Kako staviti HR titlove u film kupljen na eBay-u?

poruka: 7
|
čitano: 2.635
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kako staviti HR titlove u film kupljen na eBay-u?

Pozdrav svima,

 

nisam siguran da li je ovo uopće moguće,ali bratov frend mi je rekao kako je čuo da se na originalni film kupljen iz dućana mogu staviti skinuti titlovi s interneta.

Pošto je izašao Jurassic World na DVD/BD a nema ga u HR,zanima me da li je moguće napraviti to,ako je film region 2 s eBay-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Kako staviti HR titlove u film kupljen na eBay-u?

Vidi ovo. Tu ti piše sve što te zanima... i još više.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Kako staviti HR titlove u film kupljen na eBay
Arendelle kaže...

Vidi ovo. Tu ti piše sve što te zanima... i još više.

Samo da pojasnim nešto-kada to napravim onda mogu gledati originalan film(kupljen)s ubačenim titlovima,ili moram ubaciti DVD(originalni film) u PC,dodati titlove i sve što piše u linku,i onda ga spržiti na prazan DVD kako bi imao titlove?

Jer bi mi bilo puno bolje da mogu samo ubaciti titlove u postojeći originalan film da imam dodatke,izbore scena...

PS

sada idem pogledati link,a ti odgovori u slučaju da sam u krivu.

Lijep pozdrav

15 godina
offline
Kako staviti HR titlove u film kupljen na eBay-u?

Ako se radi o DVD mediju, moraš koristiti DVD Fab ili Decrypter i sripati ga na hard disk. Zatim pronaći titlove i .srt ili.sub. formatu koji odgovaraju filmu (ili ih sam podesiti), sve to učitati u poseban softver (sugeriram DVd Lab Pro), koji će ti srt titlove pretvoriti u bitmapove kakve koristi DVD za prikaz i na kraju složiti novi DVD disk kontent koji zapečeš na medij. Ovakav DVD možeš koristiti kao jednu vrstu backupa za originalni. Samo, vjerij mi, ne isplati se...film je toliko loš i providan da ti titlovi nisu niti potrebni. Sve što valja na njemu su efekti, a to imaš na originalu.

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kako staviti HR titlove u film kupljen na eBay
BlackMoon kaže...

Ako se radi o DVD mediju, moraš koristiti DVD Fab ili Decrypter i sripati ga na hard disk. Zatim pronaći titlove i .srt ili.sub. formatu koji odgovaraju filmu (ili ih sam podesiti), sve to učitati u poseban softver (sugeriram DVd Lab Pro), koji će ti srt titlove pretvoriti u bitmapove kakve koristi DVD za prikaz i na kraju složiti novi DVD disk kontent koji zapečeš na medij. Ovakav DVD možeš koristiti kao jednu vrstu backupa za originalni. Samo, vjerij mi, ne isplati se...film je toliko loš i providan da ti titlovi nisu niti potrebni. Sve što valja na njemu su efekti, a to imaš na originalu.

E to me zanimalo.

a za citat

11 godina
offline
Kako staviti HR titlove u film kupljen na eBay-u?

Samo još nešto...

Zna li itko zašto više nema Universal-ovih filmova u prodaji u HR?

Već neko vrijeme gledam svugdje,ali ništa.

Prije su znali izlaziti u K-videoteci za 15-20kn a sad ni toga nema,zna li netko zašto?

 

EDIT:ispričavam se na duplom postu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2015 1:06 (Jurassic Park).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Kako staviti HR titlove u film kupljen na eBay

Ona prva nedoumica ti je već razjašnjena - da, ne možeš na postojeći Blu-ray medij ubaciti titlove, ali možeš napraviti novi medij s njima služeći se onim uputama... ili nekim drugima, to je više-manje svejedno, vjerojatno postoji neki bolji način od ovog opisanog 2009.

 

A zašto Universal kod nas više ne distribuira DVD ili BD medije? Vjerojatno im se ne isplati, čitala sam svojevremeno da je u Americi omjer gledanja filmova na VOD-u i optičkom mediju 1 : 20, a kod nas je vjerojatno sličan, samo što prvog aktera (VOD) zamjenjuje piratstvo. :)

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice