LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(autorun)

poruka: 25
|
čitano: 7.692
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(autorun)

Poštovani forumaši i informatičari,

snimio sam već ranije na komjutor LG PC SUITE II sa cd-a koji je išao uz mobitel LG KP 502
kada sam htio prebaciti pjesme iz foldera kompa na mobitel nisam mogao jer mi je javilo greške:
-eror:002- failed to copy instalation Package to system Cant copy instalation package to Temporery folder
E:/ USBA ubs Run.exe

kad sam pokušao još nekoliko puta javio mi jeopet sam sličnu poruku:
-eror:002- failed to copy...
E:/ tools/LGUSBModemDrivers- WHQL_ML_ver4.94_.All.msi

+toga na ekranu je pokazivalo u crnom okviru LG AUTO RUN INITILIAZING... i ništa dalje..stalno je pokušavao učitati ali nikako da dovrši?

samo da naglasim i ovo: poslije priključivanja mobitela na komp, kada mi je javilo na traci da je prikopčan i vanjski hardver, poslije kada sam ulazio u program : my computer da vidim šta sve imam prikopčano i u radu , ili kada bih označio pjesmu i pokušao dalje dati funkciju šta s njom (poslati ju na mobitel), ili kada bi komp dalje radio šta treba , došlo bi uvijek do jakog usporenja kompa, kao da je skoro smrznut...poslije označavanja pjesme kočio je daljnje funkcije za presnimavanje- slanje na mobitel???...dali to išta pokazuje gdje je kvar moža?

pokušao sam i ovo: opet sam stavio cd sa LG programom za snimanje sa kompa na mobitel..i dalje je bio usporen ali mi je poslije poruke LG AUT RU INITILIAZING.... pojavio se u većem crnom okviru program :

LG AUTO RUN sa tri koraka što treba da uradi za učitavanje:

1) INSTAL LG Usb MODEM DRIVER[B]
2) Install LG Internet KIT
3) RUN lg INTERNET kIT

Startao sam 1. korak kako je sugeriralo
NAŽALOST , nikako nije uspio dovršiti 1. step-instalaciju modem drivera!!???
Stalno je pokušavao dovršiti, "se ona traka udesno", ali nikako da dovrši i da skoči na 2. korak??

šta da radim? jeli moguće da nešto ne valja sa CD programom za instaliranje ili nešto nije u redu sa mojim kompom?...u zadnje vrijeme je usporen i zna štekati , valjda je povukao dosta virusa, ali mislim da to ne bi trebao biti problem da učita sve korake ovako jednstavnog programa, zar ne?

vidio sam da na netu imaju free programi sa LG USB MODEM DRIVERIMA , pa da možda pokušam snimiti taj program opet sa interneta , a da izbrišem ovaj koji imam sa CD koji sam dobio uz mobitel...
ima li šanse da ta opet snimljeni program mi bude bolji i učinkovitiji od originala koji sam dobio?

hvala svima koji nešto znaju, jer ja sam informat. tudum skoro, nisam baš snimao te razne programe isl

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(autorun)

Ja nikad nekoristim taj usb i cd koji sam dobio uz mob-jednostavno si glazbu ili vide pretvorim u format koji mi mob može podnjet i sam jednostavno prebacim preko čitača memoryskih kartica ili preko bluetooth stika(manji od jedne kune)!

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
hrlehrki3 kaže...

Poštovani forumaši i informatičari,

snimio sam već ranije na komjutor LG PC SUITE II sa cd-a koji je išao uz mobitel LG KP 502
kada sam htio prebaciti pjesme iz foldera kompa na mobitel nisam mogao jer mi je javilo greške:
-eror:002- failed to copy instalation Package to system Cant copy instalation package to Temporery folder
E:/ USBA ubs Run.exe

kad sam pokušao još nekoliko puta javio mi jeopet sam sličnu poruku:
-eror:002- failed to copy...
E:/ tools/LGUSBModemDrivers- WHQL_ML_ver4.94_.All.msi

+toga na ekranu je pokazivalo u crnom okviru LG AUTO RUN INITILIAZING... i ništa dalje..stalno je pokušavao učitati ali nikako da dovrši?

samo da naglasim i ovo: poslije priključivanja mobitela na komp, kada mi je javilo na traci da je prikopčan i vanjski hardver, poslije kada sam ulazio u program : my computer da vidim šta sve imam prikopčano i u radu , ili kada bih označio pjesmu i pokušao dalje dati funkciju šta s njom (poslati ju na mobitel), ili kada bi komp dalje radio šta treba , došlo bi uvijek do jakog usporenja kompa, kao da je skoro smrznut...poslije označavanja pjesme kočio je daljnje funkcije za presnimavanje- slanje na mobitel???...dali to išta pokazuje gdje je kvar moža?

pokušao sam i ovo: opet sam stavio cd sa LG programom za snimanje sa kompa na mobitel..i dalje je bio usporen ali mi je poslije poruke LG AUT RU INITILIAZING.... pojavio se u većem crnom okviru program :

LG AUTO RUN sa tri koraka što treba da uradi za učitavanje:

1) INSTAL LG Usb MODEM DRIVER[B]
2) Install LG Internet KIT
3) RUN lg INTERNET kIT

Startao sam 1. korak kako je sugeriralo
NAŽALOST , nikako nije uspio dovršiti 1. step-instalaciju modem drivera!!???
Stalno je pokušavao dovršiti, "se ona traka udesno", ali nikako da dovrši i da skoči na 2. korak??

šta da radim? jeli moguće da nešto ne valja sa CD programom za instaliranje ili nešto nije u redu sa mojim kompom?...u zadnje vrijeme je usporen i zna štekati , valjda je povukao dosta virusa, ali mislim da to ne bi trebao biti problem da učita sve korake ovako jednstavnog programa, zar ne?

vidio sam da na netu imaju free programi sa LG USB MODEM DRIVERIMA , pa da možda pokušam snimiti taj program opet sa interneta , a da izbrišem ovaj koji imam sa CD koji sam dobio uz mobitel...
ima li šanse da ta opet snimljeni program mi bude bolji i učinkovitiji od originala koji sam dobio?

hvala svima koji nešto znaju, jer ja sam informat. tudum skoro, nisam baš snimao te razne programe isl

dragec0 kaže...

Ja nikad nekoristim taj usb i cd koji sam dobio uz mob-jednostavno si glazbu ili vide pretvorim u format koji mi mob može podnjet i sam jednostavno prebacim preko čitača memoryskih kartica ili preko bluetooth stika(manji od jedne kune)!

Slažem se da su najbolji preko usb bluetotha na računalo i na mob.

Pošto sam ja takav mob imao na kratko vrijeme, ali sam ipak testirao sa CD-om i moram reći da baš nije savršen jer ionako se javlja greška kod slanja i primanja. U biti loše je napravljen softvera i drivera.

 

Najbolje da kupite microSD od 2gb i umetnite u mob jer taj mob  svakako podržava. Kod pjesme sve lako pohraniti na microSD karticu ili korištenje USB Bluetotha se lako prenese na računalo i obratno. Dakle, najbolji izbor je USB bluetooth i microSD.

Nenad, sam svoj majstor za sve vrste računala. :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
dragec0 kaže...

Ja nikad nekoristim taj usb i cd koji sam dobio uz mob-jednostavno si glazbu ili vide pretvorim u format koji mi mob može podnjet i sam jednostavno prebacim preko čitača memoryskih kartica ili preko bluetooth stika(manji od jedne kune)!

 Prije svega puno hvala na savjetima tebi i NELLO-u...pokušavao sam pisati od kuće odmah poslije  vaših odgovora ali nikako nisam mogao????...stalno mi je javljalo grešku na stranici??

 

evo sad ću pokušati sa posla sa novim nickom...za sada samo proba da vidim da li odavde mogu poslati post, poslije ovoga slijede potpitanja

13 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
dragec0 kaže...

Ja nikad nekoristim taj usb i cd koji sam dobio uz mob-jednostavno si glazbu ili vide pretvorim u format koji mi mob može podnjet i sam jednostavno prebacim preko čitača memoryskih kartica ili preko bluetooth stika(manji od jedne kune)!

 u vezi formata...ja imam pjesme sa youtuba, koje sam konvertirao na mp3 format preko yotube-mp3 konvertera...vjereujem da je oko toga  formata sve spremno za snimanje

 

u vezi čitača memor. kartica i bluetooth stika molim malo  pojašnjenja i savjeta

da li se čitač memor. kartica nalazi na kompu ili je on posebna jedinica, vanjski ulaz koji se posebno kupi?

ja na kompu koji je  samsungov iz 2004-5. godine nemam čitač mk , nemam čini mi se ni ulaz za SD  MEMMOR.karticu -nisam nigdje naprijed vidio malu rupicu za to? ( imam samo 2 ulaza  jedan ispod drugog za USB 2.O)

 

1)koliko košta taj dodatni čitač memor. kartica i kako i gdje se on prikopča na starijim  modelima kompjutora?

 

2)gdje se može nabaviti bloutooth stik za  1 kunu , ako sam te dobro shvatio

pa neka je i 10 kuna ja ću ga kupiti...

ali moj komp iz 2004. isto MISLIM DA nema bluetooth ili infrared vezu ugrađenu u sebe...jer da ima onda bih ja već sada direktno na LG  mobitel (valjda)  mogao prebacivati pjesme preko bluetootha ( ne bi ni išao preko USB KABELA i softvera LG SUITE II KOJI MI STAJU NA 1. KORAKU INICIJALIZACIJE??)

ako mi komp ima tu vezu gdje se nalazi i kako izgleda...naprijed i nazad nisam vidio ništa takvoga?

 

unaprijed svima hvala...možda su pitanja glupa i nesuvisla ali ja sam tudum za te stvari pa...

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2011 8:50 (hrlehrki2).
13 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
Nello kaže...
hrlehrki3 kaže...

Poštovani forumaši i informatičari,

snimio sam već ranije na komjutor LG PC SUITE II sa cd-a koji je išao uz mobitel LG KP 502
kada sam htio prebaciti pjesme iz foldera kompa na mobitel nisam mogao jer mi je javilo greške:
-eror:002- failed to copy instalation Package to system Cant copy instalation package to Temporery folder
E:/ USBA ubs Run.exe

kad sam pokušao još nekoliko puta javio mi jeopet sam sličnu poruku:
-eror:002- failed to copy...
E:/ tools/LGUSBModemDrivers- WHQL_ML_ver4.94_.All.msi

+toga na ekranu je pokazivalo u crnom okviru LG AUTO RUN INITILIAZING... i ništa dalje..stalno je pokušavao učitati ali nikako da dovrši?

samo da naglasim i ovo: poslije priključivanja mobitela na komp, kada mi je javilo na traci da je prikopčan i vanjski hardver, poslije kada sam ulazio u program : my computer da vidim šta sve imam prikopčano i u radu , ili kada bih označio pjesmu i pokušao dalje dati funkciju šta s njom (poslati ju na mobitel), ili kada bi komp dalje radio šta treba , došlo bi uvijek do jakog usporenja kompa, kao da je skoro smrznut...poslije označavanja pjesme kočio je daljnje funkcije za presnimavanje- slanje na mobitel???...dali to išta pokazuje gdje je kvar moža?

pokušao sam i ovo: opet sam stavio cd sa LG programom za snimanje sa kompa na mobitel..i dalje je bio usporen ali mi je poslije poruke LG AUT RU INITILIAZING.... pojavio se u većem crnom okviru program :

LG AUTO RUN sa tri koraka što treba da uradi za učitavanje:

1) INSTAL LG Usb MODEM DRIVER[B]
2) Install LG Internet KIT
3) RUN lg INTERNET kIT

Startao sam 1. korak kako je sugeriralo
NAŽALOST , nikako nije uspio dovršiti 1. step-instalaciju modem drivera!!???
Stalno je pokušavao dovršiti, "se ona traka udesno", ali nikako da dovrši i da skoči na 2. korak??

šta da radim? jeli moguće da nešto ne valja sa CD programom za instaliranje ili nešto nije u redu sa mojim kompom?...u zadnje vrijeme je usporen i zna štekati , valjda je povukao dosta virusa, ali mislim da to ne bi trebao biti problem da učita sve korake ovako jednstavnog programa, zar ne?

vidio sam da na netu imaju free programi sa LG USB MODEM DRIVERIMA , pa da možda pokušam snimiti taj program opet sa interneta , a da izbrišem ovaj koji imam sa CD koji sam dobio uz mobitel...
ima li šanse da ta opet snimljeni program mi bude bolji i učinkovitiji od originala koji sam dobio?

hvala svima koji nešto znaju, jer ja sam informat. tudum skoro, nisam baš snimao te razne programe isl

dragec0 kaže...

Ja nikad nekoristim taj usb i cd koji sam dobio uz mob-jednostavno si glazbu ili vide pretvorim u format koji mi mob može podnjet i sam jednostavno prebacim preko čitača memoryskih kartica ili preko bluetooth stika(manji od jedne kune)!

Slažem se da su najbolji preko usb bluetotha na računalo i na mob.

Pošto sam ja takav mob imao na kratko vrijeme, ali sam ipak testirao sa CD-om i moram reći da baš nije savršen jer ionako se javlja greška kod slanja i primanja. U biti loše je napravljen softvera i drivera.

 

Najbolje da kupite microSD od 2gb i umetnite u mob jer taj mob  svakako podržava. Kod pjesme sve lako pohraniti na microSD karticu ili korištenje USB Bluetotha se lako prenese na računalo i obratno. Dakle, najbolji izbor je USB bluetooth i microSD.

 moja mala ima  SD KARTICU od 2Gb (kupio sam odmah kada i  mobitel)

 

ali neznam kako sa kompa iz 2004. presnimiti na SD KARTICU???...naime, nisam vidioda ima naprijed neki port- rupu gdje se može ubaciti SD kartica?

isto tako mislim da  mi komp nema ni BLUETOOTH vezu, pa ne mogu ni preko njega prebacivati na  mobitel? ..jer da imam onda nebi ni radio ovo sve sa  usb kabelom i LG SUITE II  programom za presnimavanje

 

možeš li mi malo pojasniti šta si mislio da uradim i da li je  kod mene to ipak moguće?...meni kao laiku izgleda da nemam te mogućnosti ali možda griješim...

 

PS: da li je moguće da mi se greška  kod prebacivanja  na mobitel javljala zato što nisam podesio i na mobitelu sve šta treba??...ili mobitel čim se povežem s USB KABELOM odmah sam sve naštima šta treba?...ako nisam podesio i na mobitelu da li bi mi šta javljalo na njemu ili na kompjuteru?...meni naime ništa NIJE  javljalo da trebam još namjestiti

meni je samo na komjuteru  pokazalo ona 3 stepa za učitavanje run programa , ali več na  1. koraku meni je stalo, ja sam stisnuo START ( još je uz to bila i rubrika Exit) i ono je vrtilo satima ali nikako nije  dovršilo 1. korak...ispod su još bila 2. koraka , nešto u vezi KIT-a , instaliranje i na kraju run kit

ali meni je stalno ostajalo na  tom 1...vjerujem da je prošao taj 1. korak da bi 2. i 3 samo stisnuo ono što traži i da bi na kraju prešao  LG RUN INITILIAZING....

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2011 8:51 (hrlehrki2).
14 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
hrlehrki2 kaže...
Nello kaže...
hrlehrki3 kaže...

Poštovani forumaši i informatičari,

snimio sam već ranije na komjutor LG PC SUITE II sa cd-a koji je išao uz mobitel LG KP 502
kada sam htio prebaciti pjesme iz foldera kompa na mobitel nisam mogao jer mi je javilo greške:
-eror:002- failed to copy instalation Package to system Cant copy instalation package to Temporery folder
E:/ USBA ubs Run.exe

kad sam pokušao još nekoliko puta javio mi jeopet sam sličnu poruku:
-eror:002- failed to copy...
E:/ tools/LGUSBModemDrivers- WHQL_ML_ver4.94_.All.msi

+toga na ekranu je pokazivalo u crnom okviru LG AUTO RUN INITILIAZING... i ništa dalje..stalno je pokušavao učitati ali nikako da dovrši?

samo da naglasim i ovo: poslije priključivanja mobitela na komp, kada mi je javilo na traci da je prikopčan i vanjski hardver, poslije kada sam ulazio u program : my computer da vidim šta sve imam prikopčano i u radu , ili kada bih označio pjesmu i pokušao dalje dati funkciju šta s njom (poslati ju na mobitel), ili kada bi komp dalje radio šta treba , došlo bi uvijek do jakog usporenja kompa, kao da je skoro smrznut...poslije označavanja pjesme kočio je daljnje funkcije za presnimavanje- slanje na mobitel???...dali to išta pokazuje gdje je kvar moža?

pokušao sam i ovo: opet sam stavio cd sa LG programom za snimanje sa kompa na mobitel..i dalje je bio usporen ali mi je poslije poruke LG AUT RU INITILIAZING.... pojavio se u većem crnom okviru program :

LG AUTO RUN sa tri koraka što treba da uradi za učitavanje:

1) INSTAL LG Usb MODEM DRIVER[B]
2) Install LG Internet KIT
3) RUN lg INTERNET kIT

Startao sam 1. korak kako je sugeriralo
NAŽALOST , nikako nije uspio dovršiti 1. step-instalaciju modem drivera!!???
Stalno je pokušavao dovršiti, "se ona traka udesno", ali nikako da dovrši i da skoči na 2. korak??

šta da radim? jeli moguće da nešto ne valja sa CD programom za instaliranje ili nešto nije u redu sa mojim kompom?...u zadnje vrijeme je usporen i zna štekati , valjda je povukao dosta virusa, ali mislim da to ne bi trebao biti problem da učita sve korake ovako jednstavnog programa, zar ne?

vidio sam da na netu imaju free programi sa LG USB MODEM DRIVERIMA , pa da možda pokušam snimiti taj program opet sa interneta , a da izbrišem ovaj koji imam sa CD koji sam dobio uz mobitel...
ima li šanse da ta opet snimljeni program mi bude bolji i učinkovitiji od originala koji sam dobio?

hvala svima koji nešto znaju, jer ja sam informat. tudum skoro, nisam baš snimao te razne programe isl

dragec0 kaže...

Ja nikad nekoristim taj usb i cd koji sam dobio uz mob-jednostavno si glazbu ili vide pretvorim u format koji mi mob može podnjet i sam jednostavno prebacim preko čitača memoryskih kartica ili preko bluetooth stika(manji od jedne kune)!

Slažem se da su najbolji preko usb bluetotha na računalo i na mob.

Pošto sam ja takav mob imao na kratko vrijeme, ali sam ipak testirao sa CD-om i moram reći da baš nije savršen jer ionako se javlja greška kod slanja i primanja. U biti loše je napravljen softvera i drivera.

 

Najbolje da kupite microSD od 2gb i umetnite u mob jer taj mob  svakako podržava. Kod pjesme sve lako pohraniti na microSD karticu ili korištenje USB Bluetotha se lako prenese na računalo i obratno. Dakle, najbolji izbor je USB bluetooth i microSD.

 moja mala ima  SD KARTICU od 2Gb (kupio sam odmah kada i  mobitel)

 

ali neznam kako sa kompa iz 2004. presnimiti na SD KARTICU???...naime, nisam vidioda ima naprijed neki port- rupu gdje se može ubaciti SD kartica?

isto tako mislim da  mi komp nema ni BLUETOOTH vezu, pa ne mogu ni preko njega prebacivati na  mobitel? ..jer da imam onda nebi ni radio ovo sve sa  usb kabelom i LG SUITE II  programom za presnimavanje

 

možeš li mi malo pojasniti šta si mislio da uradim i da li je  kod mene to ipak moguće?...meni kao laiku izgleda da nemam te mogućnosti ali možda griješim...

 

PS: da li je moguće da mi se greška  kod prebacivanja  na mobitel javljala zato što nisam podesio i na mobitelu sve šta treba??...ili mobitel čim se povežem s USB KABELOM odmah sam sve naštima šta treba?...ako nisam podesio i na mobitelu da li bi mi šta javljalo na njemu ili na kompjuteru?...meni naime ništa NIJE  javljalo da trebam još namjestiti

meni je samo na komjuteru  pokazalo ona 3 stepa za učitavanje run programa , ali več na  1. koraku meni je stalo, ja sam stisnuo START ( još je uz to bila i rubrika Exit) i ono je vrtilo satima ali nikako nije  dovršilo 1. korak...ispod su još bila 2. koraka , nešto u vezi KIT-a , instaliranje i na kraju run kit

ali meni je stalno ostajalo na  tom 1...vjerujem da je prošao taj 1. korak da bi 2. i 3 samo stisnuo ono što traži i da bi na kraju prešao  LG RUN INITILIAZING....

 

Pozdrav. Ukratko ću ti objasniti. MicroSD se stavlja na mobitlee i služe kao pohrana podataka kao što slike, igre, muzike i razno. A dovoljno da kupiš USB Bluetooth kojim se priključuje na kompjuter. A mobitel Lg cookie KP502 u sebi ima bluetooth pa se može komunicirat između mobitela i kompa.  S moba preko bluetootha se šalje na komp i čak obratno. Čak je učinak vrlo lak način.

A microSD nemože ugradit komp ali jer ja imam usb stick mobilni internet jer taj ima utor microSD.

A USB bluetooth ima ga kupit u elektroničkom dućana di prodaju laptope računala i sl.

 

Nadam se da ti je sve jasno, ako što nije jasno slobodno me pitaj.

Nenad, sam svoj majstor za sve vrste računala. :)
13 godina
neaktivan
offline
LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(autorun)

Evo ovako što se tiče usb Bluetooth stick on ti je manji od kovanice i kad ga kupiš preko Njuškala a imaš i u većim trgovinama Computer centri iitd samo ga uštekaš u komp i komp će njega pronaći i sam instalirat onda samo klikneš desno-dole na ikonu kod sata za bluetooth i pojavit će ti se na slici3(ako ne onda ti preporučam da instaliraš cd koji dobiješ uz njega slika1-ali će bit drugačiji program pod nazivom-Bluesoil-).

A što se tiče usb čitača memoryskih kartica samo ga uštekaš i bit će ti vidljiv u my computer a imaš ih gotovo u svim trgovinama većim-čak i na njuški;) a izgledaju različito na slikama4(čita sve vrste) a na slici5 samo micro sd!

org pakiranje org pakiranje
manji od kune manji od kune
desni click na ikonu desni click na ikonu
sve čita sve čita
samo micro sd samo micro sd
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
BT adapter, snimanje na unutarnju mem ili SD card

za NELLOa:

znači ovaj BT adapter ne treba nikakav driver , cd...čim se ukopča preko USB 2.O PORTA on je operativan sa komjuterom
znači približim i podesim mobitel za Bl.tooth povezivanje i on automatski prebaci na FLASH MEMORIJU ( UNUTARNJU memoriju) mobitela?
neznam kolka je unutarnja memorija mobitela. ali vjerujem da je kao kod većine dosta mala tj. ranga od 28, 56 ili event 128 Mb??
vjerujem da je to već dobrano iskorišteno, ako ne i skroz do kraja, tj, implicira da se pjesme moraju snimati na SD KARTICU od 2 GB koju ubacimo u mobitel

1)šta treba uraditi da komp i mobitel znaju da hoću da snimim baš na SD kartici a ne unutarnju memoriju mobitela ili obrnuto ?

2) vjerujem da ako hoću presnimiti odjednom 50 ili 100 pjesama da se te koje hoću snimiti poplave -označe i da onda ODJEDNOM presnimi sve pjesme sa kompa, preko BT adaptera na SD karticu u mobitelu?...ili ipak mora jednu po jednu?

3) ima li još koji korak , predradnja koju trebam znati a da sve dobro i brzo bude obavljeno

hvala puno za sve što ste mi objasnili {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2011 13:54 (hrlehrki2).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
dragec0 kaže...

Evo ovako što se tiče usb Bluetooth stick on ti je manji od kovanice i kad ga kupiš preko Njuškala a imaš i u većim trgovinama Computer centri iitd samo ga uštekaš u komp i komp će njega pronaći i sam instalirat onda samo klikneš desno-dole na ikonu kod sata za bluetooth i pojavit će ti se na slici3(ako ne onda ti preporučam da instaliraš cd koji dobiješ uz njega slika1-ali će bit drugačiji program pod nazivom-Bluesoil-).

A što se tiče usb čitača memoryskih kartica samo ga uštekaš i bit će ti vidljiv u my computer a imaš ih gotovo u svim trgovinama većim-čak i na njuški;) a izgledaju različito na slikama4(čita sve vrste) a na slici5 samo micro sd!

 hvala majstore , posebno na slikama koje dosta pokazuju!

 

dali dodatni CD imaju svi  BT adapteri uz stick  , ili samo neki... da li imaju i oni koji se prodaju za 25-40kn  na njuškalu?

vidio sam da  ovlašteni dileri- prodavaonice ( hgspot, chipoteka ial) prodaju za  preko 13okn !to mi je  recomo relativno skupo!

 

da li onda ovi što se prodaju za 25-40 kn na njuškalu su sigurno dobri i da rade ili je velika opasnost da se kupi nešto što ne radi?...mislim da su isti ili jajko slični proizvodi a tolike razlike???...je li stvar u šaniranoj robi , robi po vrlo maloj cijeni  nabavke (čitaj otuđenoj ili dobivenoj od carine na crno) isl ili...?

 

mislim da meni za ove laičke potrebe je dovoljan BT adapter - STIK, da mi ne treba taj UNIVERZALNI čitač memo kartica?...slažeš li se...btw, vjerujem da je taj UNIVERZALNI čmk dosta skuplji, barem 200-300kn, alo ne i više?

13 godina
neaktivan
offline
LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(autorun)

Ovaj na slici usb bloetooth slika gore 1 i 2 sam kupio preko njuškala za 35kn iz Osijeka sam i lik živi u Osijeku(samo osobno preuzimanje nemoj pristajat na Slanje jer postoji mogućnost da dobiješ neispravan)i reko mi je lik da ako je neispravan da vraća novac bio sam sretan kad sam došo kuci i sve ok(on me nazvo i reko jeli sve ok ja kažem je;))

Što se tiče usb čitača imaš u Kauflandu jeftino za samo 59kn(sve očitava kartice) i to je ok cijena dalje je skuplje(samo što je meni draži usb bluetooth) a i jeftiniji je šta će mi obadvije te stvari..

i da kupuj samo bluetooth stik samo ako ima cd jer postoji mogućnost da ga WIN neće pronać a meni na Win7 ga je našao i bez cd-a

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2011 14:52 (dragec0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
dragec0 kaže...

Ovaj na slici usb bloetooth slika gore 1 i 2 sam kupio preko njuškala za 35kn iz Osijeka sam i lik živi u Osijeku(samo osobno preuzimanje nemoj pristajat na Slanje jer postoji mogućnost da dobiješ neispravan)i reko mi je lik da ako je neispravan da vraća novac bio sam sretan kad sam došo kuci i sve ok(on me nazvo i reko jeli sve ok ja kažem je;))

Što se tiče usb čitača imaš u Kauflandu jeftino za samo 59kn(sve očitava kartice) i to je ok cijena dalje je skuplje(samo što je meni draži usb bluetooth) a i jeftiniji je šta će mi obadvije te stvari..

i da kupuj samo bluetooth stik samo ako ima cd jer postoji mogućnost da ga WIN neće pronać a meni na Win7 ga je našao i bez cd-a

 ZVAO  sam 2-3 ljudi iz njuškala koji prodaju po 25-35kn i svi tvrde da sigurno radi za XP windovse , pa i 7-cu,  i vistu itd

jedan mi je rekao  da mogu vratiti ako ne radi...uglavnom čini mi se da je to ok , pogotovo ako je roba zapakirana , neotvorena , zar ne?

 

da te pitam još ovo: snimanje, prebacivanje se vrši jedna po jedna pjesma, ili se ipak

 može označiti više  pjesama pa on  u slijedu , u nizu  prebacuje jednu za drugom, što   bi valjda  išlo PUNO  brže?

 

AKO  u mobitelu imam slobodne unutarnje ( jeli se kaže flash?) memorije, i jošubacim SD KARTICU, po DIFOLTU gdje onda prebacuje  pjesme koje presnimavam:

1. u unutarnju memoriju moba, pa  kada napuni skroz memoriju mobitela , tek  onda u SD karticu ili

2.odmah šalje sve u SD KARTICU?

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2011 17:36 (hrlehrki2).
14 godina
neaktivan
offline
Re: BT adapter, snimanje na unutarnju mem ili SD c
hrlehrki2 kaže...

za NELLOa:

znači ovaj BT adapter ne treba nikakav driver , cd...čim se ukopča preko USB 2.O PORTA on je operativan sa komjuterom
znači približim i podesim mobitel za Bl.tooth povezivanje i on automatski prebaci na FLASH MEMORIJU ( UNUTARNJU memoriju) mobitela?
neznam kolka je unutarnja memorija mobitela. ali vjerujem da je kao kod većine dosta mala tj. ranga od 28, 56 ili event 128 Mb??
vjerujem da je to već dobrano iskorišteno, ako ne i skroz do kraja, tj, implicira da se pjesme moraju snimati na SD KARTICU od 2 GB koju ubacimo u mobitel

1)šta treba uraditi da komp i mobitel znaju da hoću da snimim baš na SD kartici a ne unutarnju memoriju mobitela ili obrnuto ?

2) vjerujem da ako hoću presnimiti odjednom 50 ili 100 pjesama da se te koje hoću snimiti poplave -označe i da onda ODJEDNOM presnimi sve pjesme sa kompa, preko BT adaptera na SD karticu u mobitelu?...ili ipak mora jednu po jednu?

3) ima li još koji korak , predradnja koju trebam znati a da sve dobro i brzo bude obavljeno

hvala puno za sve što ste mi objasnili {#}

Pozdrav! Bt adapter nisu potrebni jer ih Windowsi prepozna bilo na XP, Visti i Sedmici. A usb Bluetooth domet je oko 10m ili više. Kad se USB Bluetooth instalira a pojavit će ikona blizu sata dolje lijevom kutu.

A microSD morat će formatirat na FAT32. Jer će tad na mobitelu raditi.

 

E sad prvo s mobitela uključiš opciju Bluetooth i s kompa na ikonu Bluetooth, baci pogled na dodaj uređaj jer taj način on će potražit uključeni bluetooth i on će prepozna vaš mobitel i zapisat će LG KP502 i klikni na njega i dobit češ kod koji češ na mobitelu zapisat šifru i tako da će mob zapamtiti ime računala. A kad naprimjer kad šalješ pjesmu i klikni na pjesmu i pošalji izabrat češ Bluetoth uređaj i počinje slat na mobitel a na mobitel potvrduješ primanje i spremaš na mob. :) A s moba isto ali s kompa na ikonu bluetootha kojom piše primi datoteku i tad na njega klikni i onda s moba šalješ na kompu a komp potvrdiš gdje češ spremiti na neku lokaciju npr. Muzika. Vrlo se lako naučiš i brzo češ steći vještinu.

 

Evo kolega Dragec isto on dobro zna.

 

Ako ti nije jasno ja ču ti staviti slike kako se ponaša primanje i slanje datoteke.

Nenad, sam svoj majstor za sve vrste računala. :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
hrlehrki2 kaže...
dragec0 kaže...

Ovaj na slici usb bloetooth slika gore 1 i 2 sam kupio preko njuškala za 35kn iz Osijeka sam i lik živi u Osijeku(samo osobno preuzimanje nemoj pristajat na Slanje jer postoji mogućnost da dobiješ neispravan)i reko mi je lik da ako je neispravan da vraća novac bio sam sretan kad sam došo kuci i sve ok(on me nazvo i reko jeli sve ok ja kažem je;))

Što se tiče usb čitača imaš u Kauflandu jeftino za samo 59kn(sve očitava kartice) i to je ok cijena dalje je skuplje(samo što je meni draži usb bluetooth) a i jeftiniji je šta će mi obadvije te stvari..

i da kupuj samo bluetooth stik samo ako ima cd jer postoji mogućnost da ga WIN neće pronać a meni na Win7 ga je našao i bez cd-a

 ZVAO  sam 2-3 ljudi iz njuškala koji prodaju po 25-35kn i svi tvrde da sigurno radi za XP windovse , pa i 7-cu,  i vistu itd

jedan mi je rekao  da mogu vratiti ako ne radi...uglavnom čini mi se da je to ok , pogotovo ako je roba zapakirana , neotvorena , zar ne?

 

da te pitam još ovo: snimanje, prebacivanje se vrši jedna po jedna pjesma, ili se ipak

 može označiti više  pjesama pa on  u slijedu , u nizu  prebacuje jednu za drugom, što   bi valjda  išlo PUNO  brže?

 

AKO  u mobitelu imam slobodne unutarnje ( jeli se kaže flash?) memorije, i jošubacim SD KARTICU, po DIFOLTU gdje onda prebacuje  pjesme koje presnimavam:

1. u unutarnju memoriju moba, pa  kada napuni skroz memoriju mobitela , tek  onda u SD karticu ili

2.odmah šalje sve u SD KARTICU?

Ako na mobu nema mjesta a popunjen je i možeš staviti na microSD karticu ili možeš spremati na kompjuter. I kasnije možeš vratiti na mob. :)

Nenad, sam svoj majstor za sve vrste računala. :)
13 godina
neaktivan
offline
LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(autorun)

Nello je sve opisao detaljno svaka čast{#} samo mislim da na cookiu u postavkama imaš da promijeniš di da spremaš kada primaš neku glazbu ili video-uređaj ili memoryska pa odaberi(a ako ne onda u uređaj si prebaciš 5-6glazbi pa označiš sve i premijestiš u memorysku)!

Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
dragec0 kaže...

Nello je sve opisao detaljno svaka čast{#} samo mislim da na cookiu u postavkama imaš da promijeniš di da spremaš kada primaš neku glazbu ili video-uređaj ili memoryska pa odaberi(a ako ne onda u uređaj si prebaciš 5-6glazbi pa označiš sve i premijestiš u memorysku)!

 

i ti meštre od IT-a sve super pišeš!{#}

puno ste mi pomogli...ovo sa njuškalom je dobro ispalo, jer se prodaju puno jeftinije nego u ovlašrtenim IT trgovinama

danas će mi žena ići kupiti kod jednog što prodaje "ključić" BT za 22kune,,,valjdA će raditi ok

navečer poslije posla ću početi prebacivati pjesme  koje imam na kompu snimljene  na mobitel

 

e da pitam još ovo: za pjesme koje još nemam snimljene na kompu nego koje ću tek od sutra  skinuti sa interneta , recimo sa youtuba

 

ako nađem pjesmu na jutubu i konvertiram njen  videoformat preko  stranice youtube-mp3 .com  konvertera  na mp3 format , mogu li direktno , tj. odmah poslije konvertiranja to  prebaciti (uz pomoć uštekanog Bluettoth adaptera) na  mobitel, ili ipak prvo moram  taj konvertirani mp3 sadržaj prvo  pohraniti u memoriju kompjutora u neki folder , a tek onda označiti pjesmu iz foldera i prebaciti  ju preku B.TOTOH  ADAPTERA  na mobitel?

14 godina
online
LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(autorun)

Oprostite što ovako upadam,ali da ne otvaram novu temu pitat ću vas ovdje,naime imam mobitel naveden u naslovu i sinoć mi se pojavilo nešto vezano za SIM karticu,nažalost nisam stigao pročitati što točno piše jer se uređaj ugasio nekoliko sekundi nakon što je ta poruka bila prikazana.Pri slijedećem uključivanju javio da SIM kartica nije umetnuta.Pokušao sam s drugom SIM karticom,pokušao sam istu SIM karticu ponovno staviti,no bezuspješno,molim pomoć.Hvala.

Piracy lives forever!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
softwaremaniac kaže...

Oprostite što ovako upadam,ali da ne otvaram novu temu pitat ću vas ovdje,naime imam mobitel naveden u naslovu i sinoć mi se pojavilo nešto vezano za SIM karticu,nažalost nisam stigao pročitati što točno piše jer se uređaj ugasio nekoliko sekundi nakon što je ta poruka bila prikazana.Pri slijedećem uključivanju javio da SIM kartica nije umetnuta.Pokušao sam s drugom SIM karticom,pokušao sam istu SIM karticu ponovno staviti,no bezuspješno,molim pomoć.Hvala.

Ja znam u čemu je problem. U samom SIM utoru vjerovatno svinuo pinove od kojih nema kontakta. Postoji rješenje, jer sam nedavno jednom liku popravljao kod SIM utora i kad sam složio i mob se odmah prepoznao tj da je SIM kartica pravilno umetnuta.

 

To se događa zbog često mjenjana SIM kartice pa otud olabavi pin utora.

 

Ako želiš mogu ti složit. :)

Nenad, sam svoj majstor za sve vrste računala. :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
hrlehrki2 kaže...
dragec0 kaže...

Nello je sve opisao detaljno svaka čast{#} samo mislim da na cookiu u postavkama imaš da promijeniš di da spremaš kada primaš neku glazbu ili video-uređaj ili memoryska pa odaberi(a ako ne onda u uređaj si prebaciš 5-6glazbi pa označiš sve i premijestiš u memorysku)!

 

i ti meštre od IT-a sve super pišeš!{#}

puno ste mi pomogli...ovo sa njuškalom je dobro ispalo, jer se prodaju puno jeftinije nego u ovlašrtenim IT trgovinama

danas će mi žena ići kupiti kod jednog što prodaje "ključić" BT za 22kune,,,valjdA će raditi ok

navečer poslije posla ću početi prebacivati pjesme  koje imam na kompu snimljene  na mobitel

 

e da pitam još ovo: za pjesme koje još nemam snimljene na kompu nego koje ću tek od sutra  skinuti sa interneta , recimo sa youtuba

 

ako nađem pjesmu na jutubu i konvertiram njen  videoformat preko  stranice youtube-mp3 .com  konvertera  na mp3 format , mogu li direktno , tj. odmah poslije konvertiranja to  prebaciti (uz pomoć uštekanog Bluettoth adaptera) na  mobitel, ili ipak prvo moram  taj konvertirani mp3 sadržaj prvo  pohraniti u memoriju kompjutora u neki folder , a tek onda označiti pjesmu iz foldera i prebaciti  ju preku B.TOTOH  ADAPTERA  na mobitel?

Ako skineš s neta neku pjesmu ali mora imat ekstenziju .mp3. Jer taj način će u mobitel radit slušanje muzik.

Na kompu možeš stavit neku folder npr. Moja Muzika. I tu staviš a označiš i šalješ preko bluetootha a mob će primiti većinu. I na mobu premjestiš recimo u Glazbi i tamo češ naći kojeg si spremio ili možeš na microSD kartici. A na microSD kartici isto se može slušat muziku. :)

Nenad, sam svoj majstor za sve vrste računala. :)
13 godina
neaktivan
offline
LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(autorun)

Evo da ti pomognem oko slanja bluetooth sticka-naravno prvo uključi na cookiu bluetooth!

desni click na pjesmu idi dole na send to desni click na pjesmu idi dole na send to
pa na bluetooth ikonu i pojavit će se tabela pa na bluetooth ikonu i pojavit će se tabela
kad ga nađe mob klikni na njega jedamput kad ga nađe mob klikni na njega jedamput
makni kvčicu auterizacije makni kvčicu auterizacije
odeš na next i poslat će ti se odeš na next i poslat će ti se
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.4.2011 14:28 (dragec0).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
softwaremaniac kaže...

Oprostite što ovako upadam,ali da ne otvaram novu temu pitat ću vas ovdje,naime imam mobitel naveden u naslovu i sinoć mi se pojavilo nešto vezano za SIM karticu,nažalost nisam stigao pročitati što točno piše jer se uređaj ugasio nekoliko sekundi nakon što je ta poruka bila prikazana.Pri slijedećem uključivanju javio da SIM kartica nije umetnuta.Pokušao sam s drugom SIM karticom,pokušao sam istu SIM karticu ponovno staviti,no bezuspješno,molim pomoć.Hvala.

Evo ako ti može pomoć išta a to je da sam i ja imao problem s 6tih pinova koji diraju sim karticu na samsungu i jedna nije dirala dok ove ostale jesu samo pokušaj čačkalicom malo podić taj pin kontakt ne prejako da nepukne iako sam se ja glupirao i ispod stavio komad čačkalice da se ne savija ali je radio-Najbolja sigurnost je ta da odneseš na servis nije ti ta sitnica skupa eto kako hoćeš ali nadam se da sam bio od pomoći!

13 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto
dragec0 kaže...

Evo da ti pomognem oko slanja bluetooth sticka-naravno prvo uključi na cookiu bluetooth!

 hvala puno meštre{#}{#}

 

vjerujem kad budem imao blutut  stik i krenem praktično raditi na tome ,  da neću valjda omanut  saprebacivanjem  pjesama...

ako zapnem pogledat ću tvoje detaljne upute...a ako i tada ne bude išlo onda sam stvarno smotan ili pehist

onda ću morat opet pitat vas dvoje kako dalje..{#}he,he{#}

13 godina
neaktivan
offline
LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(autorun)

Ma samo ti nas pitaj nas dvojica uvijek volimo pomoć u nevolji{#}

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(auto

hvala vam na pomoći

 

sve je išlo bez zastoja

nije ništa štekalo...wizard je sam navodio šta da radim, slika se nije zamrzavala isl., tako da sam uspio snimiti 10-15 pjesama maloj...jest da po pjesmi  treba  cca1.5- 2,5 min ali  i to je  mislim nešto normalno, prosjek...vjerujem da ne može puno brže , u stilu: za samo 15-30 sekundi?

u biti što se tiče mobitela i postavki n{#}a njemu to je ona super znala ....uključila je povezivanje i sve je išlo ok

 

još jednom vam puno hvala na savjetima...{#}{#}

imam još neke probleme sa kompom, malo ću se odmoriti i uživati sa presnimavanjem , pa ću poslije 2-3 dana otvoriti posebnu temu u vezi toga

samo ću ih  spomenuti probleme:imam ugrađem kasperski av programiz 2005. godine...kada uključim komp uvijek mi javlja da je star da ga treba osvježiti ili tako nešto...ali ,neznam da li se može osvježiti ili opet downlodat  FREE  sa interneta  novi AV program? ( ja sam kupio komp od prijatelja prošle godine, tako da neznam kako ide oko toga kako ga je on ugrađivao)

ja sam jednom  sa neta skinuo neki program za skeniranje virusa mislim da se zove- BLUE BOOsTER ...iskaće na početku plava pozadina- program iz 2010.mislim

to skenira komp: nađe mi u prvom dijelu 129 virusa ( maksim. crveno- high  moderteting mi javlja)

u drugom cca 80 , što ukupno daje  uvijek između 228 i 232 greške

ali ne da mi kada stisnem rubriku  START FIXing da  popravlja greške, čisti komp isl....jer valjda nisam platio nego samo skinuo free sa neta?

vidio sam da taj program ima i rubriku DEFRAGMENTACIJA...za to sam čuo da  je dobro napraviti jer se pročisti komp i valjda stvori nekoliko baza nezavisnih podataka kpoji ne utječu jedni na druge što samnjuje mogućnost zaraze isl.

uglavnom kada mala surfa po faceboku, ili ako se otvori dosta  stranica istovremeno, jako se uspori rad kompa, često i stane- zamrzne se , pa često moram skroz gasiti ga , pa opet dizati čitav sustav isl....uglavnom ne radi brzo i dobro, i često ga moram resetirati

detaljnije ću kada otvorim novu temu

14 godina
online
LGKP502-ne može učitati LgUsb Modem DRIVE(autorun)

Problem riješen, karticu je  trebalo izvaditi i ponovno staviti u uređaj,al meni to doma nije upalilo ,dok frendu je.

Piracy lives forever!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice