BlInitializelibrary failed 0xc0000001

poruka: 2
|
čitano: 1.448
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
BlInitializelibrary failed 0xc0000001

pokusavam stavit windowse na novi pc,sastavljen vec, sve se skine i sve je oke i onda se mora restartirat komp kako bi zavrsio setup. i onda kad se resetira izbaci mi BlInitializelibrary failed 0xc0000001 i par puta sam probao s drugacijim windowsima i nije radilo. probao sam i mijenjat sa IDE na SATA i takve stvari ali nista nece. btw nisu offical windowsi

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BlInitializelibrary failed 0xc0000001
spužva bez rupa kaže...

pokusavam stavit windowse na novi pc,sastavljen vec, sve se skine i sve je oke i onda se mora restartirat komp kako bi zavrsio setup. i onda kad se resetira izbaci mi BlInitializelibrary failed 0xc0000001 i par puta sam probao s drugacijim windowsima i nije radilo. probao sam i mijenjat sa IDE na SATA i takve stvari ali nista nece. btw nisu offical windowsi

 - i ? zašto ne koristiš čiste-original? Napraviš za par minuta (ovisno o brzini interneta). Sve potrebno je na službernim ms-stranicama, mctool + klik next nakon čitanja-izbora verzije. Win 20 radi normalno bez keya-aktivacije, preskočiš (ne unosiš key) ako nemaš ili ako je možda na računalu već bio aktiviran win10 tad će se sam reaktivirati kad se spoji na ms server. Za napraviti win-install usb ili dvd ti treba funkcionalno računalo, interntet i usb flash medij kapaciteta 8gb..

-po biosu ne ne mijenjaju postavke (koje ne znaš) nego moraš podesiti odgovarajuće, kompatibilno, ovisno o osu + željama.

-naravno ako je ispravno, ako nije tad će rezultat uvjek biti isti tj problem.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice