Kako provaliti sifru

poruka: 21
|
čitano: 38.402
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako provaliti sifru (xp)

ovako imam laptop asus eee pc i sve je normalno radilo i kazem frendu da promjeni sifru na laptopu dok sam doruckovao i napisao je on nju ali je neku stisnuo tipku vise puta jer je jako osjetljiva tipkovnica i sad nemogu nikako uci u sistem..

citao sam kao da bi trebalo stisnuti ctrl alt delete i onda administrator napisati i enter ali kad je meni odmah napocetku pisalo administrator za naziv i na njemu je sifra i kako da sad uđem u sistem....windowsi su xp....

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako provaliti sifru (xp)

restartaj komp, kad ti dodje u menu stisti ctrl+alt+delete i onda napisi administrator i ako nesto pise u sifri pobrisi i stisni enter

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
12 godina
protjeran
offline
Kako provaliti sifru

Udi u safe mode, kao administrator, i tamo u account setting samo delete password.

Šta će mi potpis ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako provaliti sifru (xp)

I tak je opet slučajno pritisnul dok je trebalo potvrdit lozinku...{#}

Imaš na Hiren's Boot CD-u alat s kojim možeš promijenit ili izbrisat lozinku s određenog accounta.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti sifru (xp)
MilkMan kaže...

restartaj komp, kad ti dodje u menu stisti ctrl+alt+delete i onda napisi administrator i ako nesto pise u sifri pobrisi i stisni enter

jesam nista mi nepise tamo di je sifra

stisnem enter i pise

logon massage

the sistem could not log you on. make sure your name and doman are correct, then type your passwoed again, Letters in passwords must be typed using the correct case

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti sifru

mozes mi malo pojasniti kako uci u safe mode kao administrator znam uci u njega ono drzim f8 i odem na safe mode i opet me trazi sifru

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti sifru (xp)

laptop eee pc nema cd citac

14 godina
offline
Re: Kako provaliti sifru (xp)
mikovicm kaže...

laptop eee pc nema cd citac

nemas dvd reader?

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti sifru (xp)
MilkMan kaže...
mikovicm kaže...

laptop eee pc nema cd citac

nemas dvd reader?

nemam

14 godina
moderator
offline
Re: Kako provaliti sifru (xp)
mikovicm kaže...
MilkMan kaže...
mikovicm kaže...

laptop eee pc nema cd citac

nemas dvd reader?

nemam

upotrijebi USB

http://www.hirensbootcd.org/usb-booting/

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija................tko stisne TD ima malu k*tu :) ......////...... R.I.P. EnlightenedPhoenix
11 godina
neaktivan
offline
Kako provaliti sifru

 posvađala sam se sa sestrom i promijenila mi je šifru, kako mogu provaliti user account na windows 7 ?? 

adisa
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Kako provaliti sifru
dia kaže...

 posvađala sam se sa sestrom i promijenila mi je šifru, kako mogu provaliti user account na windows 7 ?? 

 

Jednostavno pomiri se sa sestrom.

14 godina
protjeran
offline
Re: Kako provaliti sifru
dia kaže...

 posvađala sam se sa sestrom i promijenila mi je šifru, kako mogu provaliti user account na windows 7 ?? 

http://pcsupport.about.com/od/toolsofthetrade/tp/passrecovery.htm

 

Ovdje ti je lista alata. Nisam ni jedan probao, ali trebali bi raditi.

 

 

From all the things I lost, I miss my mind the most...
12 godina
offline
Kako provaliti sifru

Instaliraj keyloger.

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Kako provaliti sifru

Od osiguravajuce kuce Delta Generali dobio sam komp sa dva korisnika jedan je tehnicki za koji znam sifru, a drugi je tpadmin, za njega ne znam sifru. Kada god pokusam da nesto instaliram pise mi da nemam odredjene privilegije, moze li neko pomoci ?

 

a.blazic
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kako provaliti sifru
nicknamebeckham32 kaže...

Od osiguravajuce kuce Delta Generali dobio sam komp sa dva korisnika jedan je tehnicki za koji znam sifru, a drugi je tpadmin, za njega ne znam sifru. Kada god pokusam da nesto instaliram pise mi da nemam odredjene privilegije, moze li neko pomoci ?

 

Pitaj ih za šifru.

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
15 godina
offline
Kako provaliti sifru

Od Hiren'sBootCD-a 10 ili višeg napraviti boot USB stick te zatim sa njega bootati stroj sa opcijom KON-BOOT i butati bilo kojeg korisnika, a umjesto passworda samo lupiti tipku ENTER i nakon toga promjena pasworda standardnim putem

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti sifru
sad ti njoj cjeli disk formatiraj :P
15 godina
offline
Re: Kako provaliti sifru
bunda kaže...
sad ti njoj cjeli disk formatiraj :P

- taj PC je odavno recikliran (2011.).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti sifru (xp)

Ja imam 3eee i isto sranje otisa sam u gosta otvoria cmd(nemosgai  otvorit u gostu pa ti evo link http://dc405.4shared.com/download/-iYfZN9X/cmd.exe?tsid=20140529-114928-cd90d24d&lgfp=2000 )1.utipkas net user2.utipkas net user uvdje utipkas ime i na kraju razmak i *. pitat pe ce da potvrdis novu sifru. 

Evo slika Evo slika
ante
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kako provaliti sifru (xp)

Ako to ne radi skini neki program koji dok podižeš sustav brise lozinku spoji przilicu kao i ja kad sam instalirao windows 8.

ante
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2014 14:08 (Ante Re).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice