Najbolji i najpovoljniji hosting

poruka: 189
|
čitano: 124.356
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji i najpovoljniji hosting
tnakir kaže...

Kakve veze ima sto je ruzan.

 

Webmin za Linux je ruzan ko ponoc ali je poprilicno mocan.

 

pa znam, kažem da im to nisam puno zamjerio, ali bi mi bilo draže da je ljepši. dizajniro bi im ga ja za besplatno samo da smijem Smijeh

čist kod, duga ljubav
15 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Ipak je to malo kompleksnija aplikacija :)))

 

Evo danas sam imao priliku pricati sa supportom Croadrije... :)) Simpatican covjek al se zbunio ko vrag :)

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji i najpovoljniji hosting
tnakir kaže...

Ipak je to malo kompleksnija aplikacija :)))

ma samo dizajn..

 

 

e da, ne mogu vjerovat da se nisam prije sjetio spomenut... moje najgore iskustvo EVER, koliko s web hosting providerima, toliko i s ljudima općenito, bilo je u jednom kraćem razdoblju kad smo razgovarali s Mediumom. I to baš ovaj Medium.hr iz Osijeka. Majko moja šta sam ja uspio doživjet od njih, to svijet nije vidio... Nažalost se neću sjetit više svega jer sam pozaboravljao kako je priča tekla, ali evo otprilike.

 

Neću imenovat sajt (ne znam zašto ga neću imenovat, a valjda je tako pristojno) kojeg smo napravili i ponudili im hosting (da ostane na serveru na kojem smo ga i razvijali) za 700 kuna godišnje. Uobičajena, ako ne i malo viša cijena od onog što se danas može nać. Međutim, oni su to odbili jer su već ranije sredili web hosting koji samo čeka da mi dovršimo pa onda prebacimo stranicu. Platili su ga oko 6.000 kuna za godinu dana (ne znam točno). Ajd dobro nek im bude, makar ne vidim potrebu za boljim serverom od ovog..

 

Idemo prvo prebacit bazu, nema phpmyadmina.. Kako nema phpmyadmina? Koji je control panel gore? Nema nikakvog control panela... Super.. Download phpmyadmin, upload na njihov server, configuracija, upload baze, baza spremna.

 

Upload sajta na FTP, posjet linku na kojem se to navodno treba vidjet, ne radi.. ok, otvaram njihove instrukcije za "podešavanje domene" (omg) i padam u nesvjest.. Pristupom na taj link gdje sam ja isprva mislio da će se vidjet stranica, navodno dolazimo u naš root direktorij odakle bi trebalo preusmjeravati na neki folder ovisno o tome koje je ime poddomene upisano. I onda se to preusmjeravanje na taj neki određeni folder (koji već bude upisan u imenu poddomene) se vrši preko JAVASCRIPTA! Ja čitam i ne mogu fakin vjerovat da likovi imaju upute u kojima preporučaju da se "domena preusmjeri" preko javascripta. I to kad kažem preusmjeri, onda mislim na onaj href location zdravoseljački koji je isto kao da si promijenio samo link u address baru. Pa onak helou, onda bi to bilo malo bolje radit preko php-a ili jednostavno ne radit uopće kad se samo radi o ulasku u folder..

 

Ok, never mind, ljubičasta boja mi se polako čisti s lica i napravim ja sve po njihovim uputama i probam još par svojih načina - ništa ne radi. Zovemo Medium, oni nemaju pojma, uzeli su neki reseller hosting kod nekakvog Brinkstera negdje iz Amerike i sad će oni njih zvat da vide kaj to je pa će nam javit. Prođe dan, prođe dva, opet mi zovemo njih da vidimo di je zapelo, ne znaju. Za stranicu se bliži rok, morala bi radit. Hitan slučaj, domenu preusmjeravamo na naš server privremeno dok se ovo ne sredi, ja kolegama poručujem da ne želim više sudjelovat u tome, ali Medium je ionako na početku ponudio da ako mi ne znamo to preusmjeravanje sredit, budu oni - reko recite im onda neka to slobodno oni srede i ja se iz priče isključujem.

 

Još dan-dva, tjedan natezanja (bez moje interferencije više) i uspjeli oni čudom dobit da stranica proradi, preusmjerili domenu i sajt živ i zdrav na njihovom 6-hiljada-kuna-godišnje serveru bez control panela. I neka im je...

čist kod, duga ljubav
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2010 20:03 (pedo bear).
15 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

ja sam zadovoljan sa studio4web

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Najbolji i najpovoljniji hosting

Povlačim svoje riječi o t-comu, ne znam što im je ali ovo je postalo pre strašno

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Preporučujem jedan od ovih paketa

Ili pogledaj popis HR web hosting firmi

 

Evo i cpanela na linux serveru

Cpanel na Plus.hr Cpanel na Plus.hr
www.mojportal.com.hr/forum
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.4.2013 19:50 (Robi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

Probaj odgovore naci na http://www.odaberihosting.com/ :)

13 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

http://secure.studio4host.com/user/aff.php?aff=154&language=Hrvatski&currency=1&systpl=hr&p=http://www.hrvatski-hosting.com

 

Da napomenem ovo je AKCIJA,znaci sto dobijes za 119 kn

 

besplatnu domenu

4gb prostora

40gb mjesecni promet

 

+  kad odete a taj link vidite onaj brojac "+ xxx mb" ? taj brojac ide i do 1000mb odnosno 1gb,sto znaci ako platite npr paypalom kad bude 900mb dobivate 900mb jos tj imat cete ukupno  4900 mb  

 

Ako odete na drugu hosting stranicu nemate sanse da cete naci ovakvo sto...  a jos je i hrvatski hosting :)

 

 

edit: sad vidim da onaj brojac ide i preko 1000mb :))))

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2011 23:20 (BlaBlaLaLa).
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Najbolji strani hosting http://www.000webhost.com/536201.html

 
0 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
radesija kaže...

Stavio si taj link jer želiš zaraditi preko novih članova koji dolaze preko tog linka, zato i je poslije adrese mistični broj 536201 koji je očito tvoj identifikacijski broj. Googlanjem te tvoje adrese vidio sam da si se u proteklih par dana učlanio na nekoliko foruma sa istim tekstom gdje preporučaš najbolji strani hosting. Jako si inovativan!

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2012 21:16 (mkrmpotic).
15 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

imao sam plus hosting godinu dana(ona besplatna akcija sto je bila) i jako sam zadovoljan, support je odlican, i onaj control panel na serveru isto je jako jednostavan(dotNet panel ili tako nesto).

Ali s obzirom da mi je to jedini hosting kojeg sam imao nemogu usporedit s nicim drugim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Koristim Global.ba hosting i jako sam zadovoljan sa supportom i sa svim, imaju besplatni telefon te je bilo kakav problem bio otklonjen za otprilike 3-4min... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting

Ja koristim www.run-hosting.com i zadovoljan sam :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
MarkoDimitrije kaže...

Ja koristim www.run-hosting.com i zadovoljan sam :)

zašto su tako jeftini? da nisu možda reseller?

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
14 godina
online
Najbolji i najpovoljniji hosting

Koristim jedan reseller host i nije da nisam zadovoljan, ali imam nekih problema  s njima i iako se oni to trude rijesit daleko je to od neke visoko kvalitetne usluge. Ima li ko preporuku? Volia bi da se uz preporuku nadje i komentar zasto je dobar i kvalitetan ne samo ovaj ti je najbolji :)

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

ja koristim infoNET..najvažniji mi je support i tu je odlična suradnja sa infoNET-om...cijena vrlo prihvatljiva...imam kod njih preko 20 sajtova i sve radi dan danas ko urica :)

www.cts-informatika.net
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Koristim stablehost za 3 sajta i pokazali su se pouzdanim i brzim, support je itsto tako brz, sada vam je neka akcija 40-50% off cijene.

Evo refferal linka pa ako neko hoce kupit hosting neko ide preko njega, vama ce bit isto, a meni bolje kako bi rekli političari(yea right.....).

https://billing.stablehost.com/aff.php?aff=1041

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Darude1506 kaže...

ja koristim infoNET..najvažniji mi je support i tu je odlična suradnja sa infoNET-om...cijena vrlo prihvatljiva...imam kod njih preko 20 sajtova i sve radi dan danas ko urica :)

Šteta što ne nude .net :( ponadao sam se kada sam vidio cijenik i ime infoNET ali na kraju ništa

16 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Gajotres kaže...
Darude1506 kaže...

ja koristim infoNET..najvažniji mi je support i tu je odlična suradnja sa infoNET-om...cijena vrlo prihvatljiva...imam kod njih preko 20 sajtova i sve radi dan danas ko urica :)

Šteta što ne nude .net :( ponadao sam se kada sam vidio cijenik i ime infoNET ali na kraju ništa

 

Normalno da nude .net, od kud ti to?

http://isvijet.com.hr
15 godina
online
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Edge kaže...
Gajotres kaže...
Darude1506 kaže...

ja koristim infoNET..najvažniji mi je support i tu je odlična suradnja sa infoNET-om...cijena vrlo prihvatljiva...imam kod njih preko 20 sajtova i sve radi dan danas ko urica :)

Šteta što ne nude .net :( ponadao sam se kada sam vidio cijenik i ime infoNET ali na kraju ništa

 

Normalno da nude .net, od kud ti to?

A ne znam pogledao sam im stranicu i ne vidim nigdje .net 

Ovo je ispravna stranica http://www.infonet.hr?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Edge kaže...
Normalno da nude .net, od kud ti to?

Sve su im Linux serveri niti jednog Windows servera, tako bar stoji na njihovoj stranici.

16 godina
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Pa jeste vi uopće provjerili

http://www.infonet.hr/registracija-domene/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
AlterEgo kaže...
Pa jeste vi uopće provjerili

http://www.infonet.hr/registracija-domene/

Ma ne domene, nego hosting, misli na IIS, za ASP.NET, tj. nemate Windows Hosting.

15 godina
online
Najbolji i najpovoljniji hosting

Da, ispao je nesporazum, asp.net odosno win hosting to sam mislio

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2012 17:08 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
Gajotres kaže...

Da, ispao je nesporazum, asp.net odosno win hosting to sam mislio

ne podržavaju asp.net, samo php

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
11 godina
neaktivan
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

hosting na vrhunskom Linux serveru, najjeftiniji hosting uz 15 dana probnog razdoblja.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2013 11:41 (igre2012).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Najbolji i najpovoljniji hosting
www.unahost.com probas pa kupis ako si zadovoljan
15 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

Pozdrav, trazim jeftiniji hosting (oko 200 kn s domenom godisnje), za Wordpress stranicu.

 

Zasad sam najvise gledao ovo : http://www.infonet.hr/web-hosting/starter

 

i jedan od Godaddy paketa (ne znam za iskustva?)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2013 11:02 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

http://webmedia.hr/ Ja ovdje imam neki jednostavni wordpress, ako nemaš puno sadržaja, čista preporuka, izađe nekih 130tak kuna prva godina (50% popusta), nakon toga se valjda plaća samo hosting, znači 120kn? Nisam siguran, to si provjeri, ali ovako su mi sasvim okej, odgovorili na par ticketa unutar istog dana, nemam zamjerki. 

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Najbolji i najpovoljniji hosting

I to sam gledao, ali možda će mi 100GB prometa biti malo?

Inače stranica je foto-video tipa

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice