Sleep mode problem

poruka: 8
|
čitano: 1.516
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sleep mode problem

Pozzz ljudi.Danas sam sklopio novi Pc i imam problem.Nakon ne koristenja kompjutera nekih 10ili 15 min,komp mi ode u sleep mode.Kad ga zelim upaliti,ventovi i sve u kompu se vrti ali mis i tipkovnica su zamrznuti i nece mi se ekran upaliti.Sve vrti u kucistu i svjetli.Ugl win7 je gore i stari su win.Znam da me na prvom paljenju kompa,ploca trazila dal da vratim BIOS na default.To sam stisnuo i sve je radilo kako treba.Sto se tice komponenti.Unutra su sada Sapphire rx480 8gb,8gb ram Hyper Fury i novo je napajanje 600W fortron.Ovo ostalo je isto kao sto pod moj PC 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sleep mode problem

Ja sam imao problem sa malo starijim ocz vertex 3 ssd-om ali meni nije htio da ode u sleep. Kada sam flashaho firmware ssd-a proradilo je. Da li uopste koristis ssd? Ja bih rekao da il je do neke postavke u biosu, il moras flashat bios ploce ili staviti novi firmware ssd-a.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2016 23:13 (esko).
11 godina
offline
Sleep mode problem

Nemam Ssd.A ovo za novi bios stvarno nikad nisam radio,tako da me malo strah...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sleep mode problem

Provjeri da li uopste postoji noviji bios. Bitno je da skines pravu verziju i da ti ne nestane struje dok radis update :D. Procackaj malo power opcije u biosu, malo pali i gasi :D.

12 godina
offline
Sleep mode problem

Amd grafe, tj. njihovi driveri i jogurt Windozi znaju praviti dar-mar... Možda samo trebaš naći driver za grafu koji se neće sukobiti sa Windozima...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sleep mode problem

Ok.Sad je alarmantno.Sad sam skuzio da se meni ventovi od grafe vrte samo kad se windovsi dizu.Nakon toga staju....Kojiiii kkkk

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sleep mode problem

Lol, precesljaj malo temeljitije opcije u biosu :D

11 godina
offline
Sleep mode problem

Evo sad sam izbrisao stare drivere od grafr i sad bez njih normalno vrti.Sad skidam i instaliram najnovije.Nadam se da je do drivera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice