Driveri za laptop

poruka: 76
|
čitano: 27.803
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Driveri za laptop
softwaremaniac kaže...

Daj mi id od tog bluetootha.

KLIK

nema device instance id, kada kliknem onu strlicu otvori dosta toga za odabrati ali ne i to

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Driveri za laptop
maxy0 kaže...
softwaremaniac kaže...

Daj mi id od tog bluetootha.

KLIK

nema device instance id, kada kliknem onu strlicu otvori dosta toga za odabrati ali ne i to

 Jel se u bilo kojem od tih polja pojavljuje string poput ovog: PCI\VEN_

Ako sve drugo zakaže, nađi driver 3DP Chipom ili DPS-om.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 21:32 (softwaremaniac).
10 godina
offline
Driveri za laptop

Imam laptop asus A6000 VM windows 7 i trebam drivere, pa jel mi moze netko reći sa koje stranice da skinem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2015 14:38 (REAKTOR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Driveri za laptop
REAKTOR kaže...

Imam laptop asus A6000 VM windows 7 i trebam drivere, pa jel mi moze netko reći sa koje stranice da skinem.

 Pokušaj Driver Boosterom ili 3DP Chipom.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
9 godina
neaktivan
offline
Driveri za laptop

Snappy Driver Installer odličan i free driver download... bez raznog smeća, malwera i scamova

 

http://sourceforge.net/projects/snappy-driver-installer/

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za laptop
Rješenje ?
Osim toga ne želi mi ni službeni update za win 8 skinuti
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za laptop
Rješenje ?
Osim toga ne želi mi ni službeni update za win 8 skinuti
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za laptop
Rješenje ?
Osim toga ne želi mi ni službeni update za win 8 skinuti
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za laptop
Rješenje ?
Osim toga ne želi mi ni službeni update za win 8 skinuti
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za laptop
Oprostite forumaši ali ne znam kako sam uspio Poslat 3 put jednu te istu poruku 🤐
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za laptop
EDIT: riješeno
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
rusenje drivera

Iz neznam kojeg razloga svakodnevno u par navrata mi miš zablokira, nestane slike na par sekundi

i onda dobijem obavijest da su se srušili display driveri 

to se u 99% slučajeva događa kada gledam video na fejsu/youtubu ili obican video pokrenem s racunala

sve je ažurirano, novo, resetirano al opet mi se to vec 10 dana događa

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2016 20:27 (pa_co_pa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Driveri za laptop

Ja sam probleme sa driverima za laptop imao sam problem sa bluetoth driverima, koji kad upalim bluetooth pocne da mi otkazuje Wi Fi.Skino sam si Driver Boster i nadogradio nove drivere i od tad nemam problema.Usput mi je i scenirao i ostale komponente tako da probaj sa Driver Bosterom, pronaci ce ti tacno koji ti driveri nedostaju, i identifikovat uredjaje. Driver Boster je free.Samo pri instalaciji obrati paznju, vole prilijepit dodataka, pa nemoj ici samo next - next.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Driveri za laptop

Ja inačeu u servisu kad sam ne mogu naći drivere sa službenih stranica koristim driver solution,ide se u expert mode i odabere se točno što želite,uvale automatski yandex.ru ubrowser pa treba maknut kvačicu sa tih "dodataka".

Odradi posao kako treba uvijek.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za laptop
Drugar je uzeo laptop hp-ov,instalirali smo windows 7preko cd-a ali ne mozemo da namestimo wierles,da bi mogli da instaliramo drajvere i ostale stvari.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za laptop
Drugar je uzeo laptop hp-ov,instalirali smo windows 7preko cd-a ali ne mozemo da namestimo wierles,da bi mogli da instaliramo drajvere i ostale stvari.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Driveri za laptop
Dzigson kaže...
Drugar je uzeo laptop hp-ov,instalirali smo windows 7preko cd-a ali ne mozemo da namestimo wierles,da bi mogli da instaliramo drajvere i ostale stvari.

 Snappy Driver Installer.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Driveri za laptop
Solucija kak sam ja to radil ... ako imas smartphone ..provjeri model laptopa i skines ga na mobitel ... mobitel povezes na lap sa usb-om i prebacis drivere ..
14 godina
offline
Re: Driveri za laptop
Dzigson kaže...
Drugar je uzeo laptop hp-ov,instalirali smo windows 7preko cd-a ali ne mozemo da namestimo wierles,da bi mogli da instaliramo drajvere i ostale stvari.

 Nabavi wifi usb stick najjeftiniji 35Kn, skini driver za wifi karticu, i dalje sve ide lako

Za zahvalu klikni na Hvala
12 godina
odjavljen
offline
Driveri za laptop

Imam Acer Aspire V3-572G i odnedavno iz nekog razloga ne rade 2 USB 2.0 porta s desne strane. Koristim samo onaj 3.0 pa nisam ni primjetio odkad ovi ne rade..

Pokusavao sam instalirati usb drivere s acerove stranice, uninstall-ao sam usb drivere u device manageru i opet isto, opet ne rade...ideje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Driveri za laptop
Zin8 kaže...

Imam Acer Aspire V3-572G i odnedavno iz nekog razloga ne rade 2 USB 2.0 porta s desne strane. Koristim samo onaj 3.0 pa nisam ni primjetio odkad ovi ne rade..

Pokusavao sam instalirati usb drivere s acerove stranice, uninstall-ao sam usb drivere u device manageru i opet isto, opet ne rade...ideje?

 Itko?

10 godina
offline
Re: Driveri za laptop
Zin8 kaže...
Zin8 kaže...

Imam Acer Aspire V3-572G i odnedavno iz nekog razloga ne rade 2 USB 2.0 porta s desne strane. Koristim samo onaj 3.0 pa nisam ni primjetio odkad ovi ne rade..

Pokusavao sam instalirati usb drivere s acerove stranice, uninstall-ao sam usb drivere u device manageru i opet isto, opet ne rade...ideje?

 Itko?

 Pokreni neku Linux distru u live izdanju pa vidi jel pod njom rade, ako ne briši kući propalo oliti crko maršal

ništa mi se neda
13 godina
offline
Re: Driveri za laptop

Bootaj Linux pa probaj uštekati nešto u USB 2.0, pa vidi rade li onda. Ako rade, nešto je do Windowsa. Ako pak ne rade, moguće je da su ti otišli USB portovi.

12 godina
odjavljen
offline
Driveri za laptop

Kolege hvala na savjetima!
Čisto informativno, koji budu onako generalni uzroci rikavanja portova?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Driveri za laptop

Nema na čemu. Može biti hrpa razloga zašto rikavaju USB portovi, ali vjerujem da su dva najčešća voda i statički elektricitet.

10 godina
offline
Re: Driveri za laptop
Zin8 kaže...

Kolege hvala na savjetima!
Čisto informativno, koji budu onako generalni uzroci rikavanja portova?

 Kristalna kugla mi generalno ne radi pa nemogu odgovorit na to pitanje ali iz iskustva mogu reć da su mi jednom crkli zbog neispravnog Wi-Fi stikića. 

Najprije provjeri pod Linuxom da li rade jer može vrlo lako bit da driveri nešto zezaju (nebi bilo prvi put)

ništa mi se neda
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2017 15:02 (nicky.sl).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Driveri za laptop
nicky.sl kaže...

 Kristalna kugla mi generalno ne radi pa nemogu odgovorit na to pitanje ali iz iskustva mogu reć da su mi jednom crkli zbog neispravnog Wi-Fi stikića. 

Najprije provjeri pod Linuxom da li rade jer može vrlo lako bit da driveri nešto zezaju (nebi bilo prvi put)

 Pa s obzirom da sam pitao za neke generalne slučajeve, ne za moj konkretno, nema potrebe ni za kristalnom kuglom ni za cinizmom, ali još jednom hvala.

Kad ulovim vremena, vjerojatno za vikend, isprobat ću sve opcije pa javiti ishod.

10 godina
offline
Re: Driveri za laptop
Zin8 kaže...
nicky.sl kaže...

 Kristalna kugla mi generalno ne radi pa nemogu odgovorit na to pitanje ali iz iskustva mogu reć da su mi jednom crkli zbog neispravnog Wi-Fi stikića. 

Najprije provjeri pod Linuxom da li rade jer može vrlo lako bit da driveri nešto zezaju (nebi bilo prvi put)

 Pa s obzirom da sam pitao za neke generalne slučajeve, ne za moj konkretno, nema potrebe ni za kristalnom kuglom ni za cinizmom, ali još jednom hvala.

Kad ulovim vremena, vjerojatno za vikend, isprobat ću sve opcije pa javiti ishod.

 Ma nije cinizam samo sam dobre volje volje pa se zezam i usput te molim za oprost ako sam te nenamjerno uvrijedio

ništa mi se neda
12 godina
odjavljen
offline
Re: Driveri za laptop
nicky.sl kaže...

 Ma nije cinizam samo sam dobre volje volje pa se zezam i usput te molim za oprost ako sam te nenamjerno uvrijedio

 Ma pogodio si me ravno u dušu, ali s obzirom da si mi pomogao..vjerojatno ću nakon dan dva doći k sebi

NHF kolega

14 godina
offline
Driveri za laptop

Jel zna netko gdje bi mogao naci drivere za tishiba satellite c660d-1dz... Trazio sam malo po internetu i ne mogu pronaci. Windows 7 32bit

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice