Google chrome

poruka: 1.206
|
čitano: 373.369
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Google chrome

Imam jedan problem, veliki problem meni, a radi se o tome da kada pokušam otvoriti novu karticu iz gornjeg task/notification bara, otvara mi neku meni nepoznatu stranicu koju mi WOT sugerira na svim stavkama crvenim kodom i kao potncijalno opasnu i vrlo nesigurnu! Stranica se zove "MY Start by IncrediBar.com", a pitanje za pomoć glasi, kako da ga eliminiram, da mi otvara samo recimo www.google.hr ili www. bugonline.hr {#} ?!?!

 

Da li stvaram problem tamo gdje ga nema ili imam razlog za blagu zabrinutost {#} ??

Stranica mi se je samo od sebe "nametnula" prije kojih pola sata, a ne znam kako {#} !!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google chrome

Da nemaš kojim slučajem instaliran IncrediMail?

13 godina
offline
Re: Google chrome
izith kaže...

Da nemaš kojim slučajem instaliran IncrediMail?

Koliko ja znam, svojom voljom nemam {#} !!

 

BTW, kakav je to mail uopće??!!

ATJ Lučko
16 godina
offline
Google chrome

To je mail klijent poput Outllok Expressa, samo što dolazi pun kojekakvog ad-warea i raznog smeća (toolbara, desktop tema i raznih šarenih opasnih stvarčica), a i idealan je "ulaz" za viruse. Redovito mijenja homepage u browserima, i dodaje neke svoje "pametne" prijedloge. Kad sam vidio "incredi-nešto", asociralo me, ne mora biti da je to uzrok.

 

No ako imaš bilo što "incredi..." pod instaliranim programima, preporučam hitnu deinstalaciju.

 

 

 

EDIT: evo i nekih uputa https://community.mcafee.com/message/248355

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 13:26 (izith).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google chrome
izith kaže...

To je mail klijent poput Outllok Expressa, samo što dolazi pun kojekakvog ad-warea i raznog smeća (toolbara, desktop tema i raznih šarenih opasnih stvarčica), a i idealan je "ulaz" za viruse. Redovito mijenja homepage u browserima, i dodaje neke svoje "pametne" prijedloge. Kad sam vidio "incredi-nešto", asociralo me, ne mora biti da je to uzrok.

 

No ako imaš bilo što "incredi..." pod instaliranim programima, preporučam hitnu deinstalaciju.

 

 

 

EDIT: evo i nekih uputa https://community.mcafee.com/message/248355

Čini mi se da sam možda skužio gdje je grm, u kojem se zecu skriva {#} !!

 

Ako nisam u pravu, provjeriti ću i upute, hvala na pomoći!

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Ja imam isti problem sa FFom, a to sa tog foruma ne pomaže...

The Dark Knight
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Može li mi netko reći, je li ta stranica toliko opasna ili je to samo "paranoja" moja i Google Chrome-a {#} !!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

RIJEŠEN PROBLEM, EVO UPUTA ZA RAD {#} {#} {#} !!!!

 

Ovo je "za" Google Chrome specificirano, ostali neka potraže u linku za ostale browsere!

 

Prvo treba kliknuti na ikonu ključa gore desno ispod x kojim se zatvara prozor!

Nakon toga kliknete na "Alati" ili "Tools" tko ima engleski jezik predefiniran!

Nakon toga kliknete na "Proširenja" ili "Extensions" za engleski jezik!

Nakon što ste kliknuli na proširenja, vidjeti će te "Listu" dodataka koji su "kao" odobreni za rad, pronađite ono smeće {#} i samo kliknete na kantu za smeće!

 

I TO JE TO, SMEĆA NEMA VIŠE {#} !!!!

 

LINK; http://deletemalware.blogspot.com/2012/07/remove-mystart-by-incredibar-uninstall.html

 

Pročitajte pažljivo upute, i slijedite scrolanjem do vašeg browsera, sigurno će te i vi naći riješenje za svoju muku, koju samo onaj tko je imao s ovakim smećem problema i posla {#} !! 

 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Radi, hvala puno.

 

 

The Dark Knight
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Google chrome

Dali zna ko kako riješit i dali ima ovaj problem sa Google Chrome .. jednostavno od kad sam na laptop stavio druge winse i da se logiram da mi sinkronizira sve on me pita enkripcijsku lozinku a neće ništa ni da prihvati i slično

 

 

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google chrome
Bulldozer kaže...

Dali zna ko kako riješit i dali ima ovaj problem sa Google Chrome .. jednostavno od kad sam na laptop stavio druge winse i da se logiram da mi sinkronizira sve on me pita enkripcijsku lozinku a neće ništa ni da prihvati i slično

 

 

Neznam sad tocno napamet...klikni na "Saznajte vise", novi prozor bi te trebal odvesti na neku kontrolnu plocu, malo skrolaj dolje i trebal bi u zutom polju vidjet neki kod (sifru).Nju copy/paste pod tu sinhronizaciju i moralo bi radit. Taj kod unosite samo jednom ionako...

12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

 Imam jedan problem sa Chromeom. Danas vrtim pjesmu na YTu u prvom tabu a u ostalih 10 su otvorene teme na bugu. Sad, kako zatvaram te tabove sa buga video se zamrzne na sekundu. Nije veliki problem ali volim da sve radi kako spada. Flash je najnoviji. Pomoć?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google chrome

I mene smeta jedna sitnica koja se pojavila danas ujutro a to je da se non stop učitava stranica kad ju otvorim,mislim otvori se cijela stranica ali se cijelo vrijeme učitava pa ak neko zna u čem bi bio problem.

Dok budale imaju peneze, kramari tržiju!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Google chrome

Riješio tako da stavio staru lozinku od google accounta

AŠrot Superman, Gigabyte Kryptonite, If you want ŠROT buy ASRock, if you want quality buy Asus
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Jedina moja zamjerka Chromu (osim Google Update-a).

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Da li itko zna kako instalirati prokleti WMP plug-in u Chrome?
Upute sa Google-ove stranice ne rade, jer se ekstenzija može instalirati samo iz Web Store, a tamo je nema. 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google chrome

Nemam zvuka u chrome-u, kak to rješit?

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2012 14:48 (Qudek).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
Qudek kaže...

Nemam zvuka u chrome-u, kak to rješit?

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/chrome-problem/159026.aspx ?!

13 godina
neaktivan
offline
Google chrome

Pojavljuje li se ikome u Chrome-u plavi rub na nekim stranicama (npr. Google pretraživanje, Twitter, Index,...)?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Meni ne zasad.

 

 

13 godina
offline
Re: Google chrome
GigaGirl kaže...

Pojavljuje li se ikome u Chrome-u plavi rub na nekim stranicama (npr. Google pretraživanje, Twitter, Index,...)?

 

Ja sam trenutno na W7 i Google Chrome, i za sada nisam primjetio takvo nešto, a na čemu si ti GigaGirl?!

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome
ATJLučko kaže...

Ja sam trenutno na W7 i Google Chrome, i za sada nisam primjetio takvo nešto, a na čemu si ti GigaGirl?!

Isto. Upravo sam instalirala beta verziju i još uvijek je problem prisutan.

  P.S. Ovdje je problem i detaljno opisan. http://code.google.com/p/chromium/issues/detail?id=137240

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2012 23:58 (GigaGirl).
13 godina
offline
Google chrome

Ako ti se ne spava, a barem još oko pola ure, da pokušam/o riješiti tvoju brigu, problem too much preveliki, makar, osobno sumnjam u dvije stvari; koji skin koristiš kao prvo i kao drugo, možda nešto šteka u postavkama!!

 

Kao prvo; ako si u mogućnosti, stisni koji SS i stavi na forum, prvi sa uočljivim sivilom, i drugi ako možeš sa kojim skinom na Chrome-u radiš,

Kao drugo, provjeri koji skin koristiš, probaj staviti koji drugi, pa možda ono sivilo nestane, a nakon toga, idemo u razradu ako se ne detektira frka/problem do tada!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Skin je defaultni.

 
 Link u postu iznad sve objašnjava.

13 godina
offline
Google chrome

Čudno, ćudo što bi kazao Miroslav Ćiro Blažević {#} !

 

Koliko sam vidio iz priloženih slika, tebe nešto pere u stilu viška task bara, ali dolje, tako da pomošljam, a da probaš učiniti drag sterlicom prema gore?! 

 

Možeš li išta bilo kojim klikom/dvoklikom učiniti na toj sivoj ( neutralnoj ) površini, dobiti neki skočni ekran ili prozorčić?  

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Google chrome

Evo sam primjetio ovaj trenutak da imam prijavljeno ažuriranje, koje će se aktivirati kada isključim prvi slijedjeći puta komp, kada si ti zadnji puta ažurirala Google Chrome?? 

Da nije možda nastao problem nakon nekog skorog tvog ažuriranja Chrome-a!? 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Google chrome

Giga, koja ti je rezolucija ekrana/displaya, da nisi nešto sa postavkama slike napravila {#} ?!

Da nisi, lupam trenutno napamet, možda slučajno skinula krivu verziju, umjesto za 32 onu za 64!?

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Chrome se normalno azurira bez ikakvih problema, rezolucija 1366x768 ništa nije petljano po tome. Na tom dijelu ne radi desni klik niti se moze povlaciti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 0:52 (GigaGirl).
13 godina
offline
Google chrome

GigaGirl, kada se ponovno uključiš, za sam početak, daj uključi ovaj "Bookmarks bar", jer koliko sam ja uočio, ti ga nemaš uključenog!! Obzirom u ovoj rečenici evidentno stoji da se plavi bar pojavljuje kada je onemogućena traka sa posjećenim/posjećivanim stranicama 

 

 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google chrome

Isprobano i radi. Samo sto mi se ne sviđa imati upaljen bookmarks bar. Nestane i kad se makne traka za preuzimanja.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice