako ces postavljati pitanja i pitanja, a dobivati i svakakve odgovore.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
Trop kaže...

Koji program za izradu web stranica bi mi vi preporucili a daj je free??????

 Notepad++ i FirefoxOsmijeh
Jeftinije nemozesNamigiva
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za Web dizajnere

Možda ce ma sad neki napast što ti preporucujem da uzmeš knjigu ali meni nema boljeg nacina evo koju sam ja kupio :

http://www.algoritam.hr/?m=3&p=proizvod&kat=435&id=118024

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
sk8 4 life kaže...

Možda ce ma sad neki napast što ti preporucujem da uzmeš knjigu ali meni nema boljeg nacina evo koju sam ja kupio :

http://www.algoritam.hr/?m=3&p=proizvod&kat=435&id=118024

 Hehe...
Znao sam da ćeš stavit knjigu o Dreamweaveru. hehehe

Već sam ti ja rekao svoje mišljenje o tome u par drugih tema. Sad bih mogao jedino stavit link do druge teme gdje je ta rasprava da ne pišem sve ponovo.
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Win XP/Ubuntu 8.10(uskoro)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
tnakir kaže...

Nemoj ga ucit na frejmove... to je zastarijelo i komplicira stvari.

 

Ovako, pejstaj kod negdje pa cemo ti pomoc. Sta se tice pomicanja naslova (h1 tag) takodjer mozes raditi margin-top i margin-bottom i slicno...

 Daj mi msn ili xfire da ti mogu poslat.....
Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB MSN: trop_sr50@iamcrazy.in Xfire: xelicax Clan: Cro_Elite
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
coder_ kaže...
sk8 4 life kaže...

Možda ce ma sad neki napast što ti preporucujem da uzmeš knjigu ali meni nema boljeg nacina evo koju sam ja kupio :

http://www.algoritam.hr/?m=3&p=proizvod&kat=435&id=118024

 Hehe...
Znao sam da ćeš stavit knjigu o Dreamweaveru. hehehe

Već sam ti ja rekao svoje mišljenje o tome u par drugih tema. Sad bih mogao jedino stavit link do druge teme gdje je ta rasprava da ne pišem sve ponovo.
 ma znam da sam naporan ali kniga je stvarno super !!! ne zalim za novce koje sam da a dvoumio sam se između GTA4 orginala ili Dreaweaver knjiga
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
sk8 4 life kaže...
coder_ kaže...
sk8 4 life kaže...

Možda ce ma sad neki napast što ti preporucujem da uzmeš knjigu ali meni nema boljeg nacina evo koju sam ja kupio :

http://www.algoritam.hr/?m=3&p=proizvod&kat=435&id=118024

 Hehe...
Znao sam da ćeš stavit knjigu o Dreamweaveru. hehehe

Već sam ti ja rekao svoje mišljenje o tome u par drugih tema. Sad bih mogao jedino stavit link do druge teme gdje je ta rasprava da ne pišem sve ponovo.
 ma znam da sam naporan ali kniga je stvarno super !!! ne zalim za novce koje sam da a dvoumio sam se između GTA4 orginala ili Dreaweaver knjiga
 To ti je Dreaweaver knjiga, tu vjerojatno stranicu radiš vizualno (ako se ne varam) i tako neces naucit CSS i HTML.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
Ivan M. kaže...
sk8 4 life kaže...
coder_ kaže...
sk8 4 life kaže...

Možda ce ma sad neki napast što ti preporucujem da uzmeš knjigu ali meni nema boljeg nacina evo koju sam ja kupio :

http://www.algoritam.hr/?m=3&p=proizvod&kat=435&id=118024

 Hehe...
Znao sam da ćeš stavit knjigu o Dreamweaveru. hehehe

Već sam ti ja rekao svoje mišljenje o tome u par drugih tema. Sad bih mogao jedino stavit link do druge teme gdje je ta rasprava da ne pišem sve ponovo.
 ma znam da sam naporan ali kniga je stvarno super !!! ne zalim za novce koje sam da a dvoumio sam se između GTA4 orginala ili Dreaweaver knjiga
 To ti je Dreaweaver knjiga, tu vjerojatno stranicu radiš vizualno (ako se ne varam) i tako neces naucit CSS i HTML.
 Khm...pogledaj link i vidi kako se knjiga zove Dreamweaver CS3 with ASP,ColdFusion,And PHP hebemu ko nezna HTML...pa to je osnova !? za web dizajn
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za Web dizajnere

...

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2010 15:46 (sk8 4 life).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
sk8 4 life kaže...
 Khm...pogledaj link i vidi kako se knjiga zove Dreamweaver CS3 with ASP,ColdFusion,And PHP hebemu ko nezna HTML...pa to je osnova !? za web dizajn
 johoj....samo sam čekao da ovo napišeš...

Hebemu tko ne zna html?? Pa onaj tko ga želi naučit!!!!! A ti takvom čovjeku nudiš alat za izradu web stranica. Tebi baš ne vrijedi pričati, jel da?? Mani se davanja instrukcija početnicima i prepusti to nama koji znamo o čemu pričamo....Ajd molim te nemoj više pisat u ovoj temi...tvoji postovi jednostavno nemaju smisla...
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Win XP/Ubuntu 8.10(uskoro)
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za Web dizajnere

Idem prvo prouciti one 3 knjige koje ste mi dali pa cu onda vidit sta da napravim.... Cool

[url=http://www.gametracker.com/server_info/92.43.104.194:28960/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/92.43.104.194:28960/b_560x95.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tutorial za Web dizajnere

Nisam siguran da li je ovo dobro pitanje za ovu temu, al pitanje je vezano za web dizajn.

Da skratim, radim web site svoje firme i htio bih na uvodnoj stranici ( izbor jezika ), napravit flash animaciju.

Ja sam zamislio kad korisnik uđe na uvodnu stranicu da počne rasti drvo, od male biljke sve do velikog drveta na čijim granama će biti izbornici jezika (kao plodovi), možda glupo zvući al kad završim stranicu stavit ću je prvo ovdje pa ćete vidjeti.

 

Može li mi tko pomoći?

volim ljude, pogotovo žene, al najviše svoje
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
coder_ kaže...
sk8 4 life kaže...
 Khm...pogledaj link i vidi kako se knjiga zove Dreamweaver CS3 with ASP,ColdFusion,And PHP hebemu ko nezna HTML...pa to je osnova !? za web dizajn
 johoj....samo sam čekao da ovo napišeš...
Hebemu tko ne zna html?? Pa onaj tko ga želi naučit!!!!! A ti takvom čovjeku nudiš alat za izradu web stranica. Tebi baš ne vrijedi pričati, jel da?? Mani se davanja instrukcija početnicima i prepusti to nama koji znamo o čemu pričamo....Ajd molim te nemoj više pisat u ovoj temi...tvoji postovi jednostavno nemaju smisla...
...
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2010 15:47 (sk8 4 life).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
sk8 4 life kaže...
HM....malo si se umisli ...ja imam iskustva u web stranicama a dreamwever znam od "glave do pete" i dobro znam što taj program sadržava i što se njime može ...ne podcjenjuj druge i dreamweaver kad neznaš ništa o njemu...NEZNAM ŠTO FALI TOME DA POCETNICI WEB DIZAJN RADE U DREAMWEAVERU!!!!!VičeViče
 Nemoj se derat! Nisi na igralištu..

Baš sam sinoć, dok sam pisao prethodni post, razmišljao dali da umjesto "prepusti nama koji znamo o čem pričamo" napišem "prepusti ljudima koji znaju o čemu pričaju" no ipak sam ostavio ovo prvo jer sam znao da će tvoja reakcija biti ovakva. Znaš dreamweaver "od glave do pete"..(aha, a ja sam Clint Eastwood) a sve što radiš je vizualno slaganje stranica.

Ja Dreamweaver znam onoliko koliko mi treba ali ga svakodnevno koristim i ono što ja pričam nema veze sa dreamweaverom. Forsiraš program samo zato što znaš raditi u njemu.
Ono što sam ja htio reći je da se ljudi koji kreću u ovaj posao ne bave proučavanjem Dreamweavera već učenjem HTMLa i CSSa. A to se može raditi i u običnom editoru.. Ne treba ti program od par stotina dolara da bi to radio. A ako ćemo cjepidlačit, koji početnik ima novaca da kupi Dreamweaver i korištenje ovakvog programa u svrhu zarade se plaća velikom kaznom.
Nikad nisam ni volio dreamweaver zbog vizualnog načina slaganja elemenata. Više volim sam pisati svako slovo koda nego da mi to program radi.

Čemu "WEB DIZAJN" podebljano??? Ti uopće znaš što te riječi znače?

Pa jesi ti vidio što si ti napisao u svom prethodnom postu?? Citiram (ponovo): "hebemu ko nezna HTML...pa to je osnova !? za web dizajn".
I ti to kažeš čovjeku koji nema znanja HTMLa, CSSa i tek kreće u ovaj posao. hehehehe
I onda ja ne znam o čem pričam. :) Razmisli još jednom..
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money! ----- HP 6715b: Turion X2 64bit, 3 GB DDR2 667Mhz, 120GB SATA disk, X1250 graphics chip, Win XP/Ubuntu 8.10(uskoro) Bolje šutiti i pustiti da ljudi misle da si glup, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
sk8 4 life kaže...
coder_ kaže...
sk8 4 life kaže...
 Khm...pogledaj link i vidi kako se knjiga zove Dreamweaver CS3 with ASP,ColdFusion,And PHP hebemu ko nezna HTML...pa to je osnova !? za web dizajn
 johoj....samo sam čekao da ovo napišeš...

Hebemu tko ne zna html?? Pa onaj tko ga želi naučit!!!!! A ti takvom čovjeku nudiš alat za izradu web stranica. Tebi baš ne vrijedi pričati, jel da?? Mani se davanja instrukcija početnicima i prepusti to nama koji znamo o čemu pričamo....Ajd molim te nemoj više pisat u ovoj temi...tvoji postovi jednostavno nemaju smisla...
HM....malo si se umisli ...ja imam iskustva u web stranicama a dreamwever znam od "glave do pete" i dobro znam što taj program sadržava i što se njime može ...ne podcjenjuj druge i dreamweaver kad neznaš ništa o njemu...NEZNAM ŠTO FALI TOME DA POCETNICI WEB DIZAJN RADE U DREAMWEAVERU!!!!!VičeViče
 
Ja znam. Fali puno toga. Kao prvo, pocetnici u Dreamweaveru mogu jedino naucit stvari tipa: "be a pro in 24 days" i "skip HTML, CSS and Javascript". Cudim se da tako nisu nazvali knjigu.  Sve je ok kada Dreamweaver moze napraviti ono sta korisnik zeli, ali sta se desi kada to Dreamweaver ne moze. Korisnik treba nesto sam skodirat, a jedino sta zna je klikat po WYSIWYG editoru.

Sam sam prije kodirao u Dreamweaveru, tako da znam kako stvari stoje. Dreamweaver nije svemocan i jos uvijek ne generira dinamicki sadrzaj i dok to dvoje ne bude ispunjeno, pocetnicima ne preostaje nista drugo nego naucit stvar kako spada.  Jer ako se misle time bavit, prije ili kasnije propast ce u vlastite rupe u neznanju.

I sta to moze Dreamweaver sta ne moze moj svemocni VIM.... ajde da cujem, bas me zanima...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2009 19:13 (Jazzfan).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere
coder_ kaže...
sk8 4 life kaže...
HM....malo si se umisli ...ja imam iskustva u web stranicama a dreamwever znam od "glave do pete" i dobro znam što taj program sadržava i što se njime može ...ne podcjenjuj druge i dreamweaver kad neznaš ništa o njemu...NEZNAM ŠTO FALI TOME DA POCETNICI WEB DIZAJN RADE U DREAMWEAVERU!!!!!VičeViče
 Nemoj se derat! Nisi na igralištu..

Baš sam sinoć, dok sam pisao prethodni post, razmišljao dali da umjesto "prepusti nama koji znamo o čem pričamo" napišem "prepusti ljudima koji znaju o čemu pričaju" no ipak sam ostavio ovo prvo jer sam znao da će tvoja reakcija biti ovakva. Znaš dreamweaver "od glave do pete"..(aha, a ja sam Clint Eastwood) a sve što radiš je vizualno slaganje stranica.

Ja Dreamweaver znam onoliko koliko mi treba ali ga svakodnevno koristim i ono što ja pričam nema veze sa dreamweaverom. Forsiraš program samo zato što znaš raditi u njemu.
Ono što sam ja htio reći je da se ljudi koji kreću u ovaj posao ne bave proučavanjem Dreamweavera već učenjem HTMLa i CSSa. A to se može raditi i u običnom editoru.. Ne treba ti program od par stotina dolara da bi to radio. A ako ćemo cjepidlačit, koji početnik ima novaca da kupi Dreamweaver i korištenje ovakvog programa u svrhu zarade se plaća velikom kaznom.
Nikad nisam ni volio dreamweaver zbog vizualnog načina slaganja elemenata. Više volim sam pisati svako slovo koda nego da mi to program radi.

Čemu "WEB DIZAJN" podebljano??? Ti uopće znaš što te riječi znače?

Pa jesi ti vidio što si ti napisao u svom prethodnom postu?? Citiram (ponovo): "hebemu ko nezna HTML...pa to je osnova !? za web dizajn".
I ti to kažeš čovjeku koji nema znanja HTMLa, CSSa i tek kreće u ovaj posao. hehehehe
I onda ja ne znam o čem pričam. :) Razmisli još jednom..
daj ne želim se prepirat s tobom ja cu iznjet svoje mišljenje ti svoje i gotovo !!??
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
offline
Tutorial za Web dizajnere

Evo sad ste iznjeli svako svoje misljenje i vise ne spominjite tu Dreamweaver knjigu.

 

Svi koji bi barem malo zeljeli baviti web dizajnom, prvo moraju naucit osnove (HTML,CSS), a onda ostalo po volji. Znaci pocetnici, nikakav Dreamweave. Prvo HTML i CS, a onda kasnije po volji JavaScript, PHP....

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial za Web dizajnere

Što se tiče web dizajna ne smatram se nekim velikim expertom ali pokoju starnicu s dinamikom znam napraviti
ASP.NET mi ide ,ali znam samo da sam krenuo s HTML editorom i CSS-om jer to je osnova osnove .Bez njih si kao bez gaća.

Private
15 godina
offline
Tutorial za Web dizajnere

Zasto Dreamweaver... zato jer ima jako dobar princip drag & drop elemenata, ljudi ce onda povezati  te elemente sa kodom koji vide u split screenu i tako ce nesto i nauciti. A poslije kad skuze sta koji element predstavlja onda ce moci i u Notepad++ ili Context editoru ili nesto slicno.

 

Ja sam inace poceja raditi u Dreamweaveru i otkad sam se prebacija na .Net radim u Visual Web Developeru... i mogu reci da sam jako zadovoljan, cak zadovoljniji nego sa DW... Al opet, to je subjektivno...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice