Prepršavanje zašticenog DVDa

poruka: 5
|
čitano: 1.894
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prepršavanje zašticenog DVDa

Pozdrav, trebao bih prepržiti nekakav DVD međutim zašticen je i ne mogu pronaci kojim programom bih ga klonirao....

Ugl da se ne uzbuđujete što ce netko dobiti ban radi piratstva, DVD je rip snimka sa VHSa, privatna snimka kvarta iz 92, znaci ja pišonja jadva hodam i kum place jer mu ne daju cigarete i susjed sa kalašem

Znaci neka zaštita nastala u lokalnom foto studiu.

 

Any help?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Prepršavanje zašticenog DVDa
Kao prvo, kako znas da je zasticen?

Mozes probati s nekim programom za ripanje dvd-ova.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.1.2022 20:55 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prepršavanje zašticenog DVDa

AnyDVD je vrlo dobar.

15 godina
offline
Prepršavanje zašticenog DVDa

S obzirom da se radi o kućnom uradku, čisto sumnjam da je zaštičen ili kriptiran, prije bi rekao oštećen. Probaj negdje po netu pronaći DVD Decrypter, jeste stariji program, ali radi svoj posao, osim što ga na novijim OS-evima pokrećeš "as admin". Ripaj DVD na HDD, ovaj program ima mogućnost da izolira oštećene clustere. Malo duže potraje, ali rezultat imaš. Kasnije. kad ga dobiješ da disku, tvoj izbor. Možeš ga opet složiti kao DVD, možeš u MP4...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prepršavanje zašticenog DVDa

-točno, kako znaš da je zaštićen, što si probalo.. može biti nečitljiv-greška.

-ako je zaštita, dvd decrypter radi svoj posao, lakše ćeš ga nabaviti kroz dvd shrinker.. (kao dio, ostatak ne trebaš, to je free dio barem je bio u vrijeme dok je bio aktualan..).

-video studiji su postavljali zaštite (biz-interes) ovisno o soft kojeg su imali.. ponekad i fizički, postoji određeni dio medija koji npr probušiš-ogrebeš i tako dvd uređaj ne može pročitati sadržaj-toc ali sam snimak nije oštećen..

-moguće da nije zaštita nego čitljivost-starost, ogrebotina ili stariji dvd-uređaj koji više ne čita dobro.. počisti medij, ispuši prašinu ponekad je to dovoljno.

-kad jednom dobiješ kopiju ili rip na računalu tad je lako.. (ne kopirati-klonirati kao s dvd-a na dvd.. previše mogućih grešaka+zaštita).

-možeš probati jednostavnijim softwareom tj ovisi koja-kakva zaštita ili neki drugi problem kao oštećenje.. npr freemake video, lakše početniku dobiti npr mp4 .. ili dvd-mpg2 tj može razni kompresori, formati, kontejneri kao avi-mkv .. i sve je preglednije na klik.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice