Services.exe 100%

poruka: 2
|
čitano: 2.125
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Services.exe 100%$

Na nekim racunarima mi se vise puta desilo da kada ubacim novi cd-rom ili bilo kakav drugi opticki pogon, services.exe se dignu na 100% prilikom instalacije drivera, tako da budem primoran da restartujem komp. i izbacim cd-rom. U najgorem slucaju, ako na 'takvom' racunaru pokusam instalirati bilo kakav program za emulaciju cd-rom-a, onda se mogu pozdraviti za windowsom, jer na svakom restartu, servisi se dizu ponovo na 100%. To mi se desavalo na vise razlicitih racunara, i svi su imali WinXP SP2.

 

Ako bi htio da na tom racunaru radi cd-rom, onda bih morao reinstalirati windows sa prikopcanim cd-romom i onda bi sve bilo OK. Ali, problem je sada sto mi se to desava na jednom laptopu, i to kada ubacim dio koji u osnovi nije cd-rom, ali su mu driveri nastimani tako da se automatski instalira kao cd-rom (to je ustvari USB papucica za internet, koja ima direktno vezu sa mobilnom mrezom, radi na GPRS\EDGE\UMTS\HSDPA mrezama..., i driveri su smjesteni u njoj...).

 

Ako je ko imao isti problem, kako ga rijesiti bez formatiranja? I do cega je uopste problem, do harvera ili windowsa?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Services.exe 100%$

Postavi sve regionalne i jezične odrednice na engleski ili na hrvatski i  bit će ok.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice