Search bar ne radi u programskoj traci !

poruka: 8
|
čitano: 2.519
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Search bar ne radi u programskoj traci !

Windows 11, verzija 22000.184 Beta, upravo nadograđeno, i opet... ne radi mi Search Bar u Programskoj traci.

 

Probao guglati, raditi prema YouTube klipovima, rebuild indeksiranja, Telemetry tipkovnica u Task manageru....  niš ne pomaže.

 

Zna li koji znalac rješenje?

IP
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Search bar ne radi u programskoj traci !

LINUX JE MAMA

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Search bar ne radi u programskoj traci !

Tražim pomoć, a ne .... da ne velim kaj.

IP
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Search bar ne radi u programskoj traci !

Mislim da nema pomoći. Takvi su windowsi! Kad se zainate, ne možeš im ništa. Ako imaš sačuvan koji system image s nekim ranijim buildom win11, napravljen u vrijeme dok ti je search radio, vrati tu sliku i ponovno odradi update na novi build. Neki registry ključ, unos ili vrijednost se skršila prilikom nadogradnje, ko će znai gdje...Ako nemaš, odradi clean install i uvijek imaj u pričuvi sistem backup builda koji ti je dobro radio.

 

Meni također nakon nadogradnje na jedan noviji build taj famozni search nije više htio raditi i napravio sam upravo gore navedeno, povukao system image. Nakon toga sve ok!

 

I jedno pitanje: Imaš li možda instaliran, ili si isprobavao BlueStacks emulator za Android aplikacije? Čuvajte se toga programa, pogotovo kod deinstalacije!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2021 3:27 (BlackMoon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Search bar ne radi u programskoj traci !
@blackmoon. Koji program koristiš ta system backup image
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Search bar ne radi u programskoj traci !
JayCutler kaže...

Windows 11, verzija 22000.184 Beta, upravo nadograđeno, i opet... ne radi mi Search Bar u Programskoj traci.

 

Probao guglati, raditi prema YouTube klipovima, rebuild indeksiranja, Telemetry tipkovnica u Task manageru....  niš ne pomaže.

 

Zna li koji znalac rješenje?

 Imaš temu windows 11 pa najbolje tamo pitaj.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
13 godina
offline
Search bar ne radi u programskoj traci !

Windows 11 je još uvijek u testnoj fazi. Svi koji su ih instalirali znali su u što se upuštaju. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Search bar ne radi u programskoj traci !
@Sage: Aomei Backupper. Nikad me nije iznevjerio. Imaš verziju free i professional. Free ti je dovoljna za sve što ti treba i nema reklama, nema nagovaranja i iskakanja prozora za kupnju! S ovim se programom već dosta dugo družim i svima ga preporučam!
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice