Problem kod paljenja računala

poruka: 8
|
čitano: 4.331
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem kod paljenja računala

Pozdrav. Imam win XP SP2 i sljedeći problem. Kad upalim kop sve ide normalno dođe do stranice za odabir korisnika. Upišem šifru za svoj račun pojavi se podloga radne površine ali nema ikona alatne trake nićega i tako nekad minutu nekad deset minuta. Kad se konačno pojave ikone i ostalo sve radi normalno i winsi ne prijavljuju nikakve greške. Provjerio sam komp Avirom, MBAM, Superantispyware i nema nikakvih malicioznih datoteka

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem kod paljenja računala

Probaj smanjit Startup tako da u run upišeš msconfig

13 godina
neaktivan
offline
Problem kod paljenja računala

tu bi i mogao biti problem jer s run msconfig ne mogu pokrenuti. nesto je izbrisalo ključ u registru. Mogu pokrenuti msconfig ako odem na C:WINDOWS/PCHealth/HelpCtr/Binaries/MSConfig.exe i pokrenem. Pitanje je kako da u registru vratim referencu na taj program. Da li može opširnije objašnjenje jer ja nisam dovoljno iskusan za čačkanje po registru. Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem kod paljenja računala

Mislim da ti je osnovni problem u procesu explorer.exe koji kasni s paljenjem. Nažalost ne mogu ti ovako na pamet ništa pomoći već jedino preporučiti da popraviš greške u registru s nekim software-om (npr. Glary Utilities ili CCleaner). Ukoliko se stanje ne popravi riješenje potraži na Google-u (jer ni ja ne bih ništa drugo napravila), a možda ti se čak javi netko tko će ti uspjeti pomoći.

Pozz Namigiva

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problem kod paljenja računala

Pregledao sam ga s Tune up Utilities kaže da je sve u redu,a nije. Sad sam otvorio još jedan korisnićki račun i on radi super, a ovaj glavni ne. :-((((

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Problem kod paljenja računala
Najjednostavnije ti je iskopirati podatke u drugi račun.
the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
offline
RE: Problem kod paljenja računala

Pregledaj programe koji ti se dižu s računalom pomoću CCleanera i stavi screenshot.

Kao na slici samo s drugim procesima naravno.

Procesi koji se pokreću s računalom Procesi koji se pokreću s računalom
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2010 20:38 (softwaremaniac).
13 godina
neaktivan
offline
Problem kod paljenja računala

Evo slika

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice