Korisničke skripte za Bug Online Forum izdvojena tema

poruka: 358
|
čitano: 141.008
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BOL Forum dodatak - Sidebar Reborn
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
mind_challenge kaže...

evo samo quickfix u mapi, stranica ponovno učitana, a ovo sa porukama je izgleda proradilo

Neznam jedino da jos probas restartati operu ako nisi, inace sad sam opet pogledao kod sebe

na Opera varzija 10.61 i radi.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
15 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...
mind_challenge kaže...

evo samo quickfix u mapi, stranica ponovno učitana, a ovo sa porukama je izgleda proradilo

Neznam jedino da jos probas restartati operu ako nisi, inace sad sam opet pogledao kod sebe

na Opera varzija 10.61 i radi.

ma restartirana je već nekoliko puta, neznam zašto neradi daj mi uslikaj postavke za javascript iz svoje opere, možda je kod mene nešto krivo postavljeno

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Nisam ja nista posebno postavljao samo sam odabrao folder a ako ti radi sve ostalo trebalo bi i ovo.

Probaj skinuti s ovog linka, nesto sam sitno promijenio u kodu mozda pomogne.

Probaj staviti u drugi folder, pa odabrati taj novi folder.

 

EDIT:

Ako ni to nece, mozes mi staviti source stranice s foruma npr. na pastebin  pa pogledam sutra,

jer mozda ti je drugaciji html iz nekog razloga.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 0:54 (drnde).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...

Nisam ja nista posebno postavljao samo sam odabrao folder a ako ti radi sve ostalo trebalo bi i ovo.

Probaj skinuti s ovog linka, nesto sam sitno promijenio u kodu mozda pomogne.

Probaj staviti u drugi folder, pa odabrati taj novi folder.

 

EDIT:

Ako ni to nece, mozes mi staviti source stranice s foruma npr. na pastebin  pa pogledam sutra,

jer mozda ti je drugaciji html iz nekog razloga.

  evo skinuo s tog linka, napravio novu mapu, staru obrisao, stavio u novu i nju odabrao, resetirao Operu 2 puta, i ništa, evo ti source na pastebinu

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...
Marsel007 kaže...

pohvale za trud, nego... kad možemo očekivat to za stare smajlije ako je moguče.

Ne mogu to veceras reci, ali svakako javim kad malo vise saznam o tome, skinuo sam bug izbornik 1.6, medutim

nikako da nadem te stare smajlije. Tako da cu se cuti se programerima koji rade na izborniku pa javim ovdje.

Klikneš desni klik na menu bar (tamo di su meniji file...) i odabereš customize,skrolaš na dno prozora i imaš ikonu smajlija koju odvučeš npr. do tipke home. Klikneš na tu ikonu i otvore se stari smajliji. E sad mi bi htjeli da ti nekako zamijeniš onaj smajli botun u editoru tako da kad se klikne otvori se prozor sa starim smajlijima,a ne sa novim.Ne mora izbornik smajlija biti iz BugIzbornika nego možeš i svoj napraviti.Ako je ikako moguće napravi...

Ne treba mi potpis!
14 godina
neaktivan
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Evo ja sam ubacio tu skriptu putem drag & drop-a sa operom, i sve fino radi. Samo što za to trebaš  instalirati UJS Manager kao i za FF greasemonkey da podržava direktnu instalaciju skripte.Pa bi te molio drnde da staviš na prvi tvoj post  UJS Manager da operašima olakšaš instalaciju skripti.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Dostupna je nova verzija skripte (0.4.2), sada i na userscripts.org, pa vam prepurucavam da odatle skinete.

Dodano u ovoj verziji je mogucnost konfiguracije skripte preko grafickog sucelja i neke opcenite optimizacije

samog koda. U sljedecu verziju cu implementirati APazinjanovu ideju o mogucnosti uklanjanja nezeljenih tema

s liste (vidi citat), jer mi se jako svidjela. Mogucnost koristenja starih smajlija je moguce dodati ali cu za to napisati

  odvojenu skriptu da nebi trpao sve u istu, medutim kada ce to tocno biti jos neznam jer trenutno nemam previse vremena,

ali uglavnom biti ce. Mogucnost stavljanja bubamara umjesto zvjezdica bi mogla biti uskoro dodana, kada smislim kako cu pouzdano

  dohvacati slike za skriptu za sva tri browsera.

 

 

APazinjan kaže...

E, evo još jedan prijedlog, onaj prozor sa novim porukama u temama koji sudjelujemo, bilo bi dobro kada bi pored svake poruke (to jest teme) postojao mali x s kojim uklonim neku temu s popisa ako ne želim više sudjelovati u njoj ;)

 

 

Novo dugme koje vodi do opcija Novo dugme koje vodi do opcija
opcije skripte opcije skripte
Sada se prozorcic minimizira skroz Sada se prozorcic minimizira skroz
All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2010 23:01 (drnde).
 
0 0 hvala 3
15 godina
protjeran
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...

Dostupna je nova verzija skripte (0.4.0), sada i na userscripts.org, pa vam prepurucavam da odatle skinete.

Dodano u ovoj verziji je mogucnost konfiguracije skripte preko grafickog sucelja i neke opcenite optimizacije

samog koda. U sljedecu verziju cu implementirati APazinjanovu ideju o mogucnosti uklanjanja nezeljenih tema

s liste (vidi citat), jer mi se jako svidjela. Mogucnost koristenja starih smajlija je moguce dodati ali cu za to napisati

  odvojenu skriptu da nebi trpao sve u istu, medutim kada ce to tocno biti jos neznam jer trenutno nemam previse vremena,

ali uglavnom biti ce. Mogucnost stavljanja bubamara umjesto zvjezdica bi mogla biti uskoro dodana, kada smislim kako cu pouzdano

  dohvacati slike iz skripte za sva tri browsera.

 

 

APazinjan kaže...

E, evo još jedan prijedlog, onaj prozor sa novim porukama u temama koji sudjelujemo, bilo bi dobro kada bi pored svake poruke (to jest teme) postojao mali x s kojim uklonim neku temu s popisa ako ne želim više sudjelovati u njoj ;)

 

 

Svaka čast i hvala ;)

 

EDIT : Jedan problem, kada dođem na bug forum stranica se stalno učitava, niakko da se učita. sve dok nisam stavio vrijednost refresha na 10 sekundi, onda je po starom. Da li možeš staviti kako default na 10 za one koji budu skidali ?

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2010 21:57 (APazinjan).
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
APazinjan kaže...
drnde kaže...

Dostupna je nova verzija skripte (0.4.0) ...

 

Svaka čast i hvala ;)

 

EDIT : Jedan problem, kada dođem na bug forum stranica se stalno učitava, niakko da se učita. sve dok nisam stavio vrijednost refresha na 10 sekundi, onda je po starom. Da li možeš staviti kako default na 10 za one koji budu skidali ?

Hvala na brzoj primjedbi, ispravio sam gresku i uploadao na userscript.org (v0.4.1). Greska se samo tice

pocetnih postavki, dakle ako ste vec skinuli i konfigurirali sve trebalo bi biti ok.

 

EDIT: Uocio sam jos nekoliko manjih gresaka u radu skripte, tako da je gore na userscript.org vec verzija 0.4.2,

problem je ovaj put u tome da ako u odabranoj kategoriji nema aktivnih tema onda je skripta pri svakom

osvjezavanju dodavala prazan redak. To nisam prije skuzio jer jednostavno nisam imao kategoriju bez tema.

Ako netko ima problema s pamcenjen postavki, ova nova verzija bi to takoder trebala rijesiti.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 0:08 (drnde).
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za Greasemonkey (Firefox)
Skripta je super, nadam se da će dobit još funkcija, ali imam problem. Mislim da mi skripta uzrokuje rušenje Opere. U zadnja 2 dana (otkako sam je stavio) mi se u bar 70 posto slučajeva ruši pri pokretanju. Izbaci mi onda onaj prozorčić za odabir, pokreni ponovno Operu, nemoj pokrenut itd. Kad odaberem da mi pokrene Operu i vrati tabove, sve radi. Do ponovnog pokretanja...
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Bravo, bravo. Svaka čast, izvrsna stvar.

U kombinaciji s Zaycovim addon-om forum rula..=)

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra userscript (FF,Opera,Chrome)
Šef kaže...
Skripta je super, nadam se da će dobit još funkcija, ali imam problem. Mislim da mi skripta uzrokuje rušenje Opere. U zadnja 2 dana (otkako sam je stavio) mi se u bar 70 posto slučajeva ruši pri pokretanju. Izbaci mi onda onaj prozorčić za odabir, pokreni ponovno Operu, nemoj pokrenut itd. Kad odaberem da mi pokrene Operu i vrati tabove, sve radi. Do ponovnog pokretanja...

Ja skriptu uglavnom testiram na winxp sp3, operi (10.61) i chrome-u (5.0.375.127) i do sada nisam imao takvih problema.

 

Mozes li reci malo detalja, verziju opere, verziju skripte koju koristis, koristis li jos koju drugu skriptu, jesi instalirao onaj

add-on za upravljanje skriptama za operu ili si samo odabrao folder u kojem je skripta.

 

Bili mogao neko vrijeme ukloniti skriptu pa da vidis hoce li se i dalje rusiti ?

 

EDIT: Isto tako ako jos netko ko koristi skriptu na operi primjeti ucestalo rusenja pri startanju browsera, molio bih da javi

da bi mogao lakse locirati problem.

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2010 13:00 (drnde).
15 godina
offline
RE: BugExtra skripta za Greasemonkey (Firefox)
drnde kaže...
Šef kaže...
Skripta je super, nadam se da će dobit još funkcija, ali imam problem. Mislim da mi skripta uzrokuje rušenje Opere. U zadnja 2 dana (otkako sam je stavio) mi se u bar 70 posto slučajeva ruši pri pokretanju. Izbaci mi onda onaj prozorčić za odabir, pokreni ponovno Operu, nemoj pokrenut itd. Kad odaberem da mi pokrene Operu i vrati tabove, sve radi. Do ponovnog pokretanja...

Ja skriptu uglavnom testiram na winxp sp3, operi (10.61) i chrome-u (5.0.375.127) i do sada nisam imao takvih problema.

 

Mozes li reci malo detalja, verziju opere, verziju skripte koju koristis, koristis li jos koju drugu skriptu, jesi instalirao onaj

add-on za upravljanje skriptama za operu ili si samo odabrao folder u kojem je skripta.

 

Bili mogao neko vrijeme ukloniti skriptu pa da vidis hoce li se i dalje rusiti ?

 

EDIT: Isto tako ako jos netko ko koristi skriptu na operi primjeti ucestalo rusenja pri startanju browsera, molio bih da javi

da bi mogao lakse lokalizirati problem.

 

  aj nisam primjetio nikakvo rušenje, nadam se da ce se kod Šefa sve sredit

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
protjeran
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Evo još jedan prijedlog (vidi mene zahtjevna xD ). Ja npr puno puta srednjom tipkom miša otvaram stranice u novom tabu, i ostajem na glavnoj stranici bug.hr/forum. Ali npr, ja u novom tabu otvorim neku temu u kojoj sudjelujem, pročitam u njoj novu poruku, ali se nakon deset sekundi (koliki mi je refresh interval) ne makne ta tema koju sam ja pročitao.

To se jednostavno riješi refreshom glavne stranice, ali možda ipak da to središ ;) (Sad sam na t-comu pa refresh traje sekunde, ali kad sam bio na carnetu refresh traje minut :P pa ipak moramo imati obzira prema onima koji nemaju brzi net :)

 

EDIT: Još jedna mala greška. Kada npr nemam više novih poruka, piše normalno Kategorija nema novih poruka. Međutim npr, ne refreshanm stranicu i dođe neka poruka, meni se to gore normalno izbaci, ali se ne makne ovo Kategorija nema novih poruka :)

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 21:53 (APazinjan).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra userscript (FF,Opera,Chrome)
APazinjan kaže...

Evo još jedan prijedlog (vidi mene zahtjevna xD ). Ja npr puno puta srednjom tipkom miša otvaram stranice u novom tabu, i ostajem na glavnoj stranici bug.hr/forum. Ali npr, ja u novom tabu otvorim neku temu u kojoj sudjelujem, pročitam u njoj novu poruku, ali se nakon deset sekundi (koliki mi je refresh interval) ne makne ta tema koju sam ja pročitao.

To se jednostavno riješi refreshom glavne stranice, ali možda ipak da to središ ;) (Sad sam na t-comu pa refresh traje sekunde, ali kad sam bio na carnetu refresh traje minut :P pa ipak moramo imati obzira prema onima koji nemaju brzi net :)

 

EDIT: Još jedna mala greška. Kada npr nemam više novih poruka, piše normalno Kategorija nema novih poruka. Međutim npr, ne refreshanm stranicu i dođe neka poruka, meni se to gore normalno izbaci, ali se ne makne ovo Kategorija nema novih poruka :)

Evo dovrsio sam ispravke i uploadana je nova verzija 0.4.4 na userscript.org, zahvaljujem na primjedbama,

nadam se da ce sada sve raditi kako spada.

 

BTW. Nije potrebno refreshati stranicu da bi se osvjezio sadrzaj liste, dovoljan je klik na naslov "Nove poruke",

samo mi jos fali neka animacija kojom bi se vidjelo da se lista upravo osvjezava, ovako covjek ne zna kada se to dogodi.

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 23:54 (drnde).
15 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...
APazinjan kaže...

Evo još jedan prijedlog (vidi mene zahtjevna xD ). Ja npr puno puta srednjom tipkom miša otvaram stranice u novom tabu, i ostajem na glavnoj stranici bug.hr/forum. Ali npr, ja u novom tabu otvorim neku temu u kojoj sudjelujem, pročitam u njoj novu poruku, ali se nakon deset sekundi (koliki mi je refresh interval) ne makne ta tema koju sam ja pročitao.

To se jednostavno riješi refreshom glavne stranice, ali možda ipak da to središ ;) (Sad sam na t-comu pa refresh traje sekunde, ali kad sam bio na carnetu refresh traje minut :P pa ipak moramo imati obzira prema onima koji nemaju brzi net :)

 

EDIT: Još jedna mala greška. Kada npr nemam više novih poruka, piše normalno Kategorija nema novih poruka. Međutim npr, ne refreshanm stranicu i dođe neka poruka, meni se to gore normalno izbaci, ali se ne makne ovo Kategorija nema novih poruka :)

Evo dovrsio sam ispravke i uploadana je nova verzija 0.4.4 na userscript.org, zahvaljujem na primjedbama,

nadam se da ce sada sve raditi kako spada.

 

BTW. Nije potrebno refreshati stranicu da bi se osvjezio sadrzaj liste, dovoljan je klik na naslov "Nove poruke",

samo mi jos fali neka animacija kojom bi se vidjelo da se lista upravo osvjezava, ovako covjek ne zna kada se to dogodi.

 

  ne valja ti link, traži login

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey

Otvori mi se script source kad kliknem na install (FF).

EDIT: My bad..sve radi kak spada.

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 23:43 (DamageHigh).
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za Greasemonkey (Firefox)
drnde kaže...
Šef kaže...
Skripta je super, nadam se da će dobit još funkcija, ali imam problem. Mislim da mi skripta uzrokuje rušenje Opere. U zadnja 2 dana (otkako sam je stavio) mi se u bar 70 posto slučajeva ruši pri pokretanju. Izbaci mi onda onaj prozorčić za odabir, pokreni ponovno Operu, nemoj pokrenut itd. Kad odaberem da mi pokrene Operu i vrati tabove, sve radi. Do ponovnog pokretanja...

Ja skriptu uglavnom testiram na winxp sp3, operi (10.61) i chrome-u (5.0.375.127) i do sada nisam imao takvih problema.

 

Mozes li reci malo detalja, verziju opere, verziju skripte koju koristis, koristis li jos koju drugu skriptu, jesi instalirao onaj

add-on za upravljanje skriptama za operu ili si samo odabrao folder u kojem je skripta.

 

Bili mogao neko vrijeme ukloniti skriptu pa da vidis hoce li se i dalje rusiti ?

 

EDIT: Isto tako ako jos netko ko koristi skriptu na operi primjeti ucestalo rusenja pri startanju browsera, molio bih da javi

da bi mogao lakse lokalizirati problem.

 

  Win 7, zadnja Opera, instalirao skriptu preko onog programa što je Cevi dao. Kasnije ću probat s ovom 0.4.4 skriptom

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
15 godina
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Evo meni ova najnovija verzija radi savršeno, zasad nemam primjedbi

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: BugExtra skripta za Greasemonkey (Firefox)
Šef kaže...

  Win 7, zadnja Opera, instalirao skriptu preko onog programa što je Cevi dao. Kasnije ću probat s ovom 0.4.4 skriptom

Moguce da je onda zbog tog addona, mozda da probas ukloniti taj addon pa dodati skriptu na

manualni nacin, stavio sam upute na prvoj strani. Imas upute i ovdje.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
15 godina
neaktivan
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Za sve koji su zelnji starih smajlija, izdao sam novu skriptu dostupnu ovdje. Jednako se instalira/postavlja kao

BugExtra skripta te je moguce koristiti iste upute. Takoder su medusobno kompatibilni. Do starih smajlija se dolazi

kao i do novih klikom na smajlic u editoru tj. nalaze se u istom prozoru (vidi prvu sliku).

 

 

Osim toga i BugExtra skripta je dozivila blago unaprijedenje (verzijom 0.4.5), tako je sada vidljiva mala

strelica koja sluzi kao indikacija da se sadrzaj osvjezava. Doraden je i izgled okvira, te ispravljenja

manja greska pri prebacivanju iz minimiziranog stanja na opcije.

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.8.2010 16:24 (drnde).
 
5 0 hvala 6
14 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
Hvala..baš sam ti htio predložiti tako nešto...
Btw. vidim, stigao sticky...moram se pohvaliti da sam ga ja predložio...:p :)
/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\
14 godina
offline
RE: BugExtra skripta za greasemonkey
drnde kaže...

Za sve koji su zelnji starih smajlija, izdao sam novu skriptu dostupnu ovdje. Jednako se instalira/postavlja kao

BugExtra skripta te je moguce koristiti iste upute. Takoder su medusobno kompatibilni. Do starih smajlija se dolazi

kao i do novih klikom na smajlic u editoru tj. nalaze se u istom prozoru (vidi prvu sliku).

 

 

Osim toga i BugExtra skripta je dozivila blago unaprijedenje (verzijom 0.4.5), tako je sada vidljiva mala

strelica koja sluzi kao indikacija da se sadrzaj osvjezava. Doraden je i izgled okvira, te ispravljenja

manja greska pri prebacivanju iz minimiziranog stanja na opcije.

 

careeeBogatašOsmijeh

Xfire:mirkeckiller///////////COD2 nick:|BuG|Mirkeckiller ///////// Trackmania nations forever login:mirkeckiller
14 godina
protjeran
offline
BugExtra skripta za greasemonkey

Odlična skripta! Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

neznam bi li mogao napraviti, da se može označiti koja tema da ti se više ne pojavljuje?

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Korisničke skripte za Bug Online Forum
mind_challenge kaže...

neznam bi li mogao napraviti, da se može označiti koja tema da ti se više ne pojavljuje?

Mogu napraviti i vec sam bio najavio taj "feature", medutim sam gotovo odustao od toga jer postavke

spremam u HTML5 localStorage browsera, podaci ostaju spremljeni i nakon npr. ponovnog pokretanja browsera

ili refresha stranice ali ne i nadogradnjom na novu verziju skripte tj. uklanjanjem skripte se brisu.

Tako da je potrebno poslije svake nadogradnje ponovno ukloniti teme.

 

Ako mozete zivit s takvim ogranicenjem mogu najvjerovatnije do veceras ili sutra dodati tu funkcionalnost

kao opciju.

 

 

 

 

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 16:07 (drnde).
15 godina
offline
RE: Korisničke skripte za Bug Online Forum
drnde kaže...
mind_challenge kaže...

neznam bi li mogao napraviti, da se može označiti koja tema da ti se više ne pojavljuje?

Mogu napraviti i vec sam bio najavio taj "feature", medutim sam gotovo odustao od toga jer postavke

spremam u HTML5 localStorage browsera, podaci ostaju spremljeni i nakon npr. ponovnog pokretanja browsera

ili refresha stranice ali ne ako se nadogradnjom na novu verziju skripte tj. uklanjanjem skripte se brisu.

Tako da je potrebno poslije svake nadogradnje ponovno ukloniti teme.

 

Ako mozete zivit s takvim ogranicenjem mogu najvjerovatnije do veceras ili sutra dodati tu funkcionalnost

kao opciju.

 

 

 

 

  Ma može, lako ja njih obrišem svaki put, hvala ti još jednom što radiš ovo, s nestrpljenjem ocekujem novu verziju

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
15 godina
neaktivan
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Dostupna je verzija 0.5.0b koja donosi podrsku za uklanjanje neželjenih tema s popisa.

Ne smijem više predviđati vremenske rokove za izdavanje novih verzija jer se očito onda cijeli svemir

uroti protiv mene da me drži zaposlenog i dalje od kompjutera Smijeh.

Ovo "b" u nazivu verzije označava da se radi o beta verziji tj. moguće su svakakve nepredviđene greške

i "loše ponašanje" te još neke stvari nisu ispolirane do kraja, iako sam nastojao istestirati skriptu u svakodnevnom radu

zadnjih dana, te nebi trebalo biti nekih nestabilnosti. Uglavnom ako niste skloni češćem nadograđivanju skripte

možda bi bilo bolje da pričekate još verziju dvije da se sve legne.

 

Download:Mediafire - (V0.5.0b)

Mirror: Dropbox

 

Postupak je sljedeci:

 

1.U opcijama omogućite opciju "Omogući uklanjanje tema" i stisnite Spremi.

2. Sada je dostupna nova ikonica s znakom "x" pokraj ikonice za pristup opcijama.

Klikom na ikonicu se ulazi u mode koji omogućava uklanjanje i vraćanje uklonjenih tema.

Dok ste u tom modu ikonica za uklanjanje ostaje plave boje, a možete prepoznati i po tome

što je kursor obicna "strelica" umjesto uobicajene "ruke" kada prelazite preko tema.

3. Klikom na temu ona se dodaje na listu blokiranih tema. Teme koje su na listi blokiranih

su označene plavom pozadinskom bojom. Klikom na blokiranu temu (s plavom pozadinom),

ona se uklanja sa liste blokiranih tema tj. ponovno će se normalno prikazivati.

4. Nakon postavljanja (uklanjanja/vraćanja) tema, ponovnim klikom na ikonicu "x" se vraća u

uobičajan način rada liste.

 

5. Kada ste gotovi možete u opcijama ponovno isključiti opciju "Omogući uklanjanje tema",

s čime će samo biti uklonjena nova ikonica za brisanje. Blokirane teme ostaju blokirane te su

dostupne nakon ponovnog uključivanja opcije.

 

Eto, to je to, beta testeri navalite Namigiva

 

EDIT: btw, blokirane teme ipak ostaju zapamćene pri nadogradnji skripte, žašto prije nije htjelo nemam pojma,

al eto drago mi je da radi.

 

EDIT2: Novo: skripte je sada moguće koristiti i u Safari browseru verzije 5.0.1+ uz pomoć proširenja NinjaKit japanskog autora 0xFF

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 20:22 (drnde).
 
5 0 hvala 6
15 godina
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Evo skripta instalirana, zasada ovo označavanje i uklanjanje s popisa radi savršeno

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Korisničke skripte za Bug Online Forum

Dostupna je verzija 0.2.0 skripte Return of the old smileys, namijenjena prvenstveno onima koji imaju

problema s vremenom ucitavanja smajlija. Skripta tako sada pre-loada slike tj. ucitava ih kada odaberete

opciju pisanja nove poruke ili editiranje postojece (kada primjeti da je url "www.bug.hr/forum/newpost/").

 

U kratko nema vise cekanja jer su smajliji loadani prije nego sto se uopce klikne ikonica za smajlije.

Skripta se ucitava nakon stranice tako da ne utjece na vrijeme potrebno na njezino ucitavanje.

 

Skripta je dostupna na userscripts.org ili sa mediafire/dropbox mirrora na prvoj stranici. Verzija 0.1.0 ce ostati dostupna

na dropbox-u za one koje nemaju problema s brzinom ucitavanja slika.

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2010 23:39 (drnde).
 
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BOL Forum dodatak - Sidebar Reborn
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice